Offtopic - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:10:44

Previous topic - Next topic

katz

Quote from: FenrirÉn sprével szoktam ritkítani õket :__devil:  :uzi:  :morci:
Csak aztán sz*r érzés nézni ahogy lassan kiszenvednek. A legtöbb amit tehetek értük a Coup le grace. De inkább ök szenvedjenek ki, mint a ház egyik tartóoszlopa.
lángszoró = spray öngyujtóval feljavítva. kicsit gyorsabb és látványosabb :__devil:

Fenrir

Quote from: katzlángszoró = spray öngyujtóval feljavítva. kicsit gyorsabb és látványosabb :__devil:
Nem élvezem a kínzást.
For those who seek perfection there can be no rest in this side of the grave.

HVp213

#11132
Shirahime:
Merre jár a husi fagyim? Kezdek éhes lenni! :__devil:  :lazza:
Kicsit átalakítottam az image-em! Vampire-t akartál :p
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

.Attila

Szinte mindenkinél azt olvastam, hogy nyár ---> kevesebb ruha.
Kezdem azt érezni, hogy a School Rumble-ben a sok perverz fiú nem is alaptalan :rolleyes:

katz

Quote from: BonciSzinte mindenkinél azt olvastam, hogy nyár ---> kevesebb ruha.
Kezdem azt érezni, hogy a School Rumble-ben a sok perverz fiú nem is alaptalan :rolleyes:
Még nem láttam, de az eddigiek alapján nagyon valósághû sorozat lehet :D
Sok, lenge öltözékû lány van benne? :D

HVp213

Quote from: BonciSzinte mindenkinél azt olvastam, hogy nyár ---> kevesebb ruha.
Kezdem azt érezni, hogy a School Rumble-ben a sok perverz fiú nem is alaptalan :rolleyes:
Nem mondom, hogy nem vagyok az :p De mi abba a perverz ha jobban szeretjük nézni a csinos alulöltözött lányokat mint a télikabátosokat?
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

.Attila

Quote from: katzMég nem láttam, de az eddigiek alapján nagyon valósághû sorozat lehet :D
Sok, lenge öltözékû lány van benne? :D
Fõleg iskolai ruha. De van benne egy-két rész bikini is a strandon. Meg 2 rész sportfeszivál (Kibasen az nagyon durva volt, ahogy egymásnak mentek, az a jelenet nagyon :lol: ).

Shirahime

Quote from: HVp213Shirahime:
Merre jár a husi fagyim? Kezdek éhes lenni! :__devil:  :lazza:
Kicsit átalakítottam az image-em! Vampire-t akartál :p

Megjöttem. Ne félj nem tûnök el... :haha:  :haha:  :haha:
Ja és akkor beszállok a vitába.
Az én választásom õsz és tél és olyan 10 fok körül.:)
"Yuugure ni kimi to mita orenji no taiyou
Nakiou na kao o shite eien no sayonara"

HVp213

JEEE! Megjött a nasim! :p
És még az ízlése is jó! :jee: (mondjuk nekem a tavasz is megfelel)
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Shirahime

Hát a tavaszért én annyira nem vagyok oda. De nem csoda. Õszi gyerek vagyok. :hehe:

Te ha ezt így foyltatod tényleg csinálok neked húsból fagyit:)
"Yuugure ni kimi to mita orenji no taiyou
Nakiou na kao o shite eien no sayonara"

animoni

Pasi--->Nyár--->Nõkön lenge ruha!!! Jó kis asszociációs sor!
Ettõl függetlenül én lenge ruhában is megszoktam sülni:(!!!
You called me strong, you called me weak
But your secrets I will keep
[/COLOR]

HVp213

#11141
Quote from: ShirahimeHát a tavaszért én annyira nem vagyok oda. De nem csoda. Õszi gyerek vagyok. :hehe:
Engem meg tavasszal hozott a gólya!  :rolleyes:  (tudom-tudom bár tévedt volna el vagy ment volna neki a kéménynek...)
Quote from: ShirahimeTe ha ezt így foyltatod tényleg csinálok neked húsból fagyit:)
Köszönöm! De az nem harap vissza... :p
Quote from: animoniPasi--->Nyár--->Nõkön lenge ruha!!! Jó kis asszociációs sor!
Ettõl függetlenül én lenge ruhában is megszoktam sülni:(!!!
Azt is le kell venni, az biztos segít ;) :rolleyes:
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Shirahime

Quote from: HVp213Engem meg tavasszal hozott a gólya!  :rolleyes:  (tudom-tudom bár tévedt volna el vagy ment volna neki a kéménynek...)

Én ilyet nem mondok. Csak falusi abortuszt javasoltam volna. :ad:

QuoteKöszönöm! De az nem harap vissza... :p

Honnan tudod. Próbáltad?:)

QuoteAzt is le kell venni, az biztos segít :rolleyes:

Télen sem kell feltétle nagykabátban rohangálni. Én speciel sokszor pólóban vagyok:)
"Yuugure ni kimi to mita orenji no taiyou
Nakiou na kao o shite eien no sayonara"

animoni

Quote from: HVp213Azt is le kell venni, az biztos segít ;) :rolleyes:
Köszi a tanácsot :merci: Megfogadnám én szívesen csak.... :rolleyes:
You called me strong, you called me weak
But your secrets I will keep
[/COLOR]

HVp213

Quote from: ShirahimeÉn ilyet nem mondok. Csak falusi abortuszt javasoltam volna. :ad:
Mert az annyival humánusabb mi... :__devil: (én pösti gyerek vagyok! milyen a falusi abortusz? vagy inkább ne akarjam tudni? :p)
Quote from: ShirahimeHonnan tudod. Próbáltad?:)
Igaz! Még nem volt "szerencsém" a szakácstudományodhoz! Érdekes lehet az a fagyi ami vissza harap (Adams Family feelinges)
Quote from: ShirahimeTélen sem kell feltétle nagykabátban rohangálni. Én speciel sokszor pólóban vagyok:)
1 Nem szoktam rohangálni! (megfontolt nyugott lépesekkel közelítem meg az áldozataimat! :__devil: )
2 A mostani télen nem volt nagy kunszt polóba lenni
Quote from: animoniKöszi a tanácsot :merci: Megfogadnám én szívesen csak.... :rolleyes:
Csak? Segítség kell?  :lazza:  :rolleyes:
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Shirahime

Quote from: HVp213Mert az annyival humánusabb mi... :__devil: (én pösti gyerek vagyok! milyen a falusi abortusz? vagy inkább ne akarjam tudni? :p)
Jobb hidd el *User óvatosan odasúgja a többieknek...Lelövik a gólyát:)*
 
QuoteIgaz! Még nem volt "szerencsém" a szakácstudományodhoz! Érdekes lehet az a fagyi ami vissza harap (Adams Family feelinges)
PEdig aranyos fagyi...de tényleg jól idmítható:):):):):)
[Qoute]1 Nem szoktam rohangálni! (megfontolt nyugott lépesekkel közelítem meg az áldozataimat! :__devil: )
2 A mostani télen nem volt nagy kunszt polóba [/QUOTE]
Senki nem mondta, hogy rohanj...Úgy hamarabb észrevesz:P
Tudom, hogy nem volt de én nem csak a mostanire gondoltam:)
"Yuugure ni kimi to mita orenji no taiyou
Nakiou na kao o shite eien no sayonara"

animoni

A fiúknak jó!! Nekik nem akadály, hogy nyáron a tikkasztó melegben levegyék a pólójukat és ugy rohangáljanak fel alá a városban. Az bezzeg senkit nem sért meg!!! De ha egy lány csinálná ugyanezt....!


Quote from: HVp213Csak? Segítség kell?  :lazza:  :rolleyes:

Köszi az ajánlatot :merci: De van segítségem :angyali: !
You called me strong, you called me weak
But your secrets I will keep
[/COLOR]

Shirahime

Quote from: animoniA fiúknak jó!! Nekik nem akadály, hogy nyáron a tikkasztó melegben levegyék a pólójukat és ugy rohangáljanak fel alá a városban. Az bezzeg senkit nem sért meg!!! De ha egy lány csinálná ugyanezt....!
Akkor legjobb esetben is csak furán néznének rá:D
Legrosszabban meg lecsuknák közszemérem sértésért
"Yuugure ni kimi to mita orenji no taiyou
Nakiou na kao o shite eien no sayonara"

Pirula

Quote from: animoniA fiúknak jó!! Nekik nem akadály, hogy nyáron a tikkasztó melegben levegyék a pólójukat és ugy rohangáljanak fel alá a városban. Az bezzeg senkit nem sért meg!!! De ha egy lány csinálná ugyanezt....!
Én nem vagyok sértõdõs. :) Itt kérdezném meg a fórum férfiait:
Melyikõtöket sértené ha nyáron az utcákat nyáron elözönlenék a topless lányok? :haha:

animoni

Quote from: ShirahimeAkkor legjobb esetben is csak furán néznének rá:D
Legrosszabban meg lecsuknák közszemérem sértésért

És ki jelentene fel? Egy minimum 70éves öreg néni? Vagy egy 20-25 éves lány?
Hát én ma láttam egy pasit akin volt 1 száll trikó ( + farmer) és abban elég sok minden átlátszott:)
You called me strong, you called me weak
But your secrets I will keep
[/COLOR]

HVp213

#11150
Quote from: ShirahimeJobb hidd el *User óvatosan odasúgja a többieknek...Lelövik a gólyát*
Nem vagy állatvédõ alkat... :rolleyes:
Quote from: ShirahimePEdig aranyos fagyi...de tényleg jól idmítható
Najó most már akkor biztos kérek olyat! :p
Quote from: ShirahimeSenki nem mondta, hogy rohanj...Úgy hamarabb észrevesz
Úgy sokkal izgalmasabb! :lazza:
Quote from: ShirahimeTudom, hogy nem volt de én nem csak a mostanire gondoltam
Tavaly se volt mindig fagy! ;)
Quote from: animoniA fiúknak jó!! Nekik nem akadály, hogy nyáron a tikkasztó melegben levegyék a pólójukat és ugy rohangáljanak fel alá a városban. Az bezzeg senkit nem sért meg!!! De ha egy lány csinálná ugyanezt....!
Próbáljuk meg szerintem nem lenne nagy sértõdés belõle! :rolleyes:
Quote from: animoniKöszi az ajánlatot De van segítségem !
Akkor már végképp nem értem... :3x3:
Quote from: ShirahimeAkkor legjobb esetben is csak furán néznének rá:D
Legrosszabban meg lecsuknák közszemérem sértésért
Szerintem megér egy próbát! :p
Quote from: PirulaÉn nem vagyok sértõdõs. Itt kérdezném meg a fórum férfiait:
Melyikõtöket sértené ha nyáron az utcákat nyáron elözönlenék a topless lányok? :haha:
Azt hiszem valahogy képes lennék túltenni magam a sértõdésen, ha véletlenül elõjönne... :jee:
Quote from: animoniÉs ki jelentene fel? Egy minimum 70éves öreg néni? Vagy egy 20-25 éves lány?
Senki! Tessék gyakorlatba átültetni már...
Quote from: animoniHát én ma láttam egy pasit akin volt 1 száll trikó ( + farmer) és abban elég sok minden átlátszott
Ez inket nem érdekel ugye Pirula! Térjünk vissza a lényeghez a nõi topples városközpontokhoz!!!
(bocsi...)
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Shirahime

Na szép....hova jutottatok....szép:D

Na akkor majd csinálok olyan fagyit megígérem:)

Passzolok, de az öregek biztos kiakadnának...azok mindenen kiakadnak...
"Yuugure ni kimi to mita orenji no taiyou
Nakiou na kao o shite eien no sayonara"

HVp213

Quote from: ShirahimePasszolok, de az öregek biztos kiakadnának...azok mindenen kiakadnak...
Valamibe meg kell halni... (már elnézést)
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Shirahime

Quote from: HVp213Valamibe meg kell halni... (már elnézést)
Egyik ismerõsöm kedvenc mondása....persze õ akkor mondja amikor lecseszik, hogy minek kell bagóznia:)
"Yuugure ni kimi to mita orenji no taiyou
Nakiou na kao o shite eien no sayonara"

Ramiz

Quote from: ShirahimeAkkor legjobb esetben is csak furán néznének rá:D
Legrosszabban meg lecsuknák közszemérem sértésért
Ennyire még a rendõrök sem fatökûek (már elnézést)... :D
Bonci: ez olyan, hogy magadra mondhatod, de ha más mondja rád (vagy a férfiakra ámblokk*), akkor kikéred magadnak. :)

---------------
* : "am Block"?
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Shirahime

Quote from: RamizEnnyire még a rendõrök sem fatökûek (már elnézést)... :D
Áljálj....én csak feljelentést mondtam, nem letartóztatást:)
"Yuugure ni kimi to mita orenji no taiyou
Nakiou na kao o shite eien no sayonara"

.Attila

Quote from: RamizBonci: ez olyan, hogy magadra mondhatod, de ha más mondja rád (vagy a férfiakra ámblokk*), akkor kikéred magadnak. :)
Ezt most mire is mondtad?

Ramiz

Quote from: ShirahimeÁljálj....én csak feljelentést mondtam, nem letartóztatást:)
Hát épp ez az! Annyira nem hülyék, hogy feljelentsék, max letartóztatják egy órára, amíg mindenki hazarohan a fényképezõgépért. :D

Bonci: a férfiak perverzségére mondtam.
Egyébként itt van egy tanulságos történet a nõk szendeségérõl. Megtörént eset. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Shirahime

Quote from: RamizHát épp ez az! Annyira nem hülyék, hogy feljelentsék, max letartóztatják egy órára, amíg mindenki hazarohan a fényképezõgépért. :DQUOTE]
Na mindegy....az öregekre gondoltam, hogy feljelentik....az, hogy a zsaruk mit csinálnak, az más tészta:)
"Yuugure ni kimi to mita orenji no taiyou
Nakiou na kao o shite eien no sayonara"

.Attila

Quote from: RamizBonci: a férfiak perverzségére mondtam.
Ahogy így olvastam, amiket írtatok, nem is csodálkozom az általánosításokon ;)
Megtörtént eset: igényes nõ :)