Melyik animét láttad legutóbb? Hogy tetszett?

Started by Feldin, 2006-03-09, 09:10:16

Previous topic - Next topic

kada

Redline
[spoiler=Röhögtem]Mert az awesome, az megvan.[/spoiler]
[spoiler=Sírtam]Mert néhol megfeküdte a gyomrom a túl sok kiszámítható awesome.[/spoiler]
[spoiler=Végső benyomás][/spoiler]
A fésű mindent vitt, kell egy olyan.

Junchi

>Redline
Ezzel megszületett a "Tsukihime anime nem létezik" U-s verziója. Ergo mindenki egy véleményen. Félek!

[spoiler]Egyszer majd én is sort kerítek ám rá. Csak a jó ég tudja, mikor.[/spoiler]

Darkstar

Quote from: Junchi on 2011-08-26, 19:35:50
Ergo mindenki egy véleményen. Félek!
Én még mindig fenntartom a "nem egy nagy durranás" véleményemet.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

NLZ

Ja a fésű fasza volt, azt énis néztem második végignézésre. :D
[reserved]

kada

Quote from: NLZ on 2011-08-26, 20:28:53
Ja a fésű fasza volt, azt énis néztem második végignézésre. :D
Második végignézésnyire azért nem elég józanon ha nincs társaság.

Member

Quote from: Darkstar on 2011-08-26, 19:36:47
Quote from: Junchi on 2011-08-26, 19:35:50
Ergo mindenki egy véleményen. Félek!
Én még mindig fenntartom a "nem egy nagy durranás" véleményemet.

Kraivan

Quote from: SaiyaGin on 2011-08-19, 22:50:25
Mahou Shoujo Madoka Magica
Annyit hozzácsapnék, hogy valóban nem változott Madoka jelleme, hanem az események hatására érettebb lett a gondolkodása. Elvégre ez a dimenzióbeli Madoka az aki megoldotta a dolgokat.

Meg a sorozat végefelé erősen gondolkoztam azon hogy nem is Madoka a főszereplő, hanem Homura.

Bishop

Red Line

Még Sokk Hatás alatt vagyok, so i just leave this here...


Selmo

Quote from: Darkstar on 2011-08-18, 13:49:34
Mit esztek annyira ezen a Redlineon? Jó kis eyecandy, de azon túl nem egy nagy durranás.
+1

A tökéletesség unalmas.

Acchan

Szerintem baromi jó volt, csak mintha vmiről elfeledkeztek volna a nagy lovey-dovey zárás közepette... Vagy ez a roboapokalipszis - így a verseny után - már senkit se érdekel?  :D

NLZ

[reserved]

Flaser

Quote from: Acchan on 2011-08-27, 22:12:16
Szerintem baromi jó volt, csak mintha vmiről elfeledkeztek volna a nagy lovey-dovey zárás közepette... Vagy ez a roboapokalipszis - így a verseny után - már senkit se érdekel?  :D

Apocalypse, what apocalypse? Volton ezredes elintézte Funky Boyt...
(legalábbis addig nem halassz majd róluk, amíg ki nem jön a vore-yaoi doujinshi ami ezt a szálat dolgozza fel).
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

Cloud

Mondjuk a Funky Boy szál akár ki is maradhatott volna szerintem...

Btw elnéznék egy sorozatot ebből az egészből. :D

kada

Ó, szerintem nagyon funky volt a Funky Boy szál.
Szóviccet félretéve a másfél óra tesztoszterontúlagolt teljesen irreális arhaikus és érthetetlenül népszerű - azt hinné az ember ilyen technológiai szinten sokkal látványosabban tudnák magukat a galaxis milliárdnyi(?) inteligens(!?) életformái közvetlen és nagyon látványos életveszélynek kitenni - sportja (melynek főleg a reklámok és az alvilági részei a lénye) mellett üdítő volt egy enyhe sugallatot látni hogy az egésznek van egy célja amit sikeresen elért valaki a történet szerint, és nem csak és kizárólag a sportolófiú-meets-girl-and-is-bloody-ÓÓSZÓÓÓM történet bemutatása volt szándék és eszköz a megfelelő földi siker biztosításához.

Volton és Titan nagy arcok.

Bishop

Szerintem sokan már csak azért nem kedvelik mert annyira felkapott  :hehe: Tényleg Eyecandy az egész, vagy mégse. A sztori kicsit foghíjas, nincs sok minden megmagyarázva rendesen, de még is valamiért minden olyan világos és nem érzem hogy valami kimaradt volna. De még is ami a legerősebb, és nálam a legfontosabb dolog egy animebe azok a karakterek. Szerintem az összes karakter egyedi és nem érzem hogy háttérbe szorulna, vagy a tömegbe olvadna.
Frisbee pl a kedvenc karakterem, vagy Machine Head, Trava, Volton, Titan, Lynch. De a főhős se tudom utálni JP Frisbee kapcsolata az ami jobban érdekelt volna egyedül.
A zene és az animáció tökéletes, már csak a rajznál megemlíteném hogy nagyon részletes, ráncok, érzelmek, nagyon jól vannak ábrázolva.
Persze vannak hibái, pl hogy JP 400al zúzza össze magát többször is, még is egy kar törésen kívül nem sok baja lett. Meg valahogy a sebesség ábrázolásához képest nem is mentek olyan vészesen sokkal, kicsit elrugaszkodottabb számokat vártam mint 300, pl 900 1500 km/h az úgy kicsit epicebb lett volna.
Hozzáteszem a világ amit alkottak, hatalmas franchise lehetne belőle ha akarnák a készítők. Sok karakter és faj van benne aminek a történetét megnézném. Roboworld vs Varázslók, Trava, Lynch, a zsaru. JP Frisbee kapcsolata.  Új versenyzők új fejlesztések. Hatalmas potenciál, de talán jobb is hogy ennyit kaptunk így töményen jó volt élveztem, nem gondolkodtam el a világ gondján. De a fenébe is IT WAS AWESOME! És egy olyan fésű kell :D

Also
Quote from: Flaser on 2011-08-18, 18:49:39
it will make you feel like you're 15 again, you've just cracked open the door to this unfathomable world of Japanese cartoons and you're pretty sure this is the coolest shit ever.

SaiyaGin

Ghost Hound
Nem egy tucatanime, az biztos. :)
Jó volt látni, hogy mennyi munkát belefektettek a készítők a tudományos háttér megírásába, de. De egy idő után már azt éreztem, hogy a nagy igyekezetben - hogy egy új klasszikust hozzanak létre -, elszaladt velük a paci és végül túl sok mindent tömtek bele a 22 részbe.
Az utolsó részekre már az is zavaró volt, hogy mindenki ismert mindenkit.

kada

Bishop:
Utálni spec asszem innen senki se utálja, csak van akik rögtön lecserélik sig+avatár párosukat, van aki józanon karácsony elött nem nézi meg megint.

A sebességgel speciel pont nem volt bajom mert tényleg nem "praktikusak" azok a sebességek földi járműveknek, de persze mivel mind a pilóták ereiben és a kocsik tankjaiban AWESOME található, az ellenkezője se zavart volna.
És igen, karakterek és történetek érdekelnek, valahogy a történetet a mindenféle félig-kidolgozott szálak ellenére se éreztem félig-kidolgozottnak.

Franchise? Lehetne. Érdekes lenne hogy hasonló AWESOME szinttel, vagy picit finomhangolva hogy csak a legEPICebb részeken legyen ilyen. Egy filmet könnyebb szerintem így megcsinálni, de egy sorozatnál lehet hogy több "pihenőt" várnék, ahol csak minden vagyon ingóság földi jószág és fővesztés árnyéka lebeg a fejük felett mint damoklész kardja mert mondjuk az új motor még nem érkezett meg, ahelyett hogy ... pl ahogy a győztes nyert :P

És még mindíg kell egy olyan fésű  :D

LuckyDingo

off... Nem reklámozni akarom a boltot, de akinek annyira kell egy fésű, annak itt egy link.. XD

http://www.unnepekaruhaza.hu/php/wtermresz.php?tid=1733

Bishop

Ez nem jó nem kés formájú a fésű és valószínűleg műanyag :P :D

NLZ

Kell fogni egy igazi kést és be kell vagdosni. :D
[reserved]

Bishop


Cobra

Na én is túl vagyok a Redline-on. Nekem ez túl csicsás meg "cool" volt, meg ezt a fajta grafikát se szeretem. Egyszer meg lehet nézni, de nem egy többször nézhető darab szerintem.
Hide and fear, Cobra Commander is here !


Cloud

Quote from: Member on 2011-09-02, 00:08:02
Argento Soma

Szokásos minőség. :D    Nincs mit hozzáfűznöm. :)    Redline kritika nem lesz?

Member

#8964
Letöltöttem, de még nem néztem meg. Sőt, ezen a héten még animét is alig néztem, bár Kaiji újabb 2 golyót lökött le a mélybe, az megvolt. :) Viszont egy srác felhívta valamire a figyelmemet, ami most egy alternatív öbölbe terel a legközelebbibe.

Cobra

Örülök, hogy tetszett a Yousei-kun Argento Soma  :angyali:
Hide and fear, Cobra Commander is here !


Member

Quote from: Cobra on 2011-09-02, 17:52:20
Örülök, hogy tetszett a Yousei-kun Argento Soma  :angyali:
Még talán te is ajánlottad, nem? :D

Cobra

Hide and fear, Cobra Commander is here !