Offtopic - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:10:44

Previous topic - Next topic

.Attila

Quote from: MohaHe? Az nem lassú egy kicsit a letöltéshez képest?
Dehogynem. Míg a letöltést 100%-kal növelték, addig a feltöltést csak 25%-kal. Bár én a feltöltéseket amúgy a BME wlan-ján keresztül csinálom nagy részt, csak amv-ket töltök fel itthonról :)

TurboK

20k feltöltés?

CSEZDMEG

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

Mattanja

#6032
Csak arra szeretnék buzdítani mindenkit, hogy ha használja valaki a Reputation-t, akkor írja oda legalább a nevét, csak hogy tudja az illetõ (címzett) : ki szereti ennyire?!  :)

Edit: még valami. Nem lehet azt megoldani, hogy ne csak az utolsó Reputation-t lássam, hanem többet is?
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

zsozso

Quote from: ShiroiCsak arra szeretnék buzdítani mindenkit, hogy ha használja valaki a Reputation-t, akkor írja oda legalább a nevét, csak hogy tudja az illetõ (címzett) : ki szereti ennyire?!  :)

Edit: még valami. Nem lehet azt megoldani, hogy ne csak az utolsó Reputation-t lássam, hanem többet is?
Nem csak 1 et latsz, hanem 5 ot. Sajnos csak kevesen hasznaljak.
Death is the only redemption

Mattanja

Quote from: zsozsoNem csak 1 et latsz, hanem 5 ot.
:wtf:
Ne szivass. És hogyan? A User CP-re kattintva ugyebár ott van, hogy "Latest Reputation Received", és alatta csak egy van kiírva, de semmi átállítási lehetõség!  :lame: , de akkor is: hogyan láthatok 5-öt?
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Moha

Quote from: zsozsoNem csak 1 et latsz, hanem 5 ot. Sajnos csak kevesen hasznaljak.
Legtöbbször annyit ír ki, hogy "You must spread some Reputation around before giving it to xy again." - Gondolom ez azért van, hogy ne lehessen egy ember olyan könnyen lehúzni, vagy felmagasztalni. De hogy is van ez pontosan?
Amúgy ez a reputation nem rosz dolog, csak még szerintem bele kell rázódnia a társaságnak.

Kalibur

Quote from: MohaLegtöbbször annyit ír ki, hogy "You must spread some Reputation around before giving it to xy again." - Gondolom ez azért van, hogy ne lehessen egy ember olyan könnyen lehúzni, vagy felmagasztalni. De hogy is van ez pontosan?
Amúgy ez a reputation nem rosz dolog, csak még szerintem bele kell rázódnia a társaságnak.
Mennyire leszek ciki, ha azt kérdezem, mi is az tk?? Most hallok (olvasok) róla tk elõször... láccik mennyit nézem a user részleget...
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

zsozso

Quote from: MohaLegtöbbször annyit ír ki, hogy "You must spread some Reputation around before giving it to xy again." - Gondolom ez azért van, hogy ne lehessen egy ember olyan könnyen lehúzni, vagy felmagasztalni. De hogy is van ez pontosan?
Amúgy ez a reputation nem rosz dolog, csak még szerintem bele kell rázódnia a társaságnak.
10 reputation pontot kell elszorjal ahhoz hogy ugyanannak az embernek adhass meg1et.
Death is the only redemption

Mattanja

#6038
Ha jól látom, akkor a Members List-en lévõ "rangsor" csak az összes rep-et nézi, nem tényleges értéket - mert különben nem lennék a nyolcadik: összesen eddig 12-m van, de a Rep Power-em csak 1... Valakik nagyon nem szeretnek, csak azt nem mondták még el, hogy miért, vagy valami nem stimmel ezzel a Rep-dologgal... :wtf:

Edit: és akkor hogyan is lehet, hogy én csak az utolsó kapott reputation-t látom a User CP-ben, és nem az utolsó 5-öt? Nem hiszem, hogy mind a 12 ugyanarra a postra ment.
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

.Attila

Quote from: ShiroiHa jól látom, akkor a Members List-en lévõ "rangsor" csak az összes rep-et nézi, nem tényleges értéket - mert különben nem lennék a nyolcadik: összesen eddíg 12-m van, de a Rep Power-em csak 1... Valakik nagyon nem szeretnek, csak azt nem mondták még el, hogy miért... :wtf:

Edit: és akkor hogyan is lehet, hogy én csak az utolsó kapott reputation-t látom, és nem az utolsó 5-öt? Nem hiszem, hogy mind a 12 arra ment.
Én nem osztottam rep-et még, tehát nem én.
Biztos az Azumanga miatt van ;) Egyébként passz.

.Attila

Ez a repution number hogy adódik? Mit jelent a szám?

Mattanja

#6041
Egyébként tévedtem, nem néz az a rangsor Rep Power-t. Mert te,Trivi rajta sem vagy a 6-os Rep Power-rel az elsõ oldalon, mások meg 0 postos létükre igen...
A kérdéseim ugyanazok, mint fentebb.
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

zsozso

Quote from: TriviEz a repution number hogy adódik? Mit jelent a szám?
A reputation power mas mint a reputation. Minnel nagyobb a reputation powered annal nagyobb a szavad a reputation pontok kiosztasanal. A reputation no pl az evek szamatol a postok szamatol sot bizonyos mertekben meg azis noveli ha sok a reputation pontod :p
Death is the only redemption

Moha

#6043
Quote from: ShiroiEgyébként tévedtem, nem néz az a rangsor Rep Power-t. Mert te,Trivi rajta sem vagy a 6-os Rep Power-rel az elsõ oldalon, mások meg 0 postos létükre igen...
A kérdéseim ugyanazok, mint fentebb.
Igen, ezt én is furcsálltam. Elõször azt hittem, hogy az elsõ x emberke az, akinek már van rep pontja, a többi meg 0 rep ponttal jön abc rendben, de nem, mert jópár aktív tag rajta sincs az elsõ oldalon, pedig nekik már tuti van rep pontjuk.

Edit: Ha jól értem, akkor akinek pl 4 a reputation power-e, az egy postnál 4 rep pontot ad az illetõnek, vagy mindig mindenki csak 1-et?

zsozso

Quote from: MohaIgen, ezt én is furcsálltam. Elõször azt hittem, hogy az elsõ x emberke az, akinek már van rep pontja, a többi meg 0 rep ponttal jön abc rendben, de nem, mert jópár aktív tag rajta sincs az elsõ oldalon, pedig nekik már tuti van rep pontjuk.
Alapbol 10 mindenkinek a reputationje pl trivinek 22 a bonuszai miatt, a 2 modnak meg 50/50.
Death is the only redemption

Mattanja

#6045
VÉGRE! Most már értek mindent!
Edit: vagy mégsem.
Quote from: zsozsoA reputation no pl az evek szamatol a postok szamatol sot bizonyos mertekben meg azis noveli ha sok a reputation pontod :p
És pontosan hogyan is? Mennyi idõ/post/reputation pont kell a Rep Power eggyel történõ növekedéséhez?
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Marfy

Én még mindig nem értem :eeek: , de nembaj úgysem fogom használni :).

Marfy

Álltalában én a suliban szoktam tölteni és nem tudjátok véletlenül hogy az iskolákban is bõvül a sávszélesség mert most 512 van ez elég gyász egy sulinak.
Jó lenne ha itt is növekedne :).

Lord AO

Hát ismét egy új dolgot tanultam meg. ezentúl jobban fogok figyelni a kis ikonokra amik el vannak szórva. :D

Feldin

Quote from: TriviÉn nem osztottam rep-et még, tehát nem én.
Biztos az Azumanga miatt van ;) Egyébként passz.
Mi van az Azu miatt?
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

TurboK

lenne egy olyan kérésem hogy 500k körüli anigifeket ne tegyünk szignóba, mert - adsl ide vagy oda - baromi lassú.

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

Mattanja

Quote from: FeldinMi van az Azu miatt?
Az, hogy bár 12 reputation-öm van, a Rep Power-em csak 1. És mielõtt zsozso elmondta volna, hogy ez hogyan mûködik, azt hittem, hogy ugyanannian húztak engem le, mint ahányan plusszt is adtak - csak valami miatt mégis egyes maradt a Rep Power. De már kiderült, hogy nem errõl van szó.
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Cobra

Most olvastam, hogy a Matávkábelen is emelik a sávszélességet  :cool:
Igaz, csak azt írták, hogy a letöltés lesz a duplája, hogy a feltöltéssel mi van, azt nem tudom.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Feldin

Quote from: ShiroiAz, hogy bár 12 reputation-öm van, a Rep Power-em csak 1. És mielõtt zsozso elmondta volna, hogy ez hogyan mûködik, azt hittem, hogy ugyanannian húztak engem le, mint ahányan plusszt is adtak - csak valami miatt mégis egyes maradt a Rep Power. De már kiderült, hogy nem errõl van szó.
Majd elmagyarázod a repet. Van nálam egy üresed Regie-tõl.
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Mattanja

Quote from: CobraMost olvastam, hogy a Matávkábelen is emelik a sávszélességet  :cool:
Igaz, csak azt írták, hogy a letöltés lesz a duplája, hogy a feltöltéssel mi van, azt nem tudom.
Ne hülyíts! Komoly? Ugyanúgy duplázik a Kábelnet is? És mikortól?
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Marfy

Quote from: TurboKlenne egy olyan kérésem hogy 500k körüli anigifeket ne tegyünk szignóba, mert - adsl ide vagy oda - baromi lassú.

Ezzel rám céloztál ugye?
Bocsi de nem tudtam kissebre csinálni.

TurboK

Noki: igen, rád, meg úgy amúgy is. egy többszáz k-s szig nagyon zavaró, akármilyen szép, ezt még akkor tanultam meg amikor ISDNen nyomultam és azóta is ugyanaz a véleményem, vszeg akkor is ez lenne ha T3 lenne itt otthon (mert ugye attól függetlenül lehetnek olyanok akik még mindig modemen szenvednek).

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

Marfy

Amúgy nekem is modemem van úgyhogy legjobban én sírhatnék de majd hétvégén otthon leszek és megpróbálok valamit csinálni a méretével.
Ha esetleg tényleg zavaró akkor kiveszem.

Moha

Quote from: NokiAmúgy nekem is modemem van úgyhogy legjobban én sírhatnék de majd hétvégén otthon leszek és megpróbálok valamit csinálni a méretével.
Ha esetleg tényleg zavaró akkor kiveszem.
Úgy tûnik, hogy hibás is. Megpróbáltam betölteni, hogy hátha át tudom szerkeszteni kisebbre, de csonkolva van a file.

Kvikveg

Quote from: MohaÚgy tûnik, hogy hibás is. Megpróbáltam betölteni, hogy hátha át tudom szerkeszteni kisebbre, de csonkolva van a file.
Dettó  :rotflol:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.