FTP kliens/szerver help-topic

Started by pukkandur, 2004-01-11, 18:14:08

Previous topic - Next topic

Cloud

Na most ránéztem, a Manga meg a Pics is üres. Gondolom elszállt egy HDD, de majd többiek jelentik majd hiba okát.

dajkalaszlo20

Értem már. köszi a gyors reakciót!

nightdevil

Valaki akinek van jogosultsága nézzen rá légyszi az Arakawa under the bridge második szériájára, mert a tc elküld egy "No such file or directory" üzenettel. Lehetséges, hogy a fájlnév miatt, mert valami retardált karakter van benne.
Köszönöm

zsozso

Quote from: nightdevil on 2013-09-26, 03:07:54
Valaki akinek van jogosultsága nézzen rá légyszi az Arakawa under the bridge második szériájára, mert a tc elküld egy "No such file or directory" üzenettel. Lehetséges, hogy a fájlnév miatt, mert valami retardált karakter van benne.
Köszönöm
Javitva.
Koszi!
Death is the only redemption

hubulka

Szeretném megkérdezni,hogy a "doujinshi" könyvtár miért nem nyitható meg ill. üres.
Vagy ez csak nálam jelentkezik?
Előre is köszönöm. :merci:

zsozso

Quote from: hubulka on 2013-11-25, 12:24:49
Szeretném megkérdezni,hogy a "doujinshi" könyvtár miért nem nyitható meg ill. üres.
Vagy ez csak nálam jelentkezik?
Előre is köszönöm. :merci:
Javitva, koszi az eszrevetelt!
Death is the only redemption

Danuve

Sziasztok!

Nekem ugyanaz a problémám van, mint amit gizmo1981 említett az előző oldalon.

Főoldalon regisztrált acc/pw párossal nem enged be. (530 Login incorrect)

Megváltoztattam a jelszót ott, majd újra megpróbáltam, és úgysem engedett. Elolvastam a FAQ-ot illetve ezt is, de nem találtam megoldást. Tudnátok nekem ebben segíteni?




Selmo

Nálam működik, próbálj ki egy másik klienst, pl böngészőt.

A tökéletesség unalmas.

zsozso

Quote from: Danuve on 2016-05-02, 09:36:37
Sziasztok!

Nekem ugyanaz a problémám van, mint amit gizmo1981 említett az előző oldalon.

Főoldalon regisztrált acc/pw párossal nem enged be. (530 Login incorrect)

Megváltoztattam a jelszót ott, majd újra megpróbáltam, és úgysem engedett. Elolvastam a FAQ-ot illetve ezt is, de nem találtam megoldást. Tudnátok nekem ebben segíteni?

Javitva, most probald.
Death is the only redemption

Danuve

Quote from: zsozso on 2016-05-02, 12:52:30
Quote from: Danuve on 2016-05-02, 09:36:37
Sziasztok!

Nekem ugyanaz a problémám van, mint amit gizmo1981 említett az előző oldalon.

Főoldalon regisztrált acc/pw párossal nem enged be. (530 Login incorrect)

Megváltoztattam a jelszót ott, majd újra megpróbáltam, és úgysem engedett. Elolvastam a FAQ-ot illetve ezt is, de nem találtam megoldást. Tudnátok nekem ebben segíteni?

Javitva, most probald.


Köszönöm a segítségedet. Már működik! 

Geiron0130

Helo sajnos az ftp nem enged be olyat ír ki, hogy nincs ip cím tudna valaki ez ügyben segíteni?

NLZ

Quote from: Geiron0130 on 2017-01-20, 18:41:13
Helo sajnos az ftp nem enged be olyat ír ki, hogy nincs ip cím tudna valaki ez ügyben segíteni?

jah, az a probléma, hogy elirtad a címet
[reserved]

Wiper

Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni. A főoldalon nem tudom a jelszót beállítani. (Firefox és IE böngészővel is próbáltam)
3 lépcsőből álló hurok alakul ki.
A főoldalon felhasználó nevet és e-mail címet kell megadni. Eddig okés. Kaptam egy linket, ahol be kell írni a felhasználónevet, ekkor viszont egy újabb emailt küld, ahol a linkre kattintva erősíthetem meg, hogy jelszót akarok változtatni és írjam be a felhasználó nevem vagy email címem. Ekkor egy újabb... és így megy a végtelenségig.

Mi a probléma? (Nem szeretem a Chrome-ot, nincs telepítve, de ha ez a gond, akkor...)
Köszönöm!

Wiper

[spoiler]
Quote from: Wiper on 2017-02-16, 12:00:40
Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni. A főoldalon nem tudom a jelszót beállítani. (Firefox és IE böngészővel is próbáltam)
3 lépcsőből álló hurok alakul ki.
A főoldalon felhasználó nevet és e-mail címet kell megadni. Eddig okés. Kaptam egy linket, ahol be kell írni a felhasználónevet, ekkor viszont egy újabb emailt küld, ahol a linkre kattintva erősíthetem meg, hogy jelszót akarok változtatni és írjam be a felhasználó nevem vagy email címem. Ekkor egy újabb... és így megy a végtelenségig.

Mi a probléma? (Nem szeretem a Chrome-ot, nincs telepítve, de ha ez a gond, akkor...)
Köszönöm!
[/spoiler]

Egy kicsit szomorú vagyok, hogy bő 2 hét elteltével sincs válasz  :bruhuhu:

zsozso

Szia

Probald ki egy privat tabbol, mert nekem gond nelkul adja az uj jelszot.

Udv,
Zsolt
Death is the only redemption

Deeco

Sziasztok!
Szeretnék segítséget kérni, total commanderrel be tudok lépni, semmi gond, viszont minden mappát üresnek látok.
Évek óta használom és soha nem volt gondom. Hol lehet a probléma?
Köszi előre is

Selmo

Volt egy leállás, még nem lettek visszacsatolva a fájlok, majd Zso megcsinálja, ha odajut.

A tökéletesség unalmas.

Deeco

ó, akkor várok türelemmel :)
köszönöm

zsozso

Quote from: Deeco on 2017-05-06, 07:45:56
ó, akkor várok türelemmel :)
köszönöm

Javitva.

Koszi!
Death is the only redemption

parun90

Üdv, remélem él még ez az oldal :) régi regim már sajna nincs meg úgyhogy csináltam egy újat, de azzal nem enged be az ftpre 530as hiba.

10x átnéztem, lépésről lépésre, jelszót is változtattam. De sajna nem enged be sehogy. Esetleg meg tudnátok nézni, hogy hol a probléma?

parun90

Megoldódott, ha valaki megycsinálta akkor azt köszönöm, ha meg csak a rendszer magától akkor a rendszert köszönöm :)

praisethesun

#531
Sziasztok, nálam is 530. Ezzel a névvel regeltem a főoldalon is.

Szerk: javult, köszi.

Ajbars02

Sziasztok, régi regisztrációm már nincs meg , regisztráltam újra.Ftpszerverre probáltam csatlakozni , de sajnos 530 as hibával nem enged fel . A beállításokat át néztem , ha minden igaz az jó .

lacikanagyika1

Sziasztok.
Ftpszerverre probáltam csatlakozni ,de sajnos 530 as hibával nem enged fel, nem a fórumos felh/jelszót használtam. A beállításokat a leírás alapján csináltam de nem működik.
Van esetleg valakinek ötlete hogy mi lehet a baj?
Előre is köszi a segítséget!

Konstancia

Sziasztok! Ugyanez a problémám nekem is, mint a felettem írónak. Pár napja még minden gond nélkül be tudtam lépni az ftp-re, aztán ma azt láttam, hogy nem sikerül. Megváltoztattam a jelszavamat, mert más esetleges megoldás nem jutott eszembe, de így meg 530-as hibát ír ki, pedig mindent ugyanúgy hagytam, csak a jelszó mezőt változtattam meg az új jelszóra, de többszöri próbálkozás és újbóli "biztonság kedvéért" való újrabepötyögés után is marad a probléma. :(

L.Han

Sziasztok,
Sajnos nekem is 530-as hibát ír.
Van erre megoldás vagy már megszünt a szerver?
A választ előre is köszönöm.
Szép napot.

zsozso

Most probaljatok ujra, szerintem megoldottam.
Death is the only redemption

Z04RD

#537
Quote from: zsozso on 2024-02-22, 22:20:06Most probaljatok ujra, szerintem megoldottam.
Csak egy FYI visszajelzés.
Nálam Linux Mint \ Double Commanderrel Passzív móddal, a főoldalon még az őskorban regisztrált accounttal továbbra is:
Info: [3], 530 Login incorrect.
:confused: :frown:
A Usernév/pass páros jó, a főoldalon beenged.
Esetleg próbáljak DC helyett FileZillát?
TC-re nem tudom mennyire van lehetőségem, de elvileg a DC a TC Linuxos megfelelője, kéne menjen.