Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Zsiga

Quote from: Én on 2010-11-09, 22:20:59
Grat! :whoah: :cool: Gondolom hogy sűrű lesz most az élet, de ha időd engedi felugorhatnál pestre valami búcsúztató bulira. :D
Vagy akár lemehetünk mi valamelyik hétvégén vidékre inni egyet. :D


Quote from: Próféta on 2010-11-09, 22:41:59
OK, de akkor se a sarki kisboltban találja, hanem a város ellenkező végén. Vagy hozatnia kell, de akkor esetleg kicsit drága lesz.
A város ellenkező vége egyáltalán nincs messze. Kb. úgy kell elképzelni mintha Újpestről kimennél a budaörsi Tescoba, csak közben van végig 2*4 sávos autópálya keresztül a városon. :) És ennyit maximum a tényleg nagyon extrém dolgokért kell utazgatni (eredeti vecsési savanyúság, meg makói hagyma, Pick szalámi, ilyesmik), mert pl. pirospaprika a sarki kisboltban is van. Meg a magyaros kajákhoz szükséges alapanyagok 99%-a.

Bütyök

Quote from: motifator on 2010-11-09, 12:46:28
Aztak***a! Januárban költözök Texasba. Legalább 2 évre.  :zomg: :he: :hopp:

Gratulálok! :D
Az vált jóvátehetetlenül felnőtté, aki már azon is bosszankodik, amin nevethetne.
/Vavyan Fable/


Blog

noriko

Grat motifator! Kalandra fel! :) Remélem, néha beszámolsz majd nekünk a kinti élményekről! Pics meg ilyesmi.
"I wish I could, but I don't want to."

Selmo

Noriko, te mennyire vagy jártas munkajogban?

A tökéletesség unalmas.

noriko

Ismerem a törvényt és egyes részeit értelmezgettem is korábban, de igazán a konkrét kérdés fényében tudom csak megmondani. Pm?
"I wish I could, but I don't want to."

Selmo

#45455
Már nem számít, megelőztek.
[spoiler]A Veszprém Megyei Bíróság 6.Fpk.19-10-000417/14. sz. végzése felszámolás megindításának közzétételéről

A bíróság elrendeli annak a Cégközlönyben való közzétételét, hogy a(z) 2010. október 16. napján jogerőre emelkedett végzésével a(z) REXPLO 21 Lőpor Termelő és Kereskedelmi Korlátolt Felelősségű Társaság (8184 Fűzfőgyártelep, Fűzfői Ipari Park, hrsz 1498/145.; cégjegyzékszáma: 19 09 507233; adószáma: 13143288-2-19) adós felszámolását főeljárásként elrendelte.

Előző székhelyei(i): 8184 Fűzfőgyártelep, Munkás tér 2.

A bíróság által kijelölt felszámoló: CERES Gazdasági Tanácsadó és Felszámoló Kft., 7400 Kaposvár, Arany J. tér 5. cégjegyzékszáma: 14 09 306648.

A felszámolóbiztos(ok): dr. Vass Magdolna (an: Vida Veronika) 7400 Kaposvár, Arany J. tér 5.

A felszámolási eljárás megindítására irányuló kérelem benyújtásának időpontja: 2010. június 23.

A felszámolás kezdő időpontja e végzés Cégközlönyben való közzétételének napja.

A Veszprém Megyei Bíróság Gazdasági Hivatalánál kezelt elkülönített számla száma: 10048005-01483192-24000004.

Mindazok [ideértve a zálogjogosultakat, és a 3. § (1) bekezdés c) pontja szerinti függő követelések jogosultjait is], akik az adóssal szemben fennálló ismert követeléseiket - kivéve a felszámolási eljárást közvetlenül megelőző csődeljárásban [27. § (2) bekezdés e) pont] már bejelentett és nyilvántartásba vett követeléseket - a felszámolás során hitelezőként érvényesíteni kívánják, ismert követeléseiket e végzés közzétételétől számított 40 napon belül jelentsék be a felszámolónak.

A felszámoló - a módosított 1991. évi XLIX. tv. 57. § (1) bekezdés a) és c) pontjában meghatározott követelések kivételével - csak azt a bejelentést veszi nyilvántartásba, amely után az igénybejelentő a követelés 1 %-át, de legalább 5.000 Ft-ot, legfeljebb 200.000 Ft-ot az e végzésben megjelölt számlára - a bírósági ügyszámra (végzés számra) hivatkozással - 40 napon belül befizetett és ezt a felszámoló részére igazolta.

Veszprém, 2010. október 21.

A közzététel időpontja: 2010. november 3. [/spoiler]
Abban viszont, ha tudsz segíthetnél, hogy most kell-e nékem külön jelentkeznem a felszámolónál ??? Tegnap mondtam fel.

Mint kiderült, igen. :ejj:

A tökéletesség unalmas.

Kvikveg

Oh lol. Kihasznalva, hogy betegszabin vagyok = nem kell utcara mennem, elmentem.. elvitettem magam anyajegyleszedesre. Nem volt sok, csak 1-2 rossz helyen volt. Kiderult, hogy amit a kezemen csak olyan furcsa borsejtnek neztem - gondoltam ok, mar ven csont vagyok lassan, lehetnek ilyen furcsasagok - az valami fajta szemolcs volt. Azt en meg sem neztem, csak amikor mar ott voltam akkor jutott eszembe.
Most hogy hazajottem felfedeztem a kezemen meg 5ot. Csak kicsik a rohadekok. Lathatatlanok.
Vizont az arcomrol leszedte azt az egyet amit utaltam. Meg masik ketto valamit ami par eve nott oda.
Szoval szep lettem. :)
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Member

Eddig is az voltál. :angyali:

Moha

Nem veszélyes amúgy az anyajegy leszedése? Elvileg el is rákosodhat, nem?

Nekem amúgy a homlokom közepén van egy méretes példány. Már annyira megszoktam mondjuk, hogy nem zavar.

Cloud

Nekem is van egy nyakamon, már régóta rá akarom venni magam, de sose jön össze. Nem szeretem dokikat. :D  Amúgy fáj a leszedetés?

Member

Quote from: Moha on 2010-11-10, 19:39:39
Nem veszélyes amúgy az anyajegy leszedése? Elvileg el is rákosodhat, nem?
Ha már leszedték, felőlem rákosodhat a saját levében. ::)

Cloud

Quote from: Moha on 2010-11-10, 19:39:39
Nem veszélyes amúgy az anyajegy leszedése? Elvileg el is rákosodhat, nem?

Nekem amikor hátamról szedték le mondták hogy vissza kell majd menni laboreredményért, mert megvizsgálják hogy nem-e volt elrákosodva.

Kvikveg

Quote from: Member on 2010-11-10, 19:47:02
Quote from: Moha on 2010-11-10, 19:39:39
Nem veszélyes amúgy az anyajegy leszedése? Elvileg el is rákosodhat, nem?
Ha már leszedték, felőlem rákosodhat a saját levében. ::)
De, de ez a neni borgyogyasz, szoval nem a sarki kuruzslo. Viszont fizetos...
Volt is amire mondta, hogy nem szabad birizgalni, mert vagy heg lesz a helyen, vagy begorombul. :)
De legalabb nem talalt semmi katasztrofalisat.
Kozben rajottem, hogy az orrom hegyen is van egy lathatatlan kommandos, meg a homlokomon is. De az orromon meg o sem vette eszre, pedig dumaltunk azert kicsit. XD
Mindegy, ugyis megyek hozza vissza, megbeszelni az arcboromet, ami kamaszkorom ota ugyan javult, de o is mondta, hogy hat ez hormonalis... azaz cseszhetem, max ha allandoan fogamzasgatlot veszek be akkor lesz tiszta borom. Milyen jo.

Ha kell valakinek a cime, akkor pm es megadom. Vartunk valamennyit, bementunk 10 perc mulva kint voltunk. Ilyen leegetos tipusu a cucc. Meg mondani kell hol van valami amit meg kell nezni. Batyihoz kozel van. Budapest.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Kvikveg

Quote from: Cloud on 2010-11-10, 19:41:43
Nekem is van egy nyakamon, már régóta rá akarom venni magam, de sose jön össze. Nem szeretem dokikat. :D  Amúgy fáj a leszedetés?
A kisebbek piritasa kicsit, a nagyobbakhoz ad erzestelenito szurit... es igy is kicsit faj. De rovid ideig tart csak. Nagyon rovid ideig. Es szabad kozben fintorogni.  :haha:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Cloud

Quote from: Kvikveg on 2010-11-10, 19:54:42
Quote from: Cloud on 2010-11-10, 19:41:43
Nekem is van egy nyakamon, már régóta rá akarom venni magam, de sose jön össze. Nem szeretem dokikat. :D  Amúgy fáj a leszedetés?
A kisebbek piritasa kicsit, a nagyobbakhoz ad erzestelenito szurit... es igy is kicsit faj. De rovid ideig tart csak. Nagyon rovid ideig. Es szabad kozben fintorogni.  :haha:

Köszi infót. Amikor hátamról vágták ki akkor is érzéstelenítőt kaptam, de nem tudom mit csinált ürge, mert piszkosul fájt a szúrás. VIszont utána amíg vagdosott semmit nem éreztem, akár a gerincemet is kikaphatta volna azt se vettem volna észre. :D

Member

Quote from: Kvikveg on 2010-11-10, 19:53:08
Ilyen leegetos tipusu a cucc.
Ezt ingyen vállalom bárkinek, "mire jó a sparhelt" jeligével. ::)

Quote from: Kvikveg on 2010-11-10, 19:53:08
Volt is amire mondta, hogy nem szabad birizgalni, mert vagy heg lesz a helyen, vagy begorombul. :)
Ha jól értem, kizáró vagy művelet, szóval ha kellő normális szövetet kivágnak, nem lesz ízeltlábú a helyén, igaz?

Kvikveg

Quote from: Member on 2010-11-10, 20:05:06
Quote from: Kvikveg on 2010-11-10, 19:53:08
Ilyen leegetos tipusu a cucc.
Ezt ingyen vállalom bárkinek, "mire jó a sparhelt" jeligével. ::)

Quote from: Kvikveg on 2010-11-10, 19:53:08
Volt is amire mondta, hogy nem szabad birizgalni, mert vagy heg lesz a helyen, vagy begorombul. :)
Ha jól értem, kizáró vagy művelet, szóval ha kellő normális szövetet kivágnak, nem lesz ízeltlábú a helyén, igaz?
:lol: Csak akkor olyan sparhert kell ami diagnozist is fel tud allitani, marmint ranez a bogyora, es megmondja, hogy egetheto-e.

Gondolom igen, de nalam nagyobb anyajegyre mondta, hogy nem erdemes kivagni, mert akkor meg heg lesz a helyen. Vagy elkezd terjedni, valami ilyesmi. Kicsit gyorsan mentek ott a dolgok. De izeltlabut nalam nem emlitett.
De en is ugy emlekszem, ha rakgyanus, akkor tobbet szoktak kivagni, nehogy maradjon valami ami a piszkalas hatasara rosszabb lesz.

Nekem az erzestelenito nem fajt, csak szuri volt.

Viszont ha ennyit jarok dokihoz, komolyan nem fog gondot jelenteni a nudista strand a jovoben sem. Allandoan azt kerik, hogy vetkozzek.  :lul:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Rounin

Quote from: Kvikveg on 2010-11-10, 19:53:08
Kozben rajottem, hogy az orrom hegyen is van egy lathatatlan kommandos, meg a homlokomon is. De az orromon meg o sem vette eszre, pedig dumaltunk azert kicsit. XD

Ha egyszer láthatatlan, mégis mit vársz?
A képzelt barátainknak sem köszönnek mások. :3x3:

Kvikveg

Quote from: Rounin on 2010-11-10, 23:47:22
Quote from: Kvikveg on 2010-11-10, 19:53:08
Kozben rajottem, hogy az orrom hegyen is van egy lathatatlan kommandos, meg a homlokomon is. De az orromon meg o sem vette eszre, pedig dumaltunk azert kicsit. XD

Ha egyszer láthatatlan, mégis mit vársz?
A képzelt barátainknak sem köszönnek mások. :3x3:
Csak azert irtam, hogy ezekutan nem izgulok miatta.  :D
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

.Attila

#45469
Bon Jovi koncert megy élőben a youtube-on:
http://www.youtube.com/bonjovi?feature=ticker

szerk.: egész pontosan az utolsó 20 másodpercet kaptam el :mad:

Member

Quote from: Kvikveg on 2010-11-10, 22:36:06
Viszont ha ennyit jarok dokihoz, komolyan nem fog gondot jelenteni a nudista strand a jovoben sem. Allandoan azt kerik, hogy vetkozzek.  :lul:
És tesznek pénzt a melltartódba? ::)

Kvikveg

Quote from: Member on 2010-11-11, 09:24:17
Quote from: Kvikveg on 2010-11-10, 22:36:06
Viszont ha ennyit jarok dokihoz, komolyan nem fog gondot jelenteni a nudista strand a jovoben sem. Allandoan azt kerik, hogy vetkozzek.  :lul:
És tesznek pénzt a melltartódba? ::)
Nem sot neha en fizetek... AFFRANCBA ATVERTEK!
:D
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Makos

Quote from: motifator on 2010-11-09, 12:46:28
Aztak***a! Januárban költözök Texasba. Legalább 2 évre.  :zomg: :he: :hopp:
Grat! :tezsvir: :cool:

Cloud

Quote from: .Attila on 2010-11-11, 04:25:02
Bon Jovi koncert megy élőben a youtube-on:
http://www.youtube.com/bonjovi?feature=ticker

szerk.: egész pontosan az utolsó 20 másodpercet kaptam el :mad:

Lesz még. Úgy néz ki hogy kitalálta hogy élőben stream-eli a koncertjeit és nem érdekli a letöltő népség.    Szép húzás.

.Attila

Quote from: Cloud on 2010-11-11, 18:10:45
Quote from: .Attila on 2010-11-11, 04:25:02
Bon Jovi koncert megy élőben a youtube-on:
http://www.youtube.com/bonjovi?feature=ticker

szerk.: egész pontosan az utolsó 20 másodpercet kaptam el :mad:

Lesz még. Úgy néz ki hogy kitalálta hogy élőben stream-eli a koncertjeit és nem érdekli a letöltő népség.    Szép húzás.

Így lehet embereket megnyerni magadnak.
Nézd meg Ákost: az akciójának köszönhetően rengeteg ellenséget szerzett magának.

NLZ

Quote from: .Attila on 2010-11-11, 18:14:38
Nézd meg Ákost: az akciójának köszönhetően rengeteg ellenséget szerzett magának.
Milyen akciója volt?
[reserved]

Cloud

Quote from: NLZ on 2010-11-11, 18:21:42
Quote from: .Attila on 2010-11-11, 18:14:38
Nézd meg Ákost: az akciójának köszönhetően rengeteg ellenséget szerzett magának.
Milyen akciója volt?
Szerverlefoglalások az új album miatt.

NLZ

Quote from: Cloud on 2010-11-11, 18:30:18
Quote from: NLZ on 2010-11-11, 18:21:42
Quote from: .Attila on 2010-11-11, 18:14:38
Nézd meg Ákost: az akciójának köszönhetően rengeteg ellenséget szerzett magának.
Milyen akciója volt?
Szerverlefoglalások az új album miatt.
orly?
[reserved]


Member

Azért van bőr Ákos képén, mondjuk én mindigis utáltam mind az arrogáns személyisége, mind az "egymásmellérakokszépszavakatésmindennőnedves" zenéi miatt.