Mivel játszottál legutóbb, hogy tetszett?

Started by Fazék, 2004-11-22, 02:38:44

Previous topic - Next topic

Raggie

Quote from: Tycho on 2009-10-13, 00:38:55
:facepalm: :muhahah:
Jóó hát nem gondoltam, hogy alapból szivatják a játékosokat... :D

Meg azért kicsit zavaros ez, mert a holtjáték úgy késleltetés, hogy a kormányt tekered de később kezd el fordulni a kocsi kereke és nem úgy, hogy megnyomod a gombot de a kormány nem kezd el fordulni...
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Raggie

#5041
Most szereztem be egy marhajó kis multiplayer autóversenyzős játékot!

Re-Volt, nemtudom, hogy mond-e valakinek valamit. Akiktől beszereztem váltig állították, hogy annak idején hihetetlen epic gáma volt. Még mindíg az szerintem, de legfőképpen lan-partyra ajánlatos beszerezni. Ja, régi a játék(1999) és az a lényege hogy távirányítós autók versenyeznek egymás ellen nem igazik! :D Az egésznek kicsit LEGO Racer hangulata van, mert lehet különféle "fegyvereket" felszerezni a pályán és egymást velük szivatni avagy éppen magunkat tunizni. Meglepődtem, hogy a legeslegkönnyebb fokozaton kívül az összes eléggé nehéz, mivel tényleg úgy viselkednek a kocsik mint a távirányítós autók, tehát nagyon gyorsak és hirtelen nagyokat kanyarodnak, valamint kipördülnek, csúszkálnak. Igazán vicces egymás ellen. ;)

Legközelebbi LAN-ozásra tuti viszem és mindenki rá fog kapni az tuti! :D
(apropó... ilyenből nem csinálunk valamikor egyet?! :rolleyes: )
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

chilip

slowpoke.jpg de végre én is eljutottam oda hogy a portal-t kijátszam.  :jee:

Fazék

Quote from: Raggie on 2009-10-13, 14:41:03
Most szereztem be egy marhajó kis multiplayer autóversenyzős játékot!

Re-Volt, nemtudom, hogy mond-e valakinek valamit. Akiktől beszereztem váltig állították, hogy annak idején hihetetlen epic gáma volt. Még mindíg az szerintem, de legfőképpen lan-partyra ajánlatos beszerezni. Ja, régi a játék(1999) és az a lényege hogy távirányítós autók versenyeznek egymás ellen nem igazik! :D Az egésznek kicsit LEGO Racer hangulata van, mert lehet különféle "fegyvereket" felszerezni a pályán és egymást velük szivatni avagy éppen magunkat tunizni. Meglepődtem, hogy a legeslegkönnyebb fokozaton kívül az összes eléggé nehéz, mivel tényleg úgy viselkednek a kocsik mint a távirányítós autók, tehát nagyon gyorsak és hirtelen nagyokat kanyarodnak, valamint kipördülnek, csúszkálnak. Igazán vicces egymás ellen. ;)

Legközelebbi LAN-ozásra tuti viszem és mindenki rá fog kapni az tuti! :D
(apropó... ilyenből nem csinálunk valamikor egyet?! :rolleyes: )
azt hiszem pár hete meg lett említve és jól le lettünk oltva valakivel, hogy milyen borzalmas egy játék. én imádtam anno :)
eddig is gondolkodtam rajta, hogy fölvetem lanparty-n, csak végül nem volt hozzá bátorságom :redface:

Makos


Raggie

#5045
Quote from: Fazék on 2009-10-13, 15:50:53
azt hiszem pár hete meg lett említve és jól le lettünk oltva valakivel, hogy milyen borzalmas egy játék. én imádtam anno :)
eddig is gondolkodtam rajta, hogy fölvetem lanparty-n, csak végül nem volt hozzá bátorságom :redface:
Mi? Ho? Ki? :D

Legközelebbi Lanon 100% hogy fölvetem, nem fogok félni tőle nyugi... max majd ketten elleszünk vele! :lul:

edit: az az igazság, hogy mivel egy nagyon a reflexekre és pályaismeretre építő játékról van szó akik kizárólag nyerésorientáltan tudják jól érezni magukat azokról el tudom képzelni, hogy nem élvezik de én, aki pl sokkal jobban élveztem az uccsó három helyért folyó ádáz küzdelmet a folytonos tüzijátékrakétázással, olajfoltozással meg áramozgatással, mint azt hogy nyerek marhajó volt. Nagyon régóta az első "verseny" játék ami alatt folyamatosan röhögött mindenki miközben egymást szivattuk megállás nélkül. Legutóbb talán a Star Wars Episode One  Racer-el toltuk split-screenbe ilyesmi versenyzést, de ez jobb mert lehet "lőni" is :D .
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Zen

Re-Volt IIRC csak nekem nem tetszett az egész világon.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

White SeeD

Grafika: szép, és a nemtúlerős gépemen is nagyon jól megy szinte maxon. Remélem a Gothic4-nél is így lesz. Azért ami nemannyira jött be, azok az arcok voltak. A szereplők mozgása sem volt sokszor az igazi.

Játéktér: A Gothic3-ban annyira örűltem, hogy nem mocskos barlangokban / romokban kell barangolnom, ahol eltévedek, csapdába esek / foggalmam sincs merre kéne menni/melyik rejtett kapcsolót kell megtalálni.. A játéktér igen jelentős része ilyen helyekből áll, főleg a végefelé. Persze a felszín sem fenékig tejfel. Tele van szörnyekkel, amik csapatokban vannak, ráadásúl igenhamar újratermelődnek, gyakorlatilag kifogyhatatlanúl. Nekem kicsit idegesítő volt, hogy a már megtisztított területek újra el vannak árazstva szörnyekkel, ráadásúl többen vannak és erősebbek.

Zene: A szokásos zene, a szokásos hangokkal. Amit utáltam, hogy a barlangban mindíg morgott valami, noha semmi sem volt ott.

Történet: Korrekt, de rövid. Bár térkép sem a túl nagy kategória, nem csoda hogy csak ennyit tudtak kihozni belőle.
A questek jók és 5letesek.

Játékélmény: A don oldalára álltam, a nagy "szabadság" oldalára. Közelharcos kasztban még easy szinten is nehéz a game. ahogy már említették, ha 1-nél több valami jön, jó esély van rá hogy meghal az ember, főleg az elején. Szerencsére sok helyen voltak segítőink, akik elég erősek voltak ahhoz, hogy elbánjanak sokszoros túlerővel is. Ott csak annyi volt a dolgunk, hogy védjük a hátát az npc-nek és persze magunkat.
Ennek ellenére a közelharcos kaszt maga a szívás. Gyakorlatilag minden erősebb, gyorsabb és jobb nálunk. Egyenesen a legvégéig, ahol a gagyi főbosst könnyebb volt leölni mint egy gyíkembert, vagy egy farkascsapatot.
Miközben vívunk kb a gothic3-ban elérhető opcióink vannak. támadunk vagy védünk, néha kitérhetünk, de ennek nemigen van értelme, már írták miért.
már az 1vs1 harc sem könnyű fegyverrel rendelkező lények ellen. gondolok itt arra, hogy ha a kardcsapás döntetlen (mindketten hátrálunk a csapás erejétől) 100% hogy az ellen tér magához előbb és bevisz 2-t. Sokkal gyorsabban emeli a kardját védelemre, és gyorsabban is csap le. így ha előbb is indítottuk a csapást és ő is támad mi szívjuk meg.
Ha nem erőszakoskodunk vele és rohanjuk le, kardcsapásaink a levegőt érik, míg az még 2x távolságból is le tud sújtani. Viszont ha nagy nehezen beszorítjuk valahova, elfelejt védekezni, és onnan már könnyű préda. Már amikor nem 4-en vannak és hátulról aprítanak. Lényeg, hogy közelharcos kaszt sokat fog szívni, így ajánlott mágusként menni :smile:
Van erős támadás, ami szintén nem ér sokat. az esetek 50%-ban blokkolja a dög, és mivel ő előbb tér magához én szívom meg. Ha még is beviszem, max 1 gyenge ütés tudok bevinni, amit az ő 2 ütése követ, amiből 1 biztos védhetetlen.
Végén már inkább a titán nyilvetőt használtam, amivel max 3 lövés volt egy ellen. De így meg jómagyar szokás szerint lőttem és futottam, ami nem gyorsította meg a játékmenetet :frown:
Ami még idegesítő volt, hogy már a potionok sem %-ot töltenek vissza, hanem egy nem is túl nagy értéket.

Összességében 7/10. Többet vártam tőle. Legalább egy Gothic 2-es harcrendszert. túl sok barlang, túl sok szívás az ellenfelekkel, a főboss leölése meg egy ügyességi játékhoz hasonlított a legjobban...
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

chilip

#5048
íjász-tolvaj is életképes, meg mágusként nem pazaroltam manát pl csontvázakra még akkor se ha mondjuk 3 jött. magas szintű bothasználat nagyon imba hogy ellensúlyozza azt hogy a leggyengébb közelharci fegyver és ráadásul 2 kezes  ::) akkor ezek szerint nincs a többi fegyvernembe megszakítás (=> chargeos támadás ami insta feloldja az ellen védekezését és még marha nagy bónuszt is ad a sebzésre). amúgy nagyon élveztem a kis puzzle-t mágus oktatásban, az erőd nagyon hangulatos hely.

ed.: amúgy 1v1-re van egy kurva jó módszer hogy bárkit leöljünk (tanoncként megvertem a mestert arénában vele 1-es bothasználat skillel...  ::) harc jó sokáig tartott :D )
elkezdesz előre és jobbra oldalazni közbe egeret az ellen felé forgatod mindig folyamatos védekezésben (persze hosszabb csata alatt el szokott fogyni az asztal az egér alatt :D ), mikor ellen támad és elüt melletted te ráversz a hátára 1-2-t és ismétled ezt a haláláig.

Edina-chan

na jöttem reklámozni egy MMORPG-t xD nem wow meg l2 szintű de 'cuki' azért.
Tales of Pirates a neve, és igazából egy privi szerót szeretnék reklámozni, amin én játszom, meg még 1 rakat magyar (igaz vannak noobok is de le vannak tojva)
ahhoz képest hogy privi szeró, már a 3. szerót nyitják, gondolom jó sokat donate-znek  :D (én nem,háh.) viszont pontokat lehet nyerni amit le lehet vásárolni ha szerzek több játékost. na de nem csak azért mutogatom ám..  :lazza:
http://tophun.fw.hu/
itt egy magyar oldal ha érdekel egy kis leírás róla. ja és poén mert ez a játék nagyon is szeret lopkodni, lehet a karidnak Naruto meg Bleach rucija is, és ahogy észrevettem One Pieces ruha is van, de nem hiába kalózos játék ez. xD
itt egy screenshot:

ha bárkit is érdekel v csak úgy érzi szeretne segíteni egy kocka lolin akkor itt regizzen:
http://dungeonsea.com/?act=register&ref=ecchan
és tőccse le  :D és ha nem akar játszani, elég csak belépni 1x, szétnézni azt uninstall.
thx ^__^

Selmo

Quote from: Edina-chan on 2009-10-15, 15:58:21
...
viszont pontokat lehet nyerni amit le lehet vásárolni ha szerzek több játékost. na de nem csak azért mutogatom ám..  :lazza:
...
ha bárkit is érdekel v csak úgy érzi szeretne segíteni egy kocka lolin akkor itt regizzen:
http://dungeonsea.com/?act=register&ref=ecchan
és tőccse le  :D és ha nem akar játszani, elég csak belépni 1x, szétnézni azt uninstall.
thx ^__^
Ahhha...
[spoiler]Where is my reward: sexy loli pics?
:D [/spoiler]

A tökéletesség unalmas.

Raggie

Uhh... most nem ugrom bele egy MMO RPG-be... Teljesíteni is kéne ebben a félévben valamit. :rolleyes:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Xzone

Most fizettem be a WoW-ot, szóval az elég lesz egyelőre :)

De segíthetek extra pontokat szerezni. Amúgy miért van privát szerver, ha az eredeti is ingyenes?

Én

Quote from: Fazék on 2009-10-13, 15:50:53
azt hiszem pár hete meg lett említve és jól le lettünk oltva valakivel, hogy milyen borzalmas egy játék. én imádtam anno :)
Én voltam szerintem. Pont most próbálom megint az ezüst kupát, ok hogy sok a nehéz pálya meg köcsögök az ellenfelek, okés ezért szeretem. De a kibaszott ghost town egyszerűen JÁTSZHATATLAN. Most pont meglett 3. helyre, de ez a pálya néha annyira kiakaszt hogy ordítok...

Raggie

Quote from: Én on 2009-10-17, 17:05:53
(...) ghost town (...)
Azaaaz! :D Legkirályabb pálya! Akkorákat lehet rajta ökörködni, hogy csak na!
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Én

Multiban lehet :D Tényleg, ezt lehet lanon játszani? Mert akkor hamachin keresztül alkothatnánk evvel is

Raggie

Quote from: Én on 2009-10-17, 20:11:36
Multiban lehet :D Tényleg, ezt lehet lanon játszani? Mert akkor hamachin keresztül alkothatnánk evvel is
Persze!! Én arról beszéltem végig! Gép ellen nem olyan poén, max arra jó hogy megismerd a pályákat...
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Én

Azért tud a gép is geci lenni már Arcade-on is :D jó pályák amúgy még museum 1-2, toys in the hood 1-2, toytanic 1, meg még bizt van, majd feltérképezzük :D

Edina-chan

#5058
oh valaki regizett, köszi xD már csak 1 ember kell és lesz 1 pontom.
egyébként ja, teljesen ingyenes, csak vannak ún. mallerek, akik támogatják a szerót 50-100-200 $-okkal,és vehetnek azokkal jó cuccokat, amiket meg sem lehet szerezni játékban..na most a nem mallerek is kaptak ilyen lehetőséget, de hogy olyan cuccaim legyenek, több száz embernek kéne beregelnie az én linkemen keresztül lol. xD szóval ez a kicseszés. (ha valaki mégis unatkozik, és ténylegesen játszana, akkor jöjjön a Royal Sea-re és keresse Iris-t  :D )

WoW..na az az amit soha nem fogok. Most próbáltunk ki egy eléggé ütős, összetett játékot:
http://uk.aiononline.com/
Aion online..olyannyira ütős, hogy az én kis gépemen tuti nem menne =.=' na meg fizetős, szóval kerestünk 1 privi szerót.

@Selmo: ha megtalálsz kapsz  :__devil:

thrall

Quote from: Xzone on 2009-10-15, 17:32:22
Most fizettem be a WoW-ot, szóval az elég lesz egyelőre :)

De segíthetek extra pontokat szerezni. Amúgy miért van privát szerver, ha az eredeti is ingyenes?
megkésve bár, de törve nem, a válasz a kérdésedre: mert priváton nem biztos, hogy kell fizetni a cuccokért, amik IRL pénzbe kerülnek, és azon kívül a ratek miatt (vannak akik nem szeretnek "lassan" fejlődni.. mondjuk a ToP-ban elég lassú a fejlődés)

Draconire

S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat

Rövidebb az elődeinél, cserébe tartalmasabb, élvezetesebb feladatok vannak. Végre adtak történeteket is a mellékküldetések mögé, így már van ösztönzés a felderítésre és más stalkerek segítésére. A főtörténeti szálról nem írok sokat, az átvezetők nagy része felirat nélküli volt, oroszul meg nem értek, szóval az kimaradt. Bár annyira nem volt bonyolult azok szerint amit iratokból és innen-onnan azért megértettem.

Pozitívum, hogy stabil és bugmentes, igazából csak logikátlanságokba futottam bele néhány küldetésnél. (Nem mindegy néha, hogy hol vár az ember pár napot pl.)

Apróságok, ahogy éppen eszembe jutnak:
Az első Stalker, sőt, talán az első játék, amiben a zuhogó eső úgy hatott rám, ahogy annak kéne. A folyamatos hangzavartól forgolódtam, és azt vártam, hogy mikor fog valami mögém lopakodni úgy hogy hallani nem, de érzeni már fogom...
A mutánsok viselkedésében egy pozitív lépést tettek, a bloodsuckerek pl még félelmetesebbek lettek, de majd lássa meg mindenki magának mit is csináltak a kis aranyossal.^^
Aki belekezd, mindenképp legnehezebb fokozaton tegye, azzal szerintem pont elég a kihívás, bár egész lehangoló tud lenni ahogy pár túlméretezett patkány szétkap másodpercek alatt a kimaxolt exoskeletonban. :D
A stasheknek adtak értelmet, most már egész komoly mennyiségű felszerelést és fegyverzetet lehet találni ha az ember megnézi őket, esetleg belebotlik egybe.
Lehet lopakodni! Bár nagyon nem ösztönöz erre a játék, de pozitívum hogy végre ezt is kidolgozták egy értelmesebb szinten.
Nagyon tetszett ahogy a játék végén összefoglalják a tetteid következményeiben történteket, a frakciók hogyan alakultak, egyes szereplők későbbi sorsát elmondták és hasonlók. (bár lehet hogy ez nem újdonság, a Clear Sky-t mai napig nem vittem végig a hülye bugossága miatt, meg azért mert a közepe-vége rohadt unalmas)


Így elsőre ennyit, majd ha kijön az angol szinkronos verzió, vagy meghaxolják az átvezetőket és feliratokat csempésznek beléjük, visszatérek rá.

Raggie

"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Kuroi Tenshi

Jól hangzik, már marhára várom, SoC számomra utóbbi évek egyik
legjobb játéka volt, remélem hozza annak a színvonalát és hangulatát.

Tycho

Marhajó lett, aláírom, csak kell egy rendes angol translation, és kicsit rövid ::)


Raggie: leszedtem egy másik változatot, az hibátlanul fut! :jee:

Raggie

Quote from: Tycho on 2009-10-20, 02:06:35
Raggie: leszedtem egy másik változatot, az hibátlanul fut! :jee:
Zsírosmájas! Majd kíváncsi leszek rá dx11-ben... :rolleyes:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Tycho

Quote from: Raggie on 2009-10-20, 03:13:39
Quote from: Tycho on 2009-10-20, 02:06:35
Raggie: leszedtem egy másik változatot, az hibátlanul fut! :jee:
Zsírosmájas! Majd kíváncsi leszek rá dx11-ben... :rolleyes:

Majd csak akkor, ha segítesz ma délután áthegeszteni 32bitről 64 bitre a win7et :D addig nem látja rendesen a memóriát ez a dög :ejnye:

Raggie

Quote from: Tycho on 2009-10-20, 07:36:16
Majd csak akkor, ha segítesz ma délután áthegeszteni 32bitről 64 bitre a win7et :D addig nem látja rendesen a memóriát ez a dög :ejnye:

Attól még a dx11 megy, nem?! o.O
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

White SeeD

http://gamepod.hu/hir/world_of_goo_szinte_ingyen_2.html

Zseniális egy játék, és még olcsó is.
Ha valakinek segíteni kéne megvenni csak szóljon. ;)
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Cloud

Saw


Kíváncsi voltam milyen játékot lehet csinálni a sorozatból, így gondoltam kipróbálom. Még csak két checkpoint-on vagyok túl de a "fűrészes" :D hangulat az már megvan.

Csak azt a mocskos irányítás ne lenne. (pl.: ajtón lévő számzárat az egérrel kell használni. Bah... )
Graf-ról nem tok sokat mondani, notin közepes beállításokkal  egész tűrhetően megy. (még jó Unreal engine. :D )
Viszont a beállításoknál nem sok mindent lehet beállítani. Környezet részletessége, tárgyak részletessége, felbontás. Ennyi. :( )

Asszem hagyom a játékot amíg nem lesz magyarosítás hozzá. Érdekelne a történet is. :D

Kuroi Tenshi

Quote from: Cloud on 2009-10-25, 21:00:52
Asszem hagyom a játékot amíg nem lesz magyarosítás hozzá. Érdekelne a történet is. :D

Ezt. Nem. Mondod. Komolyan. ....  :3x3:
"Angol, anyabaszó. Beszéled?"
Erőltesd meg magad. Mi lesz így veled, angoltudás nélkül?