Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

SaiyaGin

Napi szörnyülködés/WTF: a Penny Marketben már árulják a csokimikulásokat. :zomg:

frozenstein

Quote from: SaiyaGin on 2016-09-28, 19:47:29
Napi szörnyülködés/WTF: a Penny Marketben már árulják a csokimikulásokat. :zomg:
Állítólag már szaloncukrot is találni.

Moha

Quote from: SaiyaGin on 2016-09-28, 19:47:29
Napi szörnyülködés/WTF: a Penny Marketben már árulják a csokimikulásokat. :zomg:
Ahhoz képest, hogy néhol még dinnyét is kapni, elég durva... :D

Selmo

Quote from: SaiyaGin on 2016-09-28, 19:47:29
Napi szörnyülködés/WTF: a Penny Marketben már árulják a csokimikulásokat. :zomg:
Biztos, hogy újak? Én láttam ott egész tavasszal mikulást, nyáron meg nyulat is. :zomg:

A tökéletesség unalmas.

SaiyaGin

Quote from: Selmo on 2016-09-29, 12:33:05
Biztos, hogy újak? Én láttam ott egész tavasszal mikulást, nyáron meg nyulat is. :zomg:

Jó kérdés, nem néztem meg. :D

Moha

Télen mikulás, tavasszal nyúl, csak a csomagolást kell cserélni. :P

Darkstar

No, végre folyamatban van a vízum. Ami elég vicces, hogy állítólag 5-7 is lehet. Előtte meg persze nem tudok kimenni, mert személyesen kell bemenni majd a nagykövetségre, ha kész.

De legalább haladnak a dolgok.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Kvikveg

Quote from: Moha on 2016-09-29, 10:50:32
Quote from: SaiyaGin on 2016-09-28, 19:47:29
Napi szörnyülködés/WTF: a Penny Marketben már árulják a csokimikulásokat. :zomg:
Ahhoz képest, hogy néhol még dinnyét is kapni, elég durva... :D
:lul: :lol:

Ah en itt vagyok nemeteknel, es ma itt a sajat szemeimmel lattam Mikulast, csokiformaban. Szoval megerositem, itt is becsavarodtak a nepek.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Darkstar

Néha tényleg nem értem a légitársaságokat.
17.-18.-án Amszterdamba kell mennem egy meetingre. KLM hétfő reggeli első gép + kedd esti utolsó - 151k forint.
Erre ma jön a mail a KLM-től, hogy Budapest-Tokyo(!) AMS átszállással(!!) 140k(!!!)...
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Moha

Aktuális rant: Szerintetek hogy létezik az, hogy egy (elég csúnya) jégkárt annyiért javítanak ki, mint amennyi a kocsi jelenlegi értéke???

.Attila

Ez attól függ, mennyit ér a kocsi :)
A munka szerintem független a kocsi értékétől, ugyanannyit kell dolgozni rajta. De csak tipp, nem értek hozzá.

Moha

Konkrétan 10 éves Suzuki Swift, a javítási költség, amit számoltak közel van a 7 számjegyhez! Kicsit így voltam, mikor közölték:  :he:  :zomg:
Oké, hogy Casco-ra megy, de 10% önrész van és az sem kevés...

NLZ

Részvétem :(

Kis gúgli alapján teljességgel lehetséges, hogy bizony horribilis a javítási költség
http://carmechanix.hu/hun/Horpadas_javitas/Mi_is_az_a_jegkar.html
[reserved]

Cobra

Csak tető+motorháztető, vagy más is sérült?
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Moha

Motorház + tető + az oldalán is akadnak horpadások, bár ott kevés + egy kisebb bepukkanás a szélvédőn.

Cobra

Az úgy már sajnos tényleg sok. Remélem nem Suzuki márkaszervizbe vittétek.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Moha

Nem márkaszerviz, bár még eddig azokkal volt a legkevesebb bajom. Ez, ahova vittem, kimondottan jégkár javításra szakosodott műhely, fényezés nélkül javítanak.

Darkstar

Azért ezek tudnak valamit.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

SaiyaGin

Quote from: Darkstar on 2016-10-15, 09:02:02
Azért ezek tudnak valamit.

:lol:



Más:
Ma lett volna a tízéves érettségi találkozóm, de mivel ma van az iskolánkban az öregdiák bál és a tanárok emiatt nem tudnának eljönni, áttettük a rendezvényt egy novemberi napra, és mára egy informális találkozót találtunk ki. Jelenleg még csak az a biztos, hogy ma este hatkor kezdünk, de hogy hol, az még nem dőlt el. :D

Moha

Quote from: Darkstar on 2016-10-15, 09:02:02
Azért ezek tudnak valamit.
Nem csodálkozom... a legvacakabb bank, amivel eddig dolgom volt. Sajnos az autóhitelem náluk van, de még 8 hónap és lejár. Utána soha többé nem akarom látni őket!

Kvikveg

Quote from: Darkstar on 2016-10-15, 09:02:02
Azért ezek tudnak valamit.

A masodiknal tetszik a datum.  :smile:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Darkstar

Quote from: Moha on 2016-10-15, 10:21:06
Nem csodálkozom... a legvacakabb bank, amivel eddig dolgom volt. Sajnos az autóhitelem náluk van, de még 8 hónap és lejár. Utána soha többé nem akarom látni őket!
Nekem csak pozitív tapasztalatom van velük, az elmúlt kb 17 évben ez az első fuckup részükről, és amikor szóltam nekik, hogy ez nem oké, intéztek helyet a legközelebbi fiókban ahol külön tárgyalóban fogadtak egy rakat bocsánatkérés közepette. Szóval már módostottam is a számlacsomagomat és "fájdalomdíjként" elengedték a prémium csomag árát egy évre. Szerintem ez így korrekt.

Quote from: Kvikveg on 2016-10-15, 17:33:08
A masodiknal tetszik a datum.  :smile:
Gyakorolni kell, na.  :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Darkstar

Lemaradtam valamiről? Hollandiából simán elérhető a fórum (legalábbis a T-mob NL hálózatából).
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

.Attila

Quote from: Darkstar on 2016-10-15, 21:58:25
Quote from: Moha on 2016-10-15, 10:21:06
Nem csodálkozom... a legvacakabb bank, amivel eddig dolgom volt. Sajnos az autóhitelem náluk van, de még 8 hónap és lejár. Utána soha többé nem akarom látni őket!
Nekem csak pozitív tapasztalatom van velük, az elmúlt kb 17 évben ez az első fuckup részükről, és amikor szóltam nekik, hogy ez nem oké, intéztek helyet a legközelebbi fiókban ahol külön tárgyalóban fogadtak egy rakat bocsánatkérés közepette. Szóval már módostottam is a számlacsomagomat és "fájdalomdíjként" elengedték a prémium csomag árát egy évre. Szerintem ez így korrekt.

Gondolom nem vagy mezei ügyfél.

Kvikveg

Most mar tudom, hogy miert van az a versben, hogy "oszi ejjel izzik a galagonya". Mert legszivesebben meglocsolnam benzinnel es felgyujtanam a francba ezt a szuros szadista borzalmat.  :morci:
Eppen itthon vagyok par hetet es oszi kerteszkedes megy, azaz mindent roviditunk.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

frozenstein

Today's noob achivement:
Megpróbáltam Enhanced Steam-et felrakni firefoxra. Egy rakás funkció nem működött, ES FAQ: új böngésző profil kell (utánaolvasok mozilla honlapján, asztalra menti régi profilt--> OK próbáljuk ki). Eredményképp kaptam egy böngészőt amiben az összes beállításom legyalulta :comp:, úgyhogy gyorsan visszaállítottam az előzőt, de cookie-kat így is elvesztettem (nem jutott eszembe azokat is menteni). Azt hiszem maradok én a SteamDB-nél.

Mellesleg ma vettem steamen 44 játékot kb 200€-ért, ami jó, tekintve a max5€/game/purchase policy-mat. Ezek nagy részével se fogok soha játszani :_piszka:.
Quote from: Steam CalculatorMy Steam Profile (from SteamDB)


  • Worth: 633€ (349€ with sales)

  • Games owned: 109

  • Games not played: 95 (87%)

  • Hours on record: 358.3h

No megyek lefekszek, mert én holnap is délelőttös vagyok.

NLZ

#55706
Jah, a firefox új profil arra való, hogy mindent legyaluljon :D  De nem is tudtam, hogy Enhanced Steam újrakezdte firefoxon.
[reserved]

Selmo

Quote from: frozenstein on 2016-10-29, 22:41:46
Mellesleg ma vettem steamen 44 játékot kb 200€-ért, ami jó, tekintve a max5€/game/purchase policy-mat. Ezek nagy részével se fogok soha játszani :_piszka:.
Még jó, hogy csak kipróbált játékokat veszek meg. Ha Steamen hozzá sem nyúlok, azért egyszer már végigjátszottam mindet. :) Kivéve természetesen az ingyen hozzámvágott cuccokat.

A tökéletesség unalmas.

SaiyaGin

Azt hiszem, lassan ideje lenne beruházni egy új nyomtatóba a jó öreg HP LaserJet 1000 helyett. ^^

.Attila

Nyomtatsz annyit, hogy legyen értelme?
Nálam néhány havonta van szükség nyomtatásra, azt megcsinálom benn a cégnél vagy szüleimné. Ha utóbbiaknál nem lehetne, akkor inkább egy fénymásolóban nyomtattatnám ki, évi néhány oldalért nyomtatót nem vásárlok.