Bemutatkozások

Started by Shock12, 2003-09-25, 00:54:41

Previous topic - Next topic

Feldin

Quote from: DamnatusSziasztok!

Most regisztráltam, bár már egy ideje olvasgatom a fórumot. Sajnos most - idő hiányában - nem tudok rendesen bemutatkozni, nézzétek el nekem, ígérem nem mulasztom el. Igyekszem a lehetőségeimhez képest aktívan részt venni a fórumozásban, meg amiben csak lehet  :) .
Szal örülök hogy közétek tartozom, s remélem ti si örülni fogtok nekem
 :)
Örülünk neked!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)
Szóval üdv!!!!
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Xaga

Quote from: DamnatusSziasztok!

Most regisztráltam, bár már egy ideje olvasgatom a fórumot. Sajnos most - idő hiányában - nem tudok rendesen bemutatkozni, nézzétek el nekem, ígérem nem mulasztom el. Igyekszem a lehetőségeimhez képest aktívan részt venni a fórumozásban, meg amiben csak lehet  :) .
Szal örülök hogy közétek tartozom, s remélem ti si örülni fogtok nekem
 :)

Mi már őrülünk :D

Egyébbként üdv.

.Attila

Quote from: DamnatusSziasztok!

Most regisztráltam, bár már egy ideje olvasgatom a fórumot. Sajnos most - idő hiányában - nem tudok rendesen bemutatkozni, nézzétek el nekem, ígérem nem mulasztom el. Igyekszem a lehetőségeimhez képest aktívan részt venni a fórumozásban, meg amiben csak lehet  :) .
Szal örülök hogy közétek tartozom, s remélem ti si örülni fogtok nekem
 :)
Hajimemashite Damnatus-san!
Ide írtad az első postod? Ha igen, akkor grat, mert te vagy az első, aki így tett. :)

Bruce

Üdv Damnatus! Hát persze, hogy örülünk neked! Mint mindenkinek :)
Ha jól figyeltem, az első post jött ide. Vagy a második, de már az is szép teljesítmény :)

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Shadowolf

Quote from: TriviHajimemashite Damnatus-san!

Hai! Üdv Damnatus!

QuoteIde írtad az első postod? Ha igen, akkor grat, mert te vagy az első, aki így tett. :)

Nézd meg a find all posts by this user menüpontban oszt megtudod. :D

.Attila

Quote from: ShadowolfNézd meg a find all posts by this user menüpontban oszt megtudod. :D
Hogyne, persze, inkább játszok .hack//INFECTION-t, mintsem ezzel töltsem az időm :_piszka:

noriko

Üdv a fórumon Damnatus! :)
Kíváncsian várjuk további bemutatkozásod! ;) (csak hogy nehogy elfelejtsd!:D)
"I wish I could, but I don't want to."

Shadowolf

Quote from: TriviHogyne, persze, inkább játszok .hack//INFECTION-t, mintsem ezzel töltsem az időm :_piszka:

Amennyi idödbe került ezt a postot megírnod, azalatt legalább háromszor megnézhetted volna...:_piszka:

Shock12

Hoi Damnatus !! Nem baj, ez a lényeg, hogy bemutatkoztál (most, hogy íly röviden ?! Sebaj, majd hozzászólásaidból jobban megismerünk ;)) !

.Attila

Quote from: ShadowolfAmennyi idödbe került ezt a postot megírnod, azalatt legalább háromszor megnézhetted volna...:_piszka:
Éreztem, hogy ez fog jönni :)
Én nekem akkor sem volt kedvem keresgélni :hehe:

Kilteh

Quote from: DamnatusSziasztok!

Most regisztráltam, bár már egy ideje olvasgatom a fórumot. Sajnos most - idő hiányában - nem tudok rendesen bemutatkozni, nézzétek el nekem, ígérem nem mulasztom el. Igyekszem a lehetőségeimhez képest aktívan részt venni a fórumozásban, meg amiben csak lehet  :) .
Szal örülök hogy közétek tartozom, s remélem ti si örülni fogtok nekem
 :)
Yo! Én mint a banda legaktívabb tagja, utoljára üdvözöllek  :rotflol:
Kil

A .hack univerzumának fanatikus imádója...  :D

Totya

Üdv Damnatus!

Kilteh nem lett igazad én még nálad is aktívabb vagyok.  :hehe:  :rotflol:
Teacher Banzai!!!

Damnatus

Hali!

Igazából tegnap írtam egy terjedelmesebb bemutatkozást, csak sajnos az iskolai gép kiléptetett, s az írásom így elveszett. Szóval most pótolnám tegnapi mulasztásomat:
Kvintovics László vagyok, 21 éves, Pilisszentkereszten élek. Az ELTE-BTK harmadéves történelem, az ELTE-PPK elsőéves magyar-művelődésszervező szakos hallgatója vagyok. Hobbim elég sok van, több-kevesebb időt tudok rájuk szánni, sajnos inkább kevesebbet, mint szeretném. Szerepjátékozom, három (gyakorlatilag kettő) éve shinkendózom, fél éve aikidozom, és szeretnék majd kendozni és iaidozni is (bár ez lehet, hogy az aikido kárára fog történni).
Természetesn az anime is kedvenc hobbiaim közé tartozik. Hogy hgyan ismerkedtem eg vele? Már régen tetszett nekem ez a stílus, amit egyes C64-es játékban láttam vagy valahonnan egy képet. Az első képek amikre vissza tudok emlékezni, még a régi 576-ból derengenek fel. Mivel a világtól viszonylag elzárva (internet nem volt kábeltévé sem olyan rég) voltam, nem nagyon volt lehetőségem animékkal kapcsolatba kerülni. Aztán jött a Dragonball és a Sailot Moon. Igen, engem is ezek tereltek véglegesen az anime-fanok táborába. A filmek utáni szomjamat a Vox tudta valamennyire csillapítani, ott néztem meg vagy vettem videóra többek közt a Street Fightert, a Blue Submarine No. 6-t. X The Moviet, Silent Möbiust, Armitaget, Record of Lodoss Wart, és még jó pár filmet. Közben felvettek az egyetemre és bejártam Budapestre és itt is megismerkedtem emberkékkel, akiktől egy egy filmet meg tudtam szerezni. Így látam pédául a Frave of the Firefliest. Most már az internetről a haverok is töltenek nekem, szóval el vagyok látva, csak időm nincs, hogy megnézzem. Az utóbbi 3 évben láttam, már gépen a Ghost in the Shellt, Nausicaa-t, Laputát, Slayerst, Chobbitsot, Haibanr Renmeit, Hellsinget, Vampire Hunter D-t, Kenshint (előzményeit), és még jó sokat. Amennyiben túlélem a vizsgaidőszakot vár rám az Evangelion, Cowboy Bebop, Love Hina, Witch Hunter Robin és még sok sok film.
Na úgy ennyit rólam, remélem bemutatkozásnak megfelelő.

Ja és igen, ide írtam tegnap az első postomat.

Soridan

Ahoyy Damnatus! Üdv a kárhozottak között, innen már nincs többé menekvés ;) Na nem mintha pár post után egyáltalán eszedbe jutna valaha is a távozás :D
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Kvikveg

Üdv Damnatus'"+! A tiszteletedre ékezetekkel...  :)  Eeez bemutatkozás'+! Megvan a felkiáltójel...
c64_:? Az régen volt... ÉÖ Akarom mondani  :)
Hümmm. Nekem jobb ellátottságom volt tvügyileg-%/kábel, műhód/, de ennyit még én sem láttam. A Silent Möbius meg nem jött be.

Üdvözöllek köreinkben+!
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

.Attila

Quote from: DamnatusAmennyiben túlélem a vizsgaidőszakot vár rám az Evangelion, Cowboy Bebop, Love Hina, Witch Hunter Robin és még sok sok film.
Ezek mellett biztos, hogy jó nyarad lesz :)

Saori

Üdvözlet közötttünk :)
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Vóbert

Üdv, te messziről jött vándor,
üdvözöl téged az anime tábor!
Legyen e oldalban sok örömed,
Jöhet az anime, jöhet a révület...

Üdv Damnatus!
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Xaga

Quote from: VóbertÜdv, te messziről jött vándor,
üdvözöl téged az anime tábor!
Legyen e oldalban sok örömed,
Jöhet az anime, jöhet a révület...

Üdv Damnatus!

Szép versike Vóbert, az írások topicba bepostoltad már.

Vóbert

Quote from: XagaSzép versike Vóbert, az írások topicba bepostoltad már.

Versírás az nem kenyerem,
Számítógép az életem.
Néhanapján rímet faragok,
Ezzel ütöm el a napot.

Egyébként nem... kellene? Soha nem irogatok verset, most sem tudom mi bajom van, 10 percen belül ez a 3. ilyen hülyeség, amit leírtam...
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Xaga

Quote from: VóbertVersírás az nem kenyerem,
Számítógép az életem.
Néhanapján rímet faragok,
Ezzel ütöm el a napot.

Egyébként nem... kellene? Soha nem irogatok verset, most sem tudom mi bajom van, 10 percen belül ez a 3. ilyen hülyeség, amit leírtam...

Szerintem írd be nyogodtan, legyen egy helyen minden költemény.

Vóbert

Quote from: XagaSzerintem írd be nyogodtan, legyen egy helyen minden költemény.

Figy... ezek csak úgy jönnek, amkor éppen túl fáradt vagyok, vagy már nincs eszem gondolkodni... és általában kötődnek egy post-hoz... külön nemigen lenne értelme szerintem...
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Xaga

Quote from: VóbertFigy... ezek csak úgy jönnek, amkor éppen túl fáradt vagyok, vagy már nincs eszem gondolkodni... és általában kötődnek egy post-hoz... külön nemigen lenne értelme szerintem...

Egy tökéletes rím, ez kell most neked,
S aztán versírással keresed kenyered,
Postolj be még párat, örüljön mindenki,
Kapsz helyette százat, örüljél csak neki,

Rakd át oda csak, így lesz a legjobb,
Mind egy helyen, egyszerű dolog,
Szövegkörnyezett helyett vitrint adsz neki,
Hülye rím kell??? Azt tud adni mindenki.

Júj, inkább megyek matekozni

Damnatus

Hali

Köszönöm a szivélyes fogadtatást, jólesik.

Kilteh

Quote from: TotyaÜdv Damnatus!

Kilteh nem lett igazad én még nálad is aktívabb vagyok.  :hehe:  :rotflol:
Na akkor nézzük csak ki mikor csatlakozott, meg a post-ok számát!  :hehe:  :rotflol:

Damnatus: ha szereted a "misztikus enyhén drámásított darkos hangulatú" (vagy mi a nyavaja :D ) animokat, akkor a Witch Hunter Robint csak ajánlani tudom! :)
Kil

A .hack univerzumának fanatikus imádója...  :D

Damnatus

Quote from: KiltehDamnatus: ha szereted a "misztikus enyhén drámásított darkos hangulatú" (vagy mi a nyavaja :D ) animokat, akkor a Witch Hunter Robint csak ajánlani tudom! :)

Már belenéztem az első részbe, és nekem is tetszett. Nyáron mindenféleképpen megnézem :)

DWz

Szia Damnatus! :)

Damnatus


Ramiz

Zdrásztjutye, Damnatus!
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Cobra

#1109
Zdravsztvujtye helyesen (oroszul most nem tudom leírni)
Hide and fear, Cobra Commander is here !