Offtopic - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:10:44

Previous topic - Next topic

Soridan

Hááát..tapasztalat. (kos vagyok :D)
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Shadowolf

Quote from: SoridanHááát..tapasztalat. (kos vagyok :D)

De nem valami (o)kos...:p :D

Soridan

Quote from: ShadowolfDe nem valami (o)kos...:p :D

Dehogynem, mint az idei kos a tavalyi szarvával ;) (affene, most helyeseltem o.O )

Kalibur: hogy ne egyedül legyek faltörő, tessék még egy "gyöngyszem": Ne ingerelj. A rozsomák holtában is leszedi a grizzly fejét. :D (ez se jobb, mint az előző, mi? :rolleyes: )
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Tiaro

Bruhahaha... Nyilas powa!!!  :hehe:
I walk a lonely road / The only one that I have ever known
Don't know were it goes / But it's home to me and I walk alone
I walk this empty street / On the boulevard of broken dreams
Where the city sleeps / And I'm the only one and I walk alone

Cobra

Ja-ja, az ilyen (o)kosok a közelünkbe se érnek, mert már messziről lenyilazzuk őket.   :beeee:
Hide and fear, Cobra Commander is here !

.Attila

Vízöntő meg Tsunamival elárasztja az egész népet :bsd: hehehe... még a halakat is!

Soridan

Szólok a skorpió felmenőmnek, és bak öcsémnek, majd egyesült méregszarvas bakugrós rohammal offba öklelünk mindenkit :uzi: :p
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Damnatus

Hali!

Azért ezeket a dolgokat mérlegelni kellene!

Soridan

Quote from: DamnatusHali!

Azért ezeket a dolgokat mérlegelni kellene!

:lol: :hopp: Frappáns. (ez meg értelmetlenül szükségtelen grafomániás kitörés volt. Az akkut fajtából :D )
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

dizzy

Quote from: TriviVízöntő meg Tsunamival elárasztja az egész népet :bsd: hehehe... még a halakat is!

És mi van a vízöntő halakkal?? :D
You can't hold onto the past because then you can never live in the present.

.Attila

Quote from: dizzyÉs mi van a vízöntő halakkal?? :D
Mutass nekem egyet :hehe: :)

dizzy

Quote from: TriviMutass nekem egyet :hehe: :)

Nem illik mutogatni :D
You can't hold onto the past because then you can never live in the present.

Feldin

Quote from: dizzyNem illik mutogatni :D
Hm. Ehhez a témához nem szólok hozzá. :hopp:

/me született 84 aug. 29.
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Soridan

Offbavaló: a muszáj az J!!! Könyörgök, kegyelmezzetek, és írjátok helyesen! Köszönöm megértéseteket :zen:
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Shadowolf

A gratulációk thread-ből:

Quote from: XagaGrat Shadowolf az új kinevezéshez. (nem fer én is moderátor akarok lenni :bruhuhu: de az admin poszt mégjobb :D)

Ha moderátor akarsz lenni, akkor legközelebb előbb jelezd. ;) (Én azért vállaltam ezt be, hogy Chronos-nak ne legyen annyi dolga.) Ha pedig admin, akkor csinálj egy saját fórumot. :p :D

Xaga

Quote from: ShadowolfHa moderátor akarsz lenni, akkor legközelebb előbb jelezd. ;) (Én azért vállaltam ezt be, hogy Chronos-nak ne legyen annyi dolga.)

Még mit nem hogy én azt a sok offtopic hozzászolást moderájam, csináld csak te nyugodtan :D Én moderátori jogokat akarok és nem moderátori kötelességeket :D (erre mondáná kedvenc magyartanárom hogy úgy megetetni a kercsék hogy a káposzta is megmaradjon és a kecske is jólakjon :D) Amúgy jó munkát (takarító bácsi :D :p tiszták legyenek a threadek :D)

Soridan

Milyen fennsőbbséges lett egyből :D (j/k)
Én nem nagyon akarnék moderátor/admin lenni. Kicsit sok felelősséggel járna. :rolleyes: Nem azért, mert kerülöm a felelősséget... csak... pff, legközelebb kapcsolj szét átkozott explorer! Kucc, szóval tárgytalan. Van jokerem? Egyet felhasználnék :D
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

.Attila

Miért, te jelezted, Shadowolf?
Ugyan semmi közöm hozzá, csak kíváncsiságból kérdezem:
McDouglas hova lett?

Shadowolf

Quote from: TriviMiért, te jelezted, Shadowolf?
Ugyan semmi közöm hozzá, csak kíváncsiságból kérdezem:
McDouglas hova lett?

Én azt nemtom. A lényeg az, hogy itt elég rég láttam utoljára. Chronos-nak meg most elég sok dolga van, szóval ő sem tud itt lenni olyan gyakran mint korábban. Valakinek meg mégiscsak kordában kell benneteket tartania. :D

Soridan

Quote from: ShadowolfÉn azt nemtom. A lényeg az, hogy itt elég rég láttam utoljára. Chronos-nak meg most elég sok dolga van, szóval ő sem tud itt lenni olyan gyakran mint korábban. Valakinek meg mégiscsak kordában kell benneteket tartania. :D

Kecskére a káposztát? :rotflol: Nem komolyan moderátor-sama. /ideje a második jokert is ellőni/
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Soridan

Quote from: A MODERÁTOR...és ahhoz hogy fél órán belül már 2 joker-ed is ellőtted!

Hiába no, igyekszik az emberfia. Élni kell a lehetőséggel. Vagymi. Meg aztán, neked nagyobb a szurkolótáborod, muszáj valami kis védelmet biztosítanom magamnak. Jamm..
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

.Attila

Quote from: SoridanHiába no, igyekszik az emberfia. Élni kell a lehetőséggel. Vagymi. Meg aztán, neked nagyobb a szurkolótáborod, muszáj valami kis védelmet biztosítanom magamnak. Jamm..
Az ő paklija csak jokerekből áll ;) :D

Shadowolf

Magánérdekü közlemény:
Ugyan az érintetteknek pm-et is fogok küldeni, de azért gondoltam itt is szólok: a következö napokban elutazom a családommal, és emiatt sajnos nem tudok eljönni a mostani meet-re. Ezért az összes cuccot amit megígértem egyeseknek, Feldin-nél hagyom. Ö majd elhozza öket a meet-re. Elnézést az összes érintettöl, és köszönöm a megértésüket. :)

Relunx

Nah, ideje újjitani...
Új avatár és új quote.

Tudja vki hogy ki van az avatáron?
Hát az idézet? :)

Relunx

Exo

Tudna nekem valaki olyan címet adni, ahonnan letudnék tölteni épkézláb Kimi ga Nozomu Eien-es képeket?...elöre is kösz :D

(bármilyen jó oldal érdekel, ahonnan jó animés képeket lehet letölteni)

Itachi

#5155
Quote from: RelunxNah, ideje újjitani...
Új avatár és új quote.

Tudja vki hogy ki van az avatáron?
Hát az idézet? :)

Relunx
Hmm...Egyértelműen Dark Ken. :) Gondolom az idézet is tőle van..Legalább is a mondanivalója miatt... :rolleyes:  Én csak az idézet második részét ismerem, de azt másképp. :p " Asobi wa owarida! Nake, sakebe soshite shine!!!! " Ezt Iori Yagami mondja a asszema Yaotome nevű mozgása közben. Ez amit a 5 x qcf+AC val tucc még hosszabbá tenni.(Saika) Nekem kb. eccer jött be, mivel az irányítom enyhén egy nagy xar... :grrr: Ja és úgy mellesleg eléggé sztereotíp szöveg .Legalább is ennek egy picit más változatát mondja Kyo Kusanagi a San Shingi no Ichi mozgása közben. :rolleyes:  :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

.Attila

Quote from: ExoTudna nekem valaki olyan címet adni, ahonnan letudnék tölteni épkézláb Kimi ga Nozomu Eien-es képeket?...elöre is kösz :D

(bármilyen jó oldal érdekel, ahonnan jó animés képeket lehet letölteni)
Moha egyszer felrakta az oldalának linkjét, amin egy rahedli Kimi Ga Nozomu Eien kép van. Keresd vissza.
Itt egy oldal tele jobbnál jobb wallpaper-ekkel, jobb mint a animewallpapers.com, és még vírus sincs rajta ;)
AnimeWalls.de

Relunx

Lorenor, nyertél!
Igazad volt! A szöveget tényleg Iori Yagami-tól és Kyo Kusagami-tól vettem!
Az első sor második felét meg Joe Higashitól vettem. Az utolsó szót meg Akumától vettem.
Mivel Evil Ken-nek nincs idézete így kreáltam neki egyet! Khmm..tán lehet hogy kissé stereotip...de ez van... :lazza:

Ezekszerint Lorenor, te otthon vagy a bunyós gamek terén? Nagyszerű, ime egy "sorstárs"  :)

Relunx

Exo

#5158
Quote from: TriviMoha egyszer felrakta az oldalának linkjét, amin egy rahedli Kimi Ga Nozomu Eien kép van. Keresd vissza.
Itt egy oldal tele jobbnál jobb wallpaper-ekkel, jobb mint a animewallpapers.com, és még vírus sincs rajta ;)
AnimeWalls.de


Kösszépen! :merci:

Shadowolf

Na visszatértem! (igaz, csak kis időre ^^") Először is: remélem jól viselkedtetek távollétem alatt. :rolleyes: :D (két nap szenvedés után legkevésbé offtopic hsz-ok törölgetésére vágyok) Másodszor: remélem mindenki megkapta amit küldtem neki a meet-re. (én tényleg minden tőlem telhetőt megtettem azért, hogy minden cucc eljusson oda) Ehhez kapcsolódik: Nagy köszönet Feldin-nek, aki sokat segitett nekem ebben! Arigatou gozaimas Feldin sama! (ismételten csak remélni tudom, hogy jól irtam ^^") Más: az első nap amikor újra rendesen itt leszek, kedd. (matekvizsga után) Szóval addig az összes nekem célzott üzenetre csak kis valószinüséggel fogok tudni válaszolni. Megértéseteket előre is köszönöm. :)