Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

szpeter

Torkom is fáj, felfáztam és aludni sem tudok.A hiper-takonytermelést tényleg be lehet tudni a polleneknek (eddig nem voltam rájuk allergiás..hurrá  :mad:)

Próféta

Quote from: szpeter on 2011-04-09, 18:45:58
Torkom is fáj, felfáztam és aludni sem tudok.
Akkor bocs.

Én

Hát, elméletileg én sem vagyok allergiás a pollenre, de tényleg kurva sokat folyik az orrom pár napja. Mondjuk köhögök is elég rendesen.

Fazék

Quote from: Próféta on 2011-04-09, 18:40:34
Ezt úgy hívják, hogy pollenszezon.
no igen. nálam is előjött. múlt péntek óta legkésőbb f6-6-kor fölébredek minden nap arra, hogy nem igazán megy a levegővétel...
szemek is viszketnek, orrom lassan kisebesedik az orrfújástól
a végén még arra kell hogy vetemedjek, hogy szedjek vmi allergia elleni gyógyszert...

Member

Quote from: frozenstein on 2011-04-09, 16:43:57
Itt írtam már. Az egész számítógépen keresztül ment és naponta összeszedett áruk mennyiségét mérték, az alapján kaptunk jutalékot. Lehet a második hónap végére belejöttem volna, de hát nekik olyan munkaerő kellett, aki már az első hónap után olyan szinten van mint a régóta ott dolgozók.
A jutalékos melókat azonnal el kell utasítani.

Kuroi Tenshi

Quote from: Member on 2011-04-09, 10:58:32
A fővárosba mész, esetleg a déli vidékre, a baszkokhoz, vagy talán elszászba?

Most Bordeaux, de hamarosan Párizs, immár a repülő-vonat átszállásnál
tovább és részletesebben is ;D

uff also: proxy műxik, most már lurkolhatok ;D

majdtalánegyszer írok az utazgatás topicba is, valamikor a végén egy
koherensebb összefoglalót.

Cloud

Dejó valakinek.


Én meg egy hét után mehetek holnap dolgozni.  Eh, hétfő. :(  :comp:

kikuchiyo

Úgyis rég volt már:

Ezen a hétvégén sem csináltam semmit.©
Failure is the default option

Darkstar

I know that feel.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Én

Quote from: kikuchiyo on 2011-04-11, 00:39:34
Úgyis rég volt már:

Ezen a hétvégén sem csináltam semmit.©
Én egy-két órája álltam neki, így megajándékozom magam a hasztalan próbálkozás örömével, plusz még fel se tudok kelni holnap :cool:

Kvikveg

#47560
Quote from: kikuchiyo on 2011-04-11, 00:39:34
Úgyis rég volt már:

Ezen a hétvégén sem csináltam semmit.©
+1
Criminal Minds maratont tartottam, ahelyett, hogy a cv-met javitottam volna  a megadott feltetelek szerint, ezenkivul holnap 1re le kell adnom meg customized cover lettert es job postingot. Broaf.
Lovesem nincs miert elobb iratjak meg velunk a cv-t es azutan kerestetnek velunk cegeket. :/
Raadasul lovesem nincs mire tudnek jelentkezni, mert mindenhol ubermenscheket keresnek a kiirasokban. Persze a munkaugyisek szerint ez kb a karacsonyi ajandek kategoria, de hat akkor is.
Szoval most a muinterjura osszeallitok egy cv-t, egy cover lettert, meg kinezek egy allast, amire szerintem keves vagyok, de sebaj, biztos sokat tanulok belole. :/
Pl van lua scriptelos allas, ami jo is lenne, ha tudnek luaz-ni. Meg van c++os allas, kar, hogy soha nem voltam jatekfejlesztesben. Pedig erdejes lenne, az Unreal Tournament-et csinaltak. Leiras alapjan meg a franc se tudja mi kell nekik, konkretan besirnek-e ha leultetnenek ele...
:comp:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

chilip

google logo-ja helyett most videó van :D kicsit meglepett :D

Puru²

Hülye kérdés de,milyen a természetes színe az Old Spice-nak ? :hopp:
Most volt lakásfelújítás és előkerültek olyan dolgok amikről jobb lett volna nem tudni ,pl egy karácsonyra(melyikre) kapott enyhén zöldes(vagy kékes?)  színű Old-Spice aminek az alján egy 2009-es dátum szerepel .Nem tudom merjem-e használni ?   ^^" :ejnye:

Cloud

Háttő ha lemarja a bőröd akkor dobd ki. :D

Makos


szpeter

#47565
Fasza, a közeli lomtalanítás miatt a környéken járőröznek a nap 24 órájában a cigányok.Ide nem jön ki az index h félnek-e az emberek.Amúgy nagyon feelinges,még senki nem tett ki semmit az utcára,viszont figyelik a házak udvarát,hátha látnak vmi hasznosat.Adtam nekik 2 kuktát, pénzt nem kértem érte mert kezdő lomtalanító vagyok  ^^"  Azokat is seperc alatt kiszúrták úgy,h én nem is tudtam h olyanokat is kidobunk.

szerk: Néztem h mi ez a rezgés, kurva nagy kocsikkal mászkálnak  :eek: Lomtalanítás napján tiszta roncs derbi lesz itt :D

szerk2: Viszont az utak nem mindenhol elég szélesek és árok is fut a széleken..érdekes  lesz

.Attila

Quote from: Puru² on 2011-04-16, 11:10:16
Hülye kérdés de,milyen a természetes színe az Old Spice-nak ? :hopp:
Most volt lakásfelújítás és előkerültek olyan dolgok amikről jobb lett volna nem tudni ,pl egy karácsonyra(melyikre) kapott enyhén zöldes(vagy kékes?)  színű Old-Spice aminek az alján egy 2009-es dátum szerepel .Nem tudom merjem-e használni ?   ^^" :ejnye:

A klasszikusnak? Szerintem kék.

SaiyaGin

Jól kezdődik a tavaszi szünetem: sikerült beszereznem egy torokgyulladást.
[spoiler]Vajon hány "Örülj annak, hogy van tavaszi szüneted." poszt fogja követni ezt?[/spoiler]

Fazék

bárcsak lenne egy jó kis torokgyulladásom... de manapság már ennyi se jut nekem

Acchan

Quote from: SaiyaGin on 2011-04-16, 23:47:24
Jól kezdődik a tavaszi szünetem: sikerült beszereznem egy torokgyulladást.
[spoiler]Vajon hány "Örülj annak, hogy van tavaszi szüneted." poszt fogja követni ezt?[/spoiler]
Jobbulást!  ;)

Próféta

Jobbulást +1

Darkstar

Quote from: SaiyaGin on 2011-04-16, 23:47:24
tavaszi szünet
Olyan is létezik?

Jobbulást
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

NLZ

Quote from: Darkstar on 2011-04-17, 00:12:08
Quote from: SaiyaGin on 2011-04-16, 23:47:24
tavaszi szünet
Olyan is létezik?

Jobbulást
Húsvéthétfő és környéke, jah.
[reserved]

Member

Quote from: SaiyaGin on 2011-04-16, 23:47:24
Jól kezdődik a tavaszi szünetem: sikerült beszereznem egy torokgyulladást.
[spoiler]Vajon hány "Örülj annak, hogy van tavaszi szüneted." poszt fogja követni ezt?[/spoiler]
Öblögesd le pálinkával. Legalább van egy jó indokod rá.

Cloud


SaiyaGin

Quote from: Próféta on 2011-04-17, 00:02:00
Jobbulást +1

:merci: mindenkinek!

Quote from: Member on 2011-04-17, 08:00:32
Quote from: SaiyaGin on 2011-04-16, 23:47:24
Jól kezdődik a tavaszi szünetem: sikerült beszereznem egy torokgyulladást.
[spoiler]Vajon hány "Örülj annak, hogy van tavaszi szüneted." poszt fogja követni ezt?[/spoiler]
Öblögesd le pálinkával. Legalább van egy jó indokod rá.

:D

Zsiga



Cloud

Jó cuccnak tűnik. Magyarországon lehet ilyet kapni? :jee:

Ramiz

Berúgattam - életében először - a kisöcsémet (na jó, már nem "kis", 16 éves), és kínos (agnosztikus ateista) kérdésekkel bombáztam a vallásosságával kapcsolatban. Do I still go to haeven now? :__devil:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!