Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Nakedape

Quote from: Kvikveg on 2010-10-25, 16:12:03
Tenyleg senkinek sem tunt fel, hogy hetfotol szombat delelottig nem voltam?
csak a szomorú fájdalom letaglózott minket annyira, hogy nem bírtuk ezzel kapcsolatos érzéseinket karakterekbe öntein.
mesélj.
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Kvikveg

Quote from: Nakedape on 2010-10-25, 16:27:17
Quote from: Kvikveg on 2010-10-25, 16:12:03
Tenyleg senkinek sem tunt fel, hogy hetfotol szombat delelottig nem voltam?
csak a szomorú fájdalom letaglózott minket annyira, hogy nem bírtuk ezzel kapcsolatos érzéseinket karakterekbe öntein.
mesélj.
:lol:
Ne rohogtess, mert faj.  :lul:
Most, hogy ovatlanul rakerdeztel, es erzelmi zsarolasom sikeres megvalositasat bizonyitva, blabla:
A
Quote from: Kvikveg on 2010-09-27, 17:05:20
A mai nap osszefoglaloja.  :frown: :frown: :frown: :Eztneked: :Eztneked: :Eztneked:
napon kiderult, hogy goto korhaz lesz.
Es lon.

Most otthon, agybol netezek. Mellettem egy jo konyv, folytatasa a polcon, szemben a tv, jobbra az ejjeliszekreny innivaloval.
Es mar tudok az oldalamon fekudni. Egy ideig. Sot a hazban is eleg jo tempoban mozogni, neha ugyan olyan testarttassal, mint egy 80 eves, de azert egyre javul a dolog.
Es nincs kertimunka egy ideig. \o/
A reszleteket nem mondom el, de semmi halalos, csak bosszanto.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Nakedape

ohh jobbulást, viccek kilőve, felvágott hasfallal én is megismertem már, miért nevet csak egyszer és rövid ideig az ember.
hajrá!
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Kvikveg

Quote from: Nakedape on 2010-10-25, 16:45:53
ohh jobbulást, viccek kilőve, felvágott hasfallal én is megismertem már, miért nevet csak egyszer és rövid ideig az ember.
hajrá!
Koszi!
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Ramiz

Gyógyujj meg!!!


Más: a barátnőm tegnap óta Firefly-t néz, közben amiatt piszkál, hogy miért csak most tudta meg, hogy van Cowboy Bebop film is... :Kiraly:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kvikveg

Quote from: Ramiz on 2010-10-25, 16:53:58
Gyógyujj meg!!!


Más: a barátnőm tegnap óta Firefly-t néz, közben amiatt piszkál, hogy miért csak most tudta meg, hogy van Cowboy Bebop film is... :Kiraly:
Koszi!
Hehe, jo baratnot fogtal ki. :)

Mas: akarki: noriko: van valami atombiztos modszer a Mester kiadotol jovo kuldemenyek lemondasara, ami utan nem mondhatjak, hogy "obocsi nem kaptuk meg a lemondast" ?
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Xzone

Uhh, jobbulást, Kvikveg.

SaiyaGin

Jobbulást!

Cloud

Jobbulást. Azt hittem már valami nagy kertimunkát csináltál azért nem voltál fenn.

Kvikveg

Quote from: Cloud on 2010-10-25, 18:03:35
Jobbulást. Azt hittem már valami nagy kertimunkát csináltál azért nem voltál fenn.
Koszi mindenkinek.
Hehe, nem, most rajtam munkalkodtak. XD
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Cobra

Jobbulást.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Member

Jobbulást, remélem, nem hospitalizálódsz. :)

Bütyök

Jobbulást! 
Az vált jóvátehetetlenül felnőtté, aki már azon is bosszankodik, amin nevethetne.
/Vavyan Fable/


Blog

Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Moha

Get well soon, Kvikveg!

Próféta

Quote from: Kvikveg on 2010-10-25, 16:12:03
Tenyleg senkinek sem tunt fel, hogy hetfotol szombat delelottig nem voltam?
Hát én szerdától tegnap estig nem voltam, így nem volt annyira szembetűnő :D
Jobbulást.

LiaLia

Quote from: Kvikveg on 2010-10-25, 16:56:08
Mas: akarki: noriko: van valami atombiztos modszer a Mester kiadotol jovo kuldemenyek lemondasara, ami utan nem mondhatjak, hogy "obocsi nem kaptuk meg a lemondast" ?

Jobbulást, és jó gyógyulást, regenerálódást!!

Mesterhez, 100%-ost nem tudnék, viszont ajánlott tértivevényes küldésre gondolok. Bizonyíthatod, hogy feladtad, és könyvelik, tehát el kell számolni a postának is azzal, hogy merre jár. És visszaigazolást is kapnál, hogy ők átvették. Elvileg...
Cloud itt a "postamester", ő szerintem többet tudhat erről  :smile:

Kvikveg

Quote from: LiaLia on 2010-10-25, 22:09:07
Quote from: Kvikveg on 2010-10-25, 16:56:08
Mas: akarki: noriko: van valami atombiztos modszer a Mester kiadotol jovo kuldemenyek lemondasara, ami utan nem mondhatjak, hogy "obocsi nem kaptuk meg a lemondast" ?

Jobbulást, és jó gyógyulást, regenerálódást!!

Mesterhez, 100%-ost nem tudnék, viszont ajánlott tértivevényes küldésre gondolok. Bizonyíthatod, hogy feladtad, és könyvelik, tehát el kell számolni a postának is azzal, hogy merre jár. És visszaigazolást is kapnál, hogy ők átvették. Elvileg...
Cloud itt a "postamester", ő szerintem többet tudhat erről  :smile:
Koszi mindenkinek. :)
Jaja, erre is gondoltunk, meg azt kell megnezni, hogy lehet-e postan, perpill csak a "hivjon telefonon" opciot latom. XD
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

LiaLia

Quote from: Kvikveg on 2010-10-25, 22:40:52
Jaja, erre is gondoltunk, meg azt kell megnezni, hogy lehet-e postan, perpill csak a "hivjon telefonon" opciot latom. XD

Nagyon rafináltak :ejj: legutóbb valami süssünk finomakat receptkönyvgyűjtőt ajánlottak. A lapok jól néztek ki, gusztusos fotókkal, csak sok értelme nincs megrendelgetni hónapokon keresztül laponként egy könyvnek valót. :smile:
Ha sikerül a lemondó akció, majd írj róla, hogy milyen módszer vált be náluk, mert érdemes lesz terjeszteni a rászorulóknak :smile:

Kvikveg

Quote from: LiaLia on 2010-10-25, 23:38:57
Quote from: Kvikveg on 2010-10-25, 22:40:52
Jaja, erre is gondoltunk, meg azt kell megnezni, hogy lehet-e postan, perpill csak a "hivjon telefonon" opciot latom. XD

Nagyon rafináltak :ejj: legutóbb valami süssünk finomakat receptkönyvgyűjtőt ajánlottak. A lapok jól néztek ki, gusztusos fotókkal, csak sok értelme nincs megrendelgetni hónapokon keresztül laponként egy könyvnek valót. :smile:
Ha sikerül a lemondó akció, majd írj róla, hogy milyen módszer vált be náluk, mert érdemes lesz terjeszteni a rászorulóknak :smile:
Ok. Kozben az eredeti megrendelon a postai ut is rajta van.
Es ki tudom hangositani az egyik mobilt es a masik hangfelvevojevel fel tudom venni. XD Csak gondolom szolni kell majd rola, hogy most nem csak ok vesznek minket.  :ejnye:
Lehet amugy hogy tulizgulom az egeszet es nem lesz semmi, de nem szeretem ezt a "ha nem mondja le, akkor kuldjuk" felfogast...
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Cloud

Én mint postamester?  :ejnye:

Kiadványokon amúgy van impresszum? Ott mondjuk terjesztést kellene megkeresni. Ha a Magyar Posta terjeszti, akkor tudok adni egy ingyenes telefonszámot ahol le lehet mondani.

Próféta

QuoteEgy érdekes tény 2010 októberről:

Ez különleges hónap, van benne 5 péntek, 5 szombat, 5 vasárnap.

Ez 1x fordul elő 823 évente.

A Feng-Shui szerint ez pénzes hónapnak számít.
Sírok.  :facepalm:

Xzone

Quote from: Próféta on 2010-10-26, 01:05:56
QuoteEgy érdekes tény 2010 októberről:

Ez különleges hónap, van benne 5 péntek, 5 szombat, 5 vasárnap.

Ez 1x fordul elő 823 évente.

A Feng-Shui szerint ez pénzes hónapnak számít.
Sírok.  :facepalm:

Random női magazinból?

Flaser

Jobbulást Kviki!
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

Fazék

ezt a felveszem ezt a beszélgetést dolgot centrum parkolónál próbáltam eljátszani de mondta a hölgy hogy sajnos belső szabályzatuk nem engedi úgy a beszélgetést :D

Kvikveg

Quote from: Fazék on 2010-10-26, 10:04:40
ezt a felveszem ezt a beszélgetést dolgot centrum parkolónál próbáltam eljátszani de mondta a hölgy hogy sajnos belső szabályzatuk nem engedi úgy a beszélgetést :D
Valami ilyet sejtettem... kozben kiderult ismeros ugyvedtol, hogy az ajanlott level megfelelo.
Nem magyar posta, valami futar hozta. Es Mester kiado.
A centrum parkolo meg elmehet a francba.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Nakedape

Quote from: Fazék on 2010-10-26, 10:04:40
ezt a felveszem ezt a beszélgetést dolgot centrum parkolónál próbáltam eljátszani de mondta a hölgy hogy sajnos belső szabályzatuk nem engedi úgy a beszélgetést :D
azért pofa az van..
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

noriko

Quote from: Kvikveg on 2010-10-26, 10:39:44
kozben kiderult ismeros ugyvedtol, hogy az ajanlott level megfelelo.
+1 (ügyvédi irodából általában mindent ajánlva küldtünk ki)

Quote from: Mester kiadó"Tájékoztatjuk továbbá, hogy az adatszolgáltatás önkéntes, és adatait addig tartjuk nyilván, amíg Ön kezelésük megszüntetését – melyet bármikor, indokolás nélkül megtehet - írásban vagy telefonon nem kéri."
A lemondó levélbe szerintem írd bele, hogy kéred az adatkezelés megszüntetését is. Biztos ami biztos.

Jobbulást!!
"I wish I could, but I don't want to."

Nakedape

Quote from: Kvikveg on 2010-10-26, 11:54:44
stresszlabda veheto egyenkent, hm...
A szabalyzat viszont ize...
mi a baj a szabályzattal, pontosan? vagy az hogy nagyobb tételekre álltak be és egy stresszlabdához lenne kezelési költség meg ilyenek?
ha kéne innen valami, ilyen 1-2  db dobj egy Pm-et sztem megoldom
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution