Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Kvikveg

Unatkozom. Kint mar sotet van. Nincs kedvem kodolni. cracked.com es 9gag kivegezve... meh...
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

NLZ

Cookie Clicker?
:D
[reserved]

kikuchiyo

Quote from: Kvikveg on 2014-02-08, 19:43:15
meh...

Ne aggodj, ez a mai peldatlan siker engem is kiutott.
Failure is the default option

Kvikveg

#54363
Quote from: kikuchiyo on 2014-02-08, 20:25:24
Quote from: Kvikveg on 2014-02-08, 19:43:15
meh...

Ne aggodj, ez a mai peldatlan siker engem is kiutott.
Engem most annyira nem, mint a ket evvel ezelotti, egyreszt mert nem tuntetek el, masreszt meg ilyen feladatra szamitottam.
Az elso ket pelda utan majdnem sirogorcsot kaptam kirajzoltatas utan, aztan a harmadiknal lattam, hogy hoho, letezik megoldas... csak addigra mar keso volt. De most szoszolok rajta, hogy legalabb meglegyen.

Quote from: NLZ on 2014-02-08, 20:05:51
Cookie Clicker?
:D
Wat?

http://orteil.dashnet.org/cookieclicker/
:zomg:
A ClickClickClick ota kimelem az egeremet. :D
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

NLZ

De vannak fejlesztések, hogy ne kelljen annyit kattintani, próbáld csak ki. :3
[reserved]

Nakedape

[spoiler][/spoiler]
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Lythis

Quote from: .Attila on 2014-02-08, 16:11:18
Quote from: Lythis on 2014-02-08, 14:59:14
Abszolút normál, azért kell, hogy rendesen lásson. Igazából csak a behelyezési és kivételi folyamattól futkos a hideg a hátamon. Gimiben mutatta egy osztálytársnőm először, és azóta képtelen vagyok megszokni...

Valóban szokatlan és macerás az elején.
De bőven ellensúlyozzák az előnyei.
Végül is örülök, hogy most rendesen lát - de persze már most ott tart, hogy lézeres szemműtét... (nyilván ha összeszedi rá :D )


Egyébként hétfő van. Megint. Valami dokumentációt kéne összetákolnom, de valahogy nem visz rá a lélek. Meh.
(jó, oké, #firstworldproblems szaga van, tény, de marhára utálom, hogy tespedek az irodában. Ezt otthon is megtehetném...  )

.Attila

Lézeres szemműtétről lehet, Damnatus kollégát érdemes kérdezni, mintha neki lett volna pár évvel ezelőtt.

Nakedape

Quote from: .Attila on 2014-02-10, 14:08:06
Lézeres szemműtétről lehet, Damnatus kollégát érdemes kérdezni, mintha neki lett volna pár évvel ezelőtt.
and our noble flying cow
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Lythis

Quote from: .Attila on 2014-02-10, 14:08:06
Lézeres szemműtétről lehet, Damnatus kollégát érdemes kérdezni, mintha neki lett volna pár évvel ezelőtt.
Volt évfolyamtársnőmnek is volt tavaly, szóval volt nyaggatva infókért, bár szerintem egy darabig még nem lesz neki aktuális :)

Quote from: Nakedape on 2014-02-10, 14:17:13
and our noble flying cow
Tudtam, hogy valami nem stimmel, amikor múltkor (félezer éve) feltűnt ő is :D

.Attila

#54370
Király.
Az áldásos rezsicsökkentés reklámozása miatt jócskán bonyolultabb lett a közüzemi számlák könyvelése.
Ja, és a többletadminisztrációból eredő költségeket a könyvelőcégek kötelesek lenyelni.
Törvénnyel (vagy rendelettel, édes mindegy) ingyenessé tett kormánypropaganda ftw.
Communist reminiscence much?

szerk.

Másnak is van ismerőse fb-n, aki ilyeneket postol?

Quoteszabadsag#vegre#en#agi#utazas#jomessze#termeszet#harmonia#beke#gyonyor#hala#csakapetofi#borok#elsotetel#feind#birokfeher#masodik#birtokvoros#gyonyor#fozes#maj#baszkinincsitthonso#vajonhelyesaszomszed#koros#gyomaendrod#koszialex#azeletcsodaszep#

Damnatus

Quote from: Lythis on 2014-02-10, 15:46:12
Quote from: .Attila on 2014-02-10, 14:08:06
Lézeres szemműtétről lehet, Damnatus kollégát érdemes kérdezni, mintha neki lett volna pár évvel ezelőtt.
Quote from: Nakedape on 2014-02-10, 14:17:13
and our noble flying cow
Tudtam, hogy valami nem stimmel, amikor múltkor (félezer éve) feltűnt ő is :D
Hát, lézeres szemműtét esetén azon múlik a dolog, hogy + vagy - a szemed. Az egyiket szinte 100%-ban meg lehet csinálni, a másik esetben kevésbé garantált a siker. Én utóbbi csoportba tartoztam, de így is két évig nem kellett szemüveget viselnem, s mivel én - amióta az eszemet tudom - szemüveges vagyok, nekem megérte így is. Illetve nem romlott vissza annyira a szemem, sportolni tudok azóta is nélküle.

NLZ

Mármint a távollátó a nem garantált?
[reserved]

Damnatus

Azt nem tudom, mert nem tudom, hogy melyik vagyok! :D

.Attila

Quote from: Damnatus on 2014-02-11, 09:21:31
Azt nem tudom, mert nem tudom, hogy melyik vagyok! :D

Mínuszos vagy pluszos szemüveged volt?

gerey

Quote from: Damnatus on 2014-02-11, 09:21:31
Azt nem tudom, mert nem tudom, hogy melyik vagyok! :D
Olvasáshoz kellett a szemüveg, vagy ahhoz, hogy lásd ki jön szembe az utca másik oldalán?

NLZ

Távollátás: távolra látsz, szal közelre nem (+)
Rövidlátás: rövid távolságot jól látsz, messze nem (-)
[reserved]

Damnatus

Szemüveg nélkül közelre alig láttam, távolra sehogy! :D

NLZ

Nem volt egy olyan távolság se, ahol élesen láttál volna?
[reserved]

Kvikveg

Unatkozom.
Mondjatok mar valami jo kindle-re letoltheto konyvet.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Cloud


kikuchiyo

Igen, az a kérdés, hogy mit tudsz a kindlével megetetni különösebb hackelés nélkül.

Ha bármilyen epub, pdf, macskafarka jó, akkor tessék, üsd ki magad.
Failure is the default option

Kvikveg

#54382
Quote from: kikuchiyo on 2014-02-14, 20:44:51
Igen, az a kérdés, hogy mit tudsz a kindlével megetetni különösebb hackelés nélkül.

Ha bármilyen epub, pdf, macskafarka jó, akkor tessék, üsd ki magad.
Koszi, kiprobalom! :)

F*ckin hell!
http://www.amazon.com/gp/product/B008RMEGXA
National Geographic Magazine (Kindle Tablet Edition)
QuoteWe're sorry
You are not eligible to purchase this app due to geographical restrictions.
:grrr:

...
"This version is compatible with Kindle Fire only."
Ja akkor ugyis tokmindegy...
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Kvikveg

Azt hiszem, most mar UKra is ervenyes a "Majusi eso aranyat er, mondta Jani ba es kiuszott a kukoricasbol", kiveve, hogy meg csak februar van.
http://www.dailymail.co.uk/news/article-2555658/UK-weather-16-areas-South-warned-flooding-danger-lives-Armed-Forces-battle-save-homes.html
Terkep:
http://www.bbc.co.uk/news/uk-26183403

Durva.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

NLZ

Bitcoinnal foglalkozik valaki? Jó durván alakult az elmúlt időszakban az árfolyama. :)
[reserved]

Cloud


NLZ

Quote from: Cloud on 2014-02-16, 17:13:55
PH!-n ajánlom a topicját:

http://prohardver.hu/tema/bitcoin_topic/hsz_1-200.html
Nem érdekel túlzottan, csak twitteren időnként felbukkan, aztán ámulok rajta mindig. PH fórumon meg megy az offolás ezerrel a pénz fogarmáról és a pénzintézetekről.
[reserved]

kikuchiyo

Failure is the default option

Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

NLZ

A számítási igény nem gond, lehet outsourceolni:
http://tidbit.co.in/
:D
[reserved]