Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

NLZ

[reserved]

Bütyök

Quote from: Member on 2010-11-11, 19:05:24
"egymásmellérakokszépszavakatésmindennőnedves" zenéi

:lol:

Ezek után csak halkan merem megjegyezni, de én szeretem a számait. :D Pedig nedves sem leszek tőlük... XD
Az vált jóvátehetetlenül felnőtté, aki már azon is bosszankodik, amin nevethetne.
/Vavyan Fable/


Blog

Member

Hmmm, jöhetne kicsit gyorsabban a villanyszerelő. Nincs a fél házban áram és azon az oldalon van a fűtés.

Kvikveg

Quote from: Member on 2010-11-12, 13:57:53
Hmmm, jöhetne kicsit gyorsabban a villanyszerelő. Nincs a fél házban áram és azon az oldalon van a fűtés.
Azt meg hogy?

Also: most irtam meg a fonokomnek, hogy mi van... olyan furcsa. mar nezegetem a repulojegyeket.
Ha valaki tud olcso jegyet akkor szoljon - perpill a Lot jaratait nezem. Budapest -> Toronto, es ugyis lesz egy atszallas minimum.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Member

Megmelegítettem a mikróban a kaját, és amikor a maradékot be akartam tenni a hűtőbe, vettem észre, hogy nem világít az égő. Két biztosíték van, az egyik a konyha/fürdőszoba, a másik pedig a lakószobák. Előbbi nincsen lecsapva, de áram az nincs. Nemtom, mi történhetett. Szerencsére volt a garázsban olyan hosszú kábel, hogy be tudjuk dugni a kazánt.

Kvikveg

Quote from: Member on 2010-11-12, 18:08:34
Megmelegítettem a mikróban a kaját, és amikor a maradékot be akartam tenni a hűtőbe, vettem észre, hogy nem világít az égő. Két biztosíték van, az egyik a konyha/fürdőszoba, a másik pedig a lakószobák. Előbbi nincsen lecsapva, de áram az nincs. Nemtom, mi történhetett. Szerencsére volt a garázsban olyan hosszú kábel, hogy be tudjuk dugni a kazánt.
Jaham, azt hittem valami vudu-bekotes miatt tokmashonnan jon az aram az egyikhez.
Ez erdekes. Nem lehet fazisceruzaval megnezni hogy a biztositek elott van-e aram? Mert ilyet meg nem hallottam, hogy csak az egyik megy el _es_ a biztositek nincs lecsapva.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Member

Kiderült, hogy nem csak ott volt biztosíték, ahol én tudtam.

Nálunk normális kalapács sincs, nem hogy fázisceruza. :haha:

Kvikveg

Quote from: Member on 2010-11-12, 19:39:44
Kiderült, hogy nem csak ott volt biztosíték, ahol én tudtam.

Nálunk normális kalapács sincs, nem hogy fázisceruza. :haha:
:D
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Kvikveg

Na ilyen se volt sokszor, hogy hajnali 5kor felebredek magamtol. Argh.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Rounin

Quote from: Kvikveg on 2010-11-13, 06:22:20
Na ilyen se volt sokszor, hogy hajnali 5kor felebredek magamtol. Argh.

Én azért magamba rúgnék, ha ilyenkor felriasztanám magam. :3x3:
Hoppá, le kéne feküdni. :zomg:

Xzone


Member

Lassan már alig látni a normális google logót.

Nakedape

Quote from: Member on 2010-11-13, 09:16:06
Lassan már alig látni a normális google logót.
[spoiler][/spoiler]
[spoiler]szívesen, 200 Ft-lesz[/spoiler]

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Member

Válassz:
[spoiler][/spoiler]
[spoiler][/spoiler]
[spoiler][/spoiler]

Nakedape

az elsőt nem 98-ban vonták ki? shopped :D
najó lehet vmi extra vagy emlékérem? hátulja kép van?
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Cloud

Quote from: Nakedape on 2010-11-13, 10:02:44
az elsőt nem 98-ban vonták ki? shopped :D
najó lehet vmi extra vagy emlékérem? hátulja kép van?
Nekem van ilyen. Mármint a régi fém kétszázas. Mindkét fajta.

Nakedape

Quote from: Cloud on 2010-11-13, 10:11:57
Quote from: Nakedape on 2010-11-13, 10:02:44
az elsőt nem 98-ban vonták ki? shopped :D
najó lehet vmi extra vagy emlékérem? hátulja kép van?
Nekem van ilyen. Mármint a régi fém kétszázas. Mindkét fajta.
nekem is, de csak azt fejtettem volna ki, hogy a két alap fajtából egyiket se verték már talán 2009-ben (tavaly), akkor már vertek amúgy újat is,  azzal szemben a képen pedig az szerepel
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Cloud


Nakedape

hahh, mondom én hogy nem létezik és shopped :D jó vagyok  :lazza:
Member meg itt hamis pénzzel akar fizetni pfff. cehh
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Member

Van egy régi kétszázasom nekem is, csak meg kellene tisztítani, hogy a régi fényében tündököljön. Az konkrétan 1994-es.

Makos

Quote from: Rounin on 2010-11-13, 06:31:03
Én azért magamba rúgnék, ha ilyenkor felriasztanám magam. :3x3:
Hoppá, le kéne feküdni. :zomg:
Tesóm korán reggel (fél10kor :D ) megrugdosott, hogy másszak ki az ágyból és menjünk kondiba. :_piszka:

.Attila

Quote from: Kvikveg on 2010-11-13, 06:22:20
Na ilyen se volt sokszor, hogy hajnali 5kor felebredek magamtol. Argh.

Én akkor feküdtem le, amikor ezt a postot írtad.
25 perce keltem.

Member

Hogyan tudjátok tartani a bioritmust, ha hétköznap melóztok? Gondolom nem délutáni műszakban vagytok mind.

Darkstar

Quote from: Member on 2010-11-13, 14:34:24
Hogyan tudjátok tartani a bioritmust, ha hétköznap melóztok? Gondolom nem délutáni műszakban vagytok mind.
Sleep is for the weak.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Kvikveg

Quote from: Member on 2010-11-13, 14:34:24
Hogyan tudjátok tartani a bioritmust, ha hétköznap melóztok? Gondolom nem délutáni műszakban vagytok mind.
Betegszabin voltam eddig. Es elozo elotti nap 2ig fent voltam, ergo elozo nap este 9-10kor mar aludtam -> 5kor ebredes realis.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Rounin

Quote from: Member on 2010-11-13, 14:34:24
Hogyan tudjátok tartani a bioritmust, ha hétköznap melóztok? Gondolom nem délutáni műszakban vagytok mind.

Akkor alszom, amikor álmos vagyok.
Akkor táplálkozom, amikor éhes vagyok.

Tökéletesen működik, bioritmusom köszöni szépen, jól van.
Hja és három műszakban vagyok.  :angyali:

Member

Quote from: Rounin on 2010-11-13, 17:42:20
Akkor alszom, amikor álmos vagyok.
Akkor táplálkozom, amikor éhes vagyok.
Ezt ebben a formában akkor hallottam, amikor cigánycsaládokról beszélt az előadó. Csak nincsen belső identitászavarod :_piszka: :D

Rounin

Quote from: Member on 2010-11-13, 18:27:30
Ezt ebben a formában akkor hallottam, amikor cigánycsaládokról beszélt az előadó. Csak nincsen belső identitászavarod :_piszka: :D

Hur hur hur. :hehe:

Kvikveg

Quote from: Member on 2010-11-13, 18:27:30
Quote from: Rounin on 2010-11-13, 17:42:20
Akkor alszom, amikor álmos vagyok.
Akkor táplálkozom, amikor éhes vagyok.
Ezt ebben a formában akkor hallottam, amikor cigánycsaládokról beszélt az előadó. Csak nincsen belső identitászavarod :_piszka: :D
Lattad az avatarjat??!  :lul:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Rounin

Quote from: Kvikveg on 2010-11-13, 18:29:48
Lattad az avatarjat??!  :lul:

Az nem belső és legfőképpen nem zavar (minden tiszta és nem leplezett). :angyali: