Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Cloud

1 hónap aztán kiderül milyen. :)

szerk:

Megvan hova viszem asszonyt jövő hétvégén. :)

http://www.metropol.hu/bulvar/cikk/1004603-kave-ket-cukorral-cicaval

Werro

Vháááá de jó lesz neki! :) Jó cicázást majd!
Nálunk két hetesek a kicsik, úgyhogy nemsokára cicaparadicsom lesz ^^

Acchan

Quote from: Cloud on 2013-03-01, 21:21:46
http://www.metropol.hu/bulvar/cikk/1004603-kave-ket-cukorral-cicaval

De jó. :)

Quote from: Werro on 2013-03-01, 21:53:31
Vháááá de jó lesz neki! :) Jó cicázást majd!
Nálunk két hetesek a kicsik, úgyhogy nemsokára cicaparadicsom lesz ^^
Ide szokott egy aranyos fekete lány cica, akit minden nap más udvarlóval látok. :D Úgy bírom, hogy amikor látom egy fiú cica társaságában, adja az ártatlant, és bújik hozzám. :) Úgy sejtem, nálunk is lesz majd pár kismacsek...   ^^"

Werro

Quote from: Acchan on 2013-03-01, 21:57:24

Quote from: Werro on 2013-03-01, 21:53:31
Vháááá de jó lesz neki! :) Jó cicázást majd!
Nálunk két hetesek a kicsik, úgyhogy nemsokára cicaparadicsom lesz ^^
Ide szokott egy aranyos fekete lány cica, akit minden nap más udvarlóval látok. :D Úgy bírom, hogy amikor látom egy fiú cica társaságában, adja az ártatlant, és bújik hozzám. :) Úgy sejtem, nálunk is lesz majd pár kismacsek...   ^^"

Nagyon tudják kelletni magukat. Még ha csak simiről van szó, akkor is :D
Kandúrom rászokott mostanában, hogy nem mászik kerítést, hanem megvárja míg beengedi valaki...  7kg+ és pár éve gerincsérvet kapott egy németjuhásztól, szóval megértem a kis drágát.

Cloud

Quote from: Werro on 2013-03-01, 21:53:31
Vháááá de jó lesz neki! :) Jó cicázást majd!
Nálunk két hetesek a kicsik, úgyhogy nemsokára cicaparadicsom lesz ^^

Előre látom hogy 5000+ kép készül majd, meg agyba főbe fog dícsérni engem. :D Meg a maccsokat.  :hopp:

Acchan

#53045
Quote from: Werro on 2013-03-01, 22:04:24
Quote from: Acchan on 2013-03-01, 21:57:24

Quote from: Werro on 2013-03-01, 21:53:31
Vháááá de jó lesz neki! :) Jó cicázást majd!
Nálunk két hetesek a kicsik, úgyhogy nemsokára cicaparadicsom lesz ^^
Ide szokott egy aranyos fekete lány cica, akit minden nap más udvarlóval látok. :D Úgy bírom, hogy amikor látom egy fiú cica társaságában, adja az ártatlant, és bújik hozzám. :) Úgy sejtem, nálunk is lesz majd pár kismacsek...   ^^"
Nagyon tudják kelletni magukat. Még ha csak simiről van szó, akkor is :D
Kandúrom rászokott mostanában, hogy nem mászik kerítést, hanem megvárja míg beengedi valaki...  7kg+ és pár éve gerincsérvet kapott egy németjuhásztól, szóval megértem a kis drágát.
Szegényke. :/

Kvikveg

Akkor most javasolnam az ivartalanittatast, mert k sok kobor macska van igy is, es a kiscicak mar kevesbe aranyosak amikor nincs gazdi nekik. Vagy mondjuk az sem jo amikor valaki elviszi a kiscicat aztan amikor megnott, kidobja. Es az sem vicces amikor az az aranyos kandur macska levizel valamit, mint nalam az ablakot...
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Acchan

Értelek, de egyik sem az én macskám, viszont "rendes" gazdája szvsz mindnek van. Még csak etetni sem szoktam őket, egyszerűen szeretnek itt, mivel csak aludni járok haza, és nem háborgatja őket senki egész nap. Egy faluban amúgy is nehéz eldönteni, hová, kikhez tartoznak...Chip, biléta, nyakörv nem játszik.

Kvikveg

Quote from: Acchan on 2013-03-01, 23:14:52
Értelek, de egyik sem az én macskám, viszont "rendes" gazdája szvsz mindnek van. Még csak etetni sem szoktam őket, egyszerűen szeretnek itt, mivel csak aludni járok haza, és nem háborgatja őket senki egész nap. Egy faluban amúgy is nehéz eldönteni, hová, kikhez tartoznak...Chip, biléta, nyakörv nem játszik.
Hja ha nem a tied akkor nem szoltam.
Bar jo esellyel aki eteti az meg ugy van vele, hogy "nem az enyem csak megetetem". :/
Na ez a gaz... se nyakorv, se semmi, gondolom oltas sem, meg semmi.  :ejj:
Eljen a kulturalt macskatartas!  :zomg:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Darkstar

Quote from: Werro on 2013-03-01, 22:04:24
7kg+
:he:
Mi a miénket már 4.75 kilónál fogyókúrára fogjuk.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Kvikveg

Quote from: Darkstar on 2013-03-02, 00:22:43
Quote from: Werro on 2013-03-01, 22:04:24
7kg+
:he:
Mi a miénket már 4.75 kilónál fogyókúrára fogjuk.
Gondolom nagymeretu kandur... lasd
http://en.wikipedia.org/wiki/Maine_Coon#Breed_description
"Males weigh from 15 to 25 lb (6.8 to 11 kg) "
Nalunk is a "kinti" ex-kandur pl nagy, kifejezetten nagy, bar lovesem nincs hany kilo...
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Darkstar

A mi macskánk se kicsi. Igaz nőstény.
De a múltkor, amikor itt voltak a gázleolvasók, és megjelent, az egyikből teljesen őszintén kiszakadt, hogy "úristen, mekkora macska".  :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん


Werro

Jaja, még kandur a drága, de nemaz elhízott fajta, sokat nyom rajta az izom. A környéken rettegésben tartja a többieket, úgyhogy még nem kell sajnálni :D mi már régóta vártuk a piciket, mindegyiknek van gazdija. Szerintem sem árt mielőbb tulesni az ivartalanisason. Bíztam benne hogy Sufni (a kandur) lesz a befutó anyacicanal, de több lehetőséget nem kapnak. :P

Kvikveg

Quote from: Werro on 2013-03-02, 17:27:28
Jaja, még kandur a drága, de nemaz elhízott fajta, sokat nyom rajta az izom. A környéken rettegésben tartja a többieket, úgyhogy még nem kell sajnálni :D mi már régóta vártuk a piciket, mindegyiknek van gazdija. Szerintem sem árt mielőbb tulesni az ivartalanisason. Bíztam benne hogy Sufni (a kandur) lesz a befutó anyacicanal, de több lehetőséget nem kapnak. :P
:merci:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Nakedape

http://index.hu/tech/2013/03/04/eszak-koreaba_koltozik_a_pirate_bay/

nna szóval remélem ez bulvár / félreértés /  fake / hack / marketing.

Mert ha tényleg oda költözik, akkor én tuti kerülöm majd a kalózöblöt.
mert az egy dolog, hogy hülyeségnek tartom a szájtépő asva meg a többiek tevékenységét, de azért ez túlzás
a  családos fogolytáboros rezsimeket még kevésbé.
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Fazék

Quote from: Nakedape on 2013-03-05, 09:45:16
http://index.hu/tech/2013/03/04/eszak-koreaba_koltozik_a_pirate_bay/

nna szóval remélem ez bulvár / félreértés /  fake / hack / marketing.

Mert ha tényleg oda költözik, akkor én tuti kerülöm majd a kalózöblöt.
mert az egy dolog, hogy hülyeségnek tartom a szájtépő asva meg a többiek tevékenységét, de azért ez túlzás
a  családos fogolytáboros rezsimeket még kevésbé.
tuti, hogy bulvár / félreértés / fake / hack / marketing.
nem tudom elképzelni másképp.

Kvikveg

Quote from: Fazék on 2013-03-05, 10:38:48
Quote from: Nakedape on 2013-03-05, 09:45:16
http://index.hu/tech/2013/03/04/eszak-koreaba_koltozik_a_pirate_bay/

nna szóval remélem ez bulvár / félreértés /  fake / hack / marketing.

Mert ha tényleg oda költözik, akkor én tuti kerülöm majd a kalózöblöt.
mert az egy dolog, hogy hülyeségnek tartom a szájtépő asva meg a többiek tevékenységét, de azért ez túlzás
a  családos fogolytáboros rezsimeket még kevésbé.
tuti, hogy bulvár / félreértés / fake / hack / marketing.
nem tudom elképzelni másképp.
+1
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Cloud

#53059
É-Koreában van internet?  :zomg: :D

Nakedape

Quote from: Cloud on 2013-03-05, 15:14:54
É-Koreában van internet?  :zomg:
http://www.korea-dpr.com

http://en.wikipedia.org/wiki/Internet_in_North_Korea persze nem csak úgy bárkinek, de már csak a katonai hekkerek képzése miatt is kell, ha  a gonosz dél agresszívan visszaütne
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Cloud

Persze persze, igazából lemaradt egy smile amit most pótoltam. Amúgy az országot elnézve, az internet a leglényegtelenebb dolog ott. Főleg így hogy éhezik a fél ország.

Darkstar

Volt egy kis helyvariálás az irodában. Yay Dunára néző panorámaablak és olyan elhelyezés, hogy nem nagyon látnak rá a monitorjaimra.  :hopp:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Fazék


Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん


Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん


Darkstar

De mért nem chromebook-ot használ?  ;)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Kvikveg

Quote from: Darkstar on 2013-03-07, 19:31:53
http://index.hu/tech/2013/03/07/tiz_ok_amiert_megeri_a_google-nel_dolgozni/

Első kép  :__devil:

QuoteÉs az özvegyekkel is

Ha egy Google-alkalmazott meghal, az özvegyének a cég tíz éven keresztül fizeti az illető havi bérének felét. Az árván maradt gyerekeknek havi ezer dollárt utal a cég. ,,Amikor megemlítettem a feleségemnek, sírt a meghatottságtól, hogy ha velem valami történne, a cég ennyire törődne vele. És azóta sem mérgezett meg, ez biztosan szerelem" – kommentálta ezt a szokást a Quorán a Google egyik programozója.
:lol: :lul:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.