Offtopic - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:10:44

Previous topic - Next topic

Alucat

jóvanna he, nem kell itt udvariaskodni, vágd ide, hogy nagy a képem baze és megcsinálom rögtön. :)
Would you be so kind showing me your busom or please take your leave this instant. Thank you!

Xipe

Quote from: Alucatjóvanna he, nem kell itt udvariaskodni, vágd ide, hogy nagy a képem baze és megcsinálom rögtön. :)


hehe, nehanyunknak van modora is.
vedd kb felere a kepet ha lehetne.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

.Attila

Quote from: Alucatnagy a képem baze
noriko bazegezik... arra kíváncsi vagyok :)

Alucat

Kivettem a francba, úgyis untam már. :)
Would you be so kind showing me your busom or please take your leave this instant. Thank you!

Xipe

igen, meg kene donteni.
de nincs kedvem hozza.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Alucat

nekem meg türelmem. meg idõm. meg energiám.
Would you be so kind showing me your busom or please take your leave this instant. Thank you!

Kvikveg

Oooo. Ez a kep nem nagy alairasnak? Nekem Xipe alairasmerete a limit.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

noriko

van beállítva limit? nahát.. majd észben tartom ha egyszer képet akarok bepakolni :)

Hé Alucat! Nem kellett volna lecserélni, csak kicsinyíteni. Oh well.
Ezzel már nincs bajom mellesleg :p

És csakazértse fogok bazegezni nektek.  :beeee:

Na üdv, és jó március 15.-ézést meg húsvétolást!
"I wish I could, but I don't want to."

Damnatus

Hali!

noriko
Neked meg jó utat!

Alucat

Quote from: KvikvegOooo. Ez a kep nem nagy alairasnak? Nekem Xipe alairasmerete a limit.

Hát ez majdnem avatár méret. Gonolom az meg már csak nem olyan nagy. (250x200 vagy mennyi)
Would you be so kind showing me your busom or please take your leave this instant. Thank you!

Dragon

"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

Alucat

na, akkor marad :P
Would you be so kind showing me your busom or please take your leave this instant. Thank you!

Xipe

Quote from: AlucatHát ez majdnem avatár méret. Gonolom az meg már csak nem olyan nagy. (250x200 vagy mennyi)


az enyem 160x120-as.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Alucat

#8683
jó de ha én ezt kissebbre veszem teljesen eltorzúl.

Eredeti méret

eredetileg ezt akartam de ez mégnagyobb

EDIT: látnátok a moondragon fórumon mekkora az aláírásom :P
Would you be so kind showing me your busom or please take your leave this instant. Thank you!

.Attila

Quote from: Alucatjó de ha én ezt kissebbre veszem teljesen eltorzúl.

Eredeti méret

eredetileg ezt akartam de ez mégnagyobb

EDIT: látnátok a moondragon fórumon mekkora az aláírásom :P
A torzulás a programtól függ, amivel lekicsinyíted. Mit használsz?

Kvikveg

#8685
Quote from: Alucatjó de ha én ezt kissebbre veszem teljesen eltorzúl.

Eredeti méret

eredetileg ezt akartam de ez mégnagyobb

EDIT: látnátok a moondragon fórumon mekkora az aláírásom :P
Ez esetleg? A gifet is le tudom nyomni ekkorara. Csak nem akarom, mert az allando lovoldozese nem igazan baratsagos a szememhez...


edit: szelen transzparens gif:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Alucat

PSP-t használok és én is tudom hogy lehet kissebbre venni torzulás nélkül csak nem akartam. Mostmár viszont télleg egy rossz szavatok nem lehet. <_<
Would you be so kind showing me your busom or please take your leave this instant. Thank you!

Rounin

Quote from: AlucatPSP-t használok és én is tudom hogy lehet kissebbre venni torzulás nélkül csak nem akartam. Mostmár viszont télleg egy rossz szavatok nem lehet. <_<

"Poszttraumatikuspszeudóproturbulenciálisagrométer". Van ;)

katz

#8688
Quote from: DjinnMiért ciki? A tesómról és rólam is hitték, hogy egy pár vagyunk.  :p
öööö, hát szóval amikor elõször megláttam õket... khm, én is vmi hasonlót gondoltam. Amikor aztán megtudtam, h testvérek, azt gondoltam Moha, Meske 15 éves kisöccse, akinek éppen pejhedzeni kezd a bajúsza... :haha:
Djinn: Ti ketten majdnem úgy hasonlítotok egymásra, mint 2 tojás.
Quote from: Xipeaz entestveremet meg senki nem nezte a testveremnek csaladon kivul.
csaladban meg nem hasonlitok senkire.
engem tutira loptak valahonnan.
Loptak? Hová gondolsz? Szerintem elcseréltek vagy rásoztak a szüleidre? Ki akarna egy ilyen gyereket lopni?
Quote from: bpka000Akkor terjedt el a mondás: "A bûn nem kifizetõdõ"
:lol:
:lol:
Quote from: DjinnDe mint írtam most már vagy 40-nek nézek ki.
Egy fenét. Alig nézel ki 20-nak. A legszebb kor. Az ember még fiatal, de már törvényesen megtehet bármit...
Quote from: DjinnGyorsan férjhez kell mennem, mielött Animal meggondolja magát.. .:haha:
Sztem ezt az áldozatot a fórum férfitagjainak fele válalná :)
Quote from: sirtomiÉn és a húgom nem nagyon hasonlítunk egymásra, de mindig õt nézik idõsebbnek, belõlem meg nem nézik ki hogy már 20 is elmúltam.
A legrosszabb az volt mikor a húgom egy éve férjhez ment. Jöttek sógorom távoli rokonai és mindenki kérdezte húgomat, hogy "...õ az öcséd?". Eleinte baromira idegesített.
Én mit mondjak? Korábban anyám új barátjának néztek!!! (A szakáll egy kicsit öregit)
Quote from: DjinnTényleg, titeket nem zavar, ha a kisgyerekek csókolammal köszönnek?  :eeek:
(Most akkor erre megint jöhet egy vicces megjegyzés, de én komolyan kérdeztem).  :rolleyes:
Már megszoktam. Amióta szakállas (7-8 éve) vagyok, azóta mindeki 30+ -nak néz.

Ramiz

Quote from: katzÉn mit mondjak? Korábban anyám új barátjának néztek!!! (A szakáll egy kicsit öregit)

Szeretnéd... :hehe:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Rounin

Quote from: katzÉn mit mondjak? Korábban anyám új barátjának néztek!!! (A szakáll egy kicsit öregit)

Aham. Marhára nem sokat számít. Fényes nappal, szakállasan is néztek már nõnek engem :p Ennyit a szakáll jelentõségérõl :)

Fazék

Quote from: katzMár megszoktam. Amióta szakállas (7-8 éve) vagyok, azóta mindeki 30+ -nak néz.
ha ez megnyugtat én, velem egykorúnak, vagy fiatalabbnak hittelek... most látom csak a profile-odban, hogy 2 évvel idõsebb vagy nálam  :eeek:

katz

Quote from: Xipeezert van priuszom ket allamban.
Kiváncsi vagyok mi az a kettõ "bûntett"? Közszeméremsértés? fiatalkori alkoholizmus? :haha:
Quote from: RouninMert nem értenek meg. Félreértett angyal :D A priusz az csak priusz. A lélek belül lakozik.
:lol:
Quote from: RamizSzeretnéd... :hehe:
Ezt nem értem? :confused:
nem akarok öregebbenek tünni, csak sokan annak néznek...

katz

Quote from: RouninAham. Marhára nem sokat számít. Fényes nappal, szakállasan is néztek már nõnek engem :p Ennyit a szakáll jelentõségérõl :)
biztos a mûmellek és a szoknya miatt volt :D

katz

Quote from: Blimpha ez megnyugtat én, velem egykorúnak, vagy fiatalabbnak hittelek... most látom csak a profile-odban, hogy 2 évvel idõsebb vagy nálam  :eeek:
kölönösebben nem érdekel a korom, már nem törõdöm vele, amióta csókolommal köszönnek a kisgyerekek...

Rounin

Quote from: katzbiztos a mûmellek és a szoknya miatt volt :D

:PPPPPPPPPPPPPPPPPP :D :rotflol:

Jahm, az õzikelábak (vékony, szõrös) és a lapos mellkas valóban kifejezetten csábító lehet :D Hmm... tudom, trendi, de nem veszek fel nõi díszítõelemeket :D

Ramiz

Nem tudtok véletlenül Tripping the Rift avihoz angol feliratot a neten?
Vagy valami jó feliratgyûjtemny webcímét?
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

katz

Akit érdekel:
Ápr. 16-án 14h-kor politikamentes megemlékezés lesz a hõsök terén a II vh magyarországi eseményeirõl...
Bõvebb infó

Meske

Quote from: katzöööö, hát szóval amikor elõször megláttam õket... khm, én is vmi hasonlót gondoltam. Amikor aztán megtudtam, h testvérek, azt gondoltam Moha, Meske 15 éves kisöccse, akinek éppen pejhedzeni kezd a bajúsza... :haha:
:lol: Kíváncsi leszek, hogy Moha majd mit szól hozzá! :haha: És engem hány évesnek gondoltál? 100? vagy csak 99?


QuoteMár megszoktam. Amióta szakállas (7-8 éve) vagyok, azóta mindeki 30+ -nak néz.
Érdekes én olyan 22 év körülinek néztelek, amikor elõször megláttalak... :rolleyes:

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

.Attila

Csak én vagyok itt olyan, aki ha meglát egy embert, eszébe sem jut a korát tippelgetni? :)