Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

NLZ

Quote from: Fazék on 2011-04-28, 13:34:17
Quote from: Moha on 2011-04-28, 13:28:17
Szerintem nagyon nyugodtan lehetne felső korhatára a szavazati jognak, vagy legalább szellemi állapothoz kötni. Átlag 80+ éves a múltban él és túlzottan befolyásolható, inkább hagyja az unokáira, hogy eldöntsék a jövőt... Annyi idősen valószínű én is szenilis vén hülye leszek...  :P
sztem meg a nőktől kéne elvenni a szavazati jogot, mert mind hisztérikus, az érzései által könnyedén befolyásolt személy, fogalmuk sincs az egészről, inkább főzzenek
+1 :D

Ám inkább vmi intelligencia és ismereti teszt kéne. Akár csak valami egyszerű, mondjuk 5 gyors kérdés a lehetséges 200ból.
[reserved]

Nakedape

#47731
cselekvőlépesség vizsgálata az lehet, az most is  akár, amúgy mert a fiatalokat meg nem befolyásolják, mi?  és igen lehetnek hátrányai

én az iq cenzust javasolnám :D mi az ország neve, államformája min. elnöke :D pl
najó tán azt se

de pl
@ mohaának azért ha szidjuk a tájékozatlan 80+ éveseket  azért tudhatnánk, hogy nemrég csökkentünk csak 10 millió alá
http://hu.wikipedia.org/wiki/Magyarorsz%C3%A1g_n%C3%A9pess%C3%A9ge
  és igen kb 2 mill  a 18 alattiak
http://hu.wikipedia.org/w/index.php?title=F%C3%A1jl:Hungary_pp_2005.png&filetimestamp=20090427183013

így összeadogatva 19 ig nagyon kb 2,2 mill jött ki
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Makos

Nakedape: Drink & post or wat? :D

Nakedape

be nakedape and post
thats all

( hé egy betű volt csak elütve jó  :D :D)
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Xzone

Quote from: Makos on 2011-04-28, 13:56:57
Nakedape: Drink & post or wat? :D

Ő mindig így postol. :)

A tegnapiért elnézést mindenkitől, már ki is takarítottam az érintett topicokat. ^^"

Makos

Quote from: Nakedape on 2011-04-28, 14:00:28
be nakedape and post
thats all

( hé egy betű volt csak elütve jó  :D :D)
Máskor azért összeszedettebben írsz :D

Member

Quote from: Makos on 2011-04-28, 14:03:50
Quote from: Nakedape on 2011-04-28, 14:00:28
be nakedape and post
thats all

( hé egy betű volt csak elütve jó  :D :D)
Máskor azért összeszedettebben írsz :D
A nagy lóf... Mindigis úgy írt, mint akinek elfagytak az ujjai és ököllel gépel.

Fazék

Quote from: Member on 2011-04-28, 14:16:38
Quote from: Makos on 2011-04-28, 14:03:50
Quote from: Nakedape on 2011-04-28, 14:00:28
be nakedape and post
thats all

( hé egy betű volt csak elütve jó  :D :D)
Máskor azért összeszedettebben írsz :D
A nagy lóf... Mindigis úgy írt, mint akinek elfagytak az ujjai és ököllel gépel.
so true :lul:

Nakedape

ne röhögjéé!!

<<----
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

SaiyaGin

Másfél napig nem vagyok netközelben, és mindjárt írtok majd' 2 oldalt?!  :he:

Amúgy meg
[spoiler]tegnap megint elmaradt az az órám, ami el szokott maradni. Ha előre szóltak volna, hogy nem lesz megtartva, akkor tegnap fel se mentem volna Pestre.[/spoiler]

Makos

Másfél nap alatt ez a 2 oldal nagyon kevés :P

Acchan

Quote from: SaiyaGin on 2011-04-28, 22:20:53
Másfél napig nem vagyok netközelben, és mindjárt írtok majd' 2 oldalt?!  :he:

Same here.

Quote from: Xzone on 2011-04-28, 14:01:31
A tegnapiért elnézést mindenkitől, már ki is takarítottam az érintett topicokat. ^^"
Miről maradtam le?

kikuchiyo

[spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler]
Vááá!
Van
multilevel
spoiler!
[/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler]
Failure is the default option

Én

Quote from: kikuchiyo on 2011-04-28, 22:52:22
[spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler]
Vááá!
Van
multilevel
spoiler!
[/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler]
Szerencsére quote gomb is... :D

Nakedape

Quote from: Én on 2011-04-28, 22:53:28
Quote from: kikuchiyo on 2011-04-28, 22:52:22
[spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler]
Vááá!
Van
multilevel
spoiler!
[/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler]
Szerencsére quote gomb is... :D
jaj 4 ik után én is :)
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Selmo


A tökéletesség unalmas.

Member

Quote from: Acchan on 2011-04-28, 22:30:33
Miről maradtam le?
Mivé lenne a varázs, ha megtudnád?

Nakedape

Quote from: kikuchiyo on 2011-04-28, 22:52:22
[spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler]
Vááá!
Van
multilevel
spoiler!
[/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler]
[spoiler]building pyramids never been so easy[/spoiler]
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

.Attila

Árulja már el nekem valaki, hogy mi a fene csodálatos a brit trónörökös esküvőjében?
Miért érdekli ez egy magyar embert és miért irigy, ha más ott volt személyesen?

Darkstar

Én azon kaptam agyvérzést, hogy a híradó 28 percéből 21et (!!!!!!!!!!!!!!) ez a szar vitt el. No comment.  :wtf:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Cloud

Az összes hazai csatorna ÉLŐBEN adta az egészet. WTF? Miért? Meg a hírek h. kb 1milliárd nézője volt az egésznek. Lol. Kit érdekel? Meg hogy  a királynő sárga ruhában volt. Bakker, ez rohadt fontos...

:comp:

Member

Addig sem kellett azt mutatniuk, hogy Magyarország IMF besorolása a béke segge alatt van.

.Attila

A híradók kevésbé érdekelnek, de hogy az ismerőseimet miért érdekli?

- Álombéli esküvő :) És még láthattam is volna,ha nincsenek az államvizsgák... :P :(
- Azert teveben is egesz jo volt :) vagy csak iszonyuan felertekelodott azaltal, hogy tanulas helyett azt neztem?
- sztem alapból is csodálatos volt,de tény és való,h jelenleg minden élvezetesebb és értékesebb mint a tanulás :)

Mondjuk azért van másik is:
- even our wedding was more entertaining than the royals'...boooring! i bet Prince Harry'll at least have a proper snog on the balcony when his time comes ;)

Jó véleménye van a saját esküvőjéről. No meg azért csak megnézte, hiába volt unalmas. De minek?

Puru²

Quote
wait I get it.
the royal wedding is like the Super Bowl for women.
they get to see the champion take the crown.

anybody can marry a football player or a rock star or a random billionaire.
but when marriage turns you into an actual princess it's like
TOUCHDOWN.
:hopp:

motifator

Én leszartam az esküvőt, mondjuk reggel pofáztak róla a rádióban. De:
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Én

Két vilmos
[spoiler][/spoiler]

Darkstar

Ez nálam valahogy nem stimmel. Most vagy Kate feje helyett kellene az üvegnek lennie vagy mindkettő helyén. Akkor passzolna a KÉT vilmos.
(read: látom, hogy volt az ötlet, de nem tökéletes)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Én

Számításaim szerint még 4 óra 23 perc amíg végre képes leszek gondolkozni, úgyhogy mosom kezeimet

Member

Quote from: Én on 2011-04-30, 11:39:46
Számításaim szerint még 4 óra 23 perc amíg végre képes leszek gondolkozni, úgyhogy mosom kezeimet
http://users.atw.hu/jujdejo/count.html
Várok.

Én

Quote from: Member on 2011-04-30, 12:06:00
Quote from: Én on 2011-04-30, 11:39:46
Számításaim szerint még 4 óra 23 perc amíg végre képes leszek gondolkozni, úgyhogy mosom kezeimet
http://users.atw.hu/jujdejo/count.html
Várok.
A mozilla beugatott hogy támadó oldal. Vírusos e vagy?