Bemutatkozások

Started by Shock12, 2003-09-25, 00:54:41

Previous topic - Next topic

Shadowolf

Quote from: MohaEz mi akarna lenni? Nem tudom kibetûzni sajnos...

Isten hozott a l33t speak világában. Ez spéci ownez-t akar jelenteni. ;)

Hivatalos üdv részemrõl is lynx. :)

Marfy

Üdv Lynx!  :tezsvir:

Elõszö én így voltam a Love Hina-val gondoltam mi ez sz*r.
Mikor pedig megnéztem nagyon rákattantam és nekem jobban bejönnek ezek a romantikus vígjátékok mint a vérfröcsögõs filmek. Persze azokat is megnézem de ez jobb :).

Shogun

Sziasztok!

Én egyenlõre érdeklõdõ vagyok az anime iránt, mert ami a TV-ben megy kultúra gyanánt az egy fertelmes mocsok. Üdítõ kivétel (csak ezek miatt kapcsolom be a TV-t): C.S.I., C.S.I. Miami, X-akták, Stargate, SG-Atlantis (ez utóbbi kettõ, inkább gépen), ismeretterjesztõ filmek és nagy ritkán egy-egy mozifilm. Szóval ezek mellett kerestem valami más igényes mûfajt, és két barátom ajánlotta, hogy próbáljam meg az animét. Meg kell mondanom, eddig ilyen stílusban csak a Dragonball-t láttam, és tetszett is.

Szóval elkezdem töltögetni a cuccokat, és annak külön örülök, hogy közben kénytelen vagyok az angol tudásomat fejleszteni.

Ezenkívül a rock-metál zenét szeretem, de bármi mást meghallgatok fenntartás nélkül. Ezenkívül még 24 éves is vagyok...

Egyenlõre talán röviden ennyi.

Bruce

Üdv köztünk! Egy újabb megtért bárány, ki megunta a média mocskát, s köztünk lelt menedéket :)

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Feldin

Üdv a szigeten Shogun! :D
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

lynx655

Kösz mindenkinek, és üdvözöllek egyre népesebb klubbunkban Shogun!


( :_off: Megjegyzésként én már 3 éve rendszeresen NEM TVzek, amennyit látok az ami általában vacsi közben megy. Meg mondjuk legutóbb megnéztem az AI-t... :_off: )

Shogun

Köszönöm a fogadtatást.  :merci:  Amint tudom, már nézem is a letöltött cuccokat. Már kíváncsi vagyok rájuk...

Moha

Üdv a körünkben Shogun! Érezd magad otthon!
Quote from: Shogunami a TV-ben megy kultúra gyanánt az egy fertelmes mocsok.
Egyetértek! Én is alig TV-zek mostanság. Akkor is leginkább a Spektrumot nézem, mert ott legalább van értelmes mûsor.
Quote from: ShogunEzenkívül a rock-metál zenét szeretem,
Helyes!  :tezsvir:
Quote from: Shiroiolvass Video Girl Ai-t!
Ezt én is tudom ajánlani! Most olvasom és nagyon király manga! :kiraly:

Damnatus

Hali!

Üdvözöllek közöttünk Shogun!

Kvikveg

Quote from: Shogun...
C.S.I., C.S.I. Miami, X-akták, Stargate,
...
Dragonball-t láttam, és tetszett is.
Nekem ezek sem jottek be igazan... Mar elegem van a hullaboncolasbol. Boa.
Egyetertek abban, hogy a tvben nagyon ritkan megy barmi nezheto. Persze ez vizsgaidoszakban nem akadalyoz mag abban, hogy tanulas helyett barmit megnezzek, ami a szemem ele kerul. Majdnem barmit.
Spektrumon van neha vmi ami erdekel, de mas... lassan semmi...
Legalabbis tv-n semmi...
Valtozatossag kedveert szoktam tallozni a nemet adasok kozott, azt legalabb fel lehet fogni nyelvleckenek...
Ill, a regi, 'elveszett' kedvenceimet keresem. Fredi a csempesz-rendeszt pl sikerrel :))) Rimhanyo Romhanyi  :lol:
Es ami manapsag a mozikban megy az egy siralom...
Najo, ha visszajon a jokedvem beirok vmi jokedvu dolgot is.  :hehe:
26
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Marfy

Üdv Shogun!  :tezsvir:
Bár kicsit lekéstem :).

Meske

Üdv Shogun!
 
Quote from: ShiroiNa várj csak, majd jön Meske
Már itt is vagyok!  :hehe:
És ezennel ajánlom is a Love Hinát (természetesen)! :)

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Manu

Üdv Shogun!
Valakinek legalább megközelíti az életkora az enyémet!
Tetszik az avatarod!

Feldin

Quote from: ShiroiNice to meet You, Shogun!  :tezsvir:
Feldin: Nani? Semmi azumanga ajánlás? Na várj csak, majd jön Meske és Trivi... Addig is: Shogun! Nézz Berserk-et és olvass Video Girl Ai-t!
Hai! Gomen nasai!
Minden új tag! TESSÉK SOK AZUMANGÁT NÉZNI!!!!!!!
:D
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

ignus

No most munka közben késztetést éreztem arra hogy végre (több mint egy év után) bemutatkozzam... Szóval  23 éves vagyok (atyaég) kb 6 éve vagyok manga és anime fan. Mindenevõ vagyok, bár a nagyon elvont és vontatott animéktõl jön vuk. Kedvenceim közé tartozik Love Hina, Naruto, Hellsing, Video Girl AI, Full Metal Alchemist, no és még egy csomó minden...  10 év kosárlabdázom versenyszerûen. Zenében tücc-tücc, rap, R&B-n kivül megeszek majdnem mindent. No nem is tom hogy mit irhatnék még.... Majd ha eszembe jut megteszem... :D
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Feldin

Szia Igunus!!!
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Marfy

Üdv Öreg Harcos!  :tezsvir:
(az öreg nem a korodra vonatkozik)

Damnatus

Hali!

Hivatalosan is üdv Ignus!

Meske

Üdv régi új! :)

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

ignus

Thx Everybody!!!
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Moha

/me is üdvözli Ignus-t és közben elgondolkodik rajta, hogy lassan illene neki is "hivatalosan" bemutatkozni...  :rolleyes:

Sumire

Helló, Mindenki!!

16 éves kecskeméti lány vagyok.
Ismeretem igencsak gyér az animék terén (de terveim szerint ez nem fog sokáig így maradni! :) ) ; azt a néhányat is bátyám --név szerint Sysop XXL-- révén láttam... Már ennyi is elég volt ahhoz, hogy megszeressem ezt a stílust. :)
Egy ideje olvasgatom az Usteam-et (szintén bátyámnak köszönhetõen), s most én is kedvet kaptam hozzá... :)

Sumire

Köszönöm! Meglesz..! ;)

.Attila

Quote from: Shogunés két barátom ajánlotta, hogy próbáljam meg az animét.
Jól tették :zen:
Hajimemashite Shogun, így megkésve! :)
Szóval: Azumanga Daioh :D, Noir, Love Hina, VanDread, Cowboy Bebop, Kimi Ga Nozomu Eien blablablablablabla... tehát sokmindent tudok ajánlani :)

---------------

Üdv Ignus! :D

Noir, VanDread, Kimi Ga Nozomu Eien blablablablablabla.............

---------------

Hajimemashite Aleyne!

Mégegy testvérpár, már 3 :)

copy+paste a korábban felsorolt címeket :)

Karma XXL

Quote from: TriviMégegy testvérpár, már 3 :)

Kik a 3. pár? Meske+Moha 1, Aleyne+én 2...  :confused:

.Attila

Quote from: SysOP XXLKik a 3. pár? Meske+Moha 1, Aleyne+én 2...  :confused:
Bocsi, akkor 4 pár van:
1. én + Baldy
2. Te + Aleyne
3. Meske + Moha
4. Tiaro + Aka-shi

edit: 5. tudtommal Freyja és Pandóra is testvérek, remélem nem mondtam rosszul.

Damnatus

Hali!

Üdv körünkben Aleyne! :)

Moha

Quote from: Triviedit: 5. tudtommal Freyja és Pandóra is testvérek, remélem nem mondtam rosszul.
Jól tudod, Freya Pandóra nõvére.

Üdv a körünkben Aleyne!
(Éljenek a húgicák! :jee: :D:D)

Kvikveg

Szia Aleyne!

Hellsing! Hellsing! /ld avatarom, az a szeeep bacsi fent/
Ghost in the Shell

Es honnan is van a neved?  :rotflol:
Kinek honnan származik a neve?
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Sumire

Kvikveg, az avatarod igazán bizalomgerjesztõ... :)
Sejtem, a Hellsing milyen barátságos hangvételû anime lehet..! :)
De megvan itthon... ha már ajánlottad, meg is fogom nézni. ;)