Offtopic - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:10:44

Previous topic - Next topic

Moloko

Quote from: Shock12Ne haragudj, most ezt piszokmód nem vágom . . .
én így fordítottam:
"tapasztalatból mondod, hogy a jó pap aki holtig tanul mégis hülyén hal meg? - mellesleg csak poénból kérdeztem"

Kvikveg

Filmek: Elveszett jelentesrol mi a velemenyetek?
Nekem nagyon udito volt. Mar regen nem lepett meg ilyen kellemesen egy film. :rolleyes:

Elotte asszem a Dogma ert el hasonloan meglepo hatast. Szetrohogtem a fejem tole.  :hopp:
/felreerteseket elkerulendo: az Elveszett jelentes nem a faldongeto humorarol hires/
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Shock12

#5012
Quote from: Angelén így fordítottam:
"tapasztalatból mondod, hogy a jó pap aki holtig tanul mégis hülyén hal meg? - mellesleg csak poénból kérdeztem"
Idáig még én is eljutottam... de nem értem, hogy ezen mi olyan poénos, hogymég három rotflol is van utána... (demost tényleg...)

Edit: Igen, hülyén hal meg... miért ?  (Nem tapasztalat... kis gondolkodás ;) ... meg a mondás ismerete :D )
Filozófiai eszmefuttatáshoz is akár: Mi az a mérce, amihez képest valaki hülye... van egyáltalán ilyen mérce ?
Tanulság: Mindíg adott szempontot kell vizsgálni és ott is a legfelsőbb tudást... adott témához kapcsolódó teljes tudásanyag birtoklását jelenti a legfelsőbb tudás, és ennél kevesebbet tudók mind hülyék (a mindentudóhoz képest legalábbis)... de mivel adott téma összefügg minden más témával, és az azokhoz kapcsolódó tudásanyaggal, így a Mindent-tudó, az a világ teljes tudásanyagával létező lény (a pap esetében Isten...) az etalon. Tehát a pap, Istenhez képest hülye, még halálának pillanatában is... és ezen nem segít a folyamatos tanítás.

noriko

#5013
zh-k: voltak, lesznek, sok, jaj. aztán vizsgák. brrrrrr
Kill Bill: nekem nagyon nagyon tetszett az első rész. folytatást még nem láttam.
gif: a GIF Construction Set Professional nevű programmal csináltam.
érdekesség (legalábbis nekem): Szabó Ervin könyvtárban tanultam, és felfigyeltem arra, hogy barátnőim azon tanakodnak, a szomszéd asztalnál két srác milyen nyelven beszélhet. Füleltem, hogy na majd én nagy nyelvismeretemmel megmondom, erre hallom hogy japánul! :) Na, utána alig tudtam a könyvre koncentrálni ...:p  de nem sokat értettem belőle... :rolleyes: (se a könyvből, se a japánból...:p )

(edit: elírás)
"I wish I could, but I don't want to."

Kilteh

Shock12: Mi van a pap sírkövére vésve? - Tanulmányait befejezte... (Ezt lehet nem kellett volna...  :rolleyes: (  :uzi: Kilteh :D)
Kil

A .hack univerzumának fanatikus imádója...  :D

noriko

Quote from: KiltehShock12: Mi van a pap sírkövére vésve? - Tanulmányait befejezte... (Ezt lehet nem kellett volna...  :rolleyes: (  :uzi: Kilteh :D)
:lol:

amúgy filmekről jutott eszembe, tegnap láttam a Tróját. Háát..eléggé áthollywoodiasították az Íliászt! Nagyon lol volt a film, főleg mikor Brad Pitt "sokatmondóan a távolba meredek" jelenetei jöttek :D
A zenéje viszont őszintén nagyon  :jee:
"I wish I could, but I don't want to."

Ramiz

12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

roderick

:lol:
Micsoda luxus... még hamutál is van...
errôl az jut eszembe, hogy volt ismerösöm aki a zacskóslevest a zacskóban készítette el. mert még bögre sem volt a táborhelyen, felettéb ízletes lehetett...
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

noriko

#5018
:lol:  jó kép :D

Én meg egyszer táborozás során úgy készítettem levest, hogy a vizesflakonba dobtam egy leveskockát, aztán jól felráztam :D
De a zacskóban készült zacskós leves a legjobb! :p

amúgy....5000.-ik post!!:D :D
(és még a 100.-ik oldalon! :D)
élet apró örömei... :rolleyes:
"I wish I could, but I don't want to."

Saori

Quote from: norikoamúgy....5000.-ik post!!:D :D
(és még a 100.-ik oldalon! :D)
élet apró örömei... :rolleyes:

Csak 4999. :D
Most 5000. :D
//Sorry ezt muszály volt...
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

noriko

Quote from: SaoriCsak 4999. :D
Most 5000. :D
//Sorry ezt muszály volt...
de nem iiiis!! mert a tiéd csak az 5000.-ik reply!! Az enyém az 5000.-ik post!  :hehe:  ;)  nézd meg oldalt a számát! :)
//Sorry, ezt is muszály volt.. :D
"I wish I could, but I don't want to."

Saori

Quote from: norikode nem iiiis!! mert a tiéd csak az 5000.-ik reply!! Az enyém az 5000.-ik post!  :hehe:  ;)  nézd meg oldalt a számát! :)
//Sorry, ezt is muszály volt.. :D

Ok te győztél :D :D
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Shadowolf

Quote from: norikoamúgy....5000.-ik post!!:D :D
(és még a 100.-ik oldalon! :D)
élet apró örömei... :rolleyes:

Nagy grat neked a jubileumi posthoz, illetve mindenkinek, aki lehetövé tette!
:hail: :hail: :hail:

EDIT: hölgyeim, nem tökmindegy? :rolleyes: 5000 az 5000. ;)

Cobra

Grat norikonak az 5000. posthoz és Saorinak az 5000. replyhoz  :hail:
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Shock12

Minden post után kéne fizetni a postolónak 1 ft-ot... akkor csak ebből a threadből Zsozsonak már lenne egy 5öse... :D ... Hátmégha a teljes fórum havi forgalmát nézzük ;)

ignus

Quote from: Shock12Minden post után kéne fizetni a postolónak 1 ft-ot... akkor csak ebből a threadből Zsozsonak már lenne egy 5öse... :D ... Hátmégha a teljes fórum havi forgalmát nézzük ;)


Ja... de akkor mi lenne a sok offoló kollegával? 2-3 munka tuti hogy kéne... :hehe:
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Damnatus

Hali!

Megnéztem én is a Tróját, kár pénzt kiadni érte, nagyon gyenge. Nagy csalódás volt.

Az 5000. posthoz és replyhoz pedig grat.

.Attila

Quote from: DamnatusMegnéztem én is a Tróját, kár pénzt kiadni érte, nagyon gyenge. Nagy csalódás volt.
Én meg a Van Helsing-et. A történet elég egyszerű, semmi különös, ez mondjuk felvethető hibának. Viszont azért elég látványos, szerintem emiatt érdemes elnézni (ugyebár vámpírok - vámpírhölgyek ;) :D - vérfarkasok nagyon jól sikerültek, és hát az utolsó csata nekem nagyon tetszett). Nem kell minden egyes filmnek, amit megnézünk, feltétlenül fantasztikus történettel rendelkeznie, szvsz :)

edit: Grat a hölgyeknek! :)

Shock12

Quote from: ignusJa... de akkor mi lenne a sok offoló kollegával? 2-3 munka tuti hogy kéne... :hehe:
Igen... :D ... de legalább a munka miatt kevesebbet offolnának ... :D ... megaztán rájönnének, hogy a munkából keresett péz az jó, és el tudják költeni másra is :D !

Kalibur

Quote from: Shock12Igen... :D ... de legalább a munka miatt kevesebbet offolnának ... :D ... megaztán rájönnének, hogy a munkából keresett péz az jó, és el tudják költeni másra is :D !
Hehe, milyen igaz... de tapasztalatból nem kérdezek rá, tapasztalatból írtad-e :D
(és különben is... menyivel jobb a csakúgy jött pénz :D )
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Relunx

#5030
Kérdés: tudtok olyan animét mondani nekem amiben: reptér és légikisérők (inkább ez) szerepelnek???

Egyébként nem nehéz kitalálni hogy mihez kelhet...:) Természetesen AMV-hez, amin épp most dolgozom...AnimeCon-ra (bár ha jól olvastam junius 16-ig lehet feltölteni a kész amv-ket, nos ha addig van határidő akkor kész lesz) nemhiszem hogy kész lesz... de ez engem nem is zavar...hobbyból csinálom és mások szorakoztatására.

Előre is:
 :merci:

Relunx

Feldin

Quote from: norikozh-k: voltak, lesznek, sok, jaj. aztán vizsgák. brrrrrr
Kill Bill: nekem nagyon nagyon tetszett az első rész. folytatást még nem láttam.
gif: a GIF Construction Set Professional nevű programmal csináltam.
érdekesség (legalábbis nekem): Szabó Ervin könyvtárban tanultam, és felfigyeltem arra, hogy barátnőim azon tanakodnak, a szomszéd asztalnál két srác milyen nyelven beszélhet. Füleltem, hogy na majd én nagy nyelvismeretemmel megmondom, erre hallom hogy japánul! :) Na, utána alig tudtam a könyvre koncentrálni ...:p  de nem sokat értettem belőle... :rolleyes: (se a könyvből, se a japánból...:p )

(edit: elírás)

Kill Bill1 nekem tetszett, 2-t még nem láttam.
Azt a cuccot (GIF Construction Set Professional) honnan lehet beszerezni???
Amúgy a Nagy Hal-at látta vki?
Szerintem egész jó kis film!
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Xaga

Quote from: FeldinAzt a cuccot (GIF Construction Set Professional) honnan lehet beszerezni???

 :G -> hivatalos honlap
vagy
Download.com ->keresés: gif animator-> eredmény

És keresél egy cracket hozzá ha nem tetszenek a korlátozások.

Vóbert

Quote from: DWzEn lattam. Sajnos. Nagyon nem tetszett. Untam. A tortenetet kb. olyan, hogy 5 perc alatt jobbat irok, effekt nulla (Tarantino ugyanis nem fog CGIzni, mert azt minek) a zene egesz okes. Az egyetlen ami tetszett benne, az az Anime resz. Az tenyleg jo. De ezert vegigulni 2 orat? ;)

???? Ezt most marhára nem vágom...

1. a CGI egy fos... minden azzal készült film tömegcikk... én személy szerint nem is preferálom az olyan filmeket, amiben tömegével van a CGI... abban nincs lélek, csak a számítógép és kész...egyébként neked az effekt csak a CGI-t jelenti?

2. nemtom mennyi Tarantino filmet láttál, de az összes nagyon ott van a top-on... Nem sok olyan rendező van, aki a 8-9 filmjében már szinte azt csinál, amit akar...

3. ha neked csak az anime jött át... akkor sajna... pedig király film...
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Vóbert

Quote from: Shock12Ne haragudj, most ezt piszokmód nem vágom . . .

Semmi... baromság... csak írtam a hülyeséget... már nem is tudom, hogy miért... ne is foglalkozz vele... ki is módosítom
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Vóbert

Quote from: Shock12Idáig még én is eljutottam... de nem értem, hogy ezen mi olyan poénos, hogymég három rotflol is van utána... (demost tényleg...)

Edit: Igen, hülyén hal meg... miért ?  (Nem tapasztalat... kis gondolkodás ;) ... meg a mondás ismerete :D )
Filozófiai eszmefuttatáshoz is akár: Mi az a mérce, amihez képest valaki hülye... van egyáltalán ilyen mérce ?
Tanulság: Mindíg adott szempontot kell vizsgálni és ott is a legfelsőbb tudást... adott témához kapcsolódó teljes tudásanyag birtoklását jelenti a legfelsőbb tudás, és ennél kevesebbet tudók mind hülyék (a mindentudóhoz képest legalábbis)... de mivel adott téma összefügg minden más témával, és az azokhoz kapcsolódó tudásanyaggal, így a Mindent-tudó, az a világ teljes tudásanyagával létező lény (a pap esetében Isten...) az etalon. Tehát a pap, Istenhez képest hülye, még halálának pillanatában is... és ezen nem segít a folyamatos tanítás.

Shock!!! Ennyire nem akartam belemenni semmibe sem... sorry mindenkitől... ártatlan tréfa akart lenni, ami senkit nem akart semmilyen hátrányos helyzetbe helyezni, vagy egyéb módon kifigurázni... válszeg rosszul sült el... bocs...
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Vóbert

Quote from: TriviÉn meg a Van Helsing-et. A történet elég egyszerű, semmi különös, ez mondjuk felvethető hibának. Viszont azért elég látványos, szerintem emiatt érdemes elnézni (ugyebár vámpírok - vámpírhölgyek ;) :D - vérfarkasok nagyon jól sikerültek, és hát az utolsó csata nekem nagyon tetszett). Nem kell minden egyes filmnek, amit megnézünk, feltétlenül fantasztikus történettel rendelkeznie, szvsz :)

edit: Grat a hölgyeknek! :)

Érdemes elmenni rá? mert terveztem, hogy megnézem... de lehet, hogy akkor marad a kölcsönző valamikor...
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Soridan

Elmúlt a náthám. :)
És nem értem miért esik minden jelentős post-forduló hétvégére :)
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Vóbert

Quote from: SoridanElmúlt a náthám. :)
És nem értem miért esik minden jelentős post-forduló hétvégére :)

Örülünk, hogy elmúlt a fránya nátha,
nem idegesít tovább a betegség átka.
Légy egészséges, jó és vidám,
ne tüsszögj tovább drága pajtikám.

:D :D :D
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Feldin

Quote from: Xaga:G -> hivatalos honlap
vagy
Download.com ->keresés: gif animator-> eredmény

És keresél egy cracket hozzá ha nem tetszenek a korlátozások.
THX!!!!!! nem dobnád rá a shokk cuccos dvd-mre?
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s