Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Puru²

#51122
Szerettem volna törölni magamat a Google Plus-ról ,ehelyett a teljes Google profilomat törölte le most már gmailbe se tudok belépni többé.Visszaállításhoz kismillió kérdésre kell válaszolni (pl írd le a neved visszafelé ...hmm anyád) és még így se garantált hogy visszakapom a gmail-met .
K*cs*g Google d*g*jjé meg , eddig voltam Google felhasználó.

NLZ

Hát igen, amikor a termék azt hiszi, hogy rendelkezhet maga felett. :D
[reserved]

Lythis

Quote from: Puru² on 2012-04-29, 13:54:20
Szerettem volna törölni magamat a Google Plus-ról ,ehelyett a teljes Google profilomat törölte le most már gmailbe se tudok belépni többé.Visszaállításhoz kismillió kérdésre kell válaszolni (pl írd le a neved visszafelé ...hmm anyád) és még így se garantált hogy visszakapom a gmail-met .
K*cs*g Google d*g*jjé meg , eddig voltam Google felhasználó.
Úgyis alig van ott valaki a hivatalos google bandán kívül... nem mindegy? :D Amit tudni akarnak rólad, azt már úgyis behúzták gmail-en keresztül - hacsak nem adtál meg nekik még több infót + on

Darkstar

Úgy látom az a spammer még mindig próbálkozik.
A legutóbbi topicja 20 másodpercig volt itt.  :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Próféta

Quote from: Puru² on 2012-04-29, 13:54:20
Szerettem volna törölni magamat a Google Plus-ról ,ehelyett a teljes Google profilomat törölte le most már gmailbe se tudok belépni többé.
Biztos nem vigasztal, de ez azért eléggé PEBKAC volt. Ott van egymás mellett a kétféle törlés linkje, más szöveggel. A confirm oldalon meg pontokba van szedve, mi marad és mi nem.

Az már elég gáz, hogy a biztonsági kérdésben a nevedet akarják; ezt bárki megválaszolja, aki tudja a neved (visszafelé nyilván semmivel se nehezebb megadni).

Ha sikerül visszaszerezni a leveleidet és ott akarod hagyni a Google-t:
http://www.dataliberation.org/google/gmail

Kvikveg

Quote from: Darkstar on 2012-04-29, 15:03:09
Úgy látom az a spammer még mindig próbálkozik.
A legutóbbi topicja 20 másodpercig volt itt.  :D
Milyen spammer?
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Kuroi Tenshi

Quote from: Kvikveg on 2012-04-29, 18:32:18
Milyen spammer?

Új topicokat nyit és azokba reklámokat tol. Valami rohadék bot,
mert új regisztrációkat is csinál hozzá. Már egy ideje megy amúgy,
csak mindig gyorsan törlésre kerül.

szpeter

Quote from: Darkstar on 2012-04-29, 01:28:08
Quote from: Pr3d4k1ng on 2012-04-29, 00:56:32
Quote from: Darkstar on 2012-04-29, 00:46:32
Hm, ez az új KFCs Mega Pocket egész jó. A csipős verzió legalábbis.
Rántot vagy grillezettel etted?
Jómagam az utóbbit próbáltam és igen tényleg jó.
Előbbi, az is baromi jó.
Egyszerűen a KFC jó : :lazza: És még jól is tudsz lakni, de megvan a maga ára..

Darkstar

Quote from: Kvikveg on 2012-04-29, 18:32:18
Milyen spammer?
Ennél jobb dícséret nem is kellhet a modteamnek.  :Kiraly:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Darkstar

Meh, szakdolgozat 99,9%ban kész, már csak a hivatkozásokat kell piszkálni kicsit.  :hopp:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん


kikuchiyo

Quote from: Darkstar on 2012-04-30, 01:10:35
Meh, szakdolgozat 99,9%ban kész, már csak a hivatkozásokat kell piszkálni kicsit.  :hopp:

Miben csinálod, és miről szól?

>economics
>hard science
Failure is the default option

chilip

>anime és az egyszerű emberek

>légyszi töltsétek ki ezt a kérdőívet

Próféta

Quote from: kikuchiyo on 2012-04-30, 12:26:12
>economics
http://www.smbc-comics.com/index.php?db=comics&id=2596#comic

Quote from: chilip on 2012-04-30, 12:39:15
>anime és az egyszerű emberek

>légyszi töltsétek ki ezt a kérdőívet
Hej, ha ezekben a szakdolgozatokban mind lenne max likelihood meg nemlineáris optimalizáció...  :lul:

kikuchiyo

Quote from: Próféta on 2012-04-30, 12:56:02
Quote from: chilip on 2012-04-30, 12:39:15
>anime és az egyszerű emberek

>légyszi töltsétek ki ezt a kérdőívet
Hej, ha ezekben a szakdolgozatokban mind lenne max likelihood meg nemlineáris optimalizáció...  :lul:

Memberrel eszmecseréltünk erről, amikor a legutóbb jelentkezett egy ilyen:

egyszer leíró statisztikán kívül nem sokra alkalmasak ezek a kérdőívek, mert túl sok végpontra kérdeznek rá, a mintaszám pedig túl kicsi.

Vagy arra vonatkozott a megjegyzés, hogy DS suckdolgozata még mindig jobb, mint az ilyen kérdőívről rizsázós fajta?
Failure is the default option

Darkstar

#51137
"A hitelkockázat mérésének eszközei, gyakorlata és folytonos adatok partícionálása"

Kiku, lehet, hogy nem nehéz, de az egyetem melletti heti 17-20 óra releváns munkával plusz az ösztöndíjammal nem sokkal maradok el a magyar nettó átlagkeresettől (azt már nem is említve, hogy Májusban 17-19ig a cég kontójára megyünk wellness szállodába "csapatépíteni" :D), és akkor ehhez hozzá fog jönni a BCnél keresett lóvé, ha lesz időm foglalkozni vele.
So enoy being the ant.  :hehe:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Lythis

Keddig kell befejezni, úgyhogy megkapják éjfélkor. Fuck that noise.

Darkstar

Nekünk szerdán 16ig lehet leadni, kiv vagyok mekkora lesz a sor. :D

Egyébként megpendítettem a szakfelelősnél, hogy mi lenne, ha a változatosság kedvéért fehérbe köttetném a dolgozatot. Azt mondta, nincs szabály, ami tiltja, de erősen ajánlja a fekete kötést.
Meh, boring.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Lythis



also: ha be lehet adni fehérben, add be fehérben :D

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kada


Kvikveg

webhostinghub.com errol valaki tud valamit? Ok nem OK? En nem talaltam semmi kirivoan botranyszagut rola.
* Kvikveg lama
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Darkstar

http://index.hu/tech/2012/04/30/az_apple_es_a_google_bekerulhet_a_dow_indexbe/
QuoteA 19. században létrehozott Dow Jonesnak relevánsnak kell maradnia a 21. században is. Az Apple a világ legértékesebb vállalata jelenleg 563 milliárd dolláros piaci értékkel, de a Google sem marad el sokkal. A Dow Jonest a harminc vállalat részvényárfolyamából számolják.

Lol index.

Más: random oldalról:
QuoteAnonymousThu 26 Apr, 17:34
.skip command where

code monkes get on it

Ezen valamiért 5 perce sírva röhögök.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Lythis

Jóhát, index nem tud rendesen cikket írni, also: a DOW a részvények értékével számol, és nem a vállalat össz értékével - ezen a téren a google még veri is almáékat (GOOG 614,98 vs. AAPL 603).

Darkstar

Akkor nagyon nem tudnak írni, mert a market capet emlegetik, az meg 563Mrd vs 200Mrd.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Lythis

Quote from: Darkstar on 2012-04-30, 16:26:02
Akkor nagyon nem tudnak írni, mert a market capet emlegetik, az meg 563Mrd vs 200Mrd.
QuoteUnlike the Standard & Poor's 500 and other major indexes, the Dow weighs its 30 components based on the absolute price of their shares.

A piaci érték meg azért van benne, mert egyszerűen kihagyhatatlan infó, és nem lehet cikket írni az apple-ről anélkül, hogy az ember meg ne említené - fogalmam sincs, hogy miért...

SaiyaGin

Quote from: Darkstar on 2012-04-30, 14:19:03
Nekünk szerdán 16ig lehet leadni, kiv vagyok mekkora lesz a sor. :D

Menj a fenébe.
[spoiler]Bocs.  ^^"[/spoiler]

Darkstar

Tudom (nagyjából), hogy hogy számolják a DJ-t, én az index cikkről beszéltem.

És azért nem lehet kihagyni, mert egy szép szám. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん