Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

ArchElf

Quote from: Darkstar on 2020-12-08, 11:14:45
Szerintem animeket kb már senki nem néz az itteniek közül.  :D
:D

あさ。。。あさだよ。。。あさごはん たべて がっこう いくよ。。。

0118 999 881 999 119 725...3

ArchElf

BTW nincs meg bárkinek a sig-emben levő gif véletlenül?
chrono crusade holy sword

あさ。。。あさだよ。。。あさごはん たべて がっこう いくよ。。。

0118 999 881 999 119 725...3

Darkstar

Akkor úgy tűnik kisebbségben vagyok. A meló és Azuchan túl sok időt visznek el.  :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Moha

Én se szoktam már animéket nézni, bár néha elkap a nosztalgia. Egy-egy movie, amit megnézek néha pl. legutóbb a Spirit of Wonder.
Nem nagyon van időm, pedig gyerek nincs, csak feleség és egy kutya.

Esténként most a Star Trek Voyager-t vettem elő. Öreg vagyok, na... :D

Cobra

Hmm, DS9-et kéne egyszer újranézni. Majd ha munkanélküli leszek :)
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Fazék

Quote from: Moha on 2020-12-11, 11:08:25
Én se szoktam már animéket nézni, bár néha elkap a nosztalgia. Egy-egy movie, amit megnézek néha pl. legutóbb a Spirit of Wonder.
Nem nagyon van időm, pedig gyerek nincs, csak feleség és egy kutya.

Esténként most a Star Trek Voyager-t vettem elő. Öreg vagyok, na... :D
a Next Generation-t vettem elő pár hónapja, vhol a 3. évad környékén járok már :)

anime-t semmit se nézek. és már az újranézések se nyújtanak akkora élményt, legutóbb 1 éve már a Cowboy Bebop se szórakoztatott különösebben

Selmo

Sorozatokat is nézek, mostanában is vannak jók netflixen szerintem: Umbrella academy, Chernobyl, The boys, Messiah, Locke & key, Love, death & robots, Titans.

A tökéletesség unalmas.

NLZ

The Boys az Amazon Prime, nem?

Őrület ez a streaming tördeltség, úgyhogy karácsonyi projektem az lesz hogy összerakok egy letöltés automatizálást (Torrent/Usenet+Sonarr/Radarr+Jellyfin)amit aztán meg tudok osztani az ősökkel.
Legalábbis már egy ideje halasztom, úgyhogy illendő lenne. :)
[reserved]

Selmo

Lehet végülis, mindent a torrent kölcsönzőből veszek ki. :D

A tökéletesség unalmas.

SaiyaGin

Quote from: ArchElf on 2020-12-09, 21:59:09
Quote from: Darkstar on 2020-12-08, 11:14:45
Szerintem animeket kb már senki nem néz az itteniek közül.  :D
:D

Az előbb átgondoltam, hogy melyik animéket is néztem az év során, és arra jutottam, hogy azért valahogy összejött 300+ rész. :Kiraly: (Mondjuk annak a fele a DB újranézés volt.)

ArchElf

Erős utólagos BÚÉK-et mindenkinek :)

あさ。。。あさだよ。。。あさごはん たべて がっこう いくよ。。。

0118 999 881 999 119 725...3

Darkstar

Na, első alkalommal sikerült belesétálnom egy nagyobb rengésbe.
Reggel jöttem le Sendaiba, este 6 körül meg telibe kapott minket egy 7.2-es, ráadásul elég hosszú.
Az egészben az döbbenetet meg legjobban, hogy egy kicsit sem féltem közben. Utána viszont az adrenalin durva volt.  :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Kvikveg

Quote from: Darkstar on 2020-09-04, 13:49:17
Minden öreg él még?  :D
:Kiraly:

Sot eddig 2 nap home officeom volt... a mult heten mindketto. XD Munka jellege miatt.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Darkstar

#56173
Amúgy felmerült bennem (bár nem tudom, hányan használják), hogy lehetne csinálni egy Usteam discord szerót. Egyrészt kicsit "modernebb", mint egy fórum illetve - főleg ha valaki már használja - sokkal kissebb a friction és a "befektetett" energia hogy az ember ranézzen időnként és növekedne az aktivitás egy kicsit - nekem úgy tűnik, igény lenne rá.
Vélemények?
Szerintem bedobom a szavazós topicba is, hogy legyen számszerű vélemény is.

Szerk: fenének bonyolítsam, betettem ide.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Darkstar

Szerk 2

A fenének bonyolitom túl, gyorsan csináltam egyet aztán meglátjuk. Csatornákat majd hozza lehet adni az igényeknek megfelelően.

https://discord.gg/7GC4z49D

@zso - remelem nem probléma, de szólj, ha igen.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Fazék

Quote from: Darkstar on 2021-03-31, 08:13:19
Szerk 2

A fenének bonyolitom túl, gyorsan csináltam egyet aztán meglátjuk. Csatornákat majd hozza lehet adni az igényeknek megfelelően.

https://discord.gg/7GC4z49D

@zso - remelem nem probléma, de szólj, ha igen.
Sztem jó ötlet, annyi talán, hogy egybe lehetne gyúrni egy újabb gyűjtéssel, aminek már amúgy is ideje lenne.
Magamról tudom, hogy már rohadt rég támogattam utoljára a szervert, nem tudom a jelenlegi használók mennyire rendszeresen utalgatnak.
(Mondjuk kb 10 éve nem is töltöttem le semmit ftp-ről, de most nem ez a lényeg.)

Moha

Nekem azóta is megvan a tárhelyem, bár nem használom, de valamelyest támogatásnak felfogható. FTP-ről nem is emlékszem, mikor töltöttem utoljára. Van valahol egy kb 100 lemezes anime DVD gyűjteményem, kb 70%-át nem néztem meg és valószínű soha nem is fogom már. :D

SaiyaGin

Quote from: Moha on 2021-03-31, 17:02:56
Nekem azóta is megvan a tárhelyem, bár nem használom, de valamelyest támogatásnak felfogható. FTP-ről nem is emlékszem, mikor töltöttem utoljára. Van valahol egy kb 100 lemezes anime DVD gyűjteményem, kb 70%-át nem néztem meg és valószínű soha nem is fogom már. :D

Nekem is megvan a tárhelyem.

Selmo

Végül lett discord? Az a meghívó már lejárt.

A tökéletesség unalmas.

SaiyaGin

Quote from: Selmo on 2021-04-18, 00:53:38
Végül lett discord? Az a meghívó már lejárt.

Igen, lett, itt egy új meghívó: https://discord.gg/NZMHZTW3

ArchElf

Quote from: SaiyaGin on 2021-04-18, 10:25:06
Quote from: Selmo on 2021-04-18, 00:53:38
Végül lett discord? Az a meghívó már lejárt.

Igen, lett, itt egy új meghívó: https://discord.gg/NZMHZTW3
Esetleg mégegy? Discordra legalább feljárok :D
Vagy direktben Discordon: Rick Dornodon#3962

あさ。。。あさだよ。。。あさごはん たべて がっこう いくよ。。。

0118 999 881 999 119 725...3

SaiyaGin

Quote from: ArchElf on 2021-06-24, 15:33:47
Esetleg mégegy? Discordra legalább feljárok :D
Vagy direktben Discordon: Rick Dornodon#3962

https://discord.gg/v2eqZNWW

kada

Quote from: SaiyaGin on 2021-06-24, 20:21:41
Quote from: ArchElf on 2021-06-24, 15:33:47
Esetleg mégegy? Discordra legalább feljárok :D
Vagy direktben Discordon: Rick Dornodon#3962

https://discord.gg/v2eqZNWW
Ez egy új játék?  :hehe:

Lythis

Quote from: kada on 2021-07-21, 17:09:31
Quote from: SaiyaGin on 2021-06-24, 20:21:41
Quote from: ArchElf on 2021-06-24, 15:33:47
Esetleg mégegy? Discordra legalább feljárok :D
Vagy direktben Discordon: Rick Dornodon#3962

https://discord.gg/v2eqZNWW
Ez egy új játék?  :hehe:
Igen, és automatikusan vesztettél is benne :D

(man, I missed this place...)

Edina-chan

Hát, eltelt majdnem 13 év. Rémisztő a profilomban azt látni, hogy 31 vagyok. Meg az is rémisztő, hogy emlékeztem a jelszavamra.  :appl: Arról már nem is beszélve, hogy visszaolvastam a posztjaimat.. kellemetlen időutazááás. Szóval üdv :) anybody alive?

Selmo

Legszebb kor, bár lehetnék megint annyi idős. Szerintem itt már csak élőhalottak lézengenek néha.

A tökéletesség unalmas.

Moha

Mi már igyekszünk letagadni a korunkból.  :hehe:

Még azért pislákol itt az élet, a kemény magból fel-felbukkan pár ember. Animét már nem sokan nézünk.

Edina-chan

Jólvan, azért örömteli dolog tud az lenni, hogy egyik este random a semmiből eszedbe jut egy régi-régi fórum, rákeresel, és azt látod, hogy még létezik. Ha még nem is aktív, de életben van. :) Az a bizonyos Discord szerver még megvan egyébként?
@Selmo: Klisé, de mindenki annyi, amennyinek érzi magát. Én csak azért lepődtem meg, mert kiírva ezt nem sok helyen láttam eddig, hiszen frissen töltöttem be és furcsa volt - másik fura dolog pedig az volt, hogy valamikor 2004-ben pubertás-szagúként regisztráltam ide. És szinte alig emlékszem.. Repül az idő. :)

kikuchiyo

39 reporting in, az elohalott is stimmel...
Failure is the default option

Cobra

Még egy aggastyán jelentkezik :)
Az elmúlt kb 1 évben én se nagyon néztem animét, mert nem volt mit. Utolsó amit láttam az szerintem a Kimetsu no Yaiba film volt.
Hide and fear, Cobra Commander is here !