Offtopic - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:10:44

Previous topic - Next topic

Necrid^

Quote from: HVp213Most sajnos itt kell hagynom ezt a remek kis társaságot egy hétre (gondolom mindenkinek NAGYON fogok hiányozni! :p) (most egy páran felhorkannak és azt mondják: legább annyira mint egy kiados TBC) Na mindegy SAJNOS le kell mennem haverokkal a Balcsira némi vodka és tecqilla társaságába... :( MILYEN xar az élet! igaz?:p
Addig is mindnki érezze magát nagyon JÓL! BYE skacok! :jee:
jó szorakozás... :jee:
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Darkstar

Quote from: HVp213Most sajnos itt kell hagynom ezt a remek kis társaságot egy hétre ...

Ember, hogy én mennyire sajnállak!  :rolleyes:  Jó utat és szórakozást!  :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Emarsharae

Quote from: roderickÉn spec. A Foucault-ingára utaltam hozzászolásomban...

Amúgy ha az ELTÉn tanulod a pszichológiát, akkor ilyen keresztbeizés tárgyként szerintem fel tudod venni a TÁTK-n lévö összeesküvés-elmélet szemináriumot, ha esetleg bövebben érdekelnek az ilyen dolgok. Ott jól meg lehet majd vitatni másokkal, hogy most tulajdonképpen a zsidók, a templomosok vagy az illuminátusok uralkodnak a világon...
Már itt van könyvben, csak nem volt még lelkierõm belekezdeni.
Mellesleg mi van, ha nem az ELTÉn tanulom?
"Cute things kill people."
"But for heaven's sake—you're wizards! You can do magic! Surely you can sort out—well—anything!"
"The trouble is, the other side can do magic too, Prime Minister." - J. K. R. (HP & THBP)

Moha

Quote from: HVp213SAJNOS le kell mennem haverokkal a Balcsira némi vodka és tecqilla társaságába... :( MILYEN xar az élet! igaz?:p
Szörnyû! Hogy fogod kibírni? :hehe: Micsoda tortúra! :D

Jó szórakozást!
Aztán majd ha visszajössz, egy nap alatt bepótolod a kimaradt viccadagot a nagyon lol-ba... :haha:

HVp213

#11524
Köszi srácok nektek is! :whoah:

edit: Moha: Még énse tudom! Egy búcsú pohén!
csajozos szöveg: Tavaly találkoztam egy jó tündérrel. Megkérdezte tõlem, mit akarok, jobb memóriát, vagy nagyobb faszt? Már nem emlékszem, mit válaszoltam...
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

roderick

Quote from: EmarsharaeMellesleg mi van, ha nem az ELTÉn tanulom?

akkor kb. max. annyi felteszem, hogy nem vehetsz fel hivatalosan eltés tárgyakat, így kreditet nem ér...
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

Necrid^

Quote from: HVp213csajozos szöveg: Tavaly találkoztam egy jó tündérrel. Megkérdezte tõlem, mit akarok, jobb memóriát, vagy nagyobb faszt? Már nem emlékszem, mit válaszoltam...
Beteg.. :lame:
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

HVp213

Quote from: NecridBeteg.. :lame:
IGEN!!! De ezt már mindenki tudta! :lazza:
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Emarsharae

Quote from: HVp213csajozos szöveg: Tavaly találkoztam egy jó tündérrel. Megkérdezte tõlem, mit akarok, jobb memóriát, vagy nagyobb faszt? Már nem emlékszem, mit válaszoltam...
Ezzel minimum egy szemöldökfelhúzást, max egy tökönrugást és körülröhögést kapnál. Tõlem.  :rolleyes:
"Cute things kill people."
"But for heaven's sake—you're wizards! You can do magic! Surely you can sort out—well—anything!"
"The trouble is, the other side can do magic too, Prime Minister." - J. K. R. (HP & THBP)

HVp213

Quote from: EmarsharaeEzzel minimum egy szemöldökfelhúzást, max egy tökönrugást és körülröhögést kapnál. Tõlem.  :rolleyes:
jó neked majd nem mondom el... :haha:
:p
(nem mintha bárki más többre értékelné valószínûleg... esetleg még többet is rugnak majd belém MAX)
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Emarsharae

Nem értelek titeket hímnemûeket.  :rolleyes:
Ha egyszer tudod, hogy a nõk nem szeretik az ilyen megjegyzéseket, miért mondod mégis el?
Nem lenne egyszerûbb olyan szövegekre koncentrálni, ami nekünk is tetszik? Vagy ez így túl logikus lenne?
"Cute things kill people."
"But for heaven's sake—you're wizards! You can do magic! Surely you can sort out—well—anything!"
"The trouble is, the other side can do magic too, Prime Minister." - J. K. R. (HP & THBP)

HVp213

Quote from: EmarsharaeNem értelek titeket hímnemûeket.  :rolleyes:
Ha egyszer tudod, hogy a nõk nem szeretik az ilyen megjegyzéseket, miért mondod mégis el?
Nem lenne egyszerûbb olyan szövegekre koncentrálni, ami nekünk is tetszik? Vagy ez így túl logikus lenne?
:wtf: ?????LÓGIKA?????
Hmmm lehet benne vmi rácio! :p
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Emarsharae

Quote from: HVp213:wtf: ?????LÓGIKA?????
Hmmm lehet benne vmi rácio! :p
Van fejet kézbe temetõs smiley?
Hm... ha más nincs, hát ez :ejj:  is jó lesz...
"Cute things kill people."
"But for heaven's sake—you're wizards! You can do magic! Surely you can sort out—well—anything!"
"The trouble is, the other side can do magic too, Prime Minister." - J. K. R. (HP & THBP)

HVp213

Quote from: EmarsharaeVan fejet kézbe temetõs smiley?
Hm... ha más nincs, hát ez :ejj:  is jó lesz...
Ma egy kicsit száraz vagy!!! Túl komolyan veszel úgy látom. na mindegy! Remélem elmúlik...;) :haha:
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Emarsharae

Quote from: HVp213Ma egy kicsit száraz vagy!!! Túl komolyan veszel úgy látom. na mindegy! Remélem elmúlik...;) :haha:
A szárazság és a szarkazmus között... van különbség.
Majd szólok, ha komoly leszek.
"Cute things kill people."
"But for heaven's sake—you're wizards! You can do magic! Surely you can sort out—well—anything!"
"The trouble is, the other side can do magic too, Prime Minister." - J. K. R. (HP & THBP)

HVp213

Quote from: EmarsharaeA szárazság és a szarkazmus között... van különbség.
Majd szólok, ha komoly leszek.
OK! akkor MAJD szólj ha lazitottál már és egy kicsit komolytalanul tudsz venni engem :)
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Necrid^

Nyugi gyerekek...  :haha:
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

HVp213

nyugalom van! Emarsharae is meg énis nyugottak vagyunk! (én biztos!) További Jó szórakozást s JÓÉJT! mindenkinek
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Emarsharae

Quote from: HVp213OK! akkor MAJD szólj ha lazitottál már és egy kicsit komolytalanul tudsz venni engem :)
Én laza vagyok. Tudhatnátok már hogy nem gonoszságból kekeckedek. (Többnyire.) Nálam ez... normális. Ha jó kedvem van, vitatkozom. (Meg ha nincs, akkor is. :D )
Neked is jóccakát.
"Cute things kill people."
"But for heaven's sake—you're wizards! You can do magic! Surely you can sort out—well—anything!"
"The trouble is, the other side can do magic too, Prime Minister." - J. K. R. (HP & THBP)

Pirula

Quote from: EmarsharaePS: Pirula: csak neked felvettem a Dimmu Borgir pólómat. :p
:lol: Köszönöm! Dimmut mondjuk pont nem szoktam hallgatni, csak 2 számot amit meg akarok tanulni.

Emarsharae

#11540
Quote from: Pirula:lol: Köszönöm! Dimmut mondjuk pont nem szoktam hallgatni, csak 2 számot amit meg akarok tanulni.
Ez most a nagyon depresszív, nagyon darkos megjegyzésedre ment. :D Bocsi, grindcore-t nem hallgatok... Normális napjaimon be kell érned Nightwish-sel és Dead Can Dance-szel. :hehe:

Jaj, Blimp!
Jut eszembe... Ha jól emlékszem, te kérdezted, honnan ered a nevem.
Le foglak lombozni, tudom. Ugyanis valami cuki homepage-rõl, ahol hihetetlen sok nevet gyûjtöttek össze abc és hovatartozás szerint, és ahol elõszeretettel nézelõdök mikor új neveket keresek valami fantasy novellámba. :D
Emarsharae-t megláttam, és szerelem volt elsõ látásra. Valahogy így történt. Ja, és nemtom hová valósi. :o Sajna.
"Cute things kill people."
"But for heaven's sake—you're wizards! You can do magic! Surely you can sort out—well—anything!"
"The trouble is, the other side can do magic too, Prime Minister." - J. K. R. (HP & THBP)

Mattanja

#11541
Quote from: PirulaErrõl hallottam egy érdekes sztorit. XY elment a pszichológushoz valami bajával
...
Fogadjuk utána felírt neki a pszichoanalitikus egy kiló gyógyszert minden napra...
Quote from: EmarsharaeVan fejet kézbe temetõs smiley?
Ez nem tetszik : Perturbed ?
Quote from: PirulaDimmut mondjuk pont nem szoktam hallgatni, csak 2 számot amit meg akarok tanulni.
Remélem a Perfection or vanity, és a Raabjorn speiler draugheimens skodde...
Quote from: EmarsharaeEmarsharae-t megláttam, és szerelem volt elsõ látásra. Valahogy így történt. Ja, és nemtom hová valósi. :o Sajna.
http://www.kabalarians.com/female/emarsharae.htm

Edit: Ezt nem hiszem el. Tényleg igaz, amit a site-on írnak rólam...  :eeek:
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Pirula

Quote from: EmarsharaeEz most a nagyon depresszív, nagyon darkos megjegyzésedre ment. :D Bocsi, grindcore-t nem hallgatok... Normális napjaimon be kell érned Nightwish-sel és Dead Can Dance-szel. :hehe:
Beérem. :haha:
Quote from: ShiroiFogadjuk utána felírt neki a pszichoanalitikus egy kiló gyógyszert minden napra...
Arról már nem szólt a fáma, de könnyen lehet.
Quote from: ShiroiRemélem a Perfection or vanity, és a Raabjorn speiler draugheimens skodde...
Inkább Kings Of Carnival Creation és Puritania. De majd belefülelek ezekbe is.

Kvikveg

Quote from: Emarsharae...Dead Can Dance-szel. :hehe:
Hmmm... :D

---------------------------------
Xymox - Dancing Barefoot

She is benediction - she is addicted to thee
She is the root connection - she is connecting with thee

She is sublimation - she is the essence of thee
She is concentrating on he , chosen she

Im dancing barefoot, heading for a spin
Some strange music draws me in
Makes me come on like some heroine

She is recreation - shes intoxicated by thee
She has the slow sensation that he is levitating with she

Here i go, well i dont know why
I float so ceaselessly
Could it be hes taken over me

Im dancing barefoot, in mid-air i spin
Some strange music draws me in
Makes me come on like some heroine

Im dancing barefoot, heading for a spin
Some strange music draws me in
Makes me come on like some heroine
--------------------------------------
Xymox??! Most kicsit osszezavarodtam.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Emarsharae

Quote from: KvikvegHmmm... :D
Hmmm?
Csak nem ismered õket? :p
"Cute things kill people."
"But for heaven's sake—you're wizards! You can do magic! Surely you can sort out—well—anything!"
"The trouble is, the other side can do magic too, Prime Minister." - J. K. R. (HP & THBP)

Kvikveg

#11545
Quote from: EmarsharaeHmmm?
Csak nem ismered õket? :p
Hat, noveremnek egy regi kazettajan tanyaznak, akkor veszem elo, ha olyan sotet pusztitos kedvem van. Nem mindet szeretem rajta, de azert a tobbseget igen.
Mission: God's Own Medicine, Naked&Savage, Serpent Kiss, Dancing Bare Foot (dejo, itt meg Mission cimen fut...), The Crystal Ocean;
Dead Can Danec: Aion 1990 (Es gozom nincs, hogy jol feliratozta-e...:D)
Aztan B oldalon U2 orrverzesig. Na azt barmikor. (ZOO Station)
Meg van megegy kazettan hasonlo kategorias par szamom... New Model Army: Here Comes The War, Living n the Rose, Afternoon song. Bar vicces, hogy ezek utan INXS: Need You tonight van, meg Stiltskin: Inside, amibol az elobbi kivalo, az utobbi kicsit muanyag.

De ezzel a "sotet kedvem van" tipusu cuccok ki is fujtak. Hacsak Mozart Requiemet nem vesszuk ide. :hehe:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Emarsharae

Dead Can Dance nagyon cuki.
Ha javasolhatok neked albumokat, akkor: Within the Realm of a Dying Sun, Spleen and Ideal, The Serpent's Egg, és ugye nem kell mondanom, hogy persze az öüsszes album csodás. A Serpent's Egg-en pedig rajta van egy gyönyörû szám, a Severance, amit Brendan Perry énekel, és szerelmes lettem a hangjába. :D Szóval ajánlom.
"Cute things kill people."
"But for heaven's sake—you're wizards! You can do magic! Surely you can sort out—well—anything!"
"The trouble is, the other side can do magic too, Prime Minister." - J. K. R. (HP & THBP)

Rounin

Quote from: RamizVisszajövök Balcsiról fáradtan, erre mit látok? Izé... teljesen lesokkolt Rounin avatárja. Ööö. Te most provokálsz minket? :D

:wtf: Nem shounen-ai avatar :D Angel Sanctuary és full hetero :hehe: :hehe: Kucc..kucc... *must...resist..* És olyaaaan cukiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ^^" (:p)

Quote from: PirulaPompás! :D Alapítsunk egyházat! :haha:

Csak kétszáz ember kell összesen^^ (Ha már Jedi vallás van hivatalosan  :__devil: akkor ez is megoldható )

Kvikveg

Quote from: EmarsharaeDead Can Dance nagyon cuki.
Ha javasolhatok neked albumokat, akkor: Within the Realm of a Dying Sun, Spleen and Ideal, The Serpent's Egg, és ugye nem kell mondanom, hogy persze az öüsszes album csodás. A Serpent's Egg-en pedig rajta van egy gyönyörû szám, a Severance, amit Brendan Perry énekel, és szerelmes lettem a hangjába. :D Szóval ajánlom.
Cuki... :D :lul:  Hat barmilyen jelzot el tudok kepzelni, de hogy cuki?? :D
Jo, meghallgatom, amint a kezembe kaparintottam oket.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Emarsharae

Quote from: KvikvegCuki... :D :lul:  Hat barmilyen jelzot el tudok kepzelni, de hogy cuki?? :D
Jo, meghallgatom, amint a kezembe kaparintottam oket.
Helyes, helyes. És igenis cuki. :hehe:
Rounin: ennél jobban már csak akkor tetszene az avatarod, ha Yue Kato vagy Mika-chan lenne az. :D (...vagy esetleg Schuldig... :p)
"Cute things kill people."
"But for heaven's sake—you're wizards! You can do magic! Surely you can sort out—well—anything!"
"The trouble is, the other side can do magic too, Prime Minister." - J. K. R. (HP & THBP)