Offtopic - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:10:44

Previous topic - Next topic

Ramiz

Tegnap egész nap azt kérdezgette tõlem egy osztálytársnõm, hogy nem tudom-e, mikor van nõnap. Mondtam: nem. Nem tudom, mire célozhatott...  :lazza:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Fazék

Quote from: DjinnHát lehet, hogy most hülyeséget írok, de én úgy tudom/úgy emlékszem, olyannyira jól sikerült a magyar szinkron (ami szerntem is  :kiraly: ), hogy az amcsik visszavásárolták tõlünk és az alapján újracsinálták a sajátjukat.  :) Szerintem jól emlékszem! ;)
igen. ezt már korábban is cáfoltam, ez csak 'urban legend' :) - de tény hogy jól hangzik, és már-már hihetõnek is :)

Moha

Quote from: Blimpha csak azért nem váltasz, mert nincs bajod a 2.9x-el és nincs is az extra funkciókra szükséged, abban természetesen semmi kivetnivalót nem találni sztem
Errõl van szó. Mp3 lejátszásra + netrádióra használom, arra meg tökéletes. Ha videót nézek, arra ott van az Mplayer vagy a Radlight. Meg van egy pluginem hozzá (elég régi), amivel .sid (c64 zene) fájlokat is le tudok játszani, és az pl. nem biztos, hogy megy az 5-ös verzióval...
Ja, amúgy a 2.xx verzió skinjeit rá lehet húzni az 5.x-re?

Djinn

#8553
Quote from: Blimpigen. ezt már korábban is cáfoltam, ez csak 'urban legend' :) - de tény hogy jól hangzik, és már-már hihetõnek is :)
Hát akkor én ennek utánnanézek. Neked milyen bizonyítékaid vannak??

edit:Na nem harcolni akarok, tényleg kiváncsi vagyok a dologra, azért kérdezem!!
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Manitu

Quote from: MohaJa, amúgy a 2.xx verzió skinjeit rá lehet húzni az 5.x-re?
Tudtommal nem...


Bruce

Quote from: MohaErrõl van szó. Mp3 lejátszásra + netrádióra használom, arra meg tökéletes. Ha videót nézek, arra ott van az Mplayer vagy a Radlight. Meg van egy pluginem hozzá (elég régi), amivel .sid (c64 zene) fájlokat is le tudok játszani, és az pl. nem biztos, hogy megy az 5-ös verzióval...
Ja, amúgy a 2.xx verzió skinjeit rá lehet húzni az 5.x-re?
.sid-et még nem próbáltam, de a SNES-es játékok smc-it kiválóan játsza, szerintem azt is játszaná.
Skineket meg minden további nélkül. Annyi hogy be kell állítani hogy classic skin-nel jelenjen meg, és ott már a megszokott módon hagyja magát átállítani.

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Moha

Quote from: Bruce.sid-et még nem próbáltam, de a SNES-es játékok smc-it kiválóan játsza, szerintem azt is játszaná.
Skineket meg minden további nélkül. Annyi hogy be kell állítani hogy classic skin-nel jelenjen meg, és ott már a megszokott módon hagyja magát átállítani.
Köszönöm! :merci:

Dragon

Dohányosoknak
Azért evvel mindjárt más rágyújtani, nem?
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

.Attila

#8558
Quote from: DjinnMindig csak sír a szátok, csinálni meg semmit, ugye??
???
Quote from: RamizTegnap egész nap azt kérdezgette tõlem egy osztálytársnõm, hogy nem tudom-e, mikor van nõnap. Mondtam: nem. Nem tudom, mire célozhatott...:lazza:
:cool:

Djinn

Quote from: Bonci???
Kiakadtok egy megjegyzésen, amit ráadásul viccnek szántam. Most képzeld el, ha az itteni lányok, minden megjegyzésen felhúznák magukat, ami nem teljesen pozitív a nõkre nézve. Hát lehet, hogy ez egy pasi-fórum lenne...  Érthetõ vagyok?? Szerintem túl komolyan vesztek bizonyos dolgokat. Senkit nem akarok megbántani, és értem is a dolgot, csak azt gondolom ettõl nem lesz jobb.
Igen tudom, hogy ti sem gondoltátok véresen komolyan, csak ez kijött és kész.

Na és mivel a netem nem mûködött tegnap, ami azt eredményezte, hogy kb 3 órát utdtam dolgozni, ezért elég ideges voltam. (Igen nekem ez már az. Nem vagyok egy dühöngõs tipus  :haha: )

Na ebbõl már úgysem keveredek ki. Csak magyarázkodni ne kezdejen az ember  :lul:

De ne is törõdj velem. Valószínûleg ez az írásom újabb félreértéseket okoz. De most fáradt vagyok és beteg (anyukám tanítónõ. mindant hazahoz :( ), ezért nem is gondolom át mit írok. Most lehet szivatni mindenféle keresztkérdésekkel, igen. Ezt nekem:
Lumpy
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Fazék

#8560
Quote from: DjinnKiakadtok egy megjegyzésen, amit ráadásul viccnek szántam. Most képzeld el, ha az itteni lányok, minden megjegyzésen felhúznák magukat, ami nem teljesen pozitív a nõkre nézve. Hát lehet, hogy ez egy pasi-fórum lenne...  Érthetõ vagyok?? Szerintem túl komolyan vesztek bizonyos dolgokat. Senkit nem akarok megbántani, és értem is a dolgot, csak azt gondolom ettõl nem lesz jobb.
Igen tudom, hogy ti sem gondoltátok véresen komolyan, csak ez kijött és kész.

Na és mivel a netem nem mûködött tegnap, ami azt eredményezte, hogy kb 3 órát utdtam dolgozni, ezért elég ideges voltam. (Igen nekem ez már az. Nem vagyok egy dühöngõs tipus  :haha: )

Na ebbõl már úgysem keveredek ki. Csak magyarázkodni ne kezdejen az ember  :lul:

De ne is törõdj velem. Valószínûleg ez az írásom újabb félreértéseket okoz. De most fáradt vagyok és beteg (anyukám tanítónõ. mindant hazahoz :( ), ezért nem is gondolom át mit írok. Most lehet szivatni mindenféle keresztkérdésekkel, igen. Ezt nekem:
Lumpy
ha ez megnyugtat, nekem fogalmam sincs, hogy honnan idézett Bonci, mert elfelejtette megjelölni, itt pedig nem találtam, szóval még mindig kedvenc Djinn ismerõsünk vagy, Hét üres faluban nincs még egy olyan szeretnivaló Djinn, mint te! :D

Djinn

#8561
Quote from: Blimpha ez megnyugtat, nekem fogalmam sincs, hogy honnan idézett Bonci, mert elfelejtette megjelölni, itt pedig nem találtam, szóval még mindig kedvenc Djinn ismerõsünk vagy, Hét üres faluban nincs még egy olyan szeretnivaló Djinn, mint te! :D
Innen
Elötte nem sokkal, meg a többi elõzmény, amit most nem linkelek be :D
Egyébként nagyon kedves vagy, megható, ha így szeretik az ember lényát. Csak aztán nehogy túlzásba vidd  :hehe:  :haha:
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Fazék

Quote from: DjinnInnen
Elötte nem sokkal, meg a többi elõzmény, amit most nem linkelek be :D
Egyébként nagyon kedves vagy, megható, ha így szeretik az ember lényát. Csak aztán nehogy túlzásba vidd  :hehe:  :haha:
jaa, hogy ez volt az! én elolvastam, de abszolút nem vettem komolyan, ill. még igazságtartalma is volt, szóval sztem megsértõdni is butaság lett volna :)
Quote from: DjinnEgyébként nagyon kedves vagy, megható, ha így szeretik az ember lényát. Csak aztán nehogy túlzásba vidd :hehe:  :haha:
na ez az amitõl azt hiszem, nem kell félni esetemben :D

Djinn

Quote from: Blimpna ez az amitõl azt hiszem, nem kell félni esetemben :D
Na ezt jól megkaptam. :eek:
Te, az egy dolog, hogy ezt nekem írod, de a kiszemelt lányokat ugye nem így próbálod csábítgatni? Mert ez nem nyerõ.  :ejnye: :D
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Ramiz

Quote from: bpka000Dohányosoknak
Azért evvel mindjárt más rágyújtani, nem?

:cool: :hail:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Fazék

#8565
and now for something completely different: a man and his sister

szóval rettentõen boldog vagyok, hogy van egy húgom. hogy miért? helyezzétek magatokat kényelembe, elmesélem nektek a történetet. egyszer volt egy reggel, fölkeltem 8-kor, megreggeliztem, fölmentem a net-re megnézni kedvenc fórumtársaim miket írogattak az este folyamán, majd zunyoztam és hajat mostam. huh "elég gyors voltam" még van 15 percem beérni, ennyi pont elég is lesz. kabát föl, eszembe jut, hogy tegnap a húgomnál maradt a forgalmi, sebaj keressük meg, hova rakta ki. hirtelen erõs gyanú ébredt bennem... kinéztem a ház elé: sehol a kocsi... szóval vagy nem jött haza a húgom, vagy reggel annyira késésben volt hogy elvitte. fölhívom, kinyomja, majd küld egy sms-t, hogy bocsi, késésben voltam, délre otthon vagyok... és mindezzel még semmi bajom nem is lett volna, ha éppenséggel egy órával hamarabb küldi ezt a ki{Ðäk{#* sms-t!!! akkor talán még az órámra is beértem volna, mert busszal ugyanaz az út 1 órámba telik... rohadtjó, néha annyira nem értem, hogy miafrancot képzel magáról a húgom, nekem mindig kell gondolnom arra, hogy nehogy "fejfájást" okozzak neki vmivel, õ meg nagyívbõl les*{ðja hogy mi történik velem, ill. hogy éppen hogyan cs*sz ki velem már megint...

másnak is van ilyen testvére, vagy csak én vagyok megáldva ezzel?

Fazék

Quote from: DjinnNa ezt jól megkaptam. :eek:
Te, az egy dolog, hogy ezt nekem írod, de a kiszemelt lányokat ugye nem így próbálod csábítgatni? Mert ez nem nyerõ.  :ejnye: :D
jajj félreértesz. ez nem miattad van, hanem miattam, egyszerûen én már csak ilyen érzelmekre képtelen ember vagyok, kedves se tudok lenni gúny nélkül, megyek és fel is akasztom magam, ne is próbáljatok megakadályozni...

Fazék

héhé! ugye az nem pezsgõdurranás volt?!

.Attila

Quote from: Blimphéhé! ugye az nem pezsgõdurranás volt?!
Hogy hallodtad meg? :eeek: :D

Djinn

Quote from: Blimp....

másnak is van ilyen testvére, vagy csak én vagyok megáldva ezzel?
Én imádom a bátyámat! Tök hülye, de akkor is. És büszke vagyok rá.  :)
Persze nem kevés fáradtságomba került, hogy elviselhetõ legyen :D:D
Quote from: Blimpjajj félreértesz. ez nem miattad van, hanem miattam, egyszerûen én már csak ilyen érzelmekre képtelen ember vagyok, kedves se tudok lenni gúny nélkül, megyek és fel is akasztom magam, ne is próbáljatok megakadályozni...
Ez egy hülyeség. De mind1! Megint olyat írok, amit nem kéne...
Ha már felakasztottad magad, akkor úgyis késõ. Minek törjem magam :D
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Fazék

Quote from: DjinnÉn imádom a bátyámat! Tök hülye, de akkor is. És büszke vagyok rá.  :)
Persze nem kevés fáradtságomba került, hogy elviselhetõ legyen :D:D
hát engem is rendesen eddz a húgom :)

Quote from: DjinnHa már felakasztottad magad, akkor úgyis késõ. Minek törjem magam :D
ez jólesett, hirtelen olyan melegség támadt a szívemben... beleszúrtak egy izzó vasvillát :haha:

Djinn

Quote from: Blimpez jólesett, hirtelen olyan melegség támadt a szívemben... beleszúrtak egy izzó vasvillát :haha:
Nem értem. Ki lehetett az a rettenetes személy, aki ilyet tett?? Felháborító!! She-devil
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

katz

Quote from: DjinnNem értem. Ki lehetett az a rettenetes személy, aki ilyet tett?? Felháborító!! She-devil
:lol:  
Ez most a "nagyon lol topic" az utobbi pár beszólás alapján? :lul:

Kvikveg

Quote from: bpka000Dohányosoknak
Azért evvel mindjárt más rágyújtani, nem?
Na, most hogy mar neztem NGE-t, ertem. Tokjo!  :jee: Ja, hogy nem dohanyzom?! :eeek:  :haha:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Manu

Quote from: Blimpmásnak is van ilyen testvére, vagy csak én vagyok megáldva ezzel?

Én egyke vagyok, de van két unokahúgom, akik egy pár éve abba a háztömbe költöztek, ahol lakom, és mióta egyedül élek rengeteget pörögnek nállam. Mindkettõ zenész meg csajszi, ami azért valjuk be, elég kegyetlen párosítás (az általad említett viselkedés náluk alapjárat, innen váltanak fölfele :)), de mégis sokkal jobb így, mint amikor egyedül voltam, meg még néha vagyok is. Tudom, hogy ez közhely, de ez van...

Modjuk a gondom inkább a pasijaikkal van, akikhez ügye - még - nem fûz vérokonság. Imádom, amikor megjönnek, egybõl irány a WC, és végigtrappolnak a havas-sáros, 46-48-as bakancsukkal a hófehér zuhanykilépõmön, amit a hugaimtól kaptam. Ezután kimennek a hugaim is, meglátják a feketére vátott kilépõt, és nekem esenk, hogy mit képzelek én, ennyit számít nekem az õ ajándékuk stb. :)

Manitu

Quote from: bpka000Dohányosoknak
Azért evvel mindjárt más rágyújtani, nem?
Ilyen kell nekem is!!! :jee:


Fazék

Quote from: ManuÉn egyke vagyok, de van két unokahúgom, akik egy pár éve abba a háztömbe költöztek, ahol lakom, és mióta egyedül élek rengeteget pörögnek nállam. Mindkettõ zenész meg csajszi, ami azért valjuk be, elég kegyetlen párosítás (az általad említett viselkedés náluk alapjárat, innen váltanak fölfele :)), de mégis sokkal jobb így, mint amikor egyedül voltam, meg még néha vagyok is. Tudom, hogy ez közhely, de ez van...
én is hiányoltam, amikor elköltöztem két évre. szóval örülök hogy van húgom, csak néha nehéz elviselni hogy mennyire aránytalan az értékítélete... :rolleyes: amikor hazaért már nem is haragudtam rá, nyakát behúzva kért egy buksi-paskolást és ezzel le is rendeztük :)

Moha

#8577
Quote from: DjinnEzt nekem:
Lumpy
Ejnye! Ne használj kábítószert! :ejnye:
Quote from: Blimpmásnak is van ilyen testvére, vagy csak én vagyok megáldva ezzel?
Hát, mi Meskével néha kölcsönösen eljátszunk ilyen "játékokat". Néha én utálom, máskor õ engem. De azért az esetek többségében jól elvagyunk. Átlagos testvéri dolgok ezek... :) Amúgy ha jól értem, szüleidtõl külön élsz a húgoddal?

Edit: Elõzõ kérdés sztorno. Nem figyeltem, hogy ott van egy r betû is. :p

Djinn

#8578
Quote from: MohaEjnye! Ne használj kábítószert! :ejnye:
Félreérted! Pont fordítva. Azért vagyok ilyen, mert nem használok!:D


Ha már testvérek, nem bírom ki, hogy ne dicsekedjek! Tudom, hogy nem szép dolog, de hát én nagyon csúnya vagyok!! :D
Megértem, hogy akinek huga van félti, de nekem nicsn okom ilyesmire. Egyébként is nagyon messze van!!
Tesóm  a 3 oldal elején! Attila Kocsis.  :haha:
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

katz

Leírtam a következõ történetemet, csak épen ennek ugy a 40% már írás közben született és nem álmomban, ezért nem tom eldönteni, h az Álmok v az Írások topicba tegyem :confused: Javaslat?