Offtopic - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:10:44

Previous topic - Next topic

Xaga

Quote from: ShadowolfSztem a probléma mibenléte az volna, hogy nincs kedve 106 oldallal ezt végigjátszani. ;)

Ha za arhívumban nézi ott csak 22 oldal :D

Chronos

Quote from: TriviHmm... mit csinál a ctrl+P ? Nem ctrl+V -t akartál mondani?
Mellesleg a postok is foglalnak ám helyet vhol, tehát a törlés valszeg nem csak azért van, hogy "na most törölni támadt kedvem". Gondolom nem ok nélkül teszik...
Pontosan...:)
A mysql adatbázist is érdemes néha karban tartani...:)

Mellesleg: Törlés 10 percen belül várható...:D

CHRONOS

Shadowolf

Quote from: XagaHa za arhívumban nézi ott csak 22 oldal :D

Hát egy fokkal talán jobb. :D

Chronos: most megint kérdek egy hülyeséget a copy thread-el esetleg le tudnám a gépemre menteni a dolgokat? :confused: (ja, amúgy küldtem egy pm-et is neked ;))

Itachi

Quote from: ChronosPontosan...:)
A mysql adatbázist is érdemes néha karban tartani...:)

Mellesleg: Törlés 10 percen belül várható...:D

CHRONOS
Juhéééé :hopp:  Da big CHANGE. :)  :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Shadowolf

Quote from: ChronosMellesleg: Törlés 10 percen belül várható...:D

CHRONOS

Indul a visszaszámlálás: 10, 9, 8, 7,...:D

Chronos

A várt posttörlés elmarad...:(
OK:

Fatal error: Allowed memory size of 8388608 bytes exhausted (tried to allocate 46080 bytes) in /usteam/forum/includes/functions_threadmanage.php(73) : eval()'d code on line 11

Fatal error: Allowed memory size of 8388608 bytes exhausted (tried to allocate 0 bytes) in Unknown on line 0


Zsozso, ha olvasod ezt a threadet, akkor kérlek ezt javítsd ki, mert nem bírok se törölni, se átnevezni, semmit sem bírok csinálni... :rolleyes:

CHRONOS

Shadowolf

Quote from: ChronosA várt posttörlés elmarad...:(
OK:

Fatal error: Allowed memory size of 8388608 bytes exhausted (tried to allocate 46080 bytes) in /usteam/forum/includes/functions_threadmanage.php(73) : eval()'d code on line 11

Fatal error: Allowed memory size of 8388608 bytes exhausted (tried to allocate 0 bytes) in Unknown on line 0


Zsozso, ha olvasod ezt a threadet, akkor kérlek ezt javítsd ki, mert nem bírok se törölni, se átnevezni, semmit sem bírok csinálni... :rolleyes:

CHRONOS

:wtf: Érdekes. Chronos, nézd a dolog pozitív oldalát: így legalább fokozódik a drámai momentum. :D (amúgy hogyan lehetne ezt a müveletet kivitelezni?)

Moloko

Quote from: XagaHa za arhívumban nézi ott csak 22 oldal :D
hehehe, leszedtem teleport proval :D:D:D

Chronos



A törlés elmarad, nyugodtan lehet újra postolni...:)

[/size]
CHRONOS

Xaga

Quote from: Chronos

A törlés elmarad, nyugodtan lehet újra postolni...:)

[/size]
CHRONOS

Húrrrrrrááááááá!!!! :D :D :D :D :D :hopp:  :hopp:  :hopp:  :lazza:

Moha

Quote from: Chronos

A törlés elmarad, nyugodtan lehet újra postolni...:)

[/size]
CHRONOS
Hmmm, pedig már azt hittem, meg fogok előzni jópár embert, a törlés folytán... :p

Feldin

Hihi!
Én olyan 60 körül vesztek :)
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Shock12

Quote from: FeldinHihi!
Én olyan 60 körül vesztek :)
nem vesztesz... előző két hozzászólást is nézd meg.... ;)

Shadowolf

Quote from: XagaJól sejted, bár az a 303+ rész kicsitt rémisztő beszerzésügyileg de a moveikat valahogy megszerzem.

Az RTL2-n épp most ismétlik a már régebben leadott részeket. Szóval "párat" akár onnan is be tudsz szerezni. ;)

Jenchi

Quote from: Shock12nem vesztesz... előző két hozzászólást is nézd meg.... ;)


Nos némiképp fájlaltam volna a törlést, mivel kb. 24 órával lemaradtam volna arról, hogy hosszú kihagyás után (pusztán a nosztalgia kedvéért) visszaolvashassam (de hülyén hangzik) a Saori, Shock12, no és persze szerény személyem között lezajló tartalmas beszélgetéseket :oops: !
 :beken: Besírtam a röhögéstől! :lol:

Szal' disznó mázlim volt!
"I'm not going there to die...  I'm going to see if I'm truly alive."

Shadowolf

Quote from: JenchiNos némiképp fájlaltam volna a törlést, mivel kb. 24 órával lemaradtam volna arról, hogy hosszú kihagyás után (pusztán a nosztalgia kedvéért) visszaolvashassam (de hülyén hangzik) a Saori, Shock12, no és persze szerény személyem között lezajló tartalmas beszélgetéseket :oops: !
 :beken: Besírtam a röhögéstől! :lol:

Szal' disznó mázlim volt!

Naja, az emlékezetes betonszamár jelenet. :D

Xaga

Quote from: ShadowolfAz RTL2-n épp most ismétlik a már régebben leadott részeket. Szóval "párat" akár onnan is be tudsz szerezni. ;)

Ahoz kéne RTL2, meg nem éppen németül szerettem volna megnézni.

Shadowolf

Quote from: XagaAhoz kéne RTL2, meg nem éppen németül szerettem volna megnézni.

:ejj: de válogatós itt valaki. :D

Xaga

Quote from: Shadowolf:ejj: de válogatós itt valaki. :D

Ha nincs más akkor az is jó (Digimonból 2 seasont néztem meg rtl2-ön 100+ rész) de még RTL2-öm sincs!!!! :beken:

Shadowolf

Quote from: XagaHa nincs más akkor az is jó (Digimonból 2 seasont néztem meg rtl2-ön 100+ rész) de még RTL2-öm sincs!!!! :beken:

Ez most egy paradoxon, nem? :D

Saori

Quote from: JenchiNos némiképp fájlaltam volna a törlést, mivel kb. 24 órával lemaradtam volna arról, hogy hosszú kihagyás után (pusztán a nosztalgia kedvéért) visszaolvashassam (de hülyén hangzik) a Saori, Shock12, no és persze szerény személyem között lezajló tartalmas beszélgetéseket :oops: !
 :beken: Besírtam a röhögéstől! :lol:

Szal' disznó mázlim volt!

Jó is volt az :D Na és persze üdvözlet újra itt :)
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

.Attila

Quote from: ShadowolfEz most egy paradoxon, nem? :D
Hát ha kiegészítjük azzal, hogy vmikor volt RTL2-je, és akkor nézte, ebben az esetben nem :)
Más: betonszamár :confused: Vissza kéne olvasnom még az előttre, mikor én érkeztem?

Saori

Quote from: TriviHát ha kiegészítjük azzal, hogy vmikor volt RTL2-je, és akkor nézte, ebben az esetben nem :)
Más: betonszamár :confused: Vissza kéne olvasnom még az előttre, mikor én érkeztem?

Nyert.. mondjuk úgy a gratu topic eleje felé..már nem tudom pontosan hol volt... de élveztük :D
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Isi101

Quote from: SaoriNyert.. mondjuk úgy a gratu topic eleje felé..már nem tudom pontosan hol volt... de élveztük :D
A #304. posttal kezd?dött :rolleyes:
Ez...ez....Súúúlyos!!!gondolom a fél usteam fetrengett a röhögést?l:)
Most miattatok kólás lett a monitorom. :)
Egyébként pedig igenis szégyeljétek magatokat !
Szegény Jenchi! Ketten is támadtatok rá!
Hol itt a sportszer?ség?
(de legalább nem szenvedett sokat(meg Shock sem :)))

Saori

Quote from: Isi101A #304. posttal kezd?dött :rolleyes:
Ez...ez....Súúúlyos!!!gondolom a fél usteam fetrengett a röhögést?l:)
Most miattatok kólás lett a monitorom. :)
Egyébként pedig igenis szégyeljétek magatokat !
Szegény Jenchi! Ketten is támadtatok rá!
Hol itt a sportszer?ség?
(de legalább nem szenvedett sokat(meg Shock sem :)))

A 7. oldaltól asszem..postszámot nem tudok mondani..Jenchi meg megérdemelte :hehe: :D
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

.Attila

Elolvastam. Azt hiszem, ez a fórum történetének leghosszabb offtopic sorozata, ami már azért is nagy szám, mert 3 ember csinálta. Vagy 50 post.
Hmm... hogyan jutott az eszébe pont betonszamár?
És grat, hogy több mint egy év után is eszetekbe jutott ez! :appl:

Drótmalac

Hmm...
Azok a régi szép idők :)

Cobra

Visszaolvastam a tavaly őszi üzenetekhez, és majd leestem (megint) a székről a nevetéstől. Kár hogy eltűnt néhány tavalyi aktív tag, DE talán Vash-sal visszajön más is.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Shadowolf

Quote from: CobraVisszaolvastam a tavaly őszi üzenetekhez, és majd leestem (megint) a székről a nevetéstől. Kár hogy eltűnt néhány tavalyi aktív tag, DE talán Vash-sal visszajön más is.

Mint pl Turbok? XD

.Attila

Quote from: ShadowolfMint pl Turbok? XD
A képeivel együtt? ;) :D