Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Werro

 :wtf:
Törött csatival könnyebb gyilkolni szerintem.. Bár kevésbé fájdalmas.. És nem mindegy,az se hogy milyen módon öl vele. De állok elébe.  :angyali:

NLZ

^ utolsó postja Werronak
[reserved]

Lythis

Elvben tegnap már befejezték a vízvezeték gányolást. Három napig állítólag nem volt melegvíz nap közben. Ma reggel azzal kellett szembesülnöm, hogy nincs hideg víz. Csak meleg. Aztán az sem. Fél percre rá már volt, csak csodás barnás színben pompázott. Remélem mire hazaérek, rendbejön....

Darkstar

Ma 15:30kor terveztem eljönni melóból. 19:05kor sikerült is...
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Fazék

Quote from: Darkstar on 2012-10-11, 20:59:32
Ma 15:30kor terveztem eljönni melóból. 19:05kor sikerült is...
lucky bastard...

Kvikveg

Quote from: kikuchiyo on 2012-10-10, 23:13:39
Üdv mindenkinek a kies Németországból!

Hogy itt mi van... faszerdőben tátott szájjal futás, szopóroller-maraton, fostározó egyre nagyobb repedéseinek kézzel foltozgatása...
+1
Ez a het kiemeltem f*s volt.
De penteken megyek hazaaaaa!  :whoah:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

kikuchiyo

Volt? Még nincs vége...
Failure is the default option

Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

.Attila

Tényleg ilyen szörnyű az IT?
Pont oda készülök...
Mondjuk arra már rájöttem, hogy az autóipari minőségbiztosítás nem jön be.

SaiyaGin

Hétfőtől én is jó(?)munkásember leszek! ( :zomg:)

Darkstar

Hol/mit?

Én egyébként ma vettem észre, hogy reggel ügyet intézni mentem ki Vereshegyházára, és közben vagy 4 cég jött szembe amivel már dolgoztam ezalatt a 2 hónap alatt (Sanofi A., Otis, SCA, Raab Karcher, etc).
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

SaiyaGin

Quote from: Darkstar on 2012-10-12, 17:09:13
Hol/mit?

Én egyébként ma vettem észre, hogy reggel ügyet intézni mentem ki Vereshegyházára, és közben vagy 4 cég jött szembe amivel már dolgoztam ezalatt a 2 hónap alatt (Sanofi A., Otis, SCA, Raab Karcher, etc).

A Vöröskereszt országos központjában. Leginkább fordítói munka lesz, de időnként lesznek szociális munkával kapcsolatos feladataim is. [spoiler]Utóbbiról még nem tudom, hogy pontosan mi mindent fog magába foglalni, de az eddigi beszélgetések alapján úgy tűnik, leginkább levélírás lesz, pl. karácsonykor.[/spoiler]

Acchan

Quote from: SaiyaGin on 2012-10-12, 17:25:33
Quote from: Darkstar on 2012-10-12, 17:09:13
Hol/mit?

Én egyébként ma vettem észre, hogy reggel ügyet intézni mentem ki Vereshegyházára, és közben vagy 4 cég jött szembe amivel már dolgoztam ezalatt a 2 hónap alatt (Sanofi A., Otis, SCA, Raab Karcher, etc).

A Vöröskereszt országos központjában. Leginkább fordítói munka lesz, de időnként lesznek szociális munkával kapcsolatos feladataim is. [spoiler]Utóbbiról még nem tudom, hogy pontosan mi mindent fog magába foglalni, de az eddigi beszélgetések alapján úgy tűnik, leginkább levélírás lesz, pl. karácsonykor.[/spoiler]

Üdv a szociális szférában, kolléga!  :kocc:
Ha egyszer egy meet-en összefutunk, mesélhetnél róla, milyen nonprofit szervezetnél dolgozni, mert nagyon érdekel a téma. :)
Remélem, tetszeni fog a meló! Sok sikert.  :smile:

SaiyaGin

Quote from: Acchan on 2012-10-12, 18:33:15
Üdv a szociális szférában, kolléga!  :kocc:
Ha egyszer egy meet-en összefutunk, mesélhetnél róla, milyen nonprofit szervezetnél dolgozni, mert nagyon érdekel a téma. :)
Remélem, tetszeni fog a meló! Sok sikert.  :smile:

Ööö, köszi.

kikuchiyo

Quote from: kikuchiyo on 2012-10-11, 23:06:57
Volt? Még nincs vége...

Hát ezzel beletrafáltam.

Ami reggel még működött, az délutánra teljesen összefosta magát. Pedig ugyanaz a konfig volt alatta (illetve fasz tudja, ennél nem egyszerű megállapítani).
Failure is the default option

Nakedape

Quote from: SaiyaGin on 2012-10-12, 17:00:00
Hétfőtől én is jó(?)munkásember leszek! ( :zomg:)
+1

és  már tegnap óta Debreceni lakos. már lakcímkártyám is van
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

.Attila

És akkor fórumtalikra már nem is jössz?
Milyen meló?

Member

Quote from: SaiyaGin on 2012-10-12, 17:25:33
Quote from: Darkstar on 2012-10-12, 17:09:13
Hol/mit?

Én egyébként ma vettem észre, hogy reggel ügyet intézni mentem ki Vereshegyházára, és közben vagy 4 cég jött szembe amivel már dolgoztam ezalatt a 2 hónap alatt (Sanofi A., Otis, SCA, Raab Karcher, etc).

A Vöröskereszt országos központjában. Leginkább fordítói munka lesz, de időnként lesznek szociális munkával kapcsolatos feladataim is. [spoiler]Utóbbiról még nem tudom, hogy pontosan mi mindent fog magába foglalni, de az eddigi beszélgetések alapján úgy tűnik, leginkább levélírás lesz, pl. karácsonykor.[/spoiler]
Gondolom eléd teszik majd a jelzéseket és neked kell majd megküldened a gyermekjólét vagy családsegítő felé.

Kvikveg

Quote from: Nakedape on 2012-10-13, 16:00:15
Quote from: SaiyaGin on 2012-10-12, 17:00:00
Hétfőtől én is jó(?)munkásember leszek! ( :zomg:)
+1

és  már tegnap óta Debreceni lakos. már lakcímkártyám is van
wat
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Próféta

Quote from: Kvikveg on 2012-10-13, 17:31:00
Quote from: Nakedape on 2012-10-13, 16:00:15
Quote from: SaiyaGin on 2012-10-12, 17:00:00
Hétfőtől én is jó(?)munkásember leszek! ( :zomg:)
+1

és  már tegnap óta Debreceni lakos. már lakcímkártyám is van
wat
+1
Az kicsit messzebb van, mint Érd (jól emlékszem?), nem?
Quote from: .Attila on 2012-10-13, 16:29:33
És akkor fórumtalikra már nem is jössz?
Milyen meló?
+1

Quote from: kikuchiyo on 2012-10-12, 20:41:40
Ami reggel még működött, az délutánra teljesen összefosta magát.
És akkor tizenkét kóder összetanakodék, és bedrótozták Kvikveget a rendszerbe, hogy össze ne omoljon megint?

Werro

A napom fénypontja: anyumék sütője elromlott.. ezért nálam sül az almás pite  :hopp:
Ezt követte reggel a szatyorba nézés: fatert megkértem, hozza ki a buszmegbe a köpenyemet, mert inkább érjem el köpeny nélkül a buszt, mint hogy visszamennyek... szóval kaptam egy fehér lepedőt gyakorlatra :D

Kuroi Tenshi

Quote from: kikuchiyo on 2012-10-12, 20:41:40
Quote from: kikuchiyo on 2012-10-11, 23:06:57
Volt? Még nincs vége...

Hát ezzel beletrafáltam.

Ami reggel még működött, az délutánra teljesen összefosta magát. Pedig ugyanaz a konfig volt alatta (illetve fasz tudja, ennél nem egyszerű megállapítani).

Hajrá :jee:

Quote from: SaiyaGin on 2012-10-12, 17:00:00
Hétfőtől én is jó(?)munkásember leszek! ( :zomg:)

Hajrá :jee:

Quote from: Nakedape on 2012-10-13, 16:00:15
Quote from: SaiyaGin on 2012-10-12, 17:00:00
Hétfőtől én is jó(?)munkásember leszek! ( :zomg:)
+1

és  már tegnap óta Debreceni lakos. már lakcímkártyám is van

Haj-wut?




Ma kis híján fogtam egy fácánt.
Nem puskával. Nem is csapdával. Sisakkal :haha:
Hülye madár :) Kicsit elszámolta az én sebességem és a saját
felszállási sebességét. Meg különben is hülye, ha már egyszer a
bokor felé kezdett az útról futni, akkor a bokorból miért fordult
vissza, hogy az út felé repüljön fel? Butamadár logika.

Werro


Cobra

Meghalt a kazánunk  :falba:
Még jó, hogy mostanában nem lesz nagyon hideg... (meg hogy 240e-ért vehetünk másikat, mert már a múltkori problémánál is azt mondta a szerelő, hogy nem tud alkatrészt szerezni a 4 éves kazánhoz)
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Nakedape

Quote from: Próféta on 2012-10-13, 18:03:12
Quote from: Kvikveg on 2012-10-13, 17:31:00
Quote from: Nakedape on 2012-10-13, 16:00:15
Quote from: SaiyaGin on 2012-10-12, 17:00:00
Hétfőtől én is jó(?)munkásember leszek! ( :zomg:)
+1

és  már tegnap óta Debreceni lakos. már lakcímkártyám is van
wat
+1
Az kicsit messzebb van, mint Érd (jól emlékszem?), nem?
Quote from: .Attila on 2012-10-13, 16:29:33
És akkor fórumtalikra már nem is jössz?
Milyen meló?
+1


jahh kérem messzebb, 2 éve ingázunk egymáshoz barátnőmmel ismerem a távot. Érdről igen. szóval nekem nem volt állásom, neki itt van stabil helye, eléggé adta magát, hogy nekem kéne mozognom. Majd tervben van egy 2 éves poszt dok pályázat külföldön is, ha az bejön, akkor az utána itthon hova menjünk az lejátszandó kérdés lehet.

Meló: az a durva hogy tudományos pályán, pedig cikk se még, meg
de kaphattam fehér  köpenyt is :D
Debreceni Egyetem Orvosi és Egészségügyi(?) Centrum Általános Orvosi Kar Belgyógyászati Intézet (A épület)
szóval az egyes számú belklinika
labor  :rotfl:
de én nem laborozok, hanem majd a statisztikákban segítek, ha beletanulok, mondtam, hogy nem vagyok statisztikus azért.
Hétfőn kezdek, "kicsit" izgulok, jja meg tippre a phd-t kiverik belőlem. tudományos segédmunkatárs.
1 év jelenleg(próbaidő 3 hónap, azt kell kibekkelni :D ) de a támopos pályázat az 28 hónap, így ha egy év után sem utálnak, akkor utána még 16 hónap elég fix.
jelenleg a küzdelem a bürokráciával és reménykedés, hogy megkapom a lakhatási támogatást, vadi új törvény és nagyon jól jönne
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

kikuchiyo

#52345
Quote
Quote from: kikuchiyo on 2012-10-12, 20:41:40
Ami reggel még működött, az délutánra teljesen összefosta magát.
És akkor tizenkét kóder összetanakodék, és bedrótozták Kvikveget a rendszerbe, hogy össze ne omoljon megint?

Kvikveg - szerencséjére - hazaszökött, így nem tudtuk beépíteni. De volt olyan nap, amikor majdnem szó szerint ez történt: reggel (khm, délben) bejött mit sem sejtő arccal, és azonnal hatan támadtak neki, hogy már mindent megpróbáltak újraindítani, de nem megy, javítsa meg. Szegény meg egy fél napot káromkodott, mire megjavította.

Mai lol: mentem ki a reptérre, szóba elegyedtem a taxissal (én spreche ein bisschen deutsch, ő speaks little english). Kérdezi, hova megyek, mondom, Budapest. Kicsivel később: az ugye Romániában van? Mondom nem, Ungarn. Ja igen, kapott a fejéhez, velük játszanak a törökök jövő kedden!

(Ennek a teljes megértéséhez szükséges, hogy Németországban nagyon sok taxis török.)


Nakedape: grat és sok sikert - vagy inkább kitartást, ha ez állami egyetem/kutatóintézet...
Failure is the default option

Kuroi Tenshi

Quote from: kikuchiyo on 2012-10-13, 21:04:05
Quote
Quote from: kikuchiyo on 2012-10-12, 20:41:40
Ami reggel még működött, az délutánra teljesen összefosta magát.
És akkor tizenkét kóder összetanakodék, és bedrótozták Kvikveget a rendszerbe, hogy össze ne omoljon megint?

Kódmíves Kelemenné? :haha:

Próféta

Quote from: Nakedape on 2012-10-13, 20:53:07
Meló: az a durva hogy tudományos pályán, pedig cikk se még, meg
de kaphattam fehér  köpenyt is :D
Hogy a klasszikust idézzem:
Quote from: kikuchiyo on 2011-02-28, 11:50:15
amikor a Domonkos fogalmaz megérteni nehéz mert mondatokat a turmixgép aztán veszteséges tömörítés yeah

Quote from: Nakedape on 2012-10-13, 20:53:07
jja meg tippre a phd-t kiverik belőlem. tudományos segédmunkatárs.
:tezsvir:
PhD-t az ottani dolgokból tervezik kiverni belőled, vagy marad az evolúció?
Ha viszont meglesz, akkor ugrik a segéd- prefix!

Quote from: Nakedape on 2012-10-13, 20:53:07
támop
Őszinte részvétem.

kikuchiyo

Quote from: Nakedape on 2012-10-13, 20:53:07
tudományos segédmunkatárs.

Vagy ahogy mifelénk mondták: tudsegmuki :)
Failure is the default option

Kvikveg

#52349
Quote from: Próféta on 2012-10-13, 18:03:12
...
Quote from: kikuchiyo on 2012-10-12, 20:41:40
Ami reggel még működött, az délutánra teljesen összefosta magát.
És akkor tizenkét kóder összetanakodék, és bedrótozták Kvikveget a rendszerbe, hogy össze ne omoljon megint?
Ne adj nekik otleteket! En vagyok az egyetlen no kozel s tavol!  :zomg:

Nakedape: hajra, meg sok sikert, meg szepeket! Aztan azert remelem leszel forumtalin neha...

Ja es az hagyjan, hogy hazaszoktem, de hogyan. Fel 5 helyett mar fel 4-re kimentem a bazis kapuja ele taxit varni. A tudatalattim ugy dontott, hogy marpedig mostantol hetvege van.
Tenyleg, megnezem nyertem-e a nemet lotton haha.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.