Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Zsiga

Quote from: kikuchiyo on 2011-04-02, 21:01:57
Ez a "megelőző terápia" olyan, hogy kicsivel nagyobb dózisban már halálos lenne? ^^"
Szakmai titkokról sajnos nem nyilatkozhatok. ^^"

Member

Nektek járt amúgy eddig a korkedvezmény?

Zsiga

Quote from: Member on 2011-04-02, 22:49:37
Nektek járt amúgy eddig a korkedvezmény?
Nem.

Member

Quote from: Zsiga on 2011-04-02, 23:25:36
Quote from: Member on 2011-04-02, 22:49:37
Nektek járt amúgy eddig a korkedvezmény?
Nem.
Akkor találtam még egyet, akiknek eddig jogtalanul hiányzott. Van akkora veszélyben az életetek, mind a rendőröké, attól tartok.

Zsiga

Nem is a veszély a fő probléma, hanem hogy ez azért gyakran kemény fizikai munka. Egy hatvan éves embertől meg szerintem nem lehet elvárni hogy lecipeljen egy százkilós embert meg egy harmincöt kilós hordágyat a negyedik emeletről...

Member

Úristen, ha 22.-én találkozunk, teljesen ki leszel combosodva? :zomg:

Zsiga

Quote from: Member on 2011-04-03, 09:40:58
Úristen, ha 22.-én találkozunk, teljesen ki leszel combosodva? :zomg:
Nem, vigyázok az alakomra. :angyali:

Btw 22, nem kell egy ilyen póló olcsón? Véletlenül kettőt rendeltem belőle. :smile:

Member

Quote from: Zsiga on 2011-04-03, 12:24:24
Btw 22, nem kell egy ilyen póló olcsón? Véletlenül kettőt rendeltem belőle. :smile:
Jól keresnek ezek a mentősök. ::)
Amúgy meg viccelsz? Csak az a kérdés, hogy mekkora a méreted, asszem kicsit nagyobb vagyok nálad hosszban, bár széltiben mindkettőnket elfúj a szél. :angyali:

Zsiga

S-es méretű Gildan póló, szerintem nem lenne nagyon kicsi rád, de majd felpróbálod.

Kevés pénzt is el lehet szórni hülyeségekre. :D

Member

Quote from: Zsiga on 2011-04-03, 12:36:57
S-es méretű Gildan póló, szerintem nem lenne nagyon kicsi rád, de majd felpróbálod.
M és XL között szoktam pólókat venni (kínaiak érdekesen számoznak), most végignéztem véletlenszerűen párat, de mind L-es volt.
Egy self made MaSu itemet már csináltam magamnak pár forintból. :haha:

QuoteKevés pénzt is el lehet szórni hülyeségekre. :D
Látom, a kertvárosi családi ház és a sportkocsi nálad is még várat magára. :haha:

Acchan

Quote from: Member on 2011-04-03, 12:43:15
Quote from: Zsiga on 2011-04-03, 12:36:57
S-es méretű Gildan póló, szerintem nem lenne nagyon kicsi rád, de majd felpróbálod.
M és XL között szoktam pólókat venni (kínaiak érdekesen számoznak), most végignéztem véletlenszerűen párat, de mind L-es volt.
Egy self made MaSu itemet már csináltam magamnak pár forintból. :haha:

Ti így készültök?  :D Én minden mötál koncertre utcai ruhában megyek: egy koncerten ki is kérdezett egy tag, hogy ha nem dohányzom, nem vagyok hatvani és így (értsd: virágos felső és farmer) öltözöm, mit is keresek én ott. Ráadásul ezt a sok okosságot mind hajnalban osztotta meg velem - nem mondom, tudott ismerkedni. :rotfl:

Member

Ez nem Mötál koncert lesz, hanem MaSu.

Fazék

#47502
mai elemi matek gyakorlatunk következik.

IKEA-s Benno CD/DVD polc keskeny 20 centi széles, 202 centi magas, mélysége pedig nagyjából megfelelő cd/dvd-hez.

pont középre rakták a (kötelező pozíciójú) merevítő polcot.
ezzel a középső merevítővel pont 94 centi helyet hagytak szabadon föloszthatóként alatta és fölötte is.
a berakható polcok vastagsága 1,3 cm
3,25 cm 2 (a polcok tartóinak előre kialakított) lyuk középpontjának a távolsága

1 sornyi dvd (sztem ideális) magasságigénye: 21 cm

a lehető legértelmesebb felosztásban a dvd-knek hagyott rések: 23,3 cm, 21 cm, 21 cm, 24,5 cm...

kicsit irtó hülyén néz ki ilyen össze-vissza magasságú résekkel...

1 sornyi cd (sztem ideális) magasságigénye: 14 cm

cd-knél a résméretek: 13,7 - 14,2 - 14,2 - 14,2 - 14,2 - 15

szóval azt hittem, hogy akkor vszleg inkább cd-tárolást részesítették előnyben és ott nagyjából egyenletes a rések elosztása, de hát tévedni emberi dolog... ha a kezdő lyukat mondjuk fél centivel magasabbra rakták volna, akkor már jóval kevésbé hülyén nézne ki a cd tárolás, de még valamennyire a dvd tárolás is...

jó persze, lehet hogy 100 emberből 3-at zavar az ilyen trehányság a bútor készítői részéről, de én elég erősen beletartozok ebbe a 3 emberbe...

tanulság: az IKEA tervezők túl sokat járnak át a hollandokhoz...

Acchan

Quote from: Member on 2011-04-03, 16:35:44
Ez nem Mötál koncert lesz, hanem MaSu.
Majd addig minden ruhadarabomra hímeztetek az idősklubba járó nénikkel MaSu logót.  ::)

Member

Ruhába hímezni eretnekség, bőrbe kell égetni! A ruhát bármikor levetheti az ember, de a bőrét (hacsak nem a Sex Pistols szereplője és a kígyóktól származik) soha.

Fazék

újabb helyzetjelentés: elbuktam

képtelen vagyok máshogy rendezni a cd-imet, mint abc sorrendben  :redface:

ha hangulat/zenei stílus alapján próbálnám, akkor túl sok kategóriát kéne nyitnom, és így se lenne elég egyértelmű, sosem találnék meg semmit :(

kiadás éve, énekes szerint abc sorrend, stb természetesen alapból kiesett :ejnye:

Nakedape

áhh kihagytad a legjobbat, pop csajok satöbbiből, rakd sorrendbe aszerint, ahogy Te szerezted be, garantáltan nem igazodik el más rajta :D
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Member

Quote from: Nakedape on 2011-04-03, 20:07:56
de kinarancsosodsz, egyél sok répát és és sült tököt csak, és meglátod. (komoly)
De az A vitamin nagy mennyiségben méreg, nem? Mondjuk a flamingók sem halnak bele a sok karotinba.

NLZ

Quote from: Darkstar on 2011-04-03, 21:28:08
>Dat feel
[img]
Hahaha. Legalább vmi film az? Mert egy ilyen hiányt még lekezel a film lejátszó, talán még a zene is. Program sajna már nem.
[reserved]

Member

302 mega? Hacsak nem valami anime epizód, bár a HD-knek szokott lenni seedje. :)

Makos

Quote from: Fazék on 2011-04-03, 16:40:15
mai elemi matek gyakorlatunk következik.
Miért nem mész vissza reklamálni?

Fazék

#47512
Quote from: Makos on 2011-04-03, 22:14:53
Quote from: Fazék on 2011-04-03, 16:40:15
mai elemi matek gyakorlatunk következik.
Miért nem mész vissza reklamálni?
végülis vszleg sok értelme nincsen, de lehet hogy megpróbálkozom vele, hogy ugyan kicseréltetni a franc fogja, ha már egyszer összeraktuk, de legalább javaslatot tehetek, hogy értelmesebb eloszlásban fúrják bele a lyukakat... legfeljebb hülyén néznek rám :haha:


@Nakedape
... "stb" alá került be, meg 100%-osan biztos voltam benne, hogy megemlíted magadtól is :)

szpeter

#47513
Na, német szóbeli is letudva.A beszélgetésre 39 pontot kaptam az 50-ből,ami meglepően jó eredmény :O A szövegértésnél legyen meg a nyolc pont és letudtam ezt is
szerk.:Köszönöm a nembíztatást :D
szerk2: Kohnkrétan 78%-os a szóbeli,ohne labor. I know,nobody gives a shit. Azé felkörmöltem magamnak.

Cloud

1 hét szabiii. :)


Moha

Quote from: Member on 2011-04-04, 18:04:09
http://index.hu/tech/2011/04/04/minden_tizedik_magyar_netezo_idiota/
:D
Csak minden tizedik? ::) UPC-s helpdesk tapasztalataim tükrében, szerintem erősen optimista becslés. :haha:

Nakedape

Quote from: Moha on 2011-04-04, 20:13:43
Quote from: Member on 2011-04-04, 18:04:09
http://index.hu/tech/2011/04/04/minden_tizedik_magyar_netezo_idiota/
:D
Csak minden tizedik? ::) UPC-s helpdesk tapasztalataim tükrében, szerintem erősen optimista becslés. :haha:
ezt hívják torz becslésnek ::)

ha nem hülye kisebb eséllyel is hív tégedet :Kiraly:
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Acchan

Quote from: szpeter on 2011-04-04, 16:07:34
Na, német szóbeli is letudva.A beszélgetésre 39 pontot kaptam az 50-ből,ami meglepően jó eredmény :O A szövegértésnél legyen meg a nyolc pont és letudtam ezt is
szerk.:Köszönöm a nembíztatást :D
szerk2: Kohnkrétan 78%-os a szóbeli,ohne labor. I know,nobody gives a shit. Azé felkörmöltem magamnak.
Nemigen követtem nyomon mostanában a történéseket (költözés, első munkahely, ilyesmik miatt) errefelé, de azért természetesen hajrá-hajrá.  ;)

szpeter

Quote from: Acchan on 2011-04-04, 22:34:20
Nemigen követtem nyomon mostanában a történéseket (költözés, első munkahely, ilyesmik miatt) errefelé, de azért természetesen hajrá-hajrá.  ;)
Köszi! Te hogy tudod,ha hosszabb levelet írok mint az előírt levonnak pontot? Most ezen izgulok első sorban.  :oops: Na meg azon,hogy el akarják olvasni,ne húzzák át egyből,hogy elfogadhatatlan külalak..  ^^"