Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Moha

Pont ma néztem az egyik bevásárlóközpontban van egy iAkármi nevű Apple bolt... és valahogy az jutott eszembe, miért nem "The gay shop"-nak nevezik... :haha:

Darkstar

Why so butthurt
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Kvikveg

Quote from: LiaLia on 2010-10-07, 21:27:59
Egyik mai munkahelyi feladat: zsírkréta karbantartás.

Egy fél cipősdoboznyi használt, töredezett, agyondobált zsírkrétát kell rendberaknom. Kidobálni közülük a papírcafatokat és a nagyon kicsi, már használhatatlan darabokat. Amelyik már lekopott a papírborítóig, azokról leszedegetni a papírokat, ami kb,. az összes 3/4-e. És mivel össze-vissza lett dobálva és használva, a sötétebb kréták megfogták a világosabbakat, úgyhogy azokat letisztogatni.

Már jól kidolgozott technikám van arra, hogy hogy tudom minél hatékonyabban letakarítani és kifényesíteni darabonként a zsírkrétákat. :whoah:
Lolll.

En meg vegre elszantam magam es elvagtam azt a kabelt... ami szerencsere tenyleg a villany kabele volt. Viszont a masik kabelet nem is lattam a kozelben, szoval itt szo sem lehetett volna parhuzamos bekotesrol, szoval soros lesz. Amen. Holnap furok, ugyis itthon leszek delben. Es akkor legalabb vegre hazavihetem a furot...
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Kuroi Tenshi

[spoiler=munkahely rant]
WÁÁÁÁÁÁGH
[/spoiler]
[spoiler=bővebben]
WWÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁGH
[/spoiler]
[spoiler=részletesebben]
Elegem van. De most már ám kurvára.

Két hete a nagy egylégterű iroda faszságnak köszönhetően,
mivel már hetek óta köhögtek körülöttem minden irányban,
én is lebetegedtem. Múlt hét elején betegszabin voltam,
a doki az egész hétre kiírt, de csütörtökön bementem egy
kollégám helyettesíteni, mert rendes srác és megígértem
neki. Persze amint visszatértem, már támadtak is le újabb
és újabb feladatokkal, túlóra agyba-főbe, visszaestem.

Hétfő délelőtti megbeszélésen közölték velem, hogy amire
korábban azt mondták, hogy nem sürgős, azt most kéne
azonnal megcsinálnom, egy számomra tök ismeretlen
rendszer tesztjegyzőkönyvét. Nem tesztelőnek jelentkeztem,
utálok tesztjegyzőkönyvet írni és tesztelni. Főleg úgy, hogy
ezer más feladattal teli vagyok. Maxig péntekig helyett,
mivel sürgős volt, ezért befejeztem szerda estig, 300+
teszteset, tehát duplán jófej voltam, nem csak gyorsabban
csináltam meg, hanem részletesebben is. Hálájuk jeléül
újabb feladatokat, újabb tesztelést varrtak a nyakamba...

S mintha ez nem lenne elég, péntek délután kapok mégegy
tesztelendőt. És péntek 15:5x-kor szólnak, hogy ez hétfőre
kéne, kurva fontos és sürgős. A rendszert alig ismerem, még
rendes specifikációm/felhasználói kézikönyvem sincs hozzá,
csak egy régi szar, a tesztelendő programot pedig meg se
kapom addig, mert a fejlesztő még nincs vele kész -- de
hétfő délben nem csak nálunk kezdődik el a tesztelés, de
az általam készítendő tesztjegyzőkönyv megy az ügyfélnek
is, és az ügyfél emberei is tesztelnek. Aztajószájbabaszott
kurvaanyátokat...
Benn ültem az iroda 20h-s zárásáig -- gondolom mondanom
se kell, hogy a feladatot adó pm-ek akkor már sehol se voltak...
Szóval hozhattam haza egy adag munkát hétvégére.
Sőt, jövő vasárnap egész napra már be is ütemeztek egy
pm-szintű divízió-megbeszélést.
Na most a faszom bekapják, munkamennyiség mint pm,
viszont megbecsülés, feladatok jellege, fizetés mint egy kezdő
supportos?

Nem, ez nem az utolsó csöpp. Az a pohár már az első
hónapban többszörösen betelt. Csak nem találok másik
munkát. Ahol voltam interjúzni, mindenhol olyan lassan
mennek a dolgok, itt várnak az anyacégre, ott várnak a
szabadságon lévő kollégákra, amott az n+1-edik körre...
Nem igaz, miért vagyok ilyen kibaszott peches, hogy
munkából is az ilyen helyeket szívom be?
[/spoiler]

Cloud

:(

Hát a te helyedben sem lennék most az is biztos. GOndolom ha meg felszólalsz akkor kapásból lapát.

.Attila

Nem vagy egyedül, én is ilyeneket szívok be. Csak én nem várok, hanem hagyom ott azonnal. Az egészségemet nem teszem kockára.
Mondjuk csak azért tehetem meg, mert a szüleim tudnak valamennyi munkát adni és helyet, ahol lakhatok...
Amúgy nem kell ehhez nagyon pechesnek lenni, rengeteg ilyen hely van. Sajnos ez lett a divat, a munkavállalót nyugodtan lehet szívatni, úgysem mer lelépni, ha meg igen, akkor majd jön másik.

Cobra

KT, remélem megmelíted majd a megbeszélésen, hogy ne felejtsék el a túlóráidat kifizetni.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Próféta

Meg úgy általában adjanak egy vastag év végi bónuszt és jelentős fizetésemelést, mert ilyen fasza gyerek vagy, hogy a tegnapi határidővel rádlőcsölt feladatokat is megoldod betegen, nem összecsapva. Több szabadidőd persze ettől se lesz, de ilyen az élet.

fema

Remélem, nem csak vak voltam, mikor nem találtam ennek külön topicot, de végülis az Offtopicban csak nincs túl rossz helyen.. :P

Szóval egyik ismerősömnek kell egy kérdőívet csinálnia az érettségihez, az egész nem több 2 percnél, akinek van ennyi felesleges ideje, vasárnap este 8-ig töltse ki, legyen szíves és akkor nagyon hálásak leszünk neki. :P

Előre is kösz, aki kitölti.

Nakedape

Quote from: fema on 2010-10-09, 16:14:50
Remélem, nem csak vak voltam, mikor nem találtam ennek külön topicot, de végülis az Offtopicban csak nincs túl rossz helyen.. :P

Szóval egyik ismerősömnek kell egy kérdőívet csinálnia az érettségihez, az egész nem több 2 percnél, akinek van ennyi felesleges ideje, vasárnap este 8-ig töltse ki, legyen szíves és akkor nagyon hálásak leszünk neki. :P

Előre is kösz, aki kitölti.
túl rossz helyen nincs itt, bár pl van általános help topic :D, de igazán azért írok mert szerintem a legtöbben nem ismerjük annyira az ismerőseidet és tesztjeiket, hogy csak úgy magunktól töltögessük valahol ;)
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Rounin

Quote from: Nakedape on 2010-10-09, 16:17:43
túl rossz helyen nincs itt, bár pl van általános help topic :D, de igazán azért írok mert szerintem a legtöbben nem ismerjük annyira az ismerőseidet és tesztjeiket, hogy csak úgy magunktól töltögessük valahol ;)

Csitt már... majdnem megúsztuk. ::)

fema

Quote from: Nakedape on 2010-10-09, 16:17:43
de igazán azért írok mert szerintem a legtöbben nem ismerjük annyira az ismerőseidet és tesztjeiket, hogy csak úgy magunktól töltögessük valahol ;)

Rohadjak meg, nem értem, mit akarsz mondani :D

Acchan

Quote from: Rounin on 2010-10-09, 16:29:04
Csitt már... majdnem megúsztuk. ::)
:D

QuoteSzóval egyik ismerősömnek kell egy kérdőívet csinálnia az érettségihez, az egész nem több 2 percnél, akinek van ennyi felesleges ideje, vasárnap este 8-ig töltse ki, legyen szíves és akkor nagyon hálásak leszünk neki. :P
És hol a kérdőív?

fema

Quote from: Acchan on 2010-10-09, 16:32:19
És hol a kérdőív?


ÁÁÁÁ, fail!

Lemaradt a link!  itt van, ni

Nakedape

Quote from: Rounin on 2010-10-09, 16:29:04
Quote from: Nakedape on 2010-10-09, 16:17:43
túl rossz helyen nincs itt, bár pl van általános help topic :D, de igazán azért írok mert szerintem a legtöbben nem ismerjük annyira az ismerőseidet és tesztjeiket, hogy csak úgy magunktól töltögessük valahol ;)

Csitt már... majdnem megúsztuk. ::)
hát ahogy nézem nem rajtam  múlt mégse a megúszás... :Kiraly:
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Acchan

Kitöltöttem. Hajrá a leányzónak a kérdőívezéshez!  ;)

Quotehát ahogy nézem nem rajtam  múlt mégse a megúszás... :Kiraly:
:hehe:

fema

Quote from: Nakedape on 2010-10-09, 16:47:10
Quote from: Rounin on 2010-10-09, 16:29:04
Quote from: Nakedape on 2010-10-09, 16:17:43
túl rossz helyen nincs itt, bár pl van általános help topic :D, de igazán azért írok mert szerintem a legtöbben nem ismerjük annyira az ismerőseidet és tesztjeiket, hogy csak úgy magunktól töltögessük valahol ;)

Csitt már... majdnem megúsztuk. ::)
hát ahogy nézem nem rajtam  múlt mégse a megúszás... :Kiraly:

Tök jó, és én még azt mondtam, hogy itt kedves emberek vannak és tuti kitöltik páran... :P

Quote from: Acchan on 2010-10-09, 16:50:34
Kitöltöttem. Hajrá a leányzónak a kérdőívezéshez!  ;)

Köszi, megmondom neki. ^^

Nakedape

én is kitöltöttem, csak ugye arra utaltam, hogy én is azt próbáltam jelezni, hogy nincs link, de csak Rou értett, Rou mindig megért
meg vagyok hatódva
hüpp
az életem szép
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Acchan

QuoteRou mindig megért
De cukik vagytok.  :D

Hjó, nekem is leesett kis fáziskéséssel, na.  :smile:

nikici

Kitöltöttem én is a kérdőívet. :) Az ilyenekben mindig szívesen segítek. Nekem is volt, hogy kellett már kitöltetnem.

chilip


Próféta

Ki lesz valami sorsolva a kitöltők között? Legalább egy pár rózsaszín hangszóró?

Nakedape

vagy egy csak rózsaszín hangokat szóró
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

SaiyaGin

Lassan olyan hot-blooded leszek, hogy beállhatok TTGL-szereplőnek.[spoiler]Fél hatkor 38,8 fokos lázam volt, bevettem egy lázcsillapítót, majd egy óra múlva újra megmértem, és ugyanazt az eredményt hozta ki. A tudományos okoskodás eszköze nem hat rám![/spoiler]
[spoiler] ::)[/spoiler]

Kvikveg

#44964
Kitoltottem.

Quote from: Próféta on 2010-10-09, 18:19:32
Ki lesz valami sorsolva a kitöltők között? Legalább egy pár rózsaszín hangszóró?
Utvefurasi lehetoseg nalam. De furo mar nincs. :)

[spoiler=Eheti sztahanovista-napok]
Csutortok - alig alvas, 5kor keles, doki, melo, haza.
Pentek 6kor keles, doki. ELMU fogadasa merooraellenorzesre. Lampa felfurasa, bekotese, gyonyorkodes, felkapcsolasa, annak eszlelese, hogy ketto 40es sorbakotve = kisertetvilagitas, karomkodas, konyhaba felfuras, bekotes, orules. Femlap atfurasa, tukor felakasztasa, satani kacajjal nyugtazasa annak, hogy mostantol takarva van vegre a vizora. Torulkozotarto felfurasa az IKEAs szekreny aljara, orom, boldogsag, takaritas. Furo osszecsomagolasa, cipelese. Munka. Haz. Furo letevese, orom. Pirozas. Szadiii.  :P

Szombat. Helyett pentek este lefekvesnel tomeny macskapisi szag eszlelese, kandur meleg eghajlatra kivanasa, ablakmosos ablak es butoroldal lemosast kovetoen fejem parnara hajtasanal annak konstatalasa, hogy nem az elobb emlitett helyekrol jon a szag. Az a k*rva dog a parnan levo puloveremet pisilte le. Pulover es parna kib*szasa a lepcsore, takaro megforditasa, karomkodas, alvas.
(Utolag kiderult, hogy anyam veletlenul bezarta a mi macskankat oda egy napra, kandurszidas visszavonasa, macskanak megbocsajtas.)

8 elott keles, utvefuras novenytarto kamponak, keritesmosas bakancsban tocsogassal tamogatva. Tokszep lett, csak utana nem tudtam levegot venni, mert mely levegovetel fajt. Pech.
Kampo beszerelese, kis takaritas. Szivattyucso elvagasa, csatlakozo felszerelese (hajszarito rulez), szivattyu kiemelese, csonek 3 kampo felutvefurasa es drotbol nagy kampok keszitese, cso felakasztasa emlitett helyre, oromkodes.
Viz elzarasa hatul, viz elzarasara kiserlet elol, a csoben levo rudra nem birtam rahuzni az eszkozt mert a zseni aki beszerelte elizelta (tizensok eve), karomkodas, hosszas kuzdelem utan kilyukasztott valahonnan szarmazo muanyagfedel ravarazsolasa, hogy eltartsa a csotol (nogyogyasznak valo munka), viz elzarasa, orom.
Funyiras&gereblyezes. Megszakitva kisebb fa meretu vadhajtas tuskes bokor mogul valo kibaltazasaval/fureszelesevel, aztan masik hasonlo kifureszelese ezuttal fuz mellol, utana emlitett fak felapritasa. Annak megfogadasa, hogy ha noverem megegyszer szuros bokrot telepit, mert <*> emlitett nover beleultetese. Neki is fajjon. :__devil: Azon gondolkodas, hogy beteg vagyok-e mert neheznek tunik a funyiro tologatasa akkor is ha ures a futarto rekesz. :eek: Funyiras befejezese.
Negyed hatkor zuhany, rohamebed, kocsi, busz HEV, sutiiii, home sweet home.
Faj a hatam, de nem csoda.
A konyha viszont fenyarban uszik. \o/[/spoiler]
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Próféta

Quote from: Kvikveg on 2010-10-09, 20:39:26
Utvefurasi lehetoseg nalam.
Tényleg emberek, régen láttuk egymást. A kürtőskalácsozás emlékére ütvefúrós meet Kvikvegéknél?

Rounin

Quote from: Próféta on 2010-10-09, 20:58:50
Quote from: Kvikveg on 2010-10-09, 20:39:26
Utvefurasi lehetoseg nalam.
Tényleg emberek, régen láttuk egymást. A kürtőskalácsozás emlékére ütvefúrós meet Kvikvegéknél?

És kit fogtok ütvefúrni? :angyali:

Kvikveg

Quote from: Rounin on 2010-10-09, 21:20:10
Quote from: Próféta on 2010-10-09, 20:58:50
Quote from: Kvikveg on 2010-10-09, 20:39:26
Utvefurasi lehetoseg nalam.
Tényleg emberek, régen láttuk egymást. A kürtőskalácsozás emlékére ütvefúrós meet Kvikvegéknél?

És kit fogtok ütvefúrni? :angyali:
Az elsot aki megkerdezi. :)

Nalam most a kovetkezo lehetosegek vannak:
- tapeta felhasitasa, fal visszaragasztasa, tapeta visszaragasztasa
- plafonon tapeta visszaragasztasa, lefestese
- furdoben szetvert reszek levakolasa, ha megszarad, lefestese
- reluxa leszedese es lemosasa
- femlap tapetazas padlotol falig, sportszerutlen nehezitesekkel, mint WC kivezeto cso, WC-tartaly, kosz
- falap tapetazas padlotol falig, es visszaerositese szinten sportszerutlen nehezitessel, ami konkretan a sulya.
- es ha valaki megmondja hol lehet ehhez szinben illo muanyagcsikot venni, az kap egy (minimum) ket eves felbontott Baileyst. Najo, nem.
- tarsasag .zip-elese, dumalas, a tobbi opcio targyanak megtekintese es kihagyasa
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Xzone

Ramiz szerint meghíztam :(

Member

Eddig is dagadt voltál.