Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Kuroi Tenshi

Quote from: Darkstar on 2012-09-14, 19:55:45
Derp, még most megyek vissza az irodába melozni egy kicsit.  :zomg:

Én pedig most pár perce hagytam abba a munkát. Váltás ;D

Lythis

Quote from: Kuroi Tenshi on 2012-09-14, 19:59:57
Quote from: Darkstar on 2012-09-14, 19:55:45
Derp, még most megyek vissza az irodába melozni egy kicsit.  :zomg:

Én pedig most pár perce hagytam abba a munkát. Váltás ;D
A napom felében nem is dolgoztam, mert negyedéves "mítingelés" volt... Azon túl, hogy végigunatkozhattuk azt a pár órát, hogy újra elmondják azt, amit amúgy már elmondtak, nem tudom mi értelme volt.

Kvikveg

Nekem meg ez a ket hetes szabim utolso napja. :)
Kipihentem magam, es mar furcsa, hogy egesz nap semmit teszek, es mar csinalni akarok valamit.
(Meg fogom en ezt meg banni egy het mulva hehe. ::) )
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

kikuchiyo

Quote from: Fazék on 2012-09-14, 17:56:09
Quote from: Xzone on 2012-09-14, 17:55:34
Quote from: Fazék on 2012-09-13, 14:24:16
távozzon a francba ez az időjárás, már csak azért is, mert jól keresztbetesz a húgom szombati esküvőjének...

A vőlegényt nem Ervinnek hívják véletlenül?
nope. Árpád.

Jól dolgozik? Jó munkásember?

BTW milyen az állandó "na és te kisfiam, mikor nősülsz már meg?"-eket hallgatni?
Failure is the default option

Fazék

Quote from: kikuchiyo on 2012-09-14, 21:42:02
Quote from: Fazék on 2012-09-14, 17:56:09
Quote from: Xzone on 2012-09-14, 17:55:34
Quote from: Fazék on 2012-09-13, 14:24:16
távozzon a francba ez az időjárás, már csak azért is, mert jól keresztbetesz a húgom szombati esküvőjének...

A vőlegényt nem Ervinnek hívják véletlenül?
nope. Árpád.

Jól dolgozik? Jó munkásember?
ha továbbra is sikerül jóban maradni a húgommal, akkor talán ott leszek a nem túl kedvelt rokonok között, de nem fogok az utcán éhendögleni :D

Quote from: kikuchiyo on 2012-09-14, 21:42:02BTW milyen az állandó "na és te kisfiam, mikor nősülsz már meg?"-eket hallgatni?
eddig egy-egy elszigetelt csoporttól jött csak a kérdés. még lehetett kezelni úgy-ahogy. holnap félek tőle koncentráltan jön majd a támadás.

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Kvikveg

Quote from: Fazék on 2012-09-14, 22:13:02
...
Quote from: kikuchiyo on 2012-09-14, 21:42:02BTW milyen az állandó "na és te kisfiam, mikor nősülsz már meg?"-eket hallgatni?
eddig egy-egy elszigetelt csoporttól jött csak a kérdés. még lehetett kezelni úgy-ahogy. holnap félek tőle koncentráltan jön majd a támadás.
:lul:
Najo MOST MEG rohogok.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Lythis

Quote from: Kvikveg on 2012-09-14, 23:49:26
Quote from: Fazék on 2012-09-14, 22:13:02
...
Quote from: kikuchiyo on 2012-09-14, 21:42:02BTW milyen az állandó "na és te kisfiam, mikor nősülsz már meg?"-eket hallgatni?
eddig egy-egy elszigetelt csoporttól jött csak a kérdés. még lehetett kezelni úgy-ahogy. holnap félek tőle koncentráltan jön majd a támadás.
:lul:
Najo MOST MEG rohogok.
Röhöögsz? nememancipálódunkittkéremszépen!!!

Kvikveg

#52118
Eskuszom avatarra kerestem. Ez jott ki.
http://www.themarysue.com/avengers-loki-statue/
Ez azert mar ijeszto.  :eek:
Mondjuk a cserelheto oklocske-keszleten rohogtem egyet. :lul:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Kuroi Tenshi

Quote from: Kvikveg on 2012-09-15, 03:43:10


Szinte ijesztően élethű.

De ami az oldalon fenn egyik linken volt, még jobban tetszett:
http://dorkonadime.blogspot.hu/2012/09/drum-roll-please-zelda-room-reveal.html
http://dorkonadime.blogspot.hu/2012/01/super-mario-nursery-finished.html
ötletesek. a marios szobában ahogy a kukát átvariálták, zseniális :jee:

Kvikveg

Quote from: Kuroi Tenshi on 2012-09-15, 03:55:44
...
Ennyire azert nem vagyok geek. Es sosem jatszottam Marioval. XD
Loki kivetelesen jol sikerult, Thor mar nem ennyire elethu. De kar, hogy ilyen k draga. Bar ekkoranal, ilyen reszletesseggel teljesen ertheto.

Haha. Most nezem az Avengers vegen tenyleg beultek kajalni.  :lul:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Kvikveg

:/ Semmi kedvem holnap dolgozni menniii...  :bruhuhu:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

kikuchiyo

Failure is the default option

Lythis

Quote from: Kvikveg on 2012-09-16, 13:43:19
:/ Semmi kedvem holnap dolgozni menniii...  :bruhuhu:
alapítsunk klubbot! :kocc:

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Cloud

Én is. Bár most a héten csak két napot melóztam, a jövő hét húzós lesz. :( Legalább remélem esni nem fog....

Azt láttátok hogy Alpokban már havazott? :he:

Lythis

Quote from: Cloud on 2012-09-16, 15:14:21
Én is. Bár most a héten csak két napot melóztam, a jövő hét húzós lesz. :( Legalább remélem esni nem fog....

Azt láttátok hogy Alpokban már havazott? :he:
Azt még nem. De tekintve, hogy a havazást is szeretem, nem fogok fennakadni rajta ^^ (az elmúlt évek alapján annak is örülni fogok, ha nálunk lesz... )

Eső szerintem tuti lesz. Ősz van, JÁR :D

Kvikveg

#52127
Ki tud normalis londoni szallast?
Nem vagyok olcsojanos, de a gatyamat se szeretnem otthagyni. Wifi kene, meg reggeli. Es ne a 7es zona peremen legyen. XD
Vagy megbizhato keresooldal erdekelne.
Pentek-szombat-vasarnapra megyek oda.
Egyelore ilyeneket talalok, de en meg az eletben nem aludtam 5 masik vadidegennel egy helyen. O_o
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.


Kvikveg

Quote from: Kuroi Tenshi on 2012-09-16, 20:13:06
laterooms.com
Én meg októberben megyek :)
Koszi!
Hihi, csak nem allasinterjuh?
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Kuroi Tenshi

Neem, jó ez a munka, ugyan most kicsit sűrű volt pár hétig, de amúgy nyugis és
magyar viszonyokhoz képest jól fizet (nyugaton persze kiröhögnek érte). Ja és
az otthoni munkának is vannak előnyei :)
Most még a zadminisztráció miatt megyek, múltkor nem sikerült még a bank-
számlám befejezni, valamint a zadóhivatalhoz is kell pár papírt beadnom, meg ha
már ott vagyok, akkor kicsit körbe is nézek :)

Cloud

Meglepődtem volna hogy ha álláskeresés állna mögötte, hisz épp mondtad is hogy jó ez a mostani...

Kvikveg

:(
Neeeeemnemnemnemakarooook dolgozni holnap ma.
Mehhhhh.
Joejt.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Darkstar

http://index.hu/belfold/2012/09/17/magyarorszag_is_ellenzi_a_noi_kvotat/

Ok, legyen egyenjogúság meg minden, de ezt úgy mégis hogy képzelik?

QuoteA Viviane Reding nevével fémjelzett tervezet értelmében minden olyan vállalatnak, amely 250-nél több embert alkalmaz vagy évente több mint 50 millió euró bevétellel rendelkezik, negyven százalékban nőket kellene alkalmaznia a felügyelő bizottság nem vezető beosztású pozícióiban. Azok a vállalatok, amelyek nem tesznek eleget az előírásnak, állami támogatásoktól és szerződésektől eshetnek el, vagy akár büntetést is kaphatnak.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

.Attila

Úgy képzelik, hogy feministák. A hardcore feministák pedig nem egyenjogúságot akarnak, csak azt használják fel eszközként.

Kuroi Tenshi

#52135
Quote from: Darkstar on 2012-09-17, 23:42:48
QuoteA Viviane Reding nevével fémjelzett tervezet értelmében minden olyan vállalatnak, amely 250-nél több embert alkalmaz vagy évente több mint 50 millió euró bevétellel rendelkezik, negyven százalékban nőket kellene alkalmaznia a felügyelő bizottság nem vezető beosztású pozícióiban. Azok a vállalatok, amelyek nem tesznek eleget az előírásnak, állami támogatásoktól és szerződésektől eshetnek el, vagy akár büntetést is kaphatnak.

SzopósmacátTitkárnőt mindenkinek! :__devil:
Vagy nem erre gondoltak? Az arány meglesz, nem vezető beosztású...

kada

Hurrá, hogy vannak kedves és segítőkész dolgozó hölgyek!

Mentem valami triplatrükkös környéki vonaljegyből venni egy marokkal.
Mondja hogy ekkora erővel vehetnék triplatrükkös környéki bérletet is, fele annyiba kerülne mint a tucat jegy.

"Tényleg? Amikor utánnanéztem úgy tűnt a marék jegy a leggazdaságosabb nekem."
De csak meggyőz.
Kifizetem, közben még kétszer nyomatékosan megjegyzem hogy bár gyakran fogok arra járni, de nem lakhely és iskola közti táv, mondja nem baj.

Pénztártól félreállok fizetés után, elolvasom hátoldalon az apróbetüt.
Érvényes: Lakóhely és [tanintézmény között]
...
Vissza reklamálni!
"Dehisz ez nekem nem lesz érvényes!"
"De a jegy se lett volna, nem tök mindegy?"
Mutatom hogy a jegyen nincs az az apróbetűs mint a bérleten, mondja hogy semmi korlátozás sincs ráírva, de egyébként ugyanúgy van arra is ugyanaz.

...
Persze, mert amit kértem 50%-os jegyre ugyanazok lesznek majd a korlátozások mint a 90%-os bérletre amit adott!  :falba:
(Az 50%-os bérlet áránál meg kevesebbet fogok arra mászkálni persze.)

Cloud


Kvikveg

#52138
Honnan a rakbol lehet tudni, hogy a random hostelfoglalos oldal ami a bankkartyam szamat keri, az nem fog lenyulni? Van az ilyenekre valami ellenorzes, lista, nemtom?
http://www.clinkhostels.com/london/backpacker-hostels/clink261 -rol atugraszt ide:
https://netgate.chartspms.com.au/pb/clink261/reserve
Es miert ker a booking.com 58at ez meg 49et ugyanazert?
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

.Attila

#52139
Elvileg a honlapok megbízhatóságát a tanúsítványok jelzik.
Ha a honlapnak nem lenne tanúsítványa, akkor kajabálna a böngésző.
Amúgy a fenti netgate.chartspms.com oldalt a GoDaddy.com, Inc. tanúsította, nézz utána, ha gondolod.

http://cheatingnetwork.net/forums/surveys/77346-godaddy-com-inc-scam-legit.html