Mennyi anime-t nézel?

Started by Lac, 2003-08-04, 17:37:17

Previous topic - Next topic

Te mennyi anime-t szoktál nézni?

Az meg mi? ;)
2 (2.7%)
Még csak most kezdtem, de láttam már párat
6 (8.2%)
Csinálom egy ideje, vannak kedvenc sorozataim
13 (17.8%)
Rajongok érte, sok-sok órát áldoztam már erre az életembõl
35 (47.9%)
Fanatikus vagyok, (majdnem) mindent megnézek, ami anime
15 (20.5%)
Minden anime-t láttam, a TV Tokyo levélben értesít az új sorozatokról
2 (2.7%)

Total Members Voted: 73

Kalibur

De van a fórum elõtt is élet...
Nekem is csak álom az 500, a 100 is, de fõleg azért, mert ennyi CD-re nincs is pénzem, és nem is tudom hova rakni... De ez ugye egyéni socprob :D
Azért töltök rendületlenül. Max a vinyón fogy el a hely...

És még mindig anime rulez :cool:
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Shock12

Ha nem félsz az adatvesztéstõl, akkor van annyira költséghatékony, hogy nem CDre költesz, hanem winyóra :D . Aztán majd ha lesz, akkor veszel DVDírót, és kiírod... vagy beimportálod eredeti DVDn (bár ahhoz több péz kell :) )

Rhyagelle

Minden archiválási megoldás kitünõ, egy a lényeg mihez van "kedved"??

"kedv":= "€ or $ or £ or Ft"

:hopp:
May the eternal fire of the Heaven burn your soul!

VASH

QuoteOriginally posted by Kalibur
De van a fórum elõtt is élet...
Nekem is csak álom az 500, a 100 is, de fõleg azért, mert ennyi CD-re nincs is pénzem, és nem is tudom hova rakni... De ez ugye egyéni socprob :D
Azért töltök rendületlenül. Max a vinyón fogy el a hely...

És még mindig anime rulez :cool:

Átvehetsz egy Í.J. kártyát:D

ha úgy is tanúlsz akkor meg használd ki a sulinetet én is onnan szereztem be mind a 260G tárhelyemet...
You can't stop me
I love the world with all its lies
You can't stop me
I'm close enough to kiss the sky
keep it to myself
keep it to myself

Drótmalac

Igen, ez a gyüjtögetõ életmód átka, soha nincs elég szabad hely.
Bár ritkán elöfordul, hogy valami nem tetszik, na az rövid úton lekerül a géprõl.
Bár én nem szeretek olyat arhiválni, amit nem néztem meg.
A CD írogatással pedig kb.: 2 probléma van:
1.: A rengeteg CD irdatlanul sok helyet foglal.
3.: Ha hirtelen írni valója van az embernek, észreveszi, hogy a tegnap vásárolt 20db CD-bõl kb.: 3 db, ami még felhasználatlan.
Így, marad az az állandó helyzet, hogy se hely, se üres CD:D

Relunx

Én mostanság egyre több és több animét nézek/fogok megnézni köszönhetõen haveromnak!

Kicsit jobban elmélyülök az animé világában..mûvelõdõm..kell hogy valami elnyomja a suli rossz hangulatát!

Relunx

Kalibur

Drótmalac rátapintott a lényegre ! :(
Ha már a sulinetnél tartunk, az másra használódik ki...

Ps: Lehet (jó, biztos), hogy kicsit elmaradott vagyok, de mi az az I.J kártya ?  (Ne röhögj! Komolyan ne röhögj! Én figyelmeztettelek !)
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Saori

QuoteOriginally posted by Kono
Legyek õszinte? Az utóbbi egy évben szinte alig néztem valamit, de mivel hiányzik mostanra v.hogy szeretném megoldani...vagyis.... Hello mindenkinek aki ismer és aki nem, visszatértem :) Zsozso grat az oldalhoz, mostantól ide is rendszeresen látogatok majd, mint a régi szép idõkben :P

Tudtam, hogy már láttalak régebben valahol, csak nem tudtam hol^^ És lőn fény a homályból...
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Zodd

Saori megtudnád mondani az avatarod miből van nagyon kawaii:D :whoah:
:bsd:

Saori

QuoteOriginally posted by Zodd
Saori megtudnád mondani az avatarod miből van nagyon kawaii:D :whoah:

Nincs semmibõl^^ rajz
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Zodd

Akkor esetleg az alkotó nevét ha lehetséges:zen:
:bsd:

Saori

QuoteOriginally posted by Zodd
Akkor esetleg az alkotó nevét ha lehetséges:zen:

Most megfogtál...:eek: halványlila gõzöm nincs...
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Itachi

Én ha tehetem minden éber percemet anime vél töltöm...Ennek persze vannak idegrendszeri mellékhatásai...Naruto Rulzzzz!!!:p
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Saori

QuoteOriginally posted by Lorenor
...Ennek persze vannak idegrendszeri mellékhatásai...

Errõl tudnék mesélni...:p
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Kono

QuoteOriginally posted by Saori
Tudtam, hogy már láttalak régebben valahol, csak nem tudtam hol^^ És lőn fény a homályból...


Hihi, naja egy jóidõre eltûntem, de néha fejáram azért... :)
...dancin' shinzou no bloody, ai gouon na neiro wa sei...

Kalibur

Vash jár még errefelé és csak nekem nem akar válaszplni, vagy szünetel??
Mind1, akkor mégegyszer kérdezek mindenkit, aki tuggya: mi az az IJ kártyahahaha ???
plz mongya mekk valaki:confused:
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

thebluesnote

Hehe... Nem akarja senki megmondani? Hát így jártál.

Tac-csont

Én pl a HDD re szavazok és amellett CD mert ha HDD be.... akkor a CD-n még megvan. Ezért fogok én is 120GB-s vincsiket veszegetni meg nagyobbakat ha lessz pénzem / valami munkafélém amivel keresek is pénzt. Nameg DC++ on is fennlógok mióta be lett üzemelve. Csak az idegesít én egy gagy P2-3 köztes géppel Chelloval felmegyek és egyszerre 6 gyerek is szed le rólam de úgy hogy én max 15kb val tudok feltölteni ehez képest 22 vel szedtek összesen rólam elsõ poén. A másik hogy én max 2 gyerekröl tudtam egyszerrre mert sosincsenek fenn és én öszesen nem szedek 5 kb/sec el. Arról már nem is beszélve hogy a letöltögetõ egyedek miatt nem volt kikapcsolva a gépem majdnem 2 napig. + amikor a 6. ma elkezdett letölteni rólam fagytam de 3 szor is mert mindíg visszamászott. És csodálkozik hogy miért dobálom le állandóan a letöltési kérelmét. Mert megírom hogy má így is 5 gyerek szed le rólam amikor max 2 re állítottam. De azé még jönne a többi is. Oooops kicsit eltértem a tárgytól. Bocsi. Szóval HDD marad !!!

Lac

QuoteOriginally posted by Tac-csont
Én pl a HDD re szavazok és amellett CD mert ha HDD be.... akkor a CD-n még megvan. Ezért fogok én is 120GB-s vincsiket veszegetni meg nagyobbakat ha lessz pénzem / valami munkafélém amivel keresek is pénzt. Nameg DC++ on is fennlógok mióta be lett üzemelve. Csak az idegesít én egy gagy P2-3 köztes géppel Chelloval felmegyek és egyszerre 6 gyerek is szed le rólam de úgy hogy én max 15kb val tudok feltölteni ehez képest 22 vel szedtek összesen rólam elsõ poén. A másik hogy én max 2 gyerekröl tudtam egyszerrre mert sosincsenek fenn és én öszesen nem szedek 5 kb/sec el. Arról már nem is beszélve hogy a letöltögetõ egyedek miatt nem volt kikapcsolva a gépem majdnem 2 napig. + amikor a 6. ma elkezdett letölteni rólam fagytam de 3 szor is mert mindíg visszamászott. És csodálkozik hogy miért dobálom le állandóan a letöltési kérelmét. Mert megírom hogy má így is 5 gyerek szed le rólam amikor max 2 re állítottam. De azé még jönne a többi is. Oooops kicsit eltértem a tárgytól. Bocsi. Szóval HDD marad !!!

[OFF]
Lehet, hogy azért szedtek rólad annyian, mert egy bizonyos fájlméret alatt akkor is enged tölteni rólad, ha nincs szabad slot-od. Ez azért kell, hogy ne kelljen egy 20k-s fájlra 4 órát várni. Amúgy melyik HUB-ot használod?
[/OFF]

[ON]
Egyre kevesebb anime-t nézek. Már nem merek letölteni ismeretlen sorozatokat, az ismertek közül meg havonta jön az újabb rész, szóval addig szünet. Helytelen...

Kalibur

QuoteOriginally posted by thebluesnote
Hehe... Nem akarja senki megmondani? Hát így jártál.

Ja, olybá tûnik. De miért ???
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Tac-csont

Én egy magyar és egy Amcsi hub-on vagyíok fenn pill és megnézem. @@@ Flash @@@ = flash-hub.dyndns.info:1666
és a [BBB]WaREz CaVE = warezcave.udgnet.com
Nevem [HUN]Tac-csont mimás :-] Ma este lessz új megosztásom chatiba írd meg hogy usteam-es vagy és kapsz slotot.
És a Fileok full CD-s filmek voltak csak azé egy Chellorol 6-an ne szedjenek már ez azért kicsit pofátlanság. 600MB feletti filmeket ráadásul.

VASH

Volna egy kis problémám:D

nincs több hely a vinyómon már letöröltem minden játékot kivéve a anime gamékat...

ezt ûbereljétek:D
You can't stop me
I love the world with all its lies
You can't stop me
I'm close enough to kiss the sky
keep it to myself
keep it to myself

Chronos

QuoteOriginally posted by VASH
Volna egy kis problémám:D

nincs több hely a vinyómon már letöröltem minden játékot kivéve a anime gamékat...

ezt ûbereljétek:D
Nekem ez már fél éve így megy...;)

CHRONOS

Shock12

Nem ûbereljük... mivel én is folyamatosan archiválom, ezért a mostani 150 giga sincs tele... ;)

VASH

QuoteOriginally posted by Chronos
Nekem ez már fél éve így megy...;)

CHRONOS

OK, nem szóltam:D:D:D
You can't stop me
I love the world with all its lies
You can't stop me
I'm close enough to kiss the sky
keep it to myself
keep it to myself

thebluesnote

QuoteOriginally posted by Kalibur
Ja, olybá tûnik. De miért ???

:D ÍGY JÁRTÁL :D

Tac-csont

Kíváncsi leszek ha a 120GB-s helyett már 240GB om lessz még mindíg ilyen nehezen boldogulok e majd.

Drótmalac

QuoteOriginally posted by Tac-csont
Kíváncsi leszek ha a 120GB-s helyett már 240GB om lessz még mindíg ilyen nehezen boldogulok e majd.
Biztosan, a számítógépen tárolt adat olyan, mintha gáznemû lenne, kitölti a rendelkezésre álló helyet. (annak idelyén még 1GB alatti tráterület volt, és az ember, éppenhogy elfért rajta, ha megduplázta, megtízszerezte, akkor két napig üres volt, utána megint, éppenhogy elfért rajta...);)

Ekuseru

nekem csak 30 gigás vinyóm van és mindig tele van, de mégsincs gondom. Megnézek egy sorozatot és utána letörlöm, ha meg fel akarom irni és beszereztem a kellõ mennyiségû üres CD-t akkor megint leszedem az ftp-rõl és felirom (végülis onnan biztosan nem vész el) ;)
kb 3-4 ilyen sorozat van most amit nem tudok felirni mert nincs elég cd-m
egyébként sem tudnék teljes sorozatokat tárolni mert most is vagy 10 sorozatot nézek egyszerre:D
日本 - 中國 - 한국

Tac-csont

QuoteOriginally posted by Drótmalac
Biztosan, a számítógépen tárolt adat olyan, mintha gáznemû lenne, kitölti a rendelkezésre álló helyet. (annak idelyén még 1GB alatti tráterület volt, és az ember, éppenhogy elfért rajta, ha megduplázta, megtízszerezte, akkor két napig üres volt, utána megint, éppenhogy elfért rajta...);)

Szóval arra akarsz kilyukadni hogy bármekkora HDD-m is lessz úgy is mindíg telerakom egy két hét alatt !!! Erre már én is gondoltam :-] Van benne valami. 10GB-os is mindíg tele volt még most is és 120GB -os is 2 hét max 3 alatt tele lett rakva pedig szortíroztam is a cuccokat és törölgetek is sokszor meg Írom lefele CD-re de mindíg tele van :-]