Mivel játszottál legutóbb, hogy tetszett?

Started by Fazék, 2004-11-22, 02:38:44

Previous topic - Next topic

Rounin

Quote from: Soldier on 2009-06-08, 20:38:34
persze nem is lepődtem meg azon hogy ilyen  ::)

Én egy kicsit igen, mert a trailer-e egész jó volt.

Zen

#4801
Quote from: Soldier on 2009-06-08, 20:22:38
Terminator Salvation
rövid,egyhangú,bugyuta.nem neveznem unalom űzőnek sem, akkor inkabb flash
Sztem úgy egy hete linkeltem egy reviewt, szakadtam rajta. :D

Úgy tűnik nem linkeltem, de azért itt van: http://www.gametrailers.com/video/review-terminator-salvation/49400
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Soldier

Quote from: Zen on 2009-06-08, 21:46:48
Úgy tűnik nem linkeltem, de azért itt van: http://www.gametrailers.com/video/review-terminator-salvation/49400
nahigen  ::)

Prototype::
2óra játék után azt mondom hogy :Kiraly:. Olyan amilyennek gondoltam hentelös,vadállat,véres,pörgős,látványos,grafika ehhez a játékhoz szerintem ok.zenét nem halottam túlnyomó részt csak azt hogy összevissza lőnek ill. robbantgatnak. a Képességek meg lehet nem saját találmányok, de nem is kell, mert eddig amit kaptam mind teljesen jól használható, kielégíti az igényeimet.A falon futkosáson lehetett volna még finomítani mert néha elég érdekes, de nem súlyos annyira.A glide /repülés/ meg érdekes o.O  A story-n nem dobok hátast, nem túl egyedi nekem olyan kicsit "legenda vagyok" érzést kelt a dolog, a sablonoktol eltekintve végúlis vissza a játékot a story is, bár 2 óra alatt nem tűnt úgy hogy ez lesz legerősebb pontja, aztán kitudja, elsőre ennyi.

Alkyra

#4803
Nah majd ha végigvitted szólj vagy írjál róla h milyen is a játék maga...Én is kíváncsian vártam, hogy mi lesz belőle a nagy vetélytársa az InFamous mellett..

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Soldier

Quote from: Alkyra on 2009-06-10, 14:23:55
Nah majd ha végigvitted szólj vagy írjál róla h milyen is a játék maga...Én is kíváncsian vártam, hogy mi lesz belőle a nagy vetélytársa az InFamout mellett..
okey
Quote from: Zen on 2009-06-10, 14:29:07
Add kölcsön a duplamagos procidat. :comp:
olyanom nincsen :ejnye:

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

NLZ

Quote from: Alkyra on 2009-06-10, 14:23:55
Nah majd ha végigvitted szólj vagy írjál róla h milyen is a játék maga...Én is kíváncsian vártam, hogy mi lesz belőle a nagy vetélytársa az InFamout mellett..
Wut? Az melyik játék?
[reserved]

Alkyra

Quote from: NLZ on 2009-06-10, 15:18:33
Quote from: Alkyra on 2009-06-10, 14:23:55
Nah majd ha végigvitted szólj vagy írjál róla h milyen is a játék maga...Én is kíváncsian vártam, hogy mi lesz belőle a nagy vetélytársa az InFamout mellett..
Wut? Az melyik játék?

Elnézést, elírtam. InFamous. Egy, az előbb említett játékhoz hasonló és nemrég kiadott exkluzív játék a ps3-ra.

http://www.gamespot.com/ps3/action/infamous/index.html?tag=topten;all;3

thrall

Quote from: Soldier on 2009-06-10, 14:22:37
Prototype::
2óra játék után azt mondom hogy :Kiraly:. Olyan amilyennek gondoltam hentelös,vadállat,véres,pörgős,látványos,grafika ehhez a játékhoz szerintem ok.zenét nem halottam túlnyomó részt csak azt hogy összevissza lőnek ill. robbantgatnak. a Képességek meg lehet nem saját találmányok, de nem is kell, mert eddig amit kaptam mind teljesen jól használható, kielégíti az igényeimet.A falon futkosáson lehetett volna még finomítani mert néha elég érdekes, de nem súlyos annyira.A glide /repülés/ meg érdekes o.O  A story-n nem dobok hátast, nem túl egyedi nekem olyan kicsit "legenda vagyok" érzést kelt a dolog, a sablonoktol eltekintve végúlis vissza a játékot a story is, bár 2 óra alatt nem tűnt úgy hogy ez lesz legerősebb pontja, aztán kitudja, elsőre ennyi.
szerintetek, hogyha a gépigénynél mindenem jóval megelőzi a vártat, viszont csak egy 2.5-ös Dual procim van, az előírt 2.6-os helyett attól még elfogom tudni futtatni, vagy ne is próbálkozzak vele?

Zen

Sztem max a nagyobb effektorgiáknál lelassul egy hangyányit. Legalábbis DMC 4 így reagál a minimumot itt-ott súroló konfigomra.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Kuroi Tenshi

"dual proci" (pl. P4D) és "dual proci" (C2D) között is
ég és föld a különbség (C2D még fele órajelen is veri
a P4D-t).
Amúgy meg puding, próba, evés, stb.

Dreamcleaver

#4812
Prototype

Kb 3 óra játék után.

Sztem mindenki kerülje ezt az izét. Teljesen ötlettelen, monoton csődtömeg.

1. Grafika ocsmány. Az animációk szintén. Zene nem nagyon van. Mondjuk legalább nem kell hozzá erőgép, úgyhogy nem is értem mit ijesztgettek minket itt a gépigénnyel. Kimaxolva sem kottyan meg egy mai átlagos konfignak. Assassin Creed minden szempontból odaveri ezt a cuccot.

2. A játékmenet uncsi, de nagyon. Rohangálhatsz egy GTA szerű városban, ahol minden utca egyforma. A házakra felrohangálás meg kb 30 perc múlva veszti el az izgalmát. Egyedül a levegőben siklás nyújtott némi felemelő élményt, de arra is hamar rá lehet unni.

3. A harcrendszer szintén tök fail. Van egy-két kombo a bal és jobb egérgomb nyomogatásából, de nem sok befolyással vannak a harcra az animációt kivéve. Kb ugyanez igaz a szupererőkre is. Alap katonákat egy ütéssel bedaráljuk (sőt, egy ütéssel egy egész osztagot). A keményebb ellenfelek sem igényelnek túl sok technikázást, csak több a hp-juk. Ráadásul a normális fizika teljes hiánya tovább fokozza a monotonitást. Egy tankot leszedni pl egyáltalán nem sikerélmény. Odaállsz mellé vagy ráugrasz a tetejére, ütsz párat és vége (illetve bizonyos szupereők egy ütéssel elintézik). De pl egy pengés támadástól nem lesznek rajta vágások, vagy egy nagyobb ütéstől nem szállnak arrébb, csak behorpadnak, aztán meg felrobbannak. A helikopterek megdobálás nehéz tereptárgyakkal is izgi kb az első 10 alkalommal. Ezek után a játék nem nyújt semmi újdonságot a harc terén.

4. Lopakodás. ROFL. Van egy erő, aminek a segítségével a csávó föl tudja ölteni akármelyik emberi áldozata alakját, és így belopózni bázisokra stb. Ez ugye is pofásan hangzik, de ez is elég bénán van megoldva. Először is ha felöltjük egy civil alakját, és után 20 méteres ugrásokkal rójuk a várost, rohangálunk a házfalakon, meteorként csapódunk a földbe, gyak akármit csinálunk támadáson kívül, azt senki le sem szarja.  Másodszor ha felvesszük valakinek az alakját, és kiírtjuk vele a fél várost, utána meg meghúzzuk magunkat pár percre egy háztetőn, mindenki szépen elfelejt minket, és újra háborítatlan mászkálhatunk. Ha nagyon morcik, akkor ránk küldenek egy-két helit, de lásd 3-as pont vége. (persze ehhez hozzá kell tenni, hogy a GTA szerű térkép miatt senkinek sincs egyedi alakja és sok a klón)

5. Történet: Talán van neki ilyenje is, bár nem igazán tűnt fel.

Summa: Sztem pocsék egy játék. Ha valaki ilyen városban rohangálós, eszetlen verekedést akar, akkor játsszon valamelyik Marvel játékkal (Spiderman, Hulk etc) inkább, azok legalább valamennyire hangulatosak. Esetleg csekkolja az inFamous-t, arról jókat mondanak, de egyelőre PS3 only.

3/10

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

katz


Liquid Snake

Prototype

Én nem játszottam még túl sokat vele de élvezem. Maga az alepötlet jó, de lehet látni, hogy Activision játék. Ugyanaz mint a legutóbbi őókember, maga a harcrendszer, a főhős idétlen gyors targetváltása :S Mindezek mellett sztem végigviszem mert csak nem annyira rossz meg imádok repülni a város felett de ez eléggé idegesít....

Tycho

@Prototype: véres, húsdarálós agyatlankodás, semmi technikázás? DO FUKKEN WANT! ideális feszültséglevezető faszkodásnak nézek elébe akkor, és ha valami komolyabb szórakoztatás kell, akkor meg nem ettől fogom várni :cool:

:merci: Az infókat :)

thrall

Quote from: Tycho on 2009-06-12, 11:11:17
@Prototype: véres, húsdarálós agyatlankodás, semmi technikázás? DO FUKKEN WANT! ideális feszültséglevezető faszkodásnak nézek elébe akkor, és ha valami komolyabb szórakoztatás kell, akkor meg nem ettől fogom várni :cool:

:merci: Az infókat :)
+1

én szeretem ezt a játékot. bár az nekem se tetszik, hogy bemegyek a katonai bázisra katona "álcában" ugrok egy 6 métereset, a katonák meg elkezdenek keresni, de persze nem találnak, mert katonának álcázom magam, és ők meg nem látták, hogy én ugrok akkorát, csak azt, hogy valaki ugrott egyet.

Zen

#4817
Quote from: Tycho on 2009-06-12, 11:11:17
@Prototype: véres, húsdarálós agyatlankodás, semmi technikázás? DO FUKKEN WANT! ideális feszültséglevezető faszkodásnak nézek elébe akkor, és ha valami komolyabb szórakoztatás kell, akkor meg nem ettől fogom várni :cool:

:merci: Az infókat :)
+1
Quote from: thrall on 2009-06-12, 11:51:19
én szeretem ezt a játékot. bár az nekem se tetszik, hogy bemegyek a katonai bázisra katona "álcában" ugrok egy 6 métereset, a katonák meg elkezdenek keresni, de persze nem találnak, mert katonának álcázom magam, és ők meg nem látták, hogy én ugrok akkorát, csak azt, hogy valaki ugrott egyet.
Egy másik fórumon ezt azzal magyarázták h katona álcában a fenének van kedve végigtipegni a fél városon. Oké, sántít, mitöbb, hanyatt esik, de jobb magyarázat a semminél.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Dreamcleaver

Hát nem tudom. Ha az agytlan öldöklésről szól egy játék, akkor imho legyen izgalmas a harcrendszer, és nyújtsanak kihívást a nehezebb ellenfelek. Bal egérgombot nyomogatni aknakeresővel is lehet.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Liquid Snake

Ha ügyes vagy akármilyen nehéz, elfosol egy háztetőre és megvárod míg regenelsz :P

Dreamcleaver

Quote from: Zen on 2009-06-12, 12:37:12
Van nehézségi szint állítás?

You're pretty dense, aren't you?

Van. A játékmeneten nem nagyon változtat.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Zen

Quote from: Dreamcleaver on 2009-06-12, 13:13:19
Quote from: Zen on 2009-06-12, 12:37:12
Van nehézségi szint állítás?
You're pretty dense, aren't you?
Elevenítsük fel miért hagytad abba a dotázást, aztán hülyézz le mást. ::)
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Dreamcleaver

Oh igen, azt a csekélységet elfelejtettem megemlíteni, hogy a sztori szerint Alex Mercer (a játékos) a Numero Uno terrorista veszély az USA-ban, az összes katonai spec opnál, meg CIA/FBI/whatever ügynöknél ott a képe meg a fájl-ja. Ehhez képest, ha kisétálunk az utcára alap alakban, a katonaság meg a kommandósok nem támadnak ránk. A rendőröket még megértem, de ez...:rolleyes:

Zen: Mesélj, miért is hagytam abba?  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Zen

Mert amikor új szobát hostoltunk basztad megvárni amíg betölt, hanem levágtad w3-at asztalra, és rá se néztél negyed órán át, aztán besértődtél amiért nélküled mentünk?
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Dreamcleaver

Quote from: Zen on 2009-06-12, 13:56:41
Mert amikor új szobát hostoltunk basztad megvárni amíg betölt, hanem levágtad w3-at asztalra, és rá se néztél negyed órán át, aztán besértődtél amiért nélküled mentünk?

Nem, ez volt csupán az uccsó alkalom, hogy fent voltam DotA-n. Sztem már előtte is elegünk volt egymásból a többiekkel. 

Amúgy meg még mindig azt mondom, hogy nem telt volna sokba bedobni egy rövidke üzenetet hama chatre.
Your turn nao. Pls use DotA topic for further flaming or just stfu.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Zen

Advent Rising
TPS Halo with Psychic Powers + EPIC LOLFAIL story
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Cloud

Quote from: Zen on 2009-06-22, 19:37:00
Advent Rising
TPS Halo with Psychic Powers + EPIC LOLFAIL story
Az évtized játéka lehetett volna, ha nem cseszik el  :ejj:

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Rounin