~*Káros szenvedélyek*~

Started by Eberinu, 2007-01-26, 15:19:01

Previous topic - Next topic

Zsiga

Quote from: Ramiz on 2007-01-31, 17:30:15
Quote from: Pirula on 2007-01-31, 17:01:32
Pszichedelikus ügyben daath.hu: Saliva divinorum
Úristen, ez durva... :eek:
De nem, nem merem kipróbálni... sajnos tényleg érzem, hogy megőrülnék... ^^"
Szerintem még addig próbáld ki amíg nem tiltják be ezt is.  :muhahah:

gyulababa

Jaja, látnokzsálya.... vajon miért hívják így?:D
Épp azért hoztam föl, mert sokkalta durvább legális cuccok vannak, mint némely illegal :P
Most ugrott be hogy a habszifont is mondthattam volna, azt boltból veszi ráadásul az ember...

"Az élet egy tál cseresznye" - Futurama

Pirula

Quote from: gyulababa on 2007-01-31, 18:06:02
Most ugrott be hogy a habszifont is mondthattam volna, azt boltból veszi ráadásul az ember...
Habszifon nem nagy barátja az agysejteknek... Ugyanis azon az elven működik hogy a benne lévő N2O kiszorítja a tüdőből az oxigént, így az agy nem jut hozzá. Agykéreg kikapcsol egy időre, majd vissza és akkor jó. Közben az oxigénhiány miatt persze halnak a sejtek dögivel.
Ezek a legális hallucinogének az én viráglelkemnek nem tennének jót. Túl sok trágyában gyökereztettem, amit nem lenne jó ha kiforgatna. Majd egyszer talán ha olyan kiegyensúlyozott leszek mint egy bonc Buddha nevenapján.

RE@L

#123
Megsúgom, nekem vannak orvostanhallgató ismerőseim akik szifonoznak, és terhes nőknek való nygutatókkal élnek. Vagy vegyél poppereket (Rush és társai), amik tul képpen szívgyógyszerek. Ugyanazt inhaláltatják infarktus megelőzésére.

LSD-ről meg olvass wikipediát és társait. Egyszer nagyon velős egyetemi tanulmányt olvastam róla régen. Sokáig kísérleteztek vele. 1982-ig gyógyszertárakban is lehetett kapni.

Én



lettem.

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Pirula

Quote from: RE@L on 2007-01-31, 20:15:25
Megsúgom, nekem vannak orvostanhallgató ismerőseim akik szifonoznak, és terhes nőknek való nygutatókkal élnek. Vagy vegyél poppereket (Rush és társai), amik tul képpen szívgyógyszerek. Ugyanazt inhaláltatják infarktus megelőzésére.

LSD-ről meg olvass wikipediát és társait. Egyszer nagyon velős egyetemi tanulmányt olvastam róla régen. Sokáig kísérleteztek vele. 1982-ig gyógyszertárakban is lehetett kapni.
Én meg tudok nem egy orvosról aki dohányzik, vagy alkoholista, vagy mindkettő. Az hogy tudatában van hogy egészségtelen, nem jelenti azt hogy rá már nem is hat.
Popperek meg társaik nekem nem kellenek, ha nagyon akarok pörögni, nekem ott a gin-tonic. Tudom, konzervatív vagyok.  :haha: A hallucinogénekben a szemléletváltás, a valóságérzékelés megváltozása és a hozzá kapcsolódó spirituális élmények érdekeltek, nem a buli.

Fate

De azért milyen multifunkciós dolog ez a Saliva, szépen berakok minden szobába egy cserepet. Szép dísznövény és még gyakorlati haszna is van. :jee:
"nekem mindegy csak a színe legyen vörös
mint a hajnal alja vörös
legyen minden legyen vörös"

Zsiga

Quote from: Fate on 2007-01-31, 22:48:30
De azért milyen multifunkciós dolog ez a Saliva, szépen berakok minden szobába egy cserepet. Szép dísznövény és még gyakorlati haszna is van. :jee:
Ja, amíg van rajta levél addig biztos szép... XD

Dreamcleaver

Quote from: Pirula on 2007-01-31, 17:01:32
Pszichedelikus ügyben daath.hu: Saliva divinorum

Ez most felkeltette az érdeklődésemet. Ki vezet?  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

motifator

Amúgy salvia, nem saliva (a saliva angolul nyálat jelent :)). Annyi a baj vele, hogy undorító a füstje, és a sima levéltől a többség nem sok mindent érez. Sokaknak egyáltalán nem hatott, egy kicsit se, viszont majd kiköpték a tüdejüket a füsttől. Kivonatot lehet belőle rendelni (5x, vagy akár 20x koncentrátum) külföldről, az már biztos érdekes lehet, de csak a levél szívásában már sokan csalódtak.
Az N2O (habszifon) meg egyáltalán nem olyan vészes. A lényeg az, hogy ésszel kell csinálni azt is. Vagyis tessék azért levegőt is venni. Nők szülés közben dinox keveréket kapnak, ami 50-50%-ban N2O és oxigén keveréke. Egy baj lehet vele, hogyha naponta többször használod hónapokon keresztül, akkor legyengíti az immunrendszered. De hát kérem szépen nem kell minden nap szifonozni :)
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

RE@L

Igen, elfelejtettem azt is mondnai hogy a fentebb említett N20-t minden techno, hardtechno partyn lehet kapni lufi formában...

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Ramiz

Egy goa-partin már volt szerencsém próbálni, rám nem nagyon hatott. Igaz, volt már bennem fél üveg bor, fél üveg Unicum és jópár feles vodka. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Zsiga

Quote from: Ramiz on 2007-02-01, 17:12:33
Egy goa-partin már volt szerencsém próbálni, rám nem nagyon hatott. Igaz, volt már bennem fél üveg bor, fél üveg Unicum és jópár feles vodka. :D
De kikéred magadnak, nem vagy alkoholista.  :hehe:  :hopp:

Ramiz

Az egy különleges nap volt. Máskor messze nem iszok ennyit... :) :ejnye:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Selmo

Quote from: Ramiz on 2007-02-01, 18:25:54
Az egy különleges nap volt. Máskor messze nem iszok ennyit... :) :ejnye:
Hány ilyen különleges nap van egy héten? :Kiraly:

A tökéletesség unalmas.

Ramiz

Az attól függ, hányadika van. Az öttel és héttel osztható napok nyilván, a péntek-szombat alap, vasárnap csak ha süt a nap (vagy ha nagyon fúj a szél, esetleg ha valamelyik várható hétfőn), hogyha a rokonságból vagy ismeretségi körből valakinek születésnapja van, no meg ha egy hírességnek, akit szeretek (vagy éppen utálok) kijön egy új filmje vagy könyve vagy cd-je, továbbá ha éppen sikerül aznap 11:11-kor tüsszentenem stb.
Egyébként csak vicceltem. Tessék leszállni szegény Ramizkáról... :bruhuhu:
"I'm just a poor boy, nobody loves me..." :whoah:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Rounin

Quote from: Ramiz on 2007-02-01, 20:37:23
"I'm just a poor boy, nobody loves me..." :whoah:

Káros szenvedély az emo zenék hallgatása is. *slap*

gyulababa

Quote from: RE@L on 2007-01-31, 20:15:25
Megsúgom, nekem vannak orvostanhallgató ismerőseim akik szifonoznak, és terhes nőknek való nygutatókkal élnek. Vagy vegyél poppereket (Rush és társai), amik tul képpen szívgyógyszerek. Ugyanazt inhaláltatják infarktus megelőzésére.

LSD-ről meg olvass wikipediát és társait. Egyszer nagyon velős egyetemi tanulmányt olvastam róla régen. Sokáig kísérleteztek vele. 1982-ig gyógyszertárakban is lehetett kapni.
Nem igazán értem hogy mit akarsz azzal mondani hogy vannak ilyen ismerőseid, kifejtenéd?
LSD-s könyvből meg csak Albert Hofmant olvastam, de azt érdemes, végülis ő a feltaláló + vicces storyk vannak benne :D
A Colaban meg volt kokain (még rá is volt írva hogy álmatlanságot okozhat)
Viktoria királynőnek pedig a kedvenc piája a kokós Tokaji volt (hogy örüljön a magyarság :P)

"Az élet egy tál cseresznye" - Futurama

Pirula

Quote from: Rounin on 2007-02-01, 23:28:20
Quote from: Ramiz on 2007-02-01, 20:37:23
"I'm just a poor boy, nobody loves me..." :whoah:

Káros szenvedély az emo zenék hallgatása is. *slap*
:wtf: Queen mióta emo?

Rounin

Quote from: Pirula on 2007-02-02, 00:47:33
Quote from: Rounin on 2007-02-01, 23:28:20
Quote from: Ramiz on 2007-02-01, 20:37:23
"I'm just a poor boy, nobody loves me..." :whoah:

Káros szenvedély az emo zenék hallgatása is. *slap*
:wtf: Queen mióta emo?

A Queen az nem. De nézd meg milyen kontextusban használja. Innen csak egy lépés... meg kell előzni a bajt.

Kvikveg

Quote from: Pirula on 2007-01-31, 17:01:32
Pszichedelikus ügyben daath.hu: Saliva divinorum
"több évnyi létezés festékként a falon"
LOL

emo-topic: LOL

Ennyit lol-ozok, lehet, hogy mar beszivtam? Csak azert, mert amugy kialvatlan vagyok, es megint egy dogunalom nap ele nezek, aminek a csucspontja agressziom kielese lesz schnitzlerrel vandalkodva ures dobozokon. A darabolos gyilkos foprobaja.
Valahogy ra kene venni noveremet, hogy ne este 11kor kezdjen el kilometeres leveleket es postokat irokatni az ajtom tuloldalan, az irokepen edzett ujjaival. Kutya meg ne akkor kezdjen el elenken figyelni a kint grasszalo kandurokra.  :ejj:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Ramiz

Quote from: Pirula on 2007-02-02, 00:47:33:wtf: Queen mióta emo?
Hát ez az... Rounint az anti-emo fóbiája már a ló másik oldalára vitte át. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Rounin

Aggódjon érted legközelebb a radai rosseb T_T.

RE@L

QuoteNem igazán értem hogy mit akarsz azzal mondani hogy vannak ilyen ismerőseid, kifejtenéd?
Azt hogy konkrétan van home videó ahogy orrba szájba szifonoznak az 5.éves tanhallgatók akiket közvetve ismerek, nővérem álltal.

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Ready2

"Nagyobb dózisoknál erőteljes időtorzulás, élénk képhatások, különböző lényekkel való találkozások, más helyekre, bolygókra, időkbe való utazás, több évnyi létezés festékként a falon, vagy egy személy egész életének átélése is előfordul."

:lol: festekkent a falon  :lol:

Tycho

#144
Quote from: Ramiz on 2007-02-01, 17:12:33
Egy goa-partin már volt szerencsém próbálni, rám nem nagyon hatott. Igaz, volt már bennem fél üveg bor, fél üveg Unicum és jópár feles vodka. :D

tegyük még azt is hozzá, hogy egy lufi cirka felét próbáltad, asszem az azért nem szárnyalja túl a masszív pia hatását még  :rotfl: :ejnye: :angyali:

________________________________________________________________________________________________________________
EDIT:
Your Personality Is Like Cocaine



You're dynamic, brilliant, and alluring to those who don't know you.
Hyper and full of energy, you're usually the last one to leave a party.
Sometimes your sharp mind gets the better of you... you're a bit paranoid!

What Drug Is Your Personality Like?

http://www.blogthings.com/whatdrugisyourpersonalitylikequiz/


________________________________________________________________________________________________________________
amúgy nálam eddig a kialvatlanság a legjobb tudatmódosító eljárás   :rotfl: - hullámzanak a falak, furcsán érzékeled a gravitációt, sőt, még élőlényeket is hallucinálhatsz, megváltozik az időérzékelésed stb... olcsó, és egész mókás, a trip meg akkor ér véget amikor akarod... (elmész aludni   :rotfl: ) a teljes hatáshoz elég egy kemény házileadás határidő vagy masszív éjjeli játék  :jee: :rotfl:  - viccet félretéve érdekel a salvia is pl meg sokminden, de így is eléggé elszálltam a világtól ,az az érzésem sokszor, és elég paranoid is vagyok alapjáraton is... van egy gyanúm, hogy hazavágnám az idegrendszerem egy egy rosszul elsült próbálkozással...

gyulababa

goát hogy lehet alkohol hatása alatt élvezni? Nekem abba belefájdul a fejem általában :D

Weeds című sorozatot nézi esetleg valaki?

"Az élet egy tál cseresznye" - Futurama

Baldy

Quote from: Rounin on 2007-02-02, 01:02:57
Quote from: Pirula on 2007-02-02, 00:47:33
Quote from: Rounin on 2007-02-01, 23:28:20
Quote from: Ramiz on 2007-02-01, 20:37:23
"I'm just a poor boy, nobody loves me..." :whoah:

Káros szenvedély az emo zenék hallgatása is. *slap*
:wtf: Queen mióta emo?

A Queen az nem. De nézd meg milyen kontextusban használja. Innen csak egy lépés... meg kell előzni a bajt.

Az emo-s bandával csak egy bajom van: csak a vágy van meg bennük, de sosem teszik meg...
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

gyulababa

Miért van az esetek 90% -ában kegyetlen fű szag a villamosokon?

"Az élet egy tál cseresznye" - Futurama

Zsiga

Quote from: gyulababa on 2007-04-15, 15:08:41
Miért van az esetek 90% -ában kegyetlen fű szag a villamosokon?
Közel van a szád az orrodhoz? :D
Nekem eddig nem tűnt fel.  :confused:

Raggie

Quote from: gyulababa on 2007-04-15, 15:08:41
Miért van az esetek 90% -ában kegyetlen fű szag a villamosokon?
Háát... jön a nyár... már akárhol kellemesen elpöppenthetsz egy spangót a városban... :rolleyes:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"