Offtopic - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:10:44

Previous topic - Next topic

Kalibur

Hali Csaszi , örülök, hogy ide is eljöttél végre :D
Ezentúl képeket a fanartba is belinkelhetsz... (szegény, alig jött és már küldözgetjük ide-oda... Shock, mi gonoszak vagyunk... :D )
És végül egy marhára nem közérdekű kijelentés: Én útálom a terepgyakorlatokat!!!
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Shock12

Quote from: KaliburHali Csaszi , örülök, hogy ide is eljöttél végre :D
Ezentúl képeket a fanartba is belinkelhetsz... (szegény, alig jött és már küldözgetjük ide-oda... Shock, mi gonoszak vagyunk... :D )
Hát nemtudom... azokután, hogy ő az első postjában kér... meg a másodikban is... anélkül, hogy egyáltalán itt elárulna magáról valamit is... :p ... nem vagyunk szerintem azok... koránsem .... ;)

Csaszi

Jóvanna' nem gyakran szoktam fórumozni sehol, de ez az oldal megfogott. Mindjárt pötyögök pár sort bemutatkozásképp....ha jól láttam erre a célra van külön topic.  

-Ennek nem lesz értelme, csak megnézem mit lehet kihozni a emotion arcokból ;)    :uzi:  :beken:

....ja, és köszi a leginkább pozitív fogadtatást  :hopp:
"People once believed that when someone dies, a crow carries their souls to the land of the dead...But somethimes something so bad happens and a terrible sadness is carried with it and the soul can't rest. Than sometimes...just sometimes the crow can bring that soul back to put the wrong things right"

Moloko

Igaz, mostanában nem nagyon van időm fórumozni, de azért mégiscsak illendőnek tartom, hogy szóljak: 5 napig nem leszek BP-n és úgy egyébként se internetközelben. (telefon... az meg... azt amúgy se szoktam nagyon figyelni + hallani szal reménytelen :))
szóval hétfőtől péntekig mindenkinek minden jót!

phr0zen

/Hú,hogy ez milyen baromi régen volt már.No mindegy,ami elkerülhetetlen,annak idővel jönnie kell,szal:/

BLAAAAAAAAAAAAAAAARG

.Attila

He? Mi? Ez most miért is volt? :confused:
Vagy csak úgy jött?

roderick

Jajj... multkor megátkoztak és azóta nem szabad leírnom a Bl*rg- szót és akkor ilyennekkel ingerelnek...
szóval...
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

Saori

Quote from: TriviHe? Mi? Ez most miért is volt? :confused:
Vagy csak úgy jött?

Te még nem voltál itt akkor mikor phr0zen gyakrabban járt ide..szóval...ez egy teljesen megszokott viselkedési forma, a miértjét nem kell firtatni..
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Soridan

Hű, miről maradtam le múlt héten. Suliban volt egy 50éves osztálytalálkozó, s egyik nosztalgiázó exdiák fojtogatni kezdte az igazgatóhelyettest, miután az közölte az (egyébként hullarészeg) emberkezdeménnyel, hogy ne óbégasson az aula közepén tanítás alatt :eek: Hűamindenit :ejj: :rolleyes:
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Feldin

Quote from: SoridanHű, miről maradtam le múlt héten. Suliban volt egy 50éves osztálytalálkozó, s egyik nosztalgiázó exdiák fojtogatni kezdte az igazgatóhelyettest, miután az közölte az (egyébként hullarészeg) emberkezdeménnyel, hogy ne óbégasson az aula közepén tanítás alatt :eek: Hűamindenit :ejj: :rolleyes:
juj...
Hát érdekes...
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Soridan

Quote from: Feldinjuj...
Hát érdekes...

Azám. Főleg, hogy öcsém osztálytársai szedték le róla. Biztos feltolultak a régi szép emlékek :)
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Shadowolf

Quote from: SoridanHű, miről maradtam le múlt héten. Suliban volt egy 50éves osztálytalálkozó, s egyik nosztalgiázó exdiák fojtogatni kezdte az igazgatóhelyettest, miután az közölte az (egyébként hullarészeg) emberkezdeménnyel, hogy ne óbégasson az aula közepén tanítás alatt :eek: Hűamindenit :ejj: :rolleyes:

Ezek után kíváncsi vagyok milyen lesz majd az én osztálytalálkozóm...:D

Soridan

Quote from: ShadowolfEzek után kíváncsi vagyok milyen lesz majd az én osztálytalálkozóm...:D

Jóllakik a farkas :D
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

ignus

Quote from: SoridanJóllakik a farkas :D

És mégjobban fellendül a helyi temetkezési vállalkozó üzlete. (aki szerintem az egész találkozót szervezi! :D )
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

.Attila

Quote from: ignusÉs mégjobban fellendül a helyi temetkezési vállalkozó üzlete. (aki szerintem az egész találkozót szervezi! :D )
Ha jóllakik a farkas, akkor a temetkezési vállalkozó éhenhal, mert nem marad mit eltemetni ;)
Vagy lehet, hogy azzal a lendülettel a temetkezési vállalkozót is felfalja :D

Soridan

Quote from: TriviHa jóllakik a farkas, akkor a temetkezési vállalkozó éhenhal, mert nem marad mit eltemetni ;)
Vagy lehet, hogy azzal a lendülettel a temetkezési vállalkozót is felfalja :D

De a temetkezési vállalkozó élelmes egy dögmadár, ezért átcsap trappernak, s megnyúzza a magatehetlen gömbfarkast. El tudjéátok képzelni, mennyit ér egy akkora irha?? :D
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Bruce

Most azt számolgatom, hogy vajon többet ér-e az az irha húsz temetésnél... szerintem nem... bár kétségkívül kevesebb vele a meló :rolleyes:

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Soridan

Quote from: phr0zen/Hú,hogy ez milyen baromi régen volt már.No mindegy,ami elkerülhetetlen,annak idővel jönnie kell,szal:/

BLAAAAAAAAAAAAAAAARG

Az első ugyanilyen megrázó volt, mikor megláttam :)

Bruce: a temetések után.. soká tart leemészteni azt a sok egész emberkét (merthogy nagy a szája, ő maga mondta)
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Bruce

Ééééértem! Szal neki csak annyi a rizikó, hogy ő is farkasvacsi lesz...

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Soridan

Quote from: Bruce579Ééééértem! Szal neki csak annyi a rizikó, hogy ő is farkasvacsi lesz...

Viszont duplahaszon :D

Erről jut eszembe...farkaséhes vagyok :bsd: :lol: Na mentem, pusszancs :p
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Shadowolf

Uraim kérem ne feszítsék tovább a húrt, mert a végén nem csak a volt osztálytársaim és a temtkezési vállalkozó lesz a vacsorám. :morci: :rolleyes:

Saori

Hajrá, Shadow én neked szurkolok ! ;) :D
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Damnatus

Hali!

Én a vesztesnek szurkolok  :bsd:

Shadowolf

Quote from: SaoriHajrá, Shadow én neked szurkolok ! ;) :D

Csak aztán nehogy Shock is ellenem forduljon...:p :D

Shock12

Quote from: ShadowolfCsak aztán nehogy Shock is ellenem forduljon...:p :D
Nem akarsz szurkolótábort veszíteni :p

De miért fordulnák ellened ? :confused:  Én most is neked drukkolok !! (Ha netén egy kis gyomorégésed lenne, meghívlak egy kör szóda-bikarbónára ;) )

.Attila

Ahogy elnézem, kezdünk átmenni ReceptKlubba (-> kajáláshoz szurkolás)

ignus

Hú kicsit télleg kezd beteg irányba elmenni ez a kaja dolog! :D
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Bruce

Quote from: ignusHú kicsit télleg kezd beteg irányba elmenni ez a kaja dolog! :D
Neeeeem... a mai reggeli ment el beteg irányba... most itt ülök infón, és buzgón imádkozom...

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Soridan

Quote from: ShadowolfUraim kérem ne feszítsék tovább a húrt, mert a végén nem csak a volt osztálytársaim és a temtkezési vállalkozó lesz a vacsorám. :morci: :rolleyes:

Scuzi... a kos addig megy, míg falnak nem fut :rolleyes: :zen:
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Kalibur

Quote from: SoridanScuzi... a kos addig megy, míg falnak nem fut :rolleyes: :zen:
Na ettől meg én megyek falnak... ilyen marhaságot hol lehet felszedni ? :rolleyes:
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."