Hónap végi vizsgafelejtős filmmaraton

Started by Ramiz, 2008-01-06, 17:18:40

Previous topic - Next topic

Ramiz

egyre gázosabb az időpont... az egy dolog h mindenki mást tud :D de engem még dolgozni is berendeltek vasi-ra :( de sebaj mert egyrészt 1PM-re már otthon tudok lenni (1300), másrészt lehet h Raggie nyit és indulhat 10kor. mérnem beszélek vele. de beszélek.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Próféta

Quote from: Bicskei on 2010-02-05, 16:17:03
üdv a népnek egy korábbi meghívásnak tennék eleget persze ha lehet. szívesen csatlakoznék a filmmaratonhoz...ha persze nem zártkörű titkos társaság??
Pedig titkos, azt se értjük, hol hallottál rólunk.
Jöhetsz amúgy, de az Örs Vezér terétől bekötött szemmel vezetünk majd a rejtekhelyünkre.

Tényleg, 10:00 Örs vagy 10:00 Ramiznál (= 9:15 Örs)?
Vagy ugyanez 4 órával eltolva, ha Raggie nem nyit és indul.

Ramiz

A 1300 Ramiznál tuti jó, a korábbiról is még ma nyilatkozok.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Zsiga

#993
Nekem is jobb lenne a 1300, mert anyám most találta ki hogy megyünk délelőtt vidékre. Egyig talán hazaérek, max. kicsit kések.
Ha korábban kell a TV (kell egyáltalán?) akkor holnap késő délután el kéne jönnie érte valakinek.

Szerk.: Jelentem, szopás van. Most szóltak hogy be vagyok rendelve vasárnap éjszakára.

Fazék

vannak kétségeim, hogy mennyire használható állapotban van Nakedape projektora, az első maraton beüzemelés óta nem volt használatban, csak porosodott...

Zsiga ez mit jelenet? abszolút nem tudsz jönni, vagy mondjuk csak 1-től 6-ig?

Zsiga

Quote from: Fazék on 2010-02-06, 11:23:27
vannak kétségeim, hogy mennyire használható állapotban van Nakedape projektora, az első maraton beüzemelés óta nem volt használatban, csak porosodott...

Zsiga ez mit jelenet? abszolút nem tudsz jönni, vagy mondjuk csak 1-től 6-ig?
Egy körül érek haza vidékről, hatra megyek melóba, fél óra oda az út, és aludnom is kell előtte pár órát legalább hogy ne dögöljek meg ha esetleg egész éjszaka mennénk...

Fazék

Quote from: Zsiga on 2010-02-06, 11:38:35
Quote from: Fazék on 2010-02-06, 11:23:27
vannak kétségeim, hogy mennyire használható állapotban van Nakedape projektora, az első maraton beüzemelés óta nem volt használatban, csak porosodott...

Zsiga ez mit jelenet? abszolút nem tudsz jönni, vagy mondjuk csak 1-től 6-ig?
Egy körül érek haza vidékről, hatra megyek melóba, fél óra oda az út, és aludnom is kell előtte pár órát legalább hogy ne dögöljek meg ha esetleg egész éjszaka mennénk...
tehát abszolút nem tudsz jönni. van ez így. a tv-det ebben az esetben sztem hanyagoljuk. Nakedape projektorára bízni az egész eseményt viszont hogy is mondjam.. szóval merészségre vall sztem, de persze erről nyilatkozzon majd ő, de mióta hazajött egyszer sem láttam msn-en, biztos folyamatosan csajozik...

kikuchiyo

Célravezető lenne felhívni talán?
"Kelj fel és próbáld ki a projektort!" vagy hasonló...
Failure is the default option

Fazék

Quote from: kikuchiyo on 2010-02-06, 11:52:31
Célravezető lenne felhívni talán?
"Kelj fel és próbáld ki a projektort!" vagy hasonló...
ha nincs fönt msn-en, akkor nincs otthon, szóval kvázi fölösleges hívni, úgyse tud ránézni a projektorra. márpedig én be nem vállalnám az eseményt projektoros megoldással úgy, hogy le se teszteli előtte a Domonkos

kikuchiyo

Tehát akkor jelen állás szerint van egy visszavont és egy be nem vállalható állapotú megjelenítőeszközünk.

Akkor a következő kérdés: ki hoz laptopot és azok közül melyiknek a legnagyobb a képernyője? :D
Failure is the default option

Fazék

beszéltem nakedape-val, otthon van és nincs net náluk jelenleg. a projektort mindjárt leellenőrzi.

Ramiz

Tovább szűkül az időkeret (időablak? vagy hogy is van ez a szakkifejezés), mert Mazsi nem vállalta be a két éjszaka nemalvás és piálás + buszút (és piálás) után a Filmmaraton megnyitását (ami egyre kevésbé maraton-like... :(), én viszont nagymamám szülinapjára is be kell ugorjak gyorsan, úgyhogy kezdés 1400-kor esedékes, ami azt jelenti, hogy az utolsóbuszosoknak kábé 4-5 film fér majd bele (10-ig), az éjszakaisoknak / autósoknak meg akár 6 is.

Ha nem lesz tévé, akkor a pincés tévén nézhetünk, max szűkebben kell körülülni.

Amúgy hányan leszünk akkor?

Illetve Zsiga, mikor ugorhatok be hozzád a Dystopian Collection-ért? :lazza:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

kikuchiyo

A végleges program megvan már? Vagy "majd kialakul"?

Én viszem a Thirst-et, amit ígértem - másvalami kell még?
Failure is the default option

Zsiga

Quote from: kikuchiyo on 2010-02-06, 14:42:52
Én viszem a Thirst-et, amit ígértem - másvalami kell még?
Azt javasolnám hogy tegyük félre legközelebbre, most töltöm az 1080p-t. :) (Csak 14GB, lol. :zomg:)

kikuchiyo

Akkor nem is vettek le sokat a BD bitrátájából. Akartam is amúgy finoman utalni rá, hogy nem akarod-e megszerezni Zsiga-minőségben :D
Failure is the default option

Próféta

Ej, rossz hírek ezek.
Nekem ugye 19:00-kor meg a város ellenkező végében (Fehérvári út) lesz jelenésem. BKV-vel Ramiztól 70-80 perc, de autóval is több mint fél óra.  Ez ilyen formában részemről necces, gyakorlatilag egyetlen film férne bele 14:00-től, cipőkanállal kettő. Még habozok.

kikuchiyo

Akkor ki jön? :(

(És én is úgy vélem, hogy nem tudom bevállalni a hajnalig maradást. Jobb lett volna szombat-vasárnap fordulójára időzíteni.)
Failure is the default option

Fazék

oké, mostani hangulatommal amúgy se éreztem túl sok kedvet a maratonhoz (főleg a kimozdulás és városon keresztülutazás része zavart), ezek az újabb problémák csak megerősítették ezt az érzést, szóval részemről visszamondanám a megjelenést, és ez persze köcsögség részemről, de ha Nakedape nem talál vmi alternatív fuvart, akkor innentől ő is ki van lőve

Kuroi Tenshi

Ahogy közeledik az időpont, exponenciálisan nő a
problémák száma. Új Murphy törvény is lehetne.

Attól félek srácok a holnapi nap most már kiesett.
Jövő hét? Ja nem, az valentin-nap, néhányan lehet
mással lesznek elfoglalva. Két hét múlva, 20-21?

teraflare

látom nem én vagyok az egyetlen akinek nem lett jó ez a hétvége filmezni  :haha:

kikuchiyo

Failure is the default option

Flaser

Sztem. postpone, mert mindenkinek csúszik és úgy fest van még más programja is.
Jövő hétvége?
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

Kuroi Tenshi

Quote from: Kuroi Tenshi on 2010-02-06, 15:36:10
Jövő hét? Ja nem, az valentin-nap, néhányan lehet
mással lesznek elfoglalva. Két hét múlva, 20-21?
Quote from: Flaser on 2010-02-06, 21:12:57
Jövő hétvége?

A slowpoke is you :p

Házigazdák?

kikuchiyo

Quote from: Kuroi Tenshi on 2010-02-06, 21:19:30
valentin-nap, néhányan lehet
mással lesznek elfoglalva.

Minek nézel te minket?
Failure is the default option

Kuroi Tenshi

Quote from: kikuchiyo on 2010-02-06, 21:21:02
Minek nézel te minket?

Nyilván nem konkrétan rád gondoltam, ha így jobban tetszik  :P :__devil:

Ramiz

Nagyon sajnálom srácok... :( Tudom, hogy minél kevésbé maratonabb a maraton, annál kevésbé érdemes kibumliznotok ide, még 4 film kedvéért sem... olyan nehéz ezt összehozni, hogy mindenki itt lehessen, aki igazán szeretne...

Pedig én... pedig én igazán szerettem volna egy jó buli lehetőséget csinálni... de elbuktam...


Jövő hét nekem biztosan nem jó, utána meglátjuk, de necces, mert a félév beindultával hétköznap full-time egyetem, így hát hétvégénként kell ledolgoznom a heti 20 óra nagy részét, plusz a nyelvtanfolyam is folytatódik szombatonként... de azért igyekszek majd kitalálni valami időpontot...


PS.: akinek esetleg még így is van késztetése kijönni kora délutánra és megnézni 2-3 filmet, az írjon pm-et vagy hívjon fel vagy írjon sms-t (a számom reggel 8-tól meg tudom mondani itt (pm-ben) is meg emailben is, Skype me! @ "borbiro.andras.transcom"). A Thirst nekem is megvan, meg 100 más rosszfilm meg 2000 más jófilm. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Bicskei

Ramíz majd legközelebb összejön ismerve téged úgysem adod fel mert nálad az erő..
Ultras liberi

noriko

Hát itt meg mi történt?  :eek:
olvasom, hogy akkor 18 óra buszút után hova és hányra menjek, erre sorra hullanak ki az emberek? Milyenmárezhé!
"I wish I could, but I don't want to."

Zsiga

Quote from: kikuchiyo on 2010-02-06, 15:05:38
Akkor nem is vettek le sokat a BD bitrátájából. Akartam is amúgy finoman utalni rá, hogy nem akarod-e megszerezni Zsiga-minőségben :D
Ez 12870 kbps, a forrás Blu-Ray meg 29814, van azért különbség. :smile:

Ramiz

Quote from: Bicskei on 2010-02-07, 02:21:19
Ramíz majd legközelebb összejön ismerve téged úgysem adod fel mert nálad az erő..

Nem szeret engem senkíííí
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!