~*Káros szenvedélyek*~

Started by Eberinu, 2007-01-26, 15:19:01

Previous topic - Next topic

Member

Your Personality Is Like Acid



A bit wacky, you're very difficult to predict.
One moment you're in your own little happy universe...
And the next, you're on a bad trip to your own personal hell!

What Drug Is Your Personality Like?

http://www.blogthings.com/whatdrugisyourpersonalitylikequiz/

Egyetértek. :)

Meske

Your Personality Is Like Alcohol



You're the life of the party, a total flirt, and probably a pretty big jokester.
Sometimes your behavior gets you in trouble, but you still remain socially acceptable.
You're a pretty bad driver, and you're dancing could also use a little work!

What Drug Is Your Personality Like?

http://www.blogthings.com/whatdrugisyourpersonalitylikequiz/

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Shuhants


Próféta

Your Personality Is Like Ecstasy



You're usually feeling the love for the world around you - you want to hug everyone.
And while you're usually content to sit back and view the world with wonder...
Sometimes you're world becomes very overwhelming and a little scary.

What Drug Is Your Personality Like?

http://www.blogthings.com/whatdrugisyourpersonalitylikequiz/

Mondanom se kell, ahogy általában a kérdésekre se kínáltak fel olyan választ, amely csak megközelítőleg is stimmelt volna, úgy az összesítéssel sem vagyok elégedett.  :ejj:

Rounin

Fű... na tessék, még ebben is semi- vagyok csak T_T.

gyulababa

Your Personality Is Like Cocaine
yaaaay :D
You're dynamic, brilliant, and alluring to those who don't know you.
Hyper and full of energy, you're usually the last one to leave a party.
Sometimes your sharp mind gets the better of you... you're a bit paranoid!
A leírás tetszik, de azért nem dolgoznék kokainnal :P

"Az élet egy tál cseresznye" - Futurama

Ramiz

Milyen érzés túladagolásban meghalni?

Milyen hatásai vannak az LSD-nek?
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Fate

Quote from: Ramiz on 2007-01-31, 03:45:41
Milyen érzés túladagolásban meghalni?

Kérdezd meg valakitől, aki már próbálta :muhahah:

"nekem mindegy csak a színe legyen vörös
mint a hajnal alja vörös
legyen minden legyen vörös"

Rounin

A személyes tapasztalatok mindig többet beszélnek egy adott témáról. :lazza:

Kvikveg

QuoteYour Personality Is Like Heroin



You're capable of the highest highs and the lowest lows.
Addicted to feeling good, you'll do almost anything to avoid pain.
People seek you out, even though you can be quite moody. They're hooked on you!

What Drug Is Your Personality Like?

http://www.blogthings.com/whatdrugisyourpersonalitylikequiz/

Na puff.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Member

Quote from: Ramiz on 2007-01-31, 03:45:41
Milyen érzés túladagolásban meghalni?
Aki direkt csinálja, annak jó, aki meg nem, annak rossz. ;)
QuoteMilyen hatásai vannak az LSD-nek?
Sajnos nincs nálam Dr. Atkinson könyve... Az alapokat te is tudod sztem, fincsi kis álomutazás, amire vissza tudsz emlékezni. Fontos, hogy nincsen test függőség és tolerancia (lelki annál inkább), ill. elvileg lehetetlen túladagolni.
Engem inkább a PCP érdekel, jó lehet egy fárasztó nap után órákig lebegni... Viszont a túladagolása kómát okoz... :/

Pirula

Quote from: Member on 2007-01-31, 12:02:21
Quote from: Ramiz on 2007-01-31, 03:45:41
Milyen érzés túladagolásban meghalni?
Aki direkt csinálja, annak jó, aki meg nem, annak rossz. ;)
QuoteMilyen hatásai vannak az LSD-nek?
Fontos, hogy nincsen test függőség és tolerancia (lelki annál inkább), ill. elvileg lehetetlen túladagolni.
Lelki sincs. Sokan úgy jöttek le az LSD-ről, meg az egyéb hallucinogénekről hogy megunták(!) és abbahagyták. Lsd és hallucinogén témában Timothy Leary-t érdemes olvasni, Huxley-t, Albert Hoffmann-t (ő fedezte fel), Zinberget (első addiktológusok egyike) vagy a daath.hu-t.
Herointúladagolás érzése + kicsit később, de még alatta halál érzése = Túladagolásban meghalni érzése. Így tűnik logikusnak, aztán tudja a rosseb.

Kvikveg

QuoteLSD is not considered addictive, in that its users do not exhibit the medical community's commonly accepted definitions of addiction and physical dependence. Rapid tolerance build-up prevents regular use, and there is cross-tolerance shown between LSD, mescaline and psilocybin. This tolerance diminishes after a few days' abstention from use.
Miket tud meg az ember.
Pontosan miert tiltottak be?
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Zsiga

Quote from: Member on 2007-01-31, 12:02:21
QuoteMilyen hatásai vannak az LSD-nek?
fincsi kis álomutazás
Ha épp olyan hangulatban vagy előtte, akkor igen. De ne próbáld ki ha szar a kedved. De ha esetleg mégis megtörtént, jobban jársz ha még addig felvágod az ereidet amíg nem kezd el hatni...

Kvikveg: Ugyanazért tiltották be amiért a hallucinogén drogokat általában. :)

sirtomi

Your Personality Is Like Heroin



You're capable of the highest highs and the lowest lows.
Addicted to feeling good, you'll do almost anything to avoid pain.
People seek you out, even though you can be quite moody. They're hooked on you!

Kvikveg

Quote from: Zsiga on 2007-01-31, 13:08:30
Kvikveg: Ugyanazért tiltották be amiért a hallucinogén drogokat általában. :)
Mindenki felhotlenul borult le a hidrol viragocskas dalocskat dudoraszva, vagy mi?
Esetleg tul jol erezte magat es nem vett eleget a fogyasztoi javakbol, ezaltal dontve romlasba a gazdasagot?
:)
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Member

Quote from: Pirula on 2007-01-31, 12:39:35
Lelki sincs. Sokan úgy jöttek le az LSD-ről, meg az egyéb hallucinogénekről hogy megunták(!) és abbahagyták.
Ameddig szeded, hogy jól érezd magad, sztem függőnek számítasz. ;) Az más, hogy gondolom a "sóvárgás" hiányzik.

ZSIGA: Mi a fenének nyaljak, ha már eleve jókedvem van? :confused: Ennek így nincs semmi értelme...

Zsiga

Quote from: Member on 2007-01-31, 13:18:22
ZSIGA: Mi a fenének nyaljak, ha már eleve jókedvem van? :confused: Ennek így nincs semmi értelme...
Miért mész el nyaralni ha otthon is jól érzed magad? ;)
Egyébként meg ne nyalj, főleg ne szerelmi bánat után, mert garantálom hogy maradandó élményben lesz részed. Az emberi elme alapból is elég beteg dolog, a bélyeg pedig igen jó hatásfokkal hozza elő a legrosszabbat belőle.

Kviki: Nem értek a joghoz, nem tudom hogy milyen konkrét ürügyet találtak ki. De ez amit írsz nem az LSD, ez a virágocskás dalocska nem jellemző. Általában inkább a wtf? szóval jellemezhető a dolog (kb. amikor tényleg látod a repülő vakondtúrást  :D), de persze embere válogatja, és nagyban függ a helyszíntől, lelkiálapottól, meg úgy általában minden külső körülménytől.

kisvirag

Zsiga nagyon hozzaerton beszelsz, tapasztalat? ;)
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Member

Quote from: Zsiga on 2007-01-31, 13:35:51
Miért mész el nyaralni ha otthon is jól érzed magad? ;)
Gyűlölök nyaralni menni. :hehe:
QuoteEgyébként meg ne nyalj, főleg ne szerelmi bánat után, mert garantálom hogy maradandó élményben lesz részed. Az emberi elme alapból is elég beteg dolog, a bélyeg pedig igen jó hatásfokkal hozza elő a legrosszabbat belőle.
Nem fogok, nyugi, most inkább "szobatársbúcsúztató" hangulat van... :/
Amúgy belőlem mi rosszabbat lehetne kihozni? :p

Zsiga

Quote from: kisvirag on 2007-01-31, 13:37:15
Zsiga nagyon hozzaerton beszelsz, tapasztalat? ;)
Fogalmazzunk úgy, hogy mindig is érdekelt a biokémia és az élettan... ;)

Quote from: Member on 2007-01-31, 13:38:14
Quote from: Zsiga on 2007-01-31, 13:35:51
Miért mész el nyaralni ha otthon is jól érzed magad? ;)
Gyűlölök nyaralni menni. :hehe:
QuoteEgyébként meg ne nyalj, főleg ne szerelmi bánat után, mert garantálom hogy maradandó élményben lesz részed. Az emberi elme alapból is elég beteg dolog, a bélyeg pedig igen jó hatásfokkal hozza elő a legrosszabbat belőle.
Nem fogok, nyugi, most inkább "szobatársbúcsúztató" hangulat van... :/
Amúgy belőlem mi rosszabbat lehetne kihozni? :p
Amikor leírtam már tudtam hogy vagy az lesz a bajod hogy otthon nem szeretsz lenni, vagy nyaralni nem szeretsz, esetleg mindkettő. :D De képzelj el egy "normális" XD embert, aki otthon is jól érzi magát, de mégis elmegy világot látni, mert pl. kíváncsi. ;)
És hidd el hogy mindennél van rosszabb. :)

Pirula

Quote from: Member on 2007-01-31, 13:18:22
Quote from: Pirula on 2007-01-31, 12:39:35
Lelki sincs. Sokan úgy jöttek le az LSD-ről, meg az egyéb hallucinogénekről hogy megunták(!) és abbahagyták.
Ameddig szeded, hogy jól érezd magad, sztem függőnek számítasz. ;) Az más, hogy gondolom a "sóvárgás" hiányzik.
Az még csak a szerhasználó. Én sem vagyok alkoholfüggő mert buliban megiszok mondjuk két sört. Mentálhigiénés szempontból pont a "sóvárgást" és a "nehezen leküzdhető, vagy leküzdhetetlen" vágyat szokták hangsúlyozni. Pszichikainál a lélek sóvárog, fizikainál a test.
Quote from: Member on 2007-01-31, 12:02:21Engem inkább a PCP érdekel, jó lehet egy fárasztó nap után órákig lebegni... Viszont a túladagolása kómát okoz... :/
Gumimatrac + strand kombót próbáltad már? Olcsóbb és biztonságosabb!  :haha:

Kvikveg

#112
Quote from: Pirula on 2007-01-31, 13:44:21
...
Quote from: Member on 2007-01-31, 12:02:21Engem inkább a PCP érdekel, jó lehet egy fárasztó nap után órákig lebegni... Viszont a túladagolása kómát okoz... :/
Gumimatrac + strand kombót próbáltad már? Olcsóbb és biztonságosabb!  :haha:
:lol: Pirula, te nagyon pihent agyu vagy!
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Member

Quote from: Zsiga on 2007-01-31, 13:42:19
Amikor leírtam már tudtam hogy vagy az lesz a bajod hogy otthon nem szeretsz lenni, vagy nyaralni nem szeretsz, esetleg mindkettő. :D
Megszokott helyen szeretek lenni olyanokkal, akiknek bírom a búráját... ;)
QuoteDe képzelj el egy "normális" XD embert, aki otthon is jól érzi magát, de mégis elmegy világot látni, mert pl. kíváncsi. ;)
Nem könnyű feladat... :Kiraly:
QuoteÉs hidd el hogy mindennél van rosszabb. :)
Akkor tényleg nem ártana tisztának maradnom... O_O
Quote from: Pirula on 2007-01-31, 13:44:21
Gumimatrac + strand kombót próbáltad már? Olcsóbb és biztonságosabb!  :haha:
Nem szeretek strandolni, de lehet, hogy jót tenne napozni a hegyi levegőn. :p

gyulababa

Túladagolásos olvasmány Kurt Kobain "önéletrajza" + szerintem ad egy átfogó képet általában a heroinról :P
Ezt a betiltás dolgot meg én sem értem, annyi legális drog van hogy az hihetetlen, és ezek között is akad olyan (nem is kevés) ami még csak nem is mérgező.
Salviát próbálta valaki?

"Az élet egy tál cseresznye" - Futurama

Fate

Quote from: gyulababa on 2007-01-31, 13:54:14
Salviát próbálta valaki?

Még nem, de most felkeltetted a kíváncsiságom
"nekem mindegy csak a színe legyen vörös
mint a hajnal alja vörös
legyen minden legyen vörös"

Member

Én csak vmi depioldó gazat találok róla wiki-n, erre gondolsz?

Fate

"nekem mindegy csak a színe legyen vörös
mint a hajnal alja vörös
legyen minden legyen vörös"

Pirula


Ramiz

Quote from: Pirula on 2007-01-31, 17:01:32
Pszichedelikus ügyben daath.hu: Saliva divinorum
Úristen, ez durva... :eek:
De nem, nem merem kipróbálni... sajnos tényleg érzem, hogy megőrülnék... ^^"
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!