Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

SaiyaGin


Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Cloud

Quote from: Member on 2010-11-07, 17:36:48
Ezen a gusztustalan megrendezett retken annyira felhúztam magam tegnap, hogy szavakat nem találok
Meg aki hangszeren játszik, nem érzi tisztességtelennek azzal szemben, hogy a szám végén darabokra töri?!

EZ most komoly volt. Te jó ég.   A csávó fejéről meg nem is beszéljünk.

Kvikveg

Unatkozom.
Nincs kedvem semmit nezni.
Nincs kedvem Euler programozasi feladatokat csinalni.
Nem scripteltem egy sort sem miota leleptem.
Nincs kedvem programozni.
Fizikai munkat nem tudok csinalni.
Nincs olvasnivalom.
Áááá.
Nyugos vagyok.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Ramiz

Quote from: Member on 2010-11-07, 17:36:48
Ezen a gusztustalan megrendezett retken annyira felhúztam magam tegnap, hogy szavakat nem találok
Meg aki hangszeren játszik, nem érzi tisztességtelennek azzal szemben, hogy a szám végén darabokra töri?!

Ezen én is kiakadtam, de kurvára. :grrr: Szerintem Feró is csak hivatalból örült, esetleg megrendezték - ennyire még neki sem lehet rossz ízlése. Malek Miki arckifejezése pedig elég sokat elárult... Az óvatoskodó biztonságiak ("nehogy összekócoljátok a hajukat, mert hülyére perelnek titeket! csak óvatosan rángassátok ki őket!") külön röhejes/szánalmas volt.

Viszont Király L. Norbert megint zseniális volt... ő lehet az első magyar "felfedezett", akinek megvenném a CD-jét (pláne ha jó számokat írnak neki).
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Xzone

1, Minek néztek ilyen szarokat?
2, Az a tény, hogy ti erről beszéltek, foglalkoztok vele, az egész akciót sikeressé teszi.

Member

Szerintem ennek a műsornak nem az a célja, mint a Győzikének, ugyanis ebben az esetben volna igazad.

Rounin

Quote from: Member on 2010-11-07, 22:13:23
Szerintem ennek a műsornak nem az a célja, mint a Győzikének, ugyanis ebben az esetben volna igazad.

Minden műsornak ugyanaz a célja.
Nézettség.

kikuchiyo

Quote from: Xzone on 2010-11-07, 22:07:43
1, Minek néztek ilyen szarokat?
2, Az a tény, hogy ti erről beszéltek, foglalkoztok vele, az egész akciót sikeressé teszi.

+1
Failure is the default option

Fazék

Quote from: kikuchiyo on 2010-11-07, 22:17:59
Quote from: Xzone on 2010-11-07, 22:07:43
1, Minek néztek ilyen szarokat?
2, Az a tény, hogy ti erről beszéltek, foglalkoztok vele, az egész akciót sikeressé teszi.

+1
+1

külön mérges voltam azért, mert Member nem írta oda, hogy miről van szó, így fölöslegesen növeltem eggyel a videó nézettségét...

Cloud

Mai Google logo:  :lol:

Ramiz

Azért nézzük, mert érdekelnek minket a tehetséges magyar hobbi-énekesek, akikből potenciálisan magyar "popsztárok" lesznek. Nem, nem mindegyik egy kigombolt ingű nyálgép. Az pedig népszerű, de sekélyes érv, hogy az a tinibanda elérte a sikerét, mert beszélünk róla, itt ugyanis pár posztnyi fejcsóválás és anyázás után mindenki továbbra is leszarja őket, és senki nem fog lemezt venni vagy koncertre menni azért, mert hű mekkora lázadók. Amúgy én is utálom azokat, akik MINDEN YOUTUBE ZENEI VIDEÓ alá beírják, hogy le Justin Bieberrel... amikor Guns N' Roses-t hallgatok, nem vagyok rá kíváncsi, hogy kurva anyját Biebernek.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Xzone

Damn you, Sankaku Complex. Egy fél órája ettem fafülgombás csirkét egy kínaiban, és végig az járt a fejemben, hogy a gomba biztos nejlonzacskóból van...

Én

Quote from: Xzone on 2010-11-08, 16:00:24
fafülgombás csirke
:cool: Sokszor azt eszek a budafoki úti kínaiban (a CBA mellett)

Xzone

Quote from: Én on 2010-11-08, 16:18:12
Quote from: Xzone on 2010-11-08, 16:00:24
fafülgombás csirke
:cool: Sokszor azt eszek a budafoki úti kínaiban (a CBA mellett)

Én is pont ott ettem :redface:

Member

Quote from: Ramiz on 2010-11-08, 10:15:36
le Justin Bieberrel...
Érdekes, én minden nap elfelejtem, hogy ki is az. :) Lassan olyan uncsi, mint a bikicsunáj.

NLZ

Quote from: Xzone on 2010-11-08, 16:00:24
Damn you, Sankaku Complex. Egy fél órája ettem fafülgombás csirkét egy kínaiban, és végig az járt a fejemben, hogy a gomba biztos nejlonzacskóból van...
Mi vót Sankakun?
[reserved]

Xzone

Quote from: NLZ on 2010-11-08, 17:51:06
Quote from: Xzone on 2010-11-08, 16:00:24
Damn you, Sankaku Complex. Egy fél órája ettem fafülgombás csirkét egy kínaiban, és végig az járt a fejemben, hogy a gomba biztos nejlonzacskóból van...
Mi vót Sankakun?

http://www.sankakucomplex.com/2010/10/24/nori-chinese-style/

NLZ

Quote from: Xzone on 2010-11-08, 20:25:00
Quote from: NLZ on 2010-11-08, 17:51:06
Quote from: Xzone on 2010-11-08, 16:00:24
Damn you, Sankaku Complex. Egy fél órája ettem fafülgombás csirkét egy kínaiban, és végig az járt a fejemben, hogy a gomba biztos nejlonzacskóból van...
Mi vót Sankakun?

http://www.sankakucomplex.com/2010/10/24/nori-chinese-style/
Fincsi. :D
[reserved]

Member

Mint a mekis sajt.

Darkstar

Quote from: Fazék on 2010-11-07, 22:19:44
Quote from: kikuchiyo on 2010-11-07, 22:17:59
Quote from: Xzone on 2010-11-07, 22:07:43
1, Minek néztek ilyen szarokat?
2, Az a tény, hogy ti erről beszéltek, foglalkoztok vele, az egész akciót sikeressé teszi.

+1
+1
+1
Quote from: Fazék on 2010-11-07, 22:19:44
külön mérges voltam azért, mert Member nem írta oda, hogy miről van szó, így fölöslegesen növeltem eggyel a videó nézettségét...
+1

Vicc, hogy már mióta forgalmazzák, de a T-nél még mindíg csak Nov végére lehet ip4et előrendelni.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Fazék

Quote from: Ramiz on 2010-11-08, 10:15:36
Azért nézzük, mert érdekelnek minket a tehetséges magyar hobbi-énekesek, akikből potenciálisan magyar "popsztárok" lesznek. Nem, nem mindegyik egy kigombolt ingű nyálgép. Az pedig népszerű, de sekélyes érv, hogy az a tinibanda elérte a sikerét, mert beszélünk róla, itt ugyanis pár posztnyi fejcsóválás és anyázás után mindenki továbbra is leszarja őket, és senki nem fog lemezt venni vagy koncertre menni azért, mert hű mekkora lázadók. Amúgy én is utálom azokat, akik MINDEN YOUTUBE ZENEI VIDEÓ alá beírják, hogy le Justin Bieberrel... amikor Guns N' Roses-t hallgatok, nem vagyok rá kíváncsi, hogy kurva anyját Biebernek.
kicsit átesel a ló túloldalára...
lázadók? hja. tisztára annak érzem magam ezen show-k ignorálásával.  :lazza:

nem érzek igényt rá, hogy figyelemmel kövessem hazai zenei kínálatunk szárnybontogatásait. majd ha rádióban hallom és megtetszik, akkor talán foglalkozok vele, de simán megvagyok ezen tehetségkutató show-k nézése nélkül. így is bőven van hallgatnivaló zeném :)

Ramiz

Quote from: Fazék on 2010-11-09, 00:22:50
Quote from: Ramiz on 2010-11-08, 10:15:36
Azért nézzük, mert érdekelnek minket a tehetséges magyar hobbi-énekesek, akikből potenciálisan magyar "popsztárok" lesznek. Nem, nem mindegyik egy kigombolt ingű nyálgép. Az pedig népszerű, de sekélyes érv, hogy az a tinibanda elérte a sikerét, mert beszélünk róla, itt ugyanis pár posztnyi fejcsóválás és anyázás után mindenki továbbra is leszarja őket, és senki nem fog lemezt venni vagy koncertre menni azért, mert hű mekkora lázadók. Amúgy én is utálom azokat, akik MINDEN YOUTUBE ZENEI VIDEÓ alá beírják, hogy le Justin Bieberrel... amikor Guns N' Roses-t hallgatok, nem vagyok rá kíváncsi, hogy kurva anyját Biebernek.
kicsit átesel a ló túloldalára...
lázadók? hja. tisztára annak érzem magam ezen show-k ignorálásával.  :lazza:

nem érzek igényt rá, hogy figyelemmel kövessem hazai zenei kínálatunk szárnybontogatásait. majd ha rádióban hallom és megtetszik, akkor talán foglalkozok vele, de simán megvagyok ezen tehetségkutató show-k nézése nélkül. így is bőven van hallgatnivaló zeném :)

Ööö... lehet, hogy túl erősen reagáltam, de a lázadók nem rátok vonatkozott, hanem arra a foshadt tinibandára...  vagy te is így értetted, csak megfordítottad?... Na mindegy. :) Elhiszem, hogy megvagy nélkülük, de nem érzem, hogy toltam volna a három balfasz szekerét, amiért itt reagáltam a gagyi műmájer hangszergyalázásukra... :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kvikveg

Aaaaaa, MIEEERT?
Tudom nezegetni a mobilomon a fileokat bluetoothhal, de minek, ha a telefonkonyvet nem talalom, vagy egyeni fileformatumu, a mobilon meg nincs olyan opcio, hogy exportald oda vazze.
Argh.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Moha

Quote from: Member on 2010-11-07, 17:36:48
Ezen a gusztustalan megrendezett retken annyira felhúztam magam tegnap, hogy szavakat nem találok
Meg aki hangszeren játszik, nem érzi tisztességtelennek azzal szemben, hogy a szám végén darabokra töri?!
:zomg:  :zomg:  :zomg:
Egy punk, egy emo, egy "Clark Kent" meg egy negyedik idióta.
Még jó, hogy én nem nézek ilyen baromságokat...

Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Fazék

Quote from: Ramiz on 2010-11-09, 00:47:48Ööö... lehet, hogy túl erősen reagáltam, de a lázadók nem rátok vonatkozott, hanem arra a foshadt tinibandára...  vagy te is így értetted, csak megfordítottad?... Na mindegy. :)
akkor vmit félreértettem.

Quote from: Ramiz on 2010-11-09, 00:47:48Elhiszem, hogy megvagy nélkülük, de nem érzem, hogy toltam volna a három balfasz szekerét, amiért itt reagáltam a gagyi műmájer hangszergyalázásukra... :D
egyre inkább híve vagyok az "1 szavazat is számít" dolognak, ezért mostanában már igyekszem kerülni mindenféle bulvárhírre kattintást, minden hasonló videó megnézését, stb. szóval ha nem is közvetlenül, de mégis úgy érzem, hogy támogatom a gagyit, a szart, ha ezekre rákattintok. mert hiszen ennyivel is előrébb kerül a nézettségi listákon, aminek következtében még előrébb kerül, stb... nagyon unom már ezeket a viral dolgokat, szeretném azt hinni, hogy "tudatos netező" vagyok :redface:

Kvikveg

Oh yeah a Wammu le tudja szedni a sim-es szamokat, a telefonon levok importalasakor meg meghal. Argh.

Azt a videot en kb 10 masodpercig birtam.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

motifator

Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.