Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Cloud

Quote from: Member on 2010-10-06, 13:44:34
Elhagytam a telómat a buszon még hajnalban, hívom a számot és megkapom du 4-re. Ritka az ilyen becsületes ember.

Várd ki a végét. :D

Amúgy én már kétszer elhagytam a telefonom, szerencsére csak ilyen egy két ezres készülékeket, és egyiket sem kaptam vissza. Na jó az egyik felhívott hogy itt és itt átvehetem, de mire odamentem ott senki nem tudott semmiről. :D

Nakedape

én is találtam már telefont, vissza is vittem, sőt én hívtam rajta rokonát :) nem ritka sztem annyira, le a szokásos negatív hozzáállással :D
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Member

Megismertem a sofőr hangját, minden 2. reggel vele járok, meg egy ősrégi alcatel, minek lopná el?

Nakedape

Quote from: Member on 2010-10-06, 15:30:05
Megismertem a sofőr hangját, minden 2. reggel vele járok, meg egy ősrégi alcatel, minek lopná el?
[spoiler]letelefonálni a pénzt, vagy ha előfizetéses, akkor pláne, meg haver emeltdíjasára stb :D[/spoiler]
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Member

Akkor megszívja, 200 forintom van/volt rajta. :D

Nakedape

:D, mondjuk igen ebből a szempontból előfizetésesért jobban kell aggódnom  :redface:
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Member

Meglett, tartozom egy üccsivel neki.

Acchan

Quote from: Member on 2010-10-06, 18:08:50
Meglett, tartozom egy üccsivel neki.
:jee:

Quote from: Kvikveg on 2010-10-06, 00:15:24
Btw a filmben volt par hangosan rohogos jelenet.
[spoiler]Komolyan, a no a ferjet rajtakapja, amint az a klont dugja, es sertodotten kirohan es elhajt. Priceless.[/spoiler]
Ezt meg kell néznem egyszer öcsém és Mr Alkohol társaságában, mesterműnek tűnik.  :D

Member

Majdnem megharapott nagyanyám kuvasza. Annyira kellett oda az az agresszív dög, nem tudom szavakba önteni.

Cloud

#44919
Most ha elmondom mit kaptam ingyé, utálni fogtok. :D (már ha nem utáltatok eddig is. :D )

Acchan

Az én nagyanyámhoz tényleg elkélne vmi véreb, mivel apa nővére meg annak a leánykája már egy egész vagyont csaltak ki belőle. A "temetési pízből" már csak 20e maradt (!), sőt, a leányka válik, és nagyanyóhoz akar költözni. Bele se merek gondolni, akkor mennyi mindent kisajtolna a nagymamámból. Durva. Természetesen tipikus ingyenélő a hölgyike, aki nemhogy nem fizet vissza senkinek semmit, de még vmi jelképes munkával, vagy akármivel sem viszonozza a kölcsönt.  :mad:

Quote from: Cloud on 2010-10-07, 20:24:13
Most ha elmondom mit kaptam ingyé, utálni fogtok. :D (már ha nem utálattok eddig is. :D )
Miiiiiit?


Member

Kemoterápiát?

Cloud

Quote from: Acchan on 2010-10-07, 20:24:59
Quote from: Cloud on 2010-10-07, 20:24:13
Most ha elmondom mit kaptam ingyé, utálni fogtok. :D (már ha nem utálattok eddig is. :D )
Miiiiiit?



Van egy márka amit itt nagyon nem komálnak a legtöbben. Na abból kaptam egy terméket hogy használjam havernak uccse köll. :D

Member:
:angyali:

Member


Acchan

Quote from: Member on 2010-10-07, 20:30:06
Mayo Chix?
:lul:

QuoteVan egy márka amit itt nagyon nem komálnak a legtöbben. Na abból kaptam egy terméket hogy használjam havernak uccse köll. :D
http://www.hello-kitty.co.uk/?p=weird_home?

Cloud

Quote from: Member on 2010-10-07, 20:30:06
Mayo Chix?

:facepalm:

Kaptam saját felhasználásra egy ipod touch-ot(a legelső generációsat)  Ilyenem még nem volt de tetszik. :)

Lehet fúújolni.

.Attila


noriko

Quote from: Cloud on 2010-10-07, 20:33:13

Kaptam saját felhasználásra egy ipod touch-ot(a legelső generációsat)  Ilyenem még nem volt de tetszik. :)

:tezsvir:

Tök jó lenne egy legújabb gen!! Főleg a HD videó felvevő belőle...  ^^

Egy mai elcsípett megjegyzés:
"Nekem az iphone az életem. Abban van mindenem! Ha elvesztem, én addig éltem." - Anon tini, Mammut
"I wish I could, but I don't want to."

LiaLia

Egyik mai munkahelyi feladat: zsírkréta karbantartás.

Egy fél cipősdoboznyi használt, töredezett, agyondobált zsírkrétát kell rendberaknom. Kidobálni közülük a papírcafatokat és a nagyon kicsi, már használhatatlan darabokat. Amelyik már lekopott a papírborítóig, azokról leszedegetni a papírokat, ami kb,. az összes 3/4-e. És mivel össze-vissza lett dobálva és használva, a sötétebb kréták megfogták a világosabbakat, úgyhogy azokat letisztogatni.

Már jól kidolgozott technikám van arra, hogy hogy tudom minél hatékonyabban letakarítani és kifényesíteni darabonként a zsírkrétákat. :whoah:

Member

Perverz állat.
[spoiler] :angyali: [/spoiler]

Cloud

Quote from: LiaLia on 2010-10-07, 21:27:59
Egyik mai munkahelyi feladat: zsírkréta karbantartás.

Egy fél cipősdoboznyi használt, töredezett, agyondobált zsírkrétát kell rendberaknom. Kidobálni közülük a papírcafatokat és a nagyon kicsi, már használhatatlan darabokat. Amelyik már lekopott a papírborítóig, azokról leszedegetni a papírokat, ami kb,. az összes 3/4-e. És mivel össze-vissza lett dobálva és használva, a sötétebb kréták megfogták a világosabbakat, úgyhogy azokat letisztogatni.

Már jól kidolgozott technikám van arra, hogy hogy tudom minél hatékonyabban letakarítani és kifényesíteni darabonként a zsírkrétákat. :whoah:

Tejóég.:D

noriko

ez milyen munkahely?
"I wish I could, but I don't want to."

kikuchiyo

Quote from: Cloud on 2010-10-07, 20:33:13
Quote from: Member on 2010-10-07, 20:30:06
Mayo Chix?

:facepalm:

Kaptam saját felhasználásra egy ipod touch-ot(a legelső generációsat)  Ilyenem még nem volt de tetszik. :)

Lehet fúújolni.

Nem fújolunk, csak gúnyosan mosolygunk. Téged ismerve amúgy is biztos, hogy még ebből az üzletből is veszteséggel fogsz kijönni :P
(szüleidnek amúgy bevallottad már?)
Failure is the default option

Member

Quote from: noriko on 2010-10-07, 21:44:35
ez milyen munkahely?
Vagy óvoda, vagy bentlakásos otthonban kreatív műhely. :)

Quote from: kikuchiyo on 2010-10-07, 21:47:14
(szüleidnek amúgy bevallottad már?)
Mintha bűnről vagy a nemi identitásának felvállalásáról volna szó. :haha:

Cloud

Quote from: kikuchiyo on 2010-10-07, 21:47:14
Quote from: Cloud on 2010-10-07, 20:33:13
Quote from: Member on 2010-10-07, 20:30:06
Mayo Chix?

:facepalm:

Kaptam saját felhasználásra egy ipod touch-ot(a legelső generációsat)  Ilyenem még nem volt de tetszik. :)

Lehet fúújolni.

Nem fújolunk, csak gúnyosan mosolygunk. Téged ismerve amúgy is biztos, hogy még ebből az üzletből is veszteséggel fogsz kijönni :P
(szüleidnek amúgy bevallottad már?)
^^" :ejnye:

Miket feltételeztek ti rólam? :D (amúgy mivel nem az enyém nem válhatok meg tőle csak úgy)

Selmo

Fogadjunk 1 hét se telik el és elrontja, eltörik, ellopják, elhagyja.
(Kívánt rész aláhúzandó.)

A tökéletesség unalmas.

LiaLia

Quote from: Member on 2010-10-07, 21:34:15
Perverz állat.
[spoiler] :angyali: [/spoiler]

most miért, mi jutott róla neked eszedbe?

Quote from: noriko on 2010-10-07, 21:44:35
ez milyen munkahely?

A munkahelyet nem nevezném meg, annyit mondanék róla, hogy ide felnőttek jönnek, kapcsolatos a pszichológiával és időnként szoktak rajzolni, de nem hobbiból. :smile:

Makos

Quote from: Selmo on 2010-10-07, 21:54:23
Fogadjunk 1 hét se telik el és elrontja, eltörik, ellopják, elhagyja.
(Kívánt rész aláhúzandó.)
1 lehetőséget kihagytál.
Csak úgy elromlik.
:D

De legyen 2 hét.

Acchan

Szegény Cloud.  :D

Kuroi Tenshi

Quote from: Member on 2010-10-07, 21:49:26
Quote from: kikuchiyo on 2010-10-07, 21:47:14
(szüleidnek amúgy bevallottad már?)
Mintha [...] a nemi identitásának felvállalásáról volna szó. :haha:

Pontosan ;)

Mac's for fags.