Offtopic - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:10:44

Previous topic - Next topic

Rounin

Quote from: Xipeigen, en is igy gondoltam a dolgot.

Helye. De azt én nem tudhatom, mire gondolsz. Max. sejthetem, de ha minden úgy lenne, ahogy én sejtem, régen rossz a világnak :)

Xipe

Quote from: RouninHelye. De azt én nem tudhatom, mire gondolsz. Max. sejthetem, de ha minden úgy lenne, ahogy én sejtem, régen rossz a világnak :)


ki tudja, lehet hogy igazad van.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Djinn

Quote from: Xipemindenki azt csinal amit akar.
ki mondta hogy engem erdekel a kornyezetem velemenye.
Senki nem mondta. De én most mondom. Tudjuk, hogy jó fiú vagy, hiába erõlködsz!! :p
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Rounin

Quote from: Xipeki tudja, lehet hogy igazad van.

Remélem, én ezt már nem élem meg (hogy kiderüljön ) Ebbõl is látszik, hogy jó sötéteket sejdítek. Shebaj, live today és egyéb hasonlóságok. Na m'ék okosabbakat elkövetni, mint ezt ni :rolleyes:

Xipe

Quote from: DjinnSenki nem mondta. De én most mondom. Tudjuk, hogy jó fiú vagy, hiába erõlködsz!! :p


ezert van priuszom ket allamban.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Rounin

Quote from: Xipeezert van priuszom ket allamban.

Mert nem értenek meg. Félreértett angyal :D A priusz az csak priusz. A lélek belül lakozik.

Xipe

Quote from: RouninMert nem értenek meg. Félreértett angyal :D A priusz az csak priusz. A lélek belül lakozik.

ez akkora poen hogy mehetne a Nagyon Lol-ba is.
 :haha:
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Rounin

Quote from: Xipeez akkora poen hogy mehetne a Nagyon Lol-ba is.
 :haha:

Ghihihiiii... kicsit rosszindulatú voltam, nahh. Lélek? Angyal? Mégis miért sértegetlek? >:]

Xipe

Quote from: RouninGhihihiiii... kicsit rosszindulatú voltam, nahh. Lélek? Angyal? Mégis miért sértegetlek? >:]


ja, mindjart elsirom magam miatta.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Rounin

Quote from: Xipeja, mindjart elsirom magam miatta.

Hmm... a vállam nem könnyálló, de egye fene. Borulj reá. (Hehh, ettõl félek a legkevésbé. Hogy elsírod magad.)

Xipe

Quote from: RouninHmm... a vállam nem könnyálló, de egye fene. Borulj reá. (Hehh, ettõl félek a legkevésbé. Hogy elsírod magad.)


ennyire kozel engednel a nyaki utoeredhez?
bator vagy.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Rounin

Quote from: Xipeennyire kozel engednel a nyaki utoeredhez?
bator vagy.

Nananananana. Semmi személyeskedés. Méghogy bátor. EZ azért már tényleg túlzás. Távirányítású SZÚR-O-MATA lovaskopja (ACME) mögül esetleg. Net-távlatból jahm. Amúgy egy szûziesen szende, félénk kisfiú, aki még zsebkendõt sem mer kérni írásos szülõi engedély nélkül.
Amúgy belémtörne bármivel is próbálkoznál. Sa'quad rulz ^^

Xipe

ALucat.
ocsem mar van.
nem kell megegy.
foleg punk.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Alucat

Nekem meg bátyám, és az is bõven elég. Amúgy most az az anitszoc hangvétel azért van mert azt írtam, hogy punk vagyok? Vagy csak én érzem rosszúl?
Would you be so kind showing me your busom or please take your leave this instant. Thank you!

Xipe

Quote from: AlucatNekem meg bátyám, és az is bõven elég. Amúgy most az az anitszoc hangvétel azért van mert azt írtam, hogy punk vagyok? Vagy csak én érzem rosszúl?


hehe, ez nem antiszoc.
semmi bajom a punkokkal, csak egy reszukkel.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Alucat

Quote from: Xipehehe, ez nem antiszoc.
semmi bajom a punkokkal, csak egy reszukkel.

Akkor megnyugodtam. ^_^ (valamennyire)
Would you be so kind showing me your busom or please take your leave this instant. Thank you!

Fazék

Quote from: AlucatNekem meg bátyám, és az is bõven elég. Amúgy most az az anitszoc hangvétel azért van mert azt írtam, hogy punk vagyok? Vagy csak én érzem rosszúl?
Xipe kicsit nyers szokott lenni, vedd félvállról a hozzászólásait és egy nap arra ébredsz, hogy nem ébredsz.  :lazza:

Xipe

Quote from: BlimpXipe kicsit nyers szokott lenni, vedd félvállról a hozzászólásait és egy nap arra ébredsz, hogy nem ébredsz.  :lazza:

Blimp, ezen most akkorat rohogtem hogy lenyeltem majdnem a cigimet.
a lemezek jok voltak?
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Alucat

Quote from: BlimpXipe kicsit nyers szokott lenni, vedd félvállról a hozzászólásait és egy nap arra ébredsz, hogy nem ébredsz.  :lazza:

 :eeek:  *glup*

 :haha:
Would you be so kind showing me your busom or please take your leave this instant. Thank you!

Xipe

Quote from: Alucat:eeek:  *glup*

 :haha:

nem viccnek szanta.
es meg katzot nem is ismered.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Djinn

Quote from: Xipenem viccnek szanta.
es meg katzot nem is ismered.
Amelyik kutya ugat az nem harap.  :rolleyes:
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Xipe

Quote from: DjinnAmelyik kutya ugat az nem harap.  :rolleyes:

harapni nem, de attol meg szurhat.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Alucat

illetve üt, rug, lõ, baltát állít a hátadba...stb
Would you be so kind showing me your busom or please take your leave this instant. Thank you!

Xipe

Quote from: Alucatilletve üt, rug, lõ, baltát állít a hátadba...stb


loni nem, max dobni.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Alucat

Quote from: Xipeloni nem, max dobni.

és a láthatatlan óriás kezeivel derebokra tép? Ja az az Elfen Liedbe volt.

Na, ha megint halálvágyam lenne, felkereslek téged! :D
Would you be so kind showing me your busom or please take your leave this instant. Thank you!

Xipe

Quote from: Alucatés a láthatatlan óriás kezeivel derebokra tép? Ja az az Elfen Liedbe volt.

Na, ha megint halálvágyam lenne, felkereslek téged! :D


az sokba kerul am.
rendelesre nem szivesen dolgozom.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Alucat

akkor csak rohangálok az utcán és hátha meglászt és legyilkolsz.
Would you be so kind showing me your busom or please take your leave this instant. Thank you!

Djinn

Quote from: Alucatakkor csak rohangálok az utcán és hátha meglászt és legyilkolsz.
Te meg mér akarsz ennyire meghalni??  :eeek:  :rolleyes:
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

noriko

nem vagyok  moderátor vagy ilyesmi, és kötözködni sem akarok, úgyhogy csak hallkan kérdezlek... Alucat, nem lehetne picit kissebbre venni az aláírásban a képet? Olyan naaagy :eeek:
"I wish I could, but I don't want to."

Xipe

Quote from: norikonem vagyok  moderátor vagy ilyesmi, és kötözködni sem akarok, úgyhogy csak hallkan kérdezlek... Alucat, nem lehetne picit kissebbre venni az aláírásban a képet? Olyan naaagy :eeek:


kulonben igazad van.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_