Bemutatkozások

Started by Shock12, 2003-09-25, 00:54:41

Previous topic - Next topic

.Attila

Quote from: DWzEzt mar biztos sokan mondtak, de addig orulj, amig gyerek vagy. Sokkal jobb gyereknek lenni, mint 'felnottnek'! Befejeztem. ;)
Magad nevében beszélj ;) Nálam ez nem igaz...

Ozu

Quote from: TriviMagad nevében beszélj ;) Nálam ez nem igaz...


Egyetértek :tezsvir:
...én ott se voltam!!!

DWz

Quote from: TriviMagad nevében beszélj ;) Nálam ez nem igaz...

Mindig csak a magam neveben beszelhetek. :)

Moha

Quote from: DWzMindig csak a magam neveben beszelhetek. :)
És miért akarsz a más nevében beszélni? Csak nem politikusnak készülsz? :p

Csaszi

#1204
Eh....nem nagyon szeretek magamról írni, de ha muszáj, ám legyen:

17 (....na jó hamarosan 18...) éves vagyok. Szeretek enni, szeretem a bazi nagy gönygyölt husokat, a konzerv-kajákat és a mirelit cuccokat meg ilyenek. Fehérváron tengetem az életem, van egy papagájom, halaim, meg egy barna huskym (tök aranyos, kék szeme van meg minden, és ő is szeret enni  :)  ). Még 99-ben megkaptam az első PlayStation-önömet, és mivel elsősorban nem a focis+autós játékokat favorizáltam, eléggé fogékony kezdtem lenni az elvontabb témák iránt. Aztán, amikor bekerültem a gimnáziumba, egyik újdonsült haverom megismertetett az anime-műfajjal. Mondjuk nem nézek meg minden egyes animét, de ha találkozok egy-egy (szerintebb) igényesebb darabbal, az azért monitor elé bír szegezni. Hát nagyjából így jutottam el idáig....

   Kedvenc Játékok:                                           Kedvenc Animék:

  Metal Gear Solid                                                  Furi Kuri
    Soul Reaver                                                Vampire Hunter D
 Shadow Of Memories                                             Naruto
  Devil May Cry (I)                                             Spirited Away
  Chrono Cross, meg Final Fantasy-k                        Hellsing
"People once believed that when someone dies, a crow carries their souls to the land of the dead...But somethimes something so bad happens and a terrible sadness is carried with it and the soul can't rest. Than sometimes...just sometimes the crow can bring that soul back to put the wrong things right"

Damnatus

Hali!

Szia Csaszi, üdvözöllek körünkben  :)

Itachi

Quote from: CsasziEh....nem nagyon szeretek magamról írni, de ha muszáj, ám legyen:

17 (....na jó hamarosan 18...) éves vagyok. Szeretek enni, szeretem a bazi nagy gönygyölt husokat, a konzerv-kajákat és a mirelit cuccokat meg ilyenek. Fehérváron tengetem az életem, van egy papagájom, halaim, meg egy barna huskym (tök aranyos, kék szeme van meg minden, és ő is szeret enni  :)  ). Még 99-ben megkaptam az első PlayStation-önömet, és mivel elsősorban nem a focis+autós játékokat favorizáltam, eléggé fogékony kezdtem lenni az elvontabb témák iránt. Aztán, amikor bekerültem a gimnáziumba, egyik újdonsült haverom megismertetett az anime-műfajjal. Mondjuk nem nézek meg minden egyes animét, de ha találkozok egy-egy (szerintebb) igényesebb darabbal, az azért monitor elé bír szegezni. Hát nagyjából így jutottam el idáig....

   Kedvenc Játékok:                                           Kedvenc Animék:

  Metal Gear Solid                                                  Furi Kuri
    Soul Reaver                                                Vampire Hunter D
 Shadow Of Memories                                             Naruto
  Devil May Cry (I)                                             Spirited Away
  Chrono Cross, meg Final Fantasy-k
Nagyon jól tetted ,hogy kihangsúlyoztad ,hogy DMC 1 és nem 2. Kettő nagyon xar lett... :ejj:  Állítólag a 3 az olyan lesz mint az egy stílusban. :)  tényleg neked sikerült a DMC t Dante must Die fokozaton végigvitted? Én normálisan csak egy fokozaton szoktam egy játékot végigvinni de a DMC nál ezt a hagyományt megszegtem, mivel még DMC n is hihetetlenül fun a game. A Shadow of Memories al az volt a bajom ,hogy mivel nem volt túl akció dús ezért csak 4 végződését hoztam be. A MGS ot végig vittem anno 17 szer. Messze jobb volt a maga idejében mint a xar 2 azzal a hímringyó Raiden el.Ja és annyiora szeretem a Legacy of Kain sorozatot , hogy szinte minden párbeszédet kívülről tudok a BO en kívül. Hú nagyon elszált velem a ló.Mivel még nem tettem , hát üdvözöllek köreinkben! :)  :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Csaszi

:merci: ....ja erről jut eszembe, hogy franciát is tanulok....de már megbántam...
"People once believed that when someone dies, a crow carries their souls to the land of the dead...But somethimes something so bad happens and a terrible sadness is carried with it and the soul can't rest. Than sometimes...just sometimes the crow can bring that soul back to put the wrong things right"

Csaszi

Köszi! Úgy látom ezek a game-címek ölég rendesen megindították a fantáziádat ;) DMC I-et Dante Must Die-on még a mai napi is nyűvöm, de a ki*aszott hülye griff, mindig elagyal a stadionban....idáig a 3/4-ed életét sikerült lezúznom dupla pisztollyal+air raid-el. A kettőt csak úgy elvből kölcsönkértem, egyik barátomtól (most is tervezem, hogy megkísérlek vele egy játékot), de ki vagyok akadva: Ez a játék egyszerűen buta!!! Ráadásul, kiszedték belőle az összes dumálást a főellenségekkel....mit ne mondjak azok is elég jellegtelenek lettek. Na mindegy tudod miről van szó... A harmadik rész biztos király lesz (gondolom már leszedted a promóciós videót), ha adnak rá egy rohadt polót  :hehe:
"People once believed that when someone dies, a crow carries their souls to the land of the dead...But somethimes something so bad happens and a terrible sadness is carried with it and the soul can't rest. Than sometimes...just sometimes the crow can bring that soul back to put the wrong things right"

Saori

Üdvözlet ittis Csaszi! :)
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Shock12

Üdv akkor hivatalosan is Csaszi ! :) //Nem muszály, csak ajánlott :p

Kalibur

Akkor hivatalosan is üdv, Csaszi ;)
Weee! Te lassan gyűjtöm majd a Sou reavert kedvelő emberkéket (plussz jó pont a VHD... Bloodlust, ugye?)
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Shadowolf

Csá Csaszi! :D Mivel látom Naruto fan vagy, ajánlom nézz el ide. ;)

Itachi

Quote from: CsasziKöszi! Úgy látom ezek a game-címek ölég rendesen megindították a fantáziádat ;) DMC I-et Dante Must Die-on még a mai napi is nyűvöm, de a ki*aszott hülye griff, mindig elagyal a stadionban....idáig a 3/4-ed életét sikerült lezúznom dupla pisztollyal+air raid-el. A kettőt csak úgy elvből kölcsönkértem, egyik barátomtól (most is tervezem, hogy megkísérlek vele egy játékot), de ki vagyok akadva: Ez a játék egyszerűen buta!!! Ráadásul, kiszedték belőle az összes dumálást a főellenségekkel....mit ne mondjak azok is elég jellegtelenek lettek. Na mindegy tudod miről van szó... A harmadik rész biztos király lesz (gondolom már leszedted a promóciós videót), ha adnak rá egy rohadt polót  :hehe:
Adjak tippet ,hogy én hogy gyaktam le? Én Ifrit et használtam.Amíg távol volt nyomtam bele az ólmot E & I val közben kerülgettem a villámok minden változatát. Persze nagyrészt igyekeztem közel lenni és nyomni neki az inferno kat. 3 tól megfexik. Akkor mindig átváltok grenade launcher ra és bukfnecezve lövöm amiíg fexik ,hogy töltödjön a demon energiám.Amikor fölkel megint kap 3 infernot és megy az egész előről. Ja és ami igazán szemét az majd Mundus lesz az első két alkjában. :rolleyes:  :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

.Attila

Quote from: CsasziChrono Cross, meg Final Fantasy-k
Yo Csaszi!

Látom egyezik az ízlésünk ezen a téren :) A két legjobb RPG a világon :jee:

Remélem fórumos aktivitásod megnöveli kedvedet, hogy egyre több fanartot rajzolj és tölts fel ;)

Moha

Üdv a körünkben Csaszi!

Xaga

:D izsasC vdÜ

Megkérdezhetem melyik nemhez tartozol??? (fiú/lány/hermafrodita???)

Csaszi

Kár, hogy nem láttátok azt a groteszk ábrázatot, amit aközben vágtam, amíg próbáltam valahogyan egy füttyentéshez hasonló szót leírni...hát nem sikerült, úgyhogy maradjunk annyiban, hogy: WHOA! Mégegyszer köszi a szívélyes fogadtatást mindenkinek :)
Láttátok, a Mirigyeket? Nagyon állat volt (és közben rájöttem, hogy tök jó íze van a nutellás pogácsának :rolleyes:  ).

-To Shadowolf: Köszi a linket, szerintem sokat fogom használni
-To Lorenor: Ebony & Ivory tényleg jól használható, de Ifritet még nem         nagyon használtam ellene...talán itt az ideje. Ezek szerint te már végigszenvedted DMD-n is. Super Dante milyen???
-To Trivi: CC+FF RULE!!! Tény, hogy a fórum is kellőképp motivál, de szerintem itt a V.A.K.Á.C.I.Ó. lesz a döntő elem.... félrészeg állapotban biztos klassz lesz rotringot ragadni ;)
"People once believed that when someone dies, a crow carries their souls to the land of the dead...But somethimes something so bad happens and a terrible sadness is carried with it and the soul can't rest. Than sometimes...just sometimes the crow can bring that soul back to put the wrong things right"

Csaszi

Quote from: Xaga:D izsasC vdÜ

Megkérdezhetem melyik nemhez tartozol??? (fiú/lány/hermafrodita???)

Hát kedves Xaga, ha fiú vagy ki kell hogy ábrándítsalak, ha lány vagy, akkor meg nemtom'...Az igazat megvallva nem tudom, hogy az ISTEN hova tartozik (amúgy fiú)  :hehe:  :D
"People once believed that when someone dies, a crow carries their souls to the land of the dead...But somethimes something so bad happens and a terrible sadness is carried with it and the soul can't rest. Than sometimes...just sometimes the crow can bring that soul back to put the wrong things right"

Moha

Quote from: CsasziAz igazat megvallva nem tudom, hogy az ISTEN hova tartozik (amúgy fiú)  :hehe:  :D
Ehhh! :ejnye: Nem vagy te egy kicsit nagyképű? :p

:D ?sulíts "sdrawkcab" a ze ttöj nannoh tsoM :agaX

Csaszi

Quote from: MohaEhhh! :ejnye: Nem vagy te egy kicsit nagyképű? :p

Talán. Ez az arc(á)talanág "istenes" velejárója....na jó ez hülyeség volt. Mára mentem. Ezt nézzétek meg! : http://www.penny-arcade.com/view.php3
 :rotflol:
"People once believed that when someone dies, a crow carries their souls to the land of the dead...But somethimes something so bad happens and a terrible sadness is carried with it and the soul can't rest. Than sometimes...just sometimes the crow can bring that soul back to put the wrong things right"

Itachi

Quote from: CsasziKár, hogy nem láttátok azt a groteszk ábrázatot, amit aközben vágtam, amíg próbáltam valahogyan egy füttyentéshez hasonló szót leírni...hát nem sikerült, úgyhogy maradjunk annyiban, hogy: WHOA! Mégegyszer köszi a szívélyes fogadtatást mindenkinek :)
Láttátok, a Mirigyeket? Nagyon állat volt (és közben rájöttem, hogy tök jó íze van a nutellás pogácsának :rolleyes:  ).

-To Shadowolf: Köszi a linket, szerintem sokat fogom használni
-To Lorenor: Ebony & Ivory tényleg jól használható, de Ifritet még nem         nagyon használtam ellene...talán itt az ideje. Ezek szerint te már végigszenvedted DMD-n is. Super Dante milyen???
-To Trivi: CC+FF RULE!!! Tény, hogy a fórum is kellőképp motivál, de szerintem itt a V.A.K.Á.C.I.Ó. lesz a döntő elem.... félrészeg állapotban biztos klassz lesz rotringot ragadni ;)
Ja végig vittem úgy kb egy éve. Super Dante olyan mint a sima csak nem fogy el a DT je. Le is töröltem a mentést, hogy ha majd megint kell akkor végigviszem újból. :rolleyes:  :_off:  :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Xaga

Quote from: Moha:D ?sulíts "sdrawkcab" a ze ttöj nannoh tsoM :agaX

Ez nem most jött hanem mindig is volt.Egyedi gratúlálási és üdvözlési formúla ami copyright-ozva van tehát ha nem veszed meg tölem a license-t akkor nem használhatod a "sdrawkcab" stílus :D  :hehe:

Exo

HI Csaszi, érezd jól magad a fórumon! :D (mintha ez már meglenne...:D:D:D)
Anyways ÜDV!!! :D

ignus

Üdv Csaszi! Remélem jól fogod érezni magad szerény kis társaságunkban! :D
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Shadowolf

Quote from: ignusÜdv Csaszi! Remélem jól fogod érezni magad szerény kis társaságunkban! :D

Hangsúly a szerényen...:D

phr0zen

Quote from: TriviMagad nevében beszélj ;) Nálam ez nem igaz...

Valakinek igencsak siralmas gyerekkora lehetett itt köztünk. ;)

Csaszi

Quote from: ShadowolfHangsúly a szerényen...:D

Na jó. Megyek és elszopogatok egy citromot... ;P
"People once believed that when someone dies, a crow carries their souls to the land of the dead...But somethimes something so bad happens and a terrible sadness is carried with it and the soul can't rest. Than sometimes...just sometimes the crow can bring that soul back to put the wrong things right"

Feldin

Üdv Csaszi!
A fenti linked majd dobd át a LOL-ba!
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Soridan

Ahoyy Csaszi!! Grüss Gott!

Tetszik az ételízlésed (mirelitet leszámítva, de egy ragadozónak ennyit elnézek ;) )

Quote from: KaliburWeee! Te lassan gyűjtöm majd a Sou reavert kedvelő emberkéket (plussz jó pont a VHD... Bloodlust, ugye?)

Gyűjteménytag még sosem voltam. Beleférek? :D
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.