FTP kliens/szerver help-topic

Started by pukkandur, 2004-01-11, 18:14:08

Previous topic - Next topic

Riaa

#480
Ááááá, így már értettem, mit kéne hova!:D köszönöm!!itt a szöveg:D :

Connect to: (2011.09.10 18:50:45)
hostname=usteam.hu:31337
username=reevee
startdir=
usteam.hu=212.40.97.3
220 Servers identifying string
USER reevee
331 Password required for reevee
PASS ***********
230 User reevee logged in
SYST
215 UNIX Type: L8
FEAT
211-Features:
MDTM
REST STREAM
SIZE
211 End
OPTS UTF8 ON
500 OPTS UTF8 not understood
Connect ok!
PWD
257 "/" is the current directory
Alkönyvtár
TYPE A
200 Type set to A
PASV
227 Entering Passive Mode (212,40,97,3,227,81).
LIST
150 Opening ASCII mode data connection for file list
Letöltés
Várakozás a szerverre...
226 Transfer complete

Cobra

Ez érdekes, a logban semmi hibajelzés nincs, aszerint rendesen kapcsolódtál a szerverre.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Riaa

#482
akkor mégis mi lehet a gond?:S

jelentem tisztelettel, megoldódott a probléma!!!!! nem tudom, pontosan miért nem volt jó eddig, de amint megváltoztattam a könyvtárat, ahova menteni akartam, máris töltötte.. valaki, aki okos, és ért hozzá, meg tudja mondani most miért állt fent ez a probléma, amikor a régi gépemen ilyen egyszer sem fordult elő?:D

Selmo

Első tippem, hogy a letölteni kívánt könyvtár nevében ékezet volt és nem tetszett neki, második tippem, hogy új windows lett felrakva és olyan könyvtárba akartál letölteni, amihez nem volt írási jogod.

A tökéletesség unalmas.

Bozont1987

Sziasztok. Lenne egy olyan gondom, hogy nem tudok csatlakozni az FTP szeróra. Mindent úgy csináltam ahogyan kell és kapcsolathívási hibára fut. Kérlek segítsetek. előre is köszönöm.

Selmo

http://usteam.hu/forum/index.php?topic=1446.0
Amennyiben minden így van beálítva és továbbra sem megy, akkor az első képen is látható tcftp.log fájlt keresd meg és a tartalmát másold be ide, hátha okosabbak leszünk tőle.

A tökéletesség unalmas.

gizmo1981

sziasztok egy jó ideig nem használtam a servereteket letölteni de most szerettem volna de nem megy minden úgy van beállítva ahogy itt van szájbarágósan leírva de semmi folyton login incorrect azt csat ledob.valami ötlet. köszi a segítséget

Cloud

Quote from: gizmo1981 on 2012-01-06, 22:26:22
sziasztok egy jó ideig nem használtam a servereteket letölteni de most szerettem volna de nem megy minden úgy van beállítva ahogy itt van szájbarágósan leírva de semmi folyton login incorrect azt csat ledob.valami ötlet. köszi a segítséget

Valamit te hibáztál akkor, most próbálom megy rendesen  a letöltés.

Kuroi Tenshi

Quote from: gizmo1981 on 2012-01-06, 22:26:22


Elírtad a neved vagy jelszavad. Jelszóból nem az itteni, fórumos kell, hanem
a főoldali.

gizmo1981


Kuroi Tenshi

Ha azt írnád, nem kapnál login incorrect üzenetet.
Próbálj meg a főoldalon bejelentkezni vele.

gizmo1981

most azt csináltam és ott enged.

Cloud

Quote from: Kuroi Tenshi on 2012-01-07, 01:02:03
Ha azt írnád, nem kapnál login incorrect üzenetet.
Próbálj meg a főoldalon bejelentkezni vele.

Hm, elküldte nekem a felhasználónév-jelszó párost, és tényleg nem engedi be.

zsozso

Quote from: Cloud on 2012-01-07, 07:43:47
Quote from: Kuroi Tenshi on 2012-01-07, 01:02:03
Ha azt írnád, nem kapnál login incorrect üzenetet.
Próbálj meg a főoldalon bejelentkezni vele.

Hm, elküldte nekem a felhasználónév-jelszó párost, és tényleg nem engedi be.

Elvileg javitva, most probaljatok.
Death is the only redemption

Cloud


sanyi007x

Sziasztok én egy problémával fordulok hozzátok amit a gyakori kérdésekbe nem találtam meg és igazából nem is nagyon értem az ftp szerverről való letöltéssel kapcsolatos ,sikerül a kapcsolódás minden rendbe megy ki is választok a fileokat el is kezdi a  letöltést de letölt 3 epizódot valamiből és utána a következő hibaüzenetet kapom a logba:

Válasz:   220 Servers identifying string
Parancs:   USER sanyi007x
Válasz:   220 Servers identifying string
Parancs:   USER sanyi007x
Válasz:   331 Password required for sanyi007x
Parancs:   PASS ********
Válasz:   331 Password required for sanyi007x
Parancs:   PASS ********
Válasz:   530 Only 3 connections per user allowed
Hiba:   Kritikus hiba
Hiba:   A kiszolgálóhoz nem sikerült a csatlakozás
Válasz:   530 Only 3 connections per user allowed
Hiba:   Kritikus hiba
Hiba:   A kiszolgálóhoz nem sikerült a csatlakozás

tehát naponta csak 3 file-t tudok letölteni a kérdésem hogy valami beállítási hibám van vagy egyszerüen ennyit lehet naponta leszedni és kész??

A válaszokat előre is köszönöm:)) Ha esetleg hülye a kérdés azért is elnézést kérek előre mert nem nagyon értek az ilyen ftp-s letöltéses dolgokhoz:)

Cobra

Mivel próbálsz letölteni? Itt az a gond, hogy egyszerre 4 kapcsolatot akar felépíteni a programod, és ezt nem engedi az ftp, mert max 3 lehet.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

sanyi007x

Filezilla-t használok letöltésre legalábbis használnám ha rendesen csinálná de akkor ezek szerint ott kell valamit átállítanom?

Cobra

Érdekes, mert a Filezilla elvileg csak 1 szálon tölt, de lehet van valami beállítása, amivel több szálon próbálkozik. Illetve ha több filet adsz meg neki, akkor lehet egyszerre próbálja letölteni őket, mindegyiket külön szálon.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

sanyi007x

Köszönöm a segítséget meg nézem a beállításokat ,ha nem akar működni akkor meg lecserélem valami másra:)

Cloud

Használj total commandert.

Bugatty_EB

Olyan problémám lenne hogy az ftp beállításokat teljesen jól adtam meg meg régebben haver felhasználóját használtam mert a régi oldal valami miatt nem küldte ki az aktiválós e-mailt.
Most hogy hiba van a belépéssel feljöttem az oldalra és láttam van regisztráció regisztráltam és és végre van sajátom.
FTP-re nem tudok egyszerűen fel lépni ezt írja ki állandóan:
http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2013_3_19_jgpu6kajsm.png

Selmo

Nálam is ez van. Ha zsozso hazaér, majd ránéz.

A tökéletesség unalmas.

Bugatty_EB

Akkor nem csak nálam van, köszi a gyors válasz akkor megnyugodhatok ^^

szkandergraun

sziasztok!

nekem is hasonló gondom volna mint Jozsoonak: amikor megpróbálok csatlakozni az ftp-hez 530-as hibával nem enged felcsatlakozni
jelszót és felhaszn nevet azt adtam meg amivel a főoldalon reggeltem, az ftp beállításaiban is a "mohán" leírtak szerint jártam el

tudnátok segíteni mi lehet a baj? (most próbáltam volna először felmenni az ftp-re, bannolt listán megnéztem ott nem voltam fönn, furi is lett volna ha még sosem próbáltam leszedni semmit :))

köszi a segítséget előre is!

szkandergraun

Módosítottam a jelszót így már rendben lett

BenX

Hali!
Csupán egy kérdésem lenni.
A már beállított FTP kapcsolatomnál esetleg van lehetőség arra, hogy TCMD-ben kimentsem valahova? Teszem azt ha átviszem egy másik képre ezt a "mentett" cuccot és ott társítom a TCMD-hez akkor felismerje, s társítsa a másik gépen lévő TCMD-hez :D

(normális esetben nem tennék fel ilyesfajta kérdést... de google most nem a barátom)

Kuroi Tenshi

Quote from: BenX on 2013-04-12, 15:46:57


1. Pontosítsd a kérdésed, mert zavaros, mit is akarsz tulajdonképpen?
2. Elég egyszer, egy helyen feltenned a kérdést
3. Ne nyiss neki külön topikot, ha már van ilyen témájú

Selmo

Quote from: BenX on 2013-04-12, 15:46:57
Hali!
Csupán egy kérdésem lenni.
A már beállított FTP kapcsolatomnál esetleg van lehetőség arra, hogy TCMD-ben kimentsem valahova? Teszem azt ha átviszem egy másik képre ezt a "mentett" cuccot és ott társítom a TCMD-hez akkor felismerje, s társítsa a másik gépen lévő TCMD-hez :D

(normális esetben nem tennék fel ilyesfajta kérdést... de google most nem a barátom)
Ha az FTP beállításokra gondolsz, azok a wcx_ftp.ini állományban vannak tárolva.

A tökéletesség unalmas.

dajkalaszlo20

Sziasztok,
csak annyi kérdésem lenne, hogy az ftp címen mi történt a japán tananyaggal?:) Mert egy ideje nálam üresnek mutatja a mappát.