Bemutatkozások

Started by Shock12, 2003-09-25, 00:54:41

Previous topic - Next topic

Kvikveg

Üdv PearlClaw!
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Moha

Hajimemashite PearlClaw!

Feldin

#1442
Quote from: MohaHajimemashite PearlClaw!

Üdv Üdv Üdv!!!!!!!!!!!!!!!
:D
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

.Attila

Yo PearlClaw!

Manu: Elõször a Kimi Ga, most már az Azu? :ejnye:

Bruce

Üdv mindenkinek, akit a nyár folyamán fújt felénk a sors szele!

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Thomasson

Sziasztok!Mivel még uj tag vagyok itt a forumon ezért szeretnék bemutatkozni:
A fórumon ezentúl Thomasson lesza becses nevem Lakhelyem Szolnok '8éves vagyok.Nagyjából ennyit pulikusan magamról.
Ja és esetleg:ha valakit msn vagy emil cimem érdekelné akkor az irjon ide és majd leirom neki. :lol:

Moha

Hajimemashite!
Az az aposztróf a 8-as elõtt egy 1-es akart lenni, vagy tényleg 8 éves vagy? Ha az utóbbi, akkor alighanem te vagy a fórum legifjabb tagja.

Thomasson

18 éves lennék :lol:

Damnatus

Hali!

Üdv Thomasson!

Marfy

Légy Üdvözölve!

Feldin

Üdv körünkben!
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Rounin

Gyarapodtunk? Újak? Vérfrissítés?

Nosza, akkor egy hasraesõs integetés mindenkinek :) Avagy ahoyy!

Thomasson

Köszönöm hogy befogadóan kezeltek más forumokon tapasztaltam hogy ismeretlen embernek a hozzászólására nem is válaszolnak.Mind1.Ez egy jó fórum.Amugy azért irtam magamrol ennyit mert ennyit gondoltam hogy elsõ körben érdemes leírni magamról azonban ha bárkinek kérdése van nyugodtan tegye és ha nem tul személyes akkor válaszolok.:) :lol:

Rounin

Quote from: ThomassonKöszönöm hogy befogadóan kezeltek más forumokon tapasztaltam hogy ismeretlen embernek a hozzászólására nem is válaszolnak.Mind1.Ez egy jó fórum.Amugy azért irtam magamrol ennyit mert ennyit gondoltam hogy elsõ körben érdemes leírni magamról azonban ha bárkinek kérdése van nyugodtan tegye és ha nem tul személyes akkor válaszolok.:) :lol:

Hát igen, ez a legjobb :D

Damnatus

Hali!

Thomasson
Az lenne a kérdésem, hogy szeretnéd, ha kérdeznénk?  :_piszka:  :rotflol:

Venom

Csakhogy kielégítsek egy perverz vágyat: Plömm!


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Feldin

Quote from: DamnatusHali!

Thomasson
Az lenne a kérdésem, hogy szeretnéd, ha kérdeznénk?  :_piszka:  :rotflol:

Bizony :D Nagyon úgy tûnik :D
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Kalibur

Quote from: FeldinBizony :D Nagyon úgy tûnik :D
Jó, de nem lenne eccerûbb, ha inkább õ adná elõ magát amolyan freestyle?
Az én elsõ kérdésötletem az volt, "hogy vagy", de ez nem épp tartalmas és személyiségre kivetíthetõ ionformáció...
Na, mind1... Hali, Thomasson ^^
Elsõ kérdés: Nagy kedvenceid? (avagy mit láttál, abból mit emelnél ki, stb...)
*blee, nem szeretek kezdeményezni...*
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Meske

Szióka Thomasson!

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

.Attila

Yo Thomasson!
Véresen vagy átsütve szereted? :)

Thomasson

Azért irtam hogy ti kerdezzetek mert ti mondtatok hogy "tartalmas bemutatkozasom volt":)Nekem lenyegtelen amugy én nagyon szeretem a yugioht dragonballt a TV-s idokbol meg :lol: illetve a monster az nagyon penge kar hogy emg csak az elso 21et tudtam letolteni innen az elso 18plusz 3ismerostol:)a card captor sem rossz szerintem és a neotokyo is elég odacsapós

Pandóra

Quote from: ShiroiBár már egyszer megtettem, de most újra bemutatkozom, mert egy nagyon aranyos hölgy - most már azt hiszem, mondhatok ilyet: ismerõsöm felszólított, hogy tegyem meg.
Ki...? Hoool? :D Köszönjük, hogy bemutatkoztál. :)
"Ever wonder why I never really truly connect
Although my eyes are open
I can hold your gaze
But I am never connected
Never connected"
(D. Hayes: Darkness)

Xaga

:tezsvir: kankajjú vdÜ

.Attila

Quote from: Shiroiismerõsöm
Most már csak arra vagyok kíváncsi, hogy ez miért lett kiemeleve :rolleyes:

Meske

Akkor mostmár Shiroiként is üdvözöllek!  ;)

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

lynx655

Hi all!

Én ugyan idén február óta tagja vagyok a fórumnak, de bemutatkozásra csak most kerül sor...

Budapesttõl keletre lakok 3 kmre, 17 éves fiú vagyok. A barátom fertõzött meg még múlt év végén, azelõtt nem néztem semmit (a DBt, DBZt meg Pokemont stb máig nem szeretem, ezért nem is kaptam rá korábban) :D és a Cowboy bebop volt az elsõ, amely elindított a szakadékon. (Japánt is elkezdtem tanulni ennek hatására egy ideje.  :hopp: ) Azóta 6 mangát olvastam (jelenleg vár rám még 4) és sacc/kb 30 animét láttam, nem egyet nem egyszer.  :hehe: Hogy ne veszítsem el a fonalat, loggolom, mit mennyiszer néztem meg vagy olvastam el.

Elsõ öt kedvenc anime (amennyire képes vagyok sorrendet felállítani):

1. Love Hina
2. RahXephon
3. Ghost in the Shell
4. Onegai Teacher
5. Oh! My Goddess
.
.
.

Elsõ öt kedvenc manga:

1. Love Hina
2. Flame of Recca
3. GUNNM
4. Video Girl Ai
5. Rurouni Kenshin (most olvasom épp)
.
.
.

lynx655

Hehe, ha tudnád...

Én teljesen sci-fis voltam azelõtt, soha nem gondoltam vona, hogy képes vagyok olyasmit megnézni, mint pl. Love Hina, az meg pláne eszembe nem jutott volna, hogy egy ilyen mûfajú sorozat nálam übereljen mindent... :rotflol: Hehe, animében is sci-fivel kezdtem, de azóta ugye jópár jobbat láttam. :D Az anime sorrendrõl még annyit, hogy tényleg nehezen tudom felállítani, ott is csak az elsõ 2 hely a tuti, az alattalévõket mindet lehet 3.-nak venni, még a Naruto, meg az eddig látott Miyazakik se fértek rá, amit látod...


PS.: M1Y4Z4K1 qWN3S! :whoah:

Meske

Üdv lynx655!

Quote from: lynx6551. Love Hina
Ebben tökéletesen egyetértünk! :jee: (Természetesen az animét és a mangát is beleértve :)) (bár asszem ezt már írtam a "Mit olvastál legutóbb, hogy tetszett?" thread-be is, de minél többször, annál jobb, ugye... :D)

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Damnatus

Hali!

Akkor hivatalosan is üdv lynx655! :)

Moha

Quote from: lynx655soha nem gondoltam vona, hogy képes vagyok olyasmit megnézni, mint pl. Love Hina
Hehe... Na, ez nálam is hanonlóan volt. Aztán kicsit csodálkoztam is magamon, hogy ennyire rákaptam az animékre. :) Bár én már korábban is, a filmekbõl fõleg a romantikusokat néztem. No persze azért a sci-fi is bejött (mai napig is), a Star Trek-et pl. rendszeresen nézem, a kedvencem pedig a Vissza a jövõbe. (de ez már :_off: )

Akkor légy üdvözölve hivatalosan is, Lynx655!
QuoteqWN3S!
Ez mi akarna lenni? Nem tudom kibetûzni sajnos...