Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Cloud


Cobra

Csak az első pár hozzászólást néztem meg.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Cloud

Jennifer Lawrence, Kirsten Dunst, Rihanna és más sztárok meztelen képeit tette ki egy hacker a netre.  :hopp:

Fazék

Quote from: Cloud on 2014-09-01, 20:22:50
Jennifer Lawrence, Kirsten Dunst, Rihanna és más sztárok meztelen képeit tette ki egy hacker a netre.  :hopp:
'The Fappening' címen kalózöbölben is megtalálható a gyűjtemény

Cloud

A videókkal bővített pakkot már le is szedtem. Van egy két finomság. :D

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん


.Attila

Quote from: Cloud on 2014-09-01, 21:40:54
A videókkal bővített pakkot már le is szedtem. Van egy két finomság. :D

Azért a felhőszolgáltatások biztonságát jól mutatja.
Az pedig, hogy az Apple felhőjét törték fel, különösen fincsi.

Darkstar

Link a cikkhez ahol ez nem csak feltételezés plox.  Több helyen említik a dropboxot is.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

.Attila

Egyelőre valóban csak feltételezések vannak, ill. még az sem derült ki igazából, hogy a szolgáltatást törték fel, vagy csak gyenge jelszavakat használtak.
Amúgy fura, pár napja ismerőseim gmail-jét nyomták fel, így elvileg a google drive-hoz is hozzá lehetett férni...

Cheesy

Quote from: Darkstar on 2014-08-30, 20:31:47
Na neeee    :falba:
Érdekes dolog amúgy, mert anyám kollégája parlagfűre allergiás volt hosszú évekig, amíg nem próbálta ki, hogy a növény leveléből főzött teát igya, vagy parlagfű tablettát szedjen (valamelyik a kettő közül, most elbizonytalanodtam). Egy idő után megszűnt az allergiás reakciója a virágzáskor levegőbe kerülő pollenekre (orrfújás, szemviszketés, könnyezés, stb.).

Conspiracy plot twist: ha tényleg annyi, a szervezetre hasznos tulajdonsága van a növénynek és a gyökerétől kezdve a leveléig mindene ehető-iható, akkor vajon ki(k)nek az érdeke, hogy írtsák ahol tudják és ezt pénzbüntetés terhe mellett kötelezővé tegyék?  ::)

Cloud

Quote from: Darkstar on 2014-09-02, 09:19:04
Link a cikkhez ahol ez nem csak feltételezés plox.  Több helyen említik a dropboxot is.

A képek között van dropbox screenshot is, szóval nem csak iCloudról van szó.

.Attila

Quote from: Cheesy on 2014-09-02, 12:24:32
Érdekes dolog amúgy, mert anyám kollégája parlagfűre allergiás volt hosszú évekig, amíg nem próbálta ki, hogy a növény leveléből főzött teát igya, vagy parlagfű tablettát szedjen (valamelyik a kettő közül, most elbizonytalanodtam). Egy idő után megszűnt az allergiás reakciója a virágzáskor levegőbe kerülő pollenekre (orrfújás, szemviszketés, könnyezés, stb.).

Ezt már mástól is hallottam.

Kvikveg

Quote from: Cloud on 2014-09-01, 21:40:54
A videókkal bővített pakkot már le is szedtem. Van egy két finomság. :D
Koszonjuk, hogy on is tamogatja mas privatszferajanak durva megserteset.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Fazék

Quote from: Kvikveg on 2014-09-02, 19:01:27
Quote from: Cloud on 2014-09-01, 21:40:54
A videókkal bővített pakkot már le is szedtem. Van egy két finomság. :D
Koszonjuk, hogy on is tamogatja mas privatszferajanak durva megserteset.
akkor jöjjön egy együttérző reddit comment:
QuoteOn one hand I feel bad that Jennifer Lawrence's privacy was invaded but on the other hand...well that hand is busy.

[spoiler]bocsánat :)[/spoiler]

Cloud

Quote from: Kvikveg on 2014-09-02, 19:01:27
Quote from: Cloud on 2014-09-01, 21:40:54
A videókkal bővített pakkot már le is szedtem. Van egy két finomság. :D
Koszonjuk, hogy on is tamogatja mas privatszferajanak durva megserteset.

.Attila

#54706
Quote from: Kvikveg on 2014-09-02, 19:01:27
Quote from: Cloud on 2014-09-01, 21:40:54
A videókkal bővített pakkot már le is szedtem. Van egy két finomság. :D
Koszonjuk, hogy on is tamogatja mas privatszferajanak durva megserteset.

Egyébként mindenki csak a nőkről beszél, pedig férfiak is szerepelnek a képeken, videókon.

szerk.: iCloudra már van bizonyíték: https://twitter.com/kirstendunst/statuses/506553772114317312
Kivéve persze, ha Kirsten Dunst-nek dunsztja sincs, valójában mit használ.

NLZ

Quote from: .Attila on 2014-09-02, 22:36:43
Egyébként mindenki csak a nőkről beszél, pedig férfiak is szerepelnek a képeken, videókon.
Jah, de egyik se híresség, hanem csak random fütyik, akik épp ott voltak.
[reserved]

.Attila

Quote from: NLZ on 2014-09-03, 02:58:18
Quote from: .Attila on 2014-09-02, 22:36:43
Egyébként mindenki csak a nőkről beszél, pedig férfiak is szerepelnek a képeken, videókon.
Jah, de egyik se híresség, hanem csak random fütyik, akik épp ott voltak.

Tehát ha celeb, akkor számít a privát szférája, ha nem celeb, csak egy randim fütyi, akkor nem számít, nyugodtan vissza lehet élni vele ::)
Amúgy kizártnak tekintem, hogy csak nők képeihez fértek hozzá, pusztán a férfiak ebben a témakörben senkit sem érdekelnek.

NLZ

Quote from: .Attila on 2014-09-03, 11:51:48
Quote from: NLZ on 2014-09-03, 02:58:18
Quote from: .Attila on 2014-09-02, 22:36:43
Egyébként mindenki csak a nőkről beszél, pedig férfiak is szerepelnek a képeken, videókon.
Jah, de egyik se híresség, hanem csak random fütyik, akik épp ott voltak.

Tehát ha celeb, akkor számít a privát szférája, ha nem celeb, csak egy randim fütyi, akkor nem számít, nyugodtan vissza lehet élni vele ::)
Amúgy kizártnak tekintem, hogy csak nők képeihez fértek hozzá, pusztán a férfiak ebben a témakörben senkit sem érdekelnek.
[reserved]

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

.Attila

Jah, már olyat is olvastam, hogy a képeket valójában egy titkos kör osztogatta a tagjai között.

Más: éppen nekiláttam volna a csirkés tojásrántottámnak (compulsory), mire nem hittem a szememnek: a japánok tényleg képesek voltak egy karaktert úgy nevezni, hogy Diethard.

Cloud


Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Cloud


Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

.Attila

Ez van, ha a KDNP-t az oktatáshoz engedik.

inb4 ban because of politics


NLZ

Most mit vagytok úgy oda, az iskolában úgy se tanul semmit a büdös kölyök. Legalább lesz min nevetniük.
[reserved]

Kvikveg

Quote from: .Attila on 2014-09-04, 00:18:35
Jah, már olyat is olvastam, hogy a képeket valójában egy titkos kör osztogatta a tagjai között.

Más: éppen nekiláttam volna a csirkés tojásrántottámnak (compulsory), mire nem hittem a szememnek: a japánok tényleg képesek voltak egy karaktert úgy nevezni, hogy Diethard.
:lol:

Quote from: Darkstar on 2014-09-07, 19:40:49
De most tényleg, mi van ebben a kurva országban?

http://gepnarancs.hu/2014/09/a-tankonyv-szerint-a-hazassagon-kivuli-szex-bun/
What the..?!  :eek:

Tegnap eletemben eloszor hasznaltam felkaru rablot. Karja nem volt, de rabolt. :D Kiprobaltam meg a ketpence-s ermevel mukodo valamit ami ha eleg sokat hajigaltal bele akkor alul kibofogott penzt, kozepen meg jegyszalagot. Az egesz hely eleg zajos, szoval legkozelebb ha egyaltalan megyek akkor a fulesemet is viszem.
Viszont a penzvalto gepnek koszonhetoen vegre megvan a maradek ketpence-s ermem ami a keszlethez kellett. Lila minionom viszont meg mindig nincs. Van viszont (ezekutan eleg draga) tea-towelem es egy rozsaszin gumilabdam.
Ha jatekteremfuggo leszek, rafogom a kollegara hehe.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.