Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Ramiz

Szombat óta ma lesz az első nap, hogy (remélhetőleg) nem rúgok be. De a kora délutáni sörtől meg most fél pohár bortól azért jobban lettem. Mielőtt valaki azt hiszi, ez dicsekvés, jelezném, hogy azon és az önutálós szakaszon is túl vagyok már. A magánéletem rendezését célzó kétségbeesett gesztusként amúgy megpróbáltam szakítani a barátnőmmel, akit szeretek, de nem sikerült (nekem még ez sem...). Zsiga, lehet, hogy találkozunk a napokban munka közben :zomg: :__devil:


edit: /r rinyálós topik? Mindegy, itt is jó, legalább eltemetitek... Chat on comrades!!!
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Zsiga

Szóval akkor este sör? :angyali:

teraflare

Quote from: Ramiz on 2011-03-30, 19:58:45
Szombat óta ma lesz az első nap, hogy (remélhetőleg) nem rúgok be. De a kora délutáni sörtől meg most fél pohár bortól azért jobban lettem. Mielőtt valaki azt hiszi, ez dicsekvés, jelezném, hogy azon és az önutálós szakaszon is túl vagyok már. A magánéletem rendezését célzó kétségbeesett gesztusként amúgy megpróbáltam szakítani a barátnőmmel, akit szeretek, de nem sikerült (nekem még ez sem...). Zsiga, lehet, hogy találkozunk a napokban munka közben :zomg: :__devil:


edit: /r rinyálós topik? Mindegy, itt is jó, legalább eltemetitek... Chat on comrades!!!
Mi történt hogy ennyire magad alatt vagy? (bocs ha már írtad, nem mindig nézek be offtopicba)

Rounin

Quote from: Ramiz on 2011-03-30, 19:58:45
A magánéletem rendezését célzó kétségbeesett gesztusként amúgy megpróbáltam szakítani a barátnőmmel, akit szeretek, de nem sikerült (nekem még ez sem...).

Akkor most jól értem, hogy az önutálós szakaszon túl vagy, de a hülye fasz szakaszon még nem? :3x3:

Ramiz

Quote from: Rounin on 2011-03-30, 20:44:12
Quote from: Ramiz on 2011-03-30, 19:58:45
A magánéletem rendezését célzó kétségbeesett gesztusként amúgy megpróbáltam szakítani a barátnőmmel, akit szeretek, de nem sikerült (nekem még ez sem...).

Akkor most jól értem, hogy az önutálós szakaszon túl vagy, de a hülye fasz szakaszon még nem? :3x3:
Azt átugrottam. Nem csináltam semmilyen hülye faszságot. Csak tavasz van, az első kapcsolatom 2. évfordulója közeleg, én meg bezsongtam és nem tudok kiverni egy másik nőt a fejemből... (Igen, magas labda... mind1 nincs kedvem átfogalmazni...) nem úgy van, hogy a szerelem per definitionem csak 1  emberrel működhet egyszerre? Na mindegy. Eléggé olyan hangulatom van, hogyha lenne egy nagy sárga dömperem, akkor áthajtanék a városon, összezúzva pár sűrűn lakott belvárosi kerületet, és eltűnnék a világ szeme elől egy pár hónapra...

/off
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Rounin

Quote from: Ramiz on 2011-03-30, 21:01:50
/off

Ah so. Well, buksisimi, oszt kitartás!
(az általam idézett rész akkor is fasság :D)

Member

Nagyon rajtad van a blues, Ramiz. Remélem, gyorsan nyár lesz!

Member

Újfent pár perc választott el attól, hogy darabokra törjem a gépem. Rádőlt az ásványvizes flakon a netkábelre, azóta nem megy az első slotban a hálókártya (mi lehet az összefüggés?). Most gondolom jót tesz az őskövület GF2-nek, hogy pont a ventije előtt terpeszkedik el emez, de már nem tud érdekelni. Persze nem akarta felismerni ez a sz*r a hálókártyát, miután áthelyeztem, és teljesen elrejtettek ebben az oprendszerben a network settings-et (nem is találtam meg, telepítéskor viszont felajánlja, hogy új protokollt adj hozzá), ezért az ovis módszerrel a súgóval hoztam létre újból a netet. Laptop kell, de gyorsan.

Cobra

De lehetőleg víz- és ütésállót keressél :D
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Member

Víz nem ment rá (nem borult ki), a flakon sem ütötte meg, legrosszabb esetben is csak megrántotta egy picit a vezetéket, de nem sokat ránthatott rajta, mert be volt csavarozva. Bár asszem egy memória slot eleve halott volt ezen a lapkán.

kikuchiyo

> netkábel
> be volt csavarozva
> memória slot halott volt ezen a lapkán

fuck am I reading?
Failure is the default option

Member

A hálókártya volt csavarral rögzítve a ház falához. A harmadik mondta viszont igaz, amikor abba a slotba tettem valamit, nem indult el.
Amúgy 10 éves lapka, szóval nem mai gyerek.

Nakedape

Quote from: Ramiz on 2011-03-30, 19:58:45
Zsiga, lehet, hogy találkozunk a napokban munka közben :zomg: :__devil:


:zomg:
na kérlek alássan Zsigával max munka után találkozhatsz, de akkor meg tedd

amúgy meg hajrá
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

SaiyaGin

A Tokyotosho idén is kitalált valamit április elsejére. :D

Darkstar

Lassan már valami újat is kitalálhatnának.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

SaiyaGin

Quote from: Darkstar on 2011-04-01, 12:38:26
Lassan már valami újat is kitalálhatnának.

Miért, tavaly is ez volt? :gyagya:

.Attila

Quote from: SaiyaGin on 2011-04-01, 14:17:29
Quote from: Darkstar on 2011-04-01, 12:38:26
Lassan már valami újat is kitalálhatnának.

Miért, tavaly is ez volt? :gyagya:

Azt nem tudom, hogy ők voltak-e, de ezt a poént valaki valamikor már ellőtte.

Cloud


Nakedape

reggel a rádió gazdasági műsora közölte, h 300 ft felett az euró...
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Cobra

Pedig annyi csak hétfőn lesz.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Nakedape

mecsoda negatív, mecsoda negatív  :angyali:
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Fazék

Quote from: Nakedape on 2011-04-01, 14:48:01
reggel a rádió gazdasági műsora közölte, h 300 ft felett az euró...
a vicc, hogy ettől a hírtől konkrétan bepánikolt az egyik üzleti kapcsolatunk, teljesen komolyan vette, rémülten hívta asszonyt, stb :haha:

Nakedape

Quote from: Fazék on 2011-04-01, 18:35:10
Quote from: Nakedape on 2011-04-01, 14:48:01
reggel a rádió gazdasági műsora közölte, h 300 ft felett az euró...
a vicc, hogy ettől a hírtől konkrétan bepánikolt az egyik üzleti kapcsolatunk, teljesen komolyan vette, rémülten hívta asszonyt, stb :haha:
jahh, többen
első gondolatom : még időben vettem eurót májusra (50k hufért)
második, azért ez akkor is gáz,
harmadik xe.com
negyedik wtf
ötödik jaaaaa
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

szpeter

Dojcse nyelvvizsga írásbeli része letudva. :hopp: Most megpihenek :P

kikuchiyo

Most valami front van, hogy ilyen álmos vagyok?
(Vagy csak hozzászoktam a napközbeni kávéhoz, és a hiánya ütött ki?)
Failure is the default option

Zsiga

Quote from: kikuchiyo on 2011-04-02, 19:11:40
Most valami front van, hogy ilyen álmos vagyok?
(Vagy csak hozzászoktam a napközbeni kávéhoz, és a hiánya ütött ki?)
+1
Reggel tízkor keltem, de még így is a fél délutánt végigaludtam.

kikuchiyo

Rólad jutott eszembe, hogy az előbb mondták a tévében, hogy sok mentőst bántalmaznak, de mostantól minden ilyen esetben feljelentést tesznek (mármint a mentősök).

Vannak ilyen tapasztalataid? Rémtörténeteket kérünk!
Failure is the default option

Rounin

Quote from: kikuchiyo on 2011-04-02, 19:11:40
Most valami front van, hogy ilyen álmos vagyok?
(Vagy csak hozzászoktam a napközbeni kávéhoz, és a hiánya ütött ki?)

Passz.
Mindenesetre átaludtam az egész napot. :redface:

Zsiga

Quote from: kikuchiyo on 2011-04-02, 20:21:14
Rólad jutott eszembe, hogy az előbb mondták a tévében, hogy sok mentőst bántalmaznak, de mostantól minden ilyen esetben feljelentést tesznek (mármint a mentősök).

Vannak ilyen tapasztalataid? Rémtörténeteket kérünk!
Ja, a sok részeg, drogos, elmebeteg (meg a gyárilag agresszív svédek a nyócban) rendszeresen próbál megverni minket, kisebb-nagyobb sikerrel. Általában azért ők húzzák a rövidebbet.
Nekem egyszer kellett rendőrt hívnom mert megtámadott az ügyfél, 3 perc alatt jöttek vagy nyolcan, rendbe is rakták.
A legtöbb esetben azért megfelelő kommunikációval és prevencióval elkerülhető hogy megsérüljünk. Pl. nagydarab elmebetegre még akkor hívunk rendőrt amíg nincs vele gond; részegből csak a járóképtelent (aki értelemszerűen verekedni se nagyon tud) tesszük be az autóba és visszük detoxba, aki van olyan jól hogy tud keménykedni az haza is tud menni saját lábon. A svédeket meg dumával lehet a legjobban leszerelni, de ez már külön művészet. :) Vittem már agresszív cigányt kórházba úgy, hogy nem kellett rendőrt hívni, hanem három rokona ült be a mentőbe és ők fogták le.

És a legfontosabb szabály, a potenciálisan agresszív ügyfelet mindig a leghátsó székbe ültetjük és bekötjük a biztonsági övét; mert mire azt kikapcsolja és feláll addigra pont van idő egy kis megelőző terápiára. ^^

kikuchiyo

Ez a "megelőző terápia" olyan, hogy kicsivel nagyobb dózisban már halálos lenne? ^^"
Failure is the default option