Offtopic - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:10:44

Previous topic - Next topic

Ramiz

Quote from: katzMiért? Nem az eszköz öl, hanem az ember? Attol nem akarok jobban ölni, h ott van a kés a tartón!

Az igaz, de lehetõséged van ölni, könnyebben, hamarabb, többet, mintha csak ... mittmén... söröskupakjaid lennének. ;)

Quote from: katzErre inkább nem válaszolok!

Most tudom, hogy sértõ voltam, de nem tudtam visszafogni magam!!! 5. parancsolat: Ne ölj! A katonák és háborúk kérdése egy kicsit ingoványos talaj, de arra nincs és nem is lehet mentség, ha megölsz egy fegyvertelen és komolytalan vétséget elkövetõ (= õ nem ölt, nem veszélyeztette senki életét) embert!!! Márpedig ha komolyan gondolod a hitedet és a Biblia-olvasást, márpedig a Vallások... topicbeli postjaid alapján nekem úgy tûnt, akkor mindent meg kell tenned, hogy ez soha ne történhessen meg, és nem azért, mert az utolsó pillanatban becsapják elõtted az ajtót!!!
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Ramiz

Quote from: KvikvegHihi. Megjegyzesem a felreerteshez: 3 ajtos ruhasszekreny meretu vagy, csendes, hatarozott, figyelsz, es morcosan nezel.

Ez tény. Shiroi, ezt csak tudod magadról, nem? Vagy még nem mondták?
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Darkstar

Quote from: RamizAz igaz, de lehetõséged van ölni, könnyebben, hamarabb, többet, mintha csak ... mittmén... söröskupakjaid lennének. ;)
 

Szvsz aki nagyon ölni akar, az a puszta kezével is megteheti, aki meg nem akar...
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Damnatus

Hali!

Valamikor komolyan gondolták az 5. parancsolatot. Még a kereszténység születésekor. Továbbá igaziból hittek a túlvilági életben. Ezért mertek meghalni, és nem ellenállni.

Djinn

Quote from: RamizMost tudom, hogy sértõ voltam, de nem tudtam visszafogni magam!!! 5. parancsolat: Ne ölj! A katonák és háborúk kérdése egy kicsit ingoványos talaj, de arra nincs és nem is lehet mentség, ha megölsz egy fegyvertelen és komolytalan vétséget elkövetõ (= õ nem ölt, nem veszélyeztette senki életét) embert!!! Márpedig ha komolyan gondolod a hitedet és a Biblia-olvasást, márpedig a Vallások... topicbeli postjaid alapján nekem úgy tûnt, akkor mindent meg kell tenned, hogy ez soha ne történhessen meg, és nem azért, mert az utolsó pillanatban becsapják elõtted az ajtót!!!
Azt remélem senki nem hiszi, hogy létezik olyan ember aki egész életében betartott mindent, ami a Bibliában van!  :eeek:
Azonkívül most egy olyan dologról folyik a vita, ami "majdnem" megtörtént. IMHO baromira semmi értelme sincs. Minden embernek megvan a saját dilije/gyengesége/defekteje/stb.  Azt hiszem az még mindig a jobb eset, ha valaki tisztában van a sajátjával (vagy próbál tisztában lenni) és ezáltal jobban tudja irányitani magát. Az egy dolog, hogy ezt meg lehet beszélni, de amiatt elítélni valakit, mert õ felválalja a saját dolgait nem kéne szerintem (ok, az elítél erõs szó volt. Bocs). Persze ennek is van egy határa. Tehát ha valaki gyerekeket erõszakol és bevalja attõl még nem fogom szeretni  :rolleyes: . De szerintem érthetõ, mire gondolok. Az megint egy más dolog, hogy kinek mennyi önkontrolja van, mennyire tudja magát irányítani.
De tökéletes ember nincs. Az elméletet sokkal könnyebb tudni, mint azt gyakorlatban alkalmazni. Legjobb esetben mindenki megpróbál a saját elvei szernt élni. Ezek most rengeteg filozófiai kérdést felvetnek, amit fölösleges lenne itt boncolgatni.
Szerintem mindkettõtöknek igaza van a saját szemszögábõl. :)
Akkor most nekiállhatnánk mindenkinek kitárgyalni a szemályes dilijét, amit én nagyon élveznék, mert imádok elemezgetni, de szerintem nem sokan kultiválnák. :D


Na további jó vitatkozás nektek. És most végre berakom ide azt a smiley-t, amit a multkor valaki kitörölt. :rolleyes:  Végülis ezért írtam az egész postot :D
Good VsEvil
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Feldin

Quote from: Xipekatz, engem hagyj ki ebbol.
mint latod, engem nem vesz komolyan.
multkor Blimp felugrott hozzam DVD-ert, es szerintem 1db kest nem latott a majd 200-bol amit a szobamban tartok.
mert mind elrejtetted :D
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Feldin

Quote from: Pirula"Senki nem kövez meg senkit amíg meg nem fújom ezt a sípot! Még ha azt is mondja hogy Jehova!":D
És Djinn-en állszakáll van? :)
Tényleg! most tanultam hogy Djinn=ember ki hitte volna?
Ember és állat a nagy barátok! :D
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Djinn

Quote from: FeldinÉs Djinn-en állszakáll van? :)
Persze. Kölünben minden jó buliból kitiltanának :D
Quote from: FeldinTényleg! most tanultam hogy Djinn=ember ki hitte volna?
Ember és állat a nagy barátok! :D
Ezt kifejtenéd? Nem vagyok képben attól tartok  :eeek:
Úgy érted mint 'jin'? Mert akkor esetleg értem. :D
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Feldin

Quote from: ShiroiRemélem tudtam segíteni.

Fõleg mivel most már én is beszállok...
Én nem igazán vagyok harcias/verekedõs, hiába lenne alapom ugrálni (6+ év TaeKwonDo, mint azt már említettem is korábban). Mégis többen mondták már, hogy: "hú, úgy néztél ki, mint aki mindjárt odamegy az ofõhöz, és bemos neki egyet...durva volt öreg!". Pedig csak arra gondoltam közben: "de hülye vagy...".
És csak attól leszek dühös, ha mikor félévente egyszer elegem van valakibõl, és halkan megfogalmazom, hogy mit kellene mûvelni vele akkor azt hallom: te olyan agresszív vagy. Na ettõl leszek az. De ettõl igazán.
Ha már önvallomások: Én is nyugodt emberke vagyok. Eddig kb 2-3-szor kaptam össze valakivel kissebb ökölharcban. De ahhoz engem nagyon fel kell húzni. És neki kell kezdenie.  Persze a 1-másfél év thai-box edzés nem számít! :)
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

katz

#8859
Quote from: RamizAz igaz, de lehetõséged van ölni, könnyebben, hamarabb, többet, mintha csak ... mittmén... söröskupakjaid lennének. ;)
Ellent kell mondjak!
Ha nincs fegyverem akkor sokkal kevésbé fontolgatom azt, h nekiugorjak vkinek, mert mit veszthetek, pár kék zöld folt és kész, elleben, ha kés/pisztoly van nálam akkor nagy valószínûséggel az ellen a földön marad, ezért sokkal inkább megfontolom, h használjam azokat és inkább otthagyom vesztesen a helyet, mintsem a rendõrök vigyenek el engem (õt meg a mentõk/ hullaszállítók)

Kalibur

Quote from: DarkstarSzvsz aki nagyon ölni akar, az a puszta kezével is megteheti, aki meg nem akar...
Ööö...tuti vagy te ebben ? Most elképzeltem magam, amint mondjuk Shiroi torkának ugrok, kecsesen lepattanok róla, majd hálából õ tekeri ki mondjuk az én nyakam... (Neeem , Shiroi, félre ne érts!!!!! Én csak a méretarányokat akartam éreztetni!!!!!) Szemléletesebb példaként: Mit kezdett volna Dávid Góliáttal, ha nem használhat fegyvert?
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Dragon

Quote from: KaliburÖöö...tuti vagy te ebben ? Most elképzeltem magam, amint mondjuk Shiroi torkának ugrok, kecsesen lepattanok róla, majd hálából õ tekeri ki mondjuk az én nyakam... (Neeem , Shiroi, félre ne érts!!!!! Én csak a méretarányokat akartam éreztetni!!!!!) Szemléletesebb példaként: Mit kezdett volna Dávid Góliáttal, ha nem használhat fegyvert?
Addig fut elõle, amíg az szívrohamot nem kap. :D
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

Djinn

#8862
Quote from: KaliburÖöö...tuti vagy te ebben ? Most elképzeltem magam, amint mondjuk Shiroi torkának ugrok, kecsesen lepattanok róla, majd hálából õ tekeri ki mondjuk az én nyakam... (Neeem , Shiroi, félre ne érts!!!!! Én csak a méretarányokat akartam éreztetni!!!!!) Szemléletesebb példaként: Mit kezdett volna Dávid Góliáttal, ha nem használhat fegyvert?
Ahhoz, hogy ölj még csak nem is kell erõsnek/nagynak lenned. Szerintem vannak itt páran akik jártasak a kelti dolgokban. :rolleyes:  Ha vaklaki képes írányítani a csi-t a saját testében, azzal elképesztõ dolgokat lehet csinálni.
Tovább megyek. Ölni nem csak fizikailag lehet. A lélek sokkal gyötrõbb tud lenni, mint a test. A tudatalatti, pedig elég erõsen tud tiltakozni ha akar...  :3x3:
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

.Attila

Quote from: RamizMost tudom, hogy sértõ voltam, de nem tudtam visszafogni magam!!! 5. parancsolat: Ne ölj! A katonák és háborúk kérdése egy kicsit ingoványos talaj, de arra nincs és nem is lehet mentség, ha megölsz egy fegyvertelen és komolytalan vétséget elkövetõ (= õ nem ölt, nem veszélyeztette senki életét) embert!!! Márpedig ha komolyan gondolod a hitedet és a Biblia-olvasást, márpedig a Vallások... topicbeli postjaid alapján nekem úgy tûnt, akkor mindent meg kell tenned, hogy ez soha ne történhessen meg, és nem azért, mert az utolsó pillanatban becsapják elõtted az ajtót!!!
Csak egy gondolot, nem megyek a vallások topicba, mert nincs kedvem hosszasan vitatkozni errõl:
A Biblia jó útmutató lehet, de nem azért kell betartani ilyen szabályokat, mert a Biblia írja, hanem saját magad miatt. Bevallom, én még csak nem is olvastam a Bibliát, és azon kívül, hogy mûveltség blablabla nem is tartok rá igényt pont azért, mert magamtól tudom, magamtól meg tudom állapítani, mi helyes és helytelen, és magam miatt és a többi ember miatt be is tartom. Nem kell nekem senkinek se megmondania.
Sry, nem a témához kapcsolódott, csak most úgy éreztem, hogy most jó lenne ezt elmondani :)

Xipe

Quote from: KaliburÖöö...tuti vagy te ebben ? Most elképzeltem magam, amint mondjuk Shiroi torkának ugrok, kecsesen lepattanok róla, majd hálából õ tekeri ki mondjuk az én nyakam... (Neeem , Shiroi, félre ne érts!!!!! Én csak a méretarányokat akartam éreztetni!!!!!) Szemléletesebb példaként: Mit kezdett volna Dávid Góliáttal, ha nem használhat fegyvert?


korom+nyakiutoer=elverzes
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Dragon

Quote from: Xipekorom+nyakiutoer=elverzes
Akkor már harapni is lehet, ez Kaliburnak pont bejönne :D
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

Kalibur

Quote from: bpka000Akkor már harapni is lehet, ez Kaliburnak pont bejönne :D
:D :D :D
Háát igen... a köröm nálam különben sem használható... sport miatt rövidre van vágva...
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Xipe

Quote from: Kalibur:D :D :D
Háát igen... a köröm nálam különben sem használható... sport miatt rövidre van vágva...


rovid korommel is megoldhato, de nem megyek bele, hogy az emberi testen hol es milyen idegcsomok vannak.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Pirula

Quote from: bpka000Addig fut elõle, amíg az szívrohamot nem kap. :D
Brájen élete örök klassziker! :)
Quote from: Xipekorom+nyakiutoer=elverzes
Az ilyen 3 centivel a szíve mellett megsimítom a bõrét hangyászsünkörvonal alakban és meghal praktikákat sosem értettem. Filmekben persze szép, de azokat a támadásokat azért be is kell vinni valahogy. Ki az a hülye aki hagyja magát hogy rátérdeljenek és addig üssék a mediastinum anteriusát amíg a szisztolés szakasz csúcspontján találja el a kis dobogó szervecskéjét?
Meg hülyén nézett volna ki a Bibliában hogy:
"És Dávid kihegyezé hüvelykjének körmét és megmélyeszté vala azt az Filiszteusnak nyaka húsában. A Filiszteus pediglen térdre borula vala és testének minden vérével öntözé Izráel földjét, mígnem teljesen kiszikkadt vala, akár a teveszõr tömlõ az aratás havában."

katz

Quote from: RamizMost tudom, hogy sértõ voltam, de nem tudtam visszafogni magam!!! 5. parancsolat: Ne ölj! A katonák és háborúk kérdése egy kicsit ingoványos talaj, de arra nincs és nem is lehet mentség, ha megölsz egy fegyvertelen és komolytalan vétséget elkövetõ (= õ nem ölt, nem veszélyeztette senki életét) embert!!! Márpedig ha komolyan gondolod a hitedet és a Biblia-olvasást, márpedig a Vallások... topicbeli postjaid alapján nekem úgy tûnt, akkor mindent meg kell tenned, hogy ez soha ne történhessen meg, és nem azért, mert az utolsó pillanatban becsapják elõtted az ajtót!!!
Minden bolondnak/pszichopatának van vmi önigazolása. Az enyém ez lehetne, ha mondanom kellen egyett:
A biblia ilyeneket is ír: (nincs kedvem idézeteket keresgetni, ezért nem szó szerint írom)
"Vonulj ki az ellenség ellen és én kezedbe adom õket, de neked le kell õket mészárolnod, egyet se hagyj életben" A bibliában vannak ilyenek, mint: kövezés (ez halálbüntetés), Fogat fogért, szemet szemért. Ezek mind benne vannak csak éppene az Ószövetség részben, az Újszövetség az pont az ellentéte: Love & Písz, de ezt persz nem minden vallás veszi figyelembe.
Ha a fenti önigazolást tekintem akkor az elsõ esetben (lopás vétsége állt fen) akkor járok el helyesen, ha megkeresem a felelõst és levágom a jobbkezét, a második esetben meg mondjuk... ööö... Azt mondhatnám, h tisztátalan életmódot folytattak, ezért kijárt nekik egy kövezés. Ha olvasgatom a Bibliát, akkor ilyesmit is leszûrhetnék belõle...

Komolyra fordítva a szót:
A te sértésed nem abból jött, h rosszul ismered/értelmezed a Bibliát, hanem abból, h nem ismered kellõen a Berserk szó/fogalom/állapot jelentését! Berserknek lenni/ilyen állapotba kerülni annyit jelent, h nem foglalkozol a morállal, nem számítanak az erkölcsök/törvények, csak a harc. Akkor "szinte" mindegy ki az ellenfél (akár egy 3 ajtós szekrény is lehet) csak az, h megküzdhetsz vele, még ha nincs is esélyed a gyözelemre, ez abban a pillanatban nem érdekel.
E mellett, te élhetsz akármilyen "normális" életet (akár Biblia szerintit is) és lehet, h csak életedben egyszer kerülsz ilyen állapotba, de mélyen benned ott lapul a démon/farkas/állat és csak arra vár, h kedves és barátságos énedet vmi extrém stresszhelyzet érje.

katz

#8870
Quote from: bpka000Addig fut elõle, amíg az szívrohamot nem kap. :D
Quote from: PirulaMeg hülyén nézett volna ki a Bibliában hogy:
"És Dávid kihegyezé hüvelykjének körmét és megmélyeszté vala azt az Filiszteusnak nyaka húsában. A Filiszteus pediglen térdre borula vala és testének minden vérével öntözé Izráel földjét, mígnem teljesen kiszikkadt vala, akár a teveszõr tömlõ az aratás havában."
:lol:

Pirula

Quote from: katzKomolyra fordítva a szót:...
Ez a Berserk állapot nem kicsit fura. Olybá tûnik nekem hogy ezzel próbálod ellensúlyozni azt hogy nagyon drasztikusan tudod elveszíteni az önkontrollodat és ahelyett hogy egy ilyen gyengeség ellen küzdenél, megideologizálod azt egy nagyon hangzatos fogalommal. Ami ráadásul erõt, hatékonyságot sugároz, plusz még tök véletlen(? - a tudatalatti az mókás dolog) összhangban van a hobbiddal is. Plusz deviánsnak lenni nagy-nagy divat - sõt mi több szinte érték - a mai társadalomban, és ez hatványozottan jelentkezik a netes térben ahol gyakorlatilag olyan személyiséget tükrözünk magunkról amilyet akarunk.
Itt pedig befejezem, mert összvissz egyszer találkoztam veled, akkor nagyon nem ilyennek ismertelek meg mint az utóbb leírt postjaid alapján. Most pedig elkövettem azt az alapvetõ hibát hogy néhány hozzászólásodból messzemenõ következtetést vonok le a személyiségjegyeidrõl. Legfeljebb azt mondod hogy nagyot tévedtem.

Meske

Képzeljétek, megcsináltam a saját honlapom, ahol a Gyûjtõk klubjának is van hely. Bár még nem tökéletes, s messzirõl lerí róla, hogy én csináltam, mivel a verseket nem tudtam verses formában leírni. De azért megpróbáltam minden tõlem telhetõt, s szerintem kezdésnek nem olyan rossz. Itt a címe: Honlapom :)
Ti mit szóltok hozzá?

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Ramiz

Quote from: DjinnNa további jó vitatkozás nektek. És most végre berakom ide azt a smiley-t, amit a multkor valaki kitörölt. :rolleyes:  Végülis ezért írtam az egész postot :D
Good VsEvil

A smiley király. De ne vita legyen... hívjuk beszélgetésnek. ;)
Amúgy részemrõl vége.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

katz

Quote from: PirulaEz a Berserk állapot nem kicsit fura. Olybá tûnik nekem hogy ezzel próbálod ellensúlyozni azt hogy nagyon drasztikusan tudod elveszíteni az önkontrollodat és ahelyett hogy egy ilyen gyengeség ellen küzdenél, megideologizálod azt egy nagyon hangzatos fogalommal. Ami ráadásul erõt, hatékonyságot sugároz
Azért mondom rá, h Berserk állapot, mert nincs rá jobb szavam. Ezt a kifejzést az animékben láttam, de magát az állapotot már korábban is sikerült elérnem, csak akkor úgy gondoltam rá, h nagyon nagyon mérges vagyok...
Erõt sugároz az ha megverek vkit? :confused:
Hatékonyságot sugároz az, ha begõzölve nekiugrok egy 3 ajtós szekrénynek, aki jól elver :confused:

"ahelyett hogy egy ilyen gyengeség ellen küzdenél"
Ez kicsit fura. Nem igazán vagyok biztos benne mit gondodlok errõl a témáról.
Küzdeni ellene?
1) Miért? Én nem érzem azt, h küzdenem kellene ellene! Ne felejtsd, számomra az a normális, ami én vagyok (mint ahogy gondolom a legtöbb ember számára is saját maga az etalon)
2) Küzdöm, lévén ma már nem vagyok erõszakos és "szinte" teljesen "kinõttem" ebbõl és sikerült ugyancsak elnyomnom énem ezt a felét (jó pár éve nem kerültem sekivel verekedésbe)
Quote from: Pirulaplusz még tök véletlen(? - a tudatalatti az mókás dolog) összhangban van a hobbiddal is.
...
"Tök véletlen" mûszaki beállitottságú vagyok és elsõsorban a mûszaki jellegû dolgok érdekelnek, azok amiket kézzel lehet fogni (többnyire, kivétel pl.: Isten). Müszaki dolgok, úgy mint autok, nagy gépek, teherautók, és a mûszaki élet mindig is csúcsát képzõ haditechnikai eszközök.
Mondok egy példát a hozzászólásodra:
Tegyük föl, h engem csak az autok érdekelnek, a hozzászólásod nekem olyan, mintha azt mondanád: engem azért érdekelnek az autok, mert el akarok ütni velük vkit. :eeek:
Mellesleg a Haditechnika mellett még számtalan, hasonló komolyságú hobbim van, ezért hozzászólásod ezen rész számomra elég :confused:
Quote from: PirulaPlusz deviánsnak lenni nagy-nagy divat - sõt mi több szinte érték - a mai társadalomban
Soha nem érdekelt a divat, így többé kevésbé az sem, mit gondolnak rólam az emberek. A barátaim véleményére, illetve azokéra adok akiket tisztelek, a többiek akár fel is fordulhatnak, szóval ezzel nálam mellétrafáltál!
Quote from: Pirulaés ez hatványozottan jelentkezik a netes térben ahol gyakorlatilag olyan személyiséget tükrözünk magunkról amilyet akarunk.
Nem vagyok netcigány!
A való életben is olyan vagyok, mint amilyennek írom magam. Ne felejtsd el, h a két kiragadott eset az elmúlt 4 év folyamánya!
A leglényegesebb különbség a netes és az élõ valóm közt csupán az, h mivel elég lassan gondolkozom, nem vagyok éppen ideális vitapartner élõben, hacsak nem akarsz jó néhány percet várni egy-egy válaszra. A gondolataim ugyan azok, csak a neten van idõm rendesen megfogalmazni õket, míg élõben ez nem megy (többek közt ezért is vagyok elég hallgatag).
Quote from: PirulaItt pedig befejezem, mert összvissz egyszer találkoztam veled, akkor nagyon nem ilyennek ismertelek meg mint az utóbb leírt postjaid alapján.
Mint írtam, ezek kiragadott élethelyzetek!
Quote from: PirulaMost pedig elkövettem azt az alapvetõ hibát hogy néhány hozzászólásodból messzemenõ következtetést vonok le a személyiségjegyeidrõl. Legfeljebb azt mondod hogy nagyot tévedtem.
Ezt döntsd el te a válaszomból...

katz

Quote from: MeskeKépzeljétek, megcsináltam a saját honlapom, ahol a Gyûjtõk klubjának is van hely. Bár még nem tökéletes, s messzirõl lerí róla, hogy én csináltam, mivel a verseket nem tudtam verses formában leírni. De azért megpróbáltam minden tõlem telhetõt, s szerintem kezdésnek nem olyan rossz. Itt a címe: Honlapom :)
Ti mit szóltok hozzá?
Kezdetnek nem rossz. Mohának hatalmas az az elszállt/befüvezett képe :lul:
A színösszeállítást megváltoztathatnád vmi világosabbra. Így egyrészt nem látni eléggé a fekete betûket a sötétzöld alapon, másrészt a sok zöld miatt elég katonai jellege van az oldalnak. ::eeek
Bal oldalalt fönt a Meske Honlapja logo elég sok helyet elfoglal. Javaslom tedd át máshová, vagy tegyél mellé vmit (vmi bannert/képet/menüt/akármit), mert igy egy kicsit fura, h a nagy semmi foglalja el az oldal tetejét.

Dragon

Quote from: katzA biblia ilyeneket is ír: (nincs kedvem idézeteket keresgetni, ezért nem szó szerint írom)
"Vonulj ki az ellenség ellen és én kezedbe adom õket, de neked le kell õket mészárolnod, egyet se hagyj életben" A bibliában vannak ilyenek, mint: kövezés (ez halálbüntetés), Fogat fogért, szemet szemért. Ezek mind benne vannak csak éppene az Ószövetség részben, az Újszövetség az pont az ellentéte: Love & Písz, de ezt persz nem minden vallás veszi figyelembe.
Ha a fenti önigazolást tekintem akkor az elsõ esetben (lopás vétsége állt fen) akkor járok el helyesen, ha megkeresem a felelõst és levágom a jobbkezét, a második esetben meg mondjuk... ööö... Azt mondhatnám, h tisztátalan életmódot folytattak, ezért kijárt nekik egy kövezés. Ha olvasgatom a Bibliát, akkor ilyesmit is leszûrhetnék belõle...

Akkor itt szeretnék felszólítani minden hívõt, hogy amint az írva vagyon menjen ki az utcára, keresse meg ellenségeit, vagy szimplán hagyja, hogy belékössenek, majd mészárolja le jópár embertársát, mert az Úrnak kedves az.
Pláne vala, hogy ezen emberek úgyis bûnösek valának, szóval nem vala kár értük.
Így legalább kevesebb dolgom lesz, ha majd eljön az a nap.....
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

Djinn

Quote from: MeskeKépzeljétek, megcsináltam a saját honlapom, ahol a Gyûjtõk klubjának is van hely. Bár még nem tökéletes, s messzirõl lerí róla, hogy én csináltam, mivel a verseket nem tudtam verses formában leírni. De azért megpróbáltam minden tõlem telhetõt, s szerintem kezdésnek nem olyan rossz. Itt a címe: Honlapom :)
Ti mit szóltok hozzá?
Szerintem sem rossz. Én is a színen változtatnék valamit, mert így kieseik az ember szeme az olvasástól  :eeek:
Én már regisztráltam is magam :D Bár tag nem vagyok, mert jelenleg csak pénzt gyûjtök, Na meg a ráncaimat  :haha:
Azt viszont nem találtam meg, hogy te mit gyûjtesz Meske??
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Xipe

Quote from: DjinnSzerintem sem rossz. Én is a színen változtatnék valamit, mert így kieseik az ember szeme az olvasástól  :eeek:
Én már regisztráltam is magam :D Bár tag nem vagyok, mert jelenleg csak pénzt gyûjtök, Na meg a ráncaimat  :haha:
Azt viszont nem találtam meg, hogy te mit gyûjtesz Meske??


valahol emlitette hogy ferfi szivekre faj a foga.
meske, mivel szerkesztetted a lapot?
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Pirula

Quote from: katzEzt döntsd el te a válaszomból...
Eldöntöttem. Valójában sejtettem hogy nem kéne puszta internetes felületrõl kiindulnom hogy ilyen mértékû személyes jellegû véleményt alkossak.
De a pöttyös gömbrõl is csak akkor tudom meg hogy gumilabda-e vagy vasgolyó, hogyha megpróbálom pattogtatni. ;)
Ha esetleg még van valami a témában, én már csak pm folytatom.
Mondanám hogy PÍSZ, de nem érzek lõport a levegõben. Remélem jól érzem.