Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Darkstar

Chrome is.  :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Member

Quote from: Én on 2011-04-30, 12:18:38
Quote from: Member on 2011-04-30, 12:06:00
Quote from: Én on 2011-04-30, 11:39:46
Számításaim szerint még 4 óra 23 perc amíg végre képes leszek gondolkozni, úgyhogy mosom kezeimet
http://users.atw.hu/jujdejo/count.html
Várok.
A mozilla beugatott hogy támadó oldal. Vírusos e vagy?
http://www.gigasize.com/get/1sl5qmj71gf
Akkor töltsétek így. ::)
Pedig fogadtam volna, hogy Én esetében az a gond, hogy még nem járt le a négy óra.

Moha

Quote from: .Attila on 2011-04-29, 22:53:13
Árulja már el nekem valaki, hogy mi a fene csodálatos a brit trónörökös esküvőjében?
Miért érdekli ez egy magyar embert és miért irigy, ha más ott volt személyesen?
Nekem a kolléganőim voltak tőle bezsongva. De erre van igénye az elbutított, birka népnek. Akinek meg még maradt pár használható agysejtje, az nem érti, mi olyan nagy szám ebben.

Kraivan

Biztos a sok tündérmese, meg középkori film miatt, ahol egy királyi házasság azért erős politikai változásokkal járt egyben.

Azért végiggondolva egy királyságnak 1 uralkodója van, annak meg egy utódja. Így egy királyi tagnak ugyebár másik királyság, azaz egy másik ország urolkodója kell. Így két ország válik eggyé...

Ám a valóságban semmi ilyesmi nincs.

Van egy gusztustalan gazdag ember, aki egy kihalófélben lévő "király", aki elveszi a helyi szépségkirálynőt.

Részemről azt se tudom kik ők, mik ők, rohadtul nem az életem tőlük se jobb se rosszabb.
Kétlem h hirtelen kapok munkát, vagy kedves felsővezetőinknek nő majd tőle gerinc, esetleg empátia halovány szikrája a statsiztikai minimálbéren élő "mégis boldog átéagkeresetben uszkáló" réteg felé.

Egész addig amíg nem kezdett terjedni a két vilmos poén azt se tudtam h házasodik vmi nagyember.

Member

Ráadásul ingyenélők, akik jó helyre születtek.

Kvikveg

UKnak SHOW es FONTOS ESEMENY(csillogo effektet odakepzelni), a volt koronagyarmatoknak esemeny*, nekem szemely szerint erdekes (nem lattam/olvastam semmit, csak tudom, hogy volt), volt nemettanarnomnek nyaladzanivalo, nektek meg irritalo, mert az arcotokba toljak.
Nekem meg az irritalo, hogy a Superbowl miatt kihagynak a sorozatok amiket nezek. Francot erdekli, hogy azt a hulye labdat hova viszik/rugjak/mittudomen.  :morci:
Ez legalabb csak egy nap volt.

*Hm, ahhoz kepest, hogy Kanadaban vagyok, semmit sem hallottam rola... mondjuk mostanaban nem is sokat masztam ki. Ujsagban/tvben biztos volt, mint HIR.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

szpeter

QuoteA Honvédelmi Minisztérium fegyverhasználatra oktatja a cigányokat

A Honvédelmi Minisztérium a napokban bejelentette: az Országos Roma Önkormányzattal együttműködve katonai tábort szervez: kizárólag cigányoknak. "Gyere velünk Tatára és a számlára se legyen gondod" - szól a felhívás.

Aha.Szóval ez csak a magyaroknak nem megengedett.Ez nem rasszizmus?


Én is úgy vettem észre,hogy a nőnemű egyedeket érdekli az esküvő, a hímek meg köpnek rá.(vagy nem vallják be :D) Kraivan jól összefoglalta (Y)

Member

Ne légy demagóg.
http://pafi.hu/_pafi/palyazat.nsf/767f6c3e957e6df9c12572e7004a1842/2771548feb5ea423c125785b003f15d8?OpenDocument

Egy pályázathoz kötődik, aminek célja, hogy a rendvédelmi és katonai szervek között növekedjen a cigányság reprezentáltsága (mely amúgy nevetségesen alacsony). Arról szó sincs, hogy fegyvert adnának felnőtt cigányok kezébe, gimnáziumi tanulókat és érettségizetteket érint kizárólag.

Acchan

Quote from: szpeter on 2011-04-30, 18:30:45

Én is úgy vettem észre,hogy a nőnemű egyedeket érdekli az esküvő, a hímek meg köpnek rá.
Ne légy sztereotip. Engem sem érdekel(t).

NLZ

Quote from: szpeter on 2011-04-30, 18:30:45
QuoteA Honvédelmi Minisztérium fegyverhasználatra oktatja a cigányokat

A Honvédelmi Minisztérium a napokban bejelentette: az Országos Roma Önkormányzattal együttműködve katonai tábort szervez: kizárólag cigányoknak. "Gyere velünk Tatára és a számlára se legyen gondod" - szól a felhívás.

Aha.Szóval ez csak a magyaroknak nem megengedett.Ez nem rasszizmus?

Most mi a bajod? Megtanulhatják a kis rajkók, hogy miként kell forgatni a számuráj kardjukat. Ezzel semmi gond.
[reserved]

.Attila

#47770
Quote from: szpeter on 2011-04-30, 18:30:45
Én is úgy vettem észre,hogy a nőnemű egyedeket érdekli az esküvő, a hímek meg köpnek rá.(vagy nem vallják be :D) Kraivan jól összefoglalta (Y)

Nézd, én szeretnék házasodni, szeretném látni a nőt esküvői ruhában, bár a templomi szádba mondom mit mondj részre nem igazán vágyom.
Meg szívesen elmegyek ismerősére, örömmel meghallgatom, ha elújságolja nekem stb.
De mi közöm két vadidegen esküvőjéhez? Mert herceg? Sz*rok bele.
Persze egyszerű a megoldás: nem kell nézni.
Csak valahol piszkálja a csőrömet, hogy egyesek hogyan nyáladzanak erre a rongyrázásra.

[spoiler][/spoiler]

szpeter

#47771
@Acchan:Oké-oké..főleg nőket érdekelt,így ok?  :haha:

@Member:Öööh,én úgy tudtam,hogy 17-25 éveseknek szervezték.De akkor mégsem. ^^" Azt tudtam,hogy nem felnőtteket hívnak be.
nem is mondtam,hogy fegyvert adnának a kezükbe..csak hogy megtanítják bánni vele (túlélőtáborként volt bejegyezve ahogy én tudtam,de ezen a pafi.hu-s leírásban nem szerepel ez a szó..hm) A "pályára irányító tábor" valóban sokkal barátságosabban hangzik XD
Nah, az egész cikket bemásolhattam ,no meg azért jobban utánajárhattam volna  ^^" Ez így cinkes lett  :redface:
Amúgy wtf hogy "túl kevés cigány rendőr stb van"? Túl kevés női szumóbirkózó van,vmit tenni kell! A cigányok nem igazán szeretek katonának menni, folyton meg akarnak szökni,nem is nekik való.

@NLZ Azé néznek Narutot :D


Délutáni bringázásom során felfedeztem,hogy a közelemben van egy gyönyörű természeti rész, ahol végigfut egy patak, nem ér el oda a kocsik zaja,minden zöldbe borult,szinte érintetlen..egyszerűen gyönyörű és én csak most tudom meg két éves ittartózkodásom óta,hogy létezik  :he: Mostantól oda fogok járni kirándulni/bringázni  :hopp: (critical masst meg pont kihagytam :D)

szerk:
Quote from: Member on 2011-04-30, 18:33:41
Ne légy demagóg.
Quote from: Acchan on 2011-04-30, 18:37:10
Ne légy sztereotip.
Most jöttem rá,hogy  Acchan Member női altere :D

szerk2:
@.Attila +1 és  :lol:

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Member

Szpeter, jobban válogasd meg a látogatott hírportálokat. ::) Te tudod a legjobban, hogy irányítani akarnak bennünket! :D
Quote from: szpeter on 2011-04-30, 19:08:48
Amúgy wtf hogy "túl kevés cigány rendőr stb van"? Túl kevés női szumóbirkózó van,vmit tenni kell! A cigányok nem igazán szeretek katonának menni, folyton meg akarnak szökni,nem is nekik való.
Rákóczi-nak volt cigány hadteste és inkább pszichés feladatot töltöttek be, hegedűt vittek fegyver helyett, valóban.
Azért eléggé sántít, hogy egy népcsoportot egy nemmel hasonlítasz össze, nameg anno túl sok zsidó ügyvéd, orvos volt, abba milyen jogon ugattak bele akkor? A magyar hülye volt hozzá, nem akart tanulni, "nem is neki való".


QuoteDélutáni bringázásom során felfedeztem,hogy a közelemben van egy gyönyörű természeti rész, ahol végigfut egy patak, nem ér el oda a kocsik zaja,minden zöldbe borult,szinte érintetlen..egyszerűen gyönyörű és én csak most tudom meg két éves ittartózkodásom óta,hogy létezik  :he: Mostantól oda fogok járni kirándulni/bringázni  :hopp: (critical masst meg pont kihagytam :D)
Nem véletlenül nem akarok 10e+ lakosságszámú helyen élni, a vidéki táj valami fenséges. Persze azonnal előtör a pesszimizmusom és a buja növényzetben a kullancsok számát tippelgetem. :D

Fazék

mai napi tanulságok:
- továbbra sem szeretek túlságosan takarítani, de azért jó érzés nem ördögszekereket odébblökdösni a kanapéra leüléskor.
- a mosógépet sosem fogom többet 400-as fordulatszámú centrifugával használni, én még egyszer ennyit nem szenvedek a ruhák utólagos kifacsarásával... 800 a minimum mostantól
- a legútálatosabbnak a fürdőszoba és a wc helységek kitakarítását érzem, ezek közül is a vízkőeltávolítást, pláne úgy, hogy ez még hátra van...

és most rohadtul megéheztem, de félek, hogy ha nekiállok kaját csinálni, akkor nem fogom befejezni rendesen a takarítást...

szóval most gép kikapcs és vissza szenvedni. :elszánt arc:

Acchan

#47775
Quote from: szpeter on 2011-04-30, 19:08:48
@Acchan:Oké-oké..főleg nőket érdekelt,így ok?  :haha:
Accepted.

Quote from: szpeter on 2011-04-30, 19:08:48
Quote from: Acchan on 2011-04-30, 18:37:10
Ne légy sztereotip.
Most jöttem rá,hogy  Acchan Member női altere :D
Honnan tudod, h női?
\/
Erre a gondolatra reflektálva, na.

szpeter

Quote from: Member on 2011-04-30, 19:29:22
Rákóczi-nak volt czigány hadteste és inkább pszichés feladatot töltöttek be, hegedűt vittek fegyver helyett, valóban.
Azért eléggé sántít, hogy egy népcsoportot egy nemmel hasonlítasz össze, nameg anno túl sok zsidó ügyvéd, orvos volt, abba milyen jogon ugattak bele akkor? A magyar hülye volt hozzá, nem akart tanulni, "nem is neki való".
Lehet hogy van ebben a nem magyarnak való az ügyvédeskedés dologba :D Azzal nem értek egyet,hogy orvosnak nem vagyunk jók,ellenkezőleg.Amúgy nem ugattak bele,csak egyszer , de azóta is bocsánatot kértek naponta 2x.Ha arról lenne szó,h magyarokkal akarják feltölteni a bankári pozíciókat,mert túl sok ott a zsidó,mekkora hiszti lenne.Naugye.
Igazából nem az elgondolással van bajom,egyszerűen csak nem fog összejönni szerintem.(tehát újabb pénzpocsékolás,mint amikor lakótelepeket építenek nekik és lelakják..előbb talán neveljék arra őket,hogy renden tartsák és aztán..)

Quote from: Member on 2011-04-30, 19:29:22
Nem véletlenül nem akarok 10e+ lakosságszámú helyen élni, a vidéki táj valami fenséges. Persze azonnal előtör a pesszimizmusom és a buja növényzetben a kullancsok számát tippelgetem. :D
Nono,miféle pesszimizmus tör elő? Miért?  :confused:


Quote from: Acchan on 2011-04-30, 19:38:21
@Acchan:Oké-oké..főleg nőket érdekelt,így ok?  :haha:
Honnan tudod, h női?
I'm scared  :haha:

Nakedape

ezt ferenczi gyuri énekli,  kár hogy nem találtam meg online :)
http://magyar-irodalom.elte.hu/sulinet/igyjo/setup/portrek/petofi/akassz.htm

ma napra a zugolódoknak
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Member

Arra akartam utalni neked, hogy a numerus clausus egy agresszív beleavatkozás volt faji alapon abba, hogy melyik nemzetiség mekkora arányban tölthet be egy adott szakmában szerepet. Ennek végülis a fordítottja a cigányok rendvédelmibe töltése, nem? Vélhetően a származásért nem fog pluszpont járni a rendőrsuliba felvételkor, ez csak egy tábor.

Quote from: Member on 2011-04-30, 19:29:22
Nono,miféle pesszimizmus tör elő? Miért?  :confused:
Sok a kullancs, ahogyan írtam is. :)

szpeter

#47779
Quote from: Member on 2011-04-30, 20:01:06
Sok a kullancs, ahogyan írtam is. :)
Ja jól van,azt hittem melankólia fog el :D A kullancsokon nekem is járt az agyam,hálát adtam az égnek hogy hosszú nadrágban tévedtem oda  :haha: (ajh az másik sztori lenne,bejártam az egész kerületet  :eek: menekülve az eső elől részben.Lényeg hogy végül jó helyen kötöttem ki  )
Quote from: Member on 2011-04-30, 20:01:06
Ennek végülis a fordítottja a cigányok rendvédelmibe töltése, nem?
Hogyhogy fordítottja? Ez ugyanaz,csak cigányokra alkalmazva.Katonából tudtommal amúgy is kevés van; nem hiszem,hogy csak romákból kéne toborozni.No azért kíváncsi vagyok,mi sül ki belőle.(ill. mekkora lesz az érdeklődés egyáltalán)

Member

Quote from: szpeter on 2011-04-30, 20:10:22
Hogyhogy fordítottja? Ez ugyanaz,csak cigányokra alkalmazva.Katonából tudtommal amúgy is kevés van; nem hiszem,hogy csak romákból kéne toborozni.No azért kíváncsi vagyok,mi sül ki belőle.(ill. mekkora lesz az érdeklődés egyáltalán)
Nem, mert a numerus clausus csökkentette a zsidók arányát, nem is kicsit, míg ez most növelni kívánja a cigányoként. Tehát úgymond "kiegyenlít".
Quote from: szpeter on 2011-04-30, 19:46:36
Lehet hogy van ebben a nem magyarnak való az ügyvédeskedés dologba :D Azzal nem értek egyet,hogy orvosnak nem vagyunk jók,ellenkezőleg.
Akkoriban a magyarok többsége a parasztságból és az evő-ivó dzsentrikből került ki, a polgárság java német és zsidó nemzetiségű volt. Ergo semmi reménye nem volt annak, hogy a magyarokból valaha orvos vagy ügyvéd lesz. Jelenleg ugyanez látszik a cigányság esetében, 150 év késéssel. Az más kérdés, hogy a magyarok 49%-on voltak a népességben, a cigányok meg alig éri el a 6-7%-ot.

szpeter

Quote from: Member on 2011-04-30, 21:01:34
Nem, mert a numerus clausus csökkentette a zsidók arányát, nem is kicsit, míg ez most növelni kívánja a cigányoként. Tehát úgymond "kiegyenlít".
Igaz.

Quote from: Member on 2011-04-30, 21:01:34
...
Ja,én csak elgondolkoztam azon,hogy a magyar mennyire "hülye" egyes ágakhoz.A magyar nem hülye csak lusta. :D Én meg momentán elálmosodott.

Member

Quote from: szpeter on 2011-04-30, 21:52:18
Ja,én csak elgondolkoztam azon,hogy a magyar mennyire "hülye" egyes ágakhoz.A magyar nem hülye csak lusta. :D Én meg momentán elálmosodott.
Szerintem meg csak simán kelet-európai a gondolkodása. Állandóan a kultúrfölénybe temetkezik, nemzetet álmodik, a múltjában vájkál, miközben a gazdaság és a jelen az egyetlen, ami megválthat bennünket. A külföldtől való függésellenesség is csak duma, egyre inkább fogyasztóvá degradálódunk.

NLZ

Szarmagyarok voltak már akkor is, na.
[reserved]

Darkstar

CNN breaking news: Gaddafi egyik fia (a kevésbbé népszerű Saif) és unokája meghalt, miután a NATO lebombázta a házukat (Gaddafi is benne volt, ő jól van). Kiv leszek, mi lesz ebből.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Kvikveg

Quote from: Darkstar on 2011-05-01, 02:15:02
CNN breaking news: Gaddafi egyik fia (a kevésbbé népszerű Saif) és unokája meghalt, miután a NATO lebombázta a házukat (Gaddafi is benne volt, ő jól van). Kiv leszek, mi lesz ebből.
Uhh...
Megj: Kadhafi magyarul.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Member

Quote from: Darkstar on 2011-05-01, 02:15:02
CNN breaking news: Gaddafi egyik fia (a kevésbbé népszerű Saif) és unokája meghalt, miután a NATO lebombázta a házukat (Gaddafi is benne volt, ő jól van). Kiv leszek, mi lesz ebből.
Mint "forradalmár", vélhetően Kadhafi majd azt kommunikálja, hogy áldozatokat neki is hoznia kell Líbia függetlenségéért. "Vegyétek a családomat, de az országomat nem adom!"

Kraivan

Quote from: Member on 2011-04-30, 18:33:41
Ne légy demagóg.
http://pafi.hu/_pafi/palyazat.nsf/767f6c3e957e6df9c12572e7004a1842/2771548feb5ea423c125785b003f15d8?OpenDocument

Egy pályázathoz kötődik, aminek célja, hogy a rendvédelmi és katonai szervek között növekedjen a cigányság reprezentáltsága (mely amúgy nevetségesen alacsony). Arról szó sincs, hogy fegyvert adnának felnőtt cigányok kezébe, gimnáziumi tanulókat és érettségizetteket érint kizárólag.
Ha rendesen kiépítik a rendszert akkor jóváhagyom.

Részemről ha rendesen kiviteleznék, támogatnám h a naplopó, ingyenélő, kis bűnözőpalántákat (stb stb) vigyék katonának, rendőrnek stb.

a) Mert ugyebár ha rendet nevelnek a fejébe, akkor rendes állampolgár lesz. Jobb esetben példamutató, esetleg a helyi bűnözési dokumentumokat átböngézve rádöbben h hol van a "fajtája" és tesz is majd ellene valamit.

b) Ha a hadviselési, rendvédelmi, fegyveres oktatást követően mégis bűnözésre adná a fogát, akkor a törvénynek gyebár hatványozottan illik lesújtani rá, mert a képzése után már nem civilnek minősül. Cselekedete korántsem lesz olyan "szabad" mint amiből kihúzták.

[spoiler]c) Egy szép korrupt világ...[/spoiler]

Member

Tehát egy kényszerített rendvédelmivé nevelést képzelnél el az önkéntes helyett? Ez miféle eredményre vezetne szerinted? :)

Fazék

Quote from: Member on 2011-05-01, 10:38:47
Tehát egy kényszerített rendvédelmivé nevelést képzelnél el az önkéntes helyett? Ez miféle eredményre vezetne szerinted? :)
tegnap néztem meg a Bűnvadászokat. tudtommal az egy hiteles dokumentumfilm. az is csak azt bizonyítja, hogy rablóból lesz a legjobb pandúr :D

amúgy meg bizonyos szintig a kényszerítés is lehet hatásos. simán megkedvelheti a szakmát és maradhat dolgozni a kiképzés végén.