Ki a kedvenc anime/manga szereplőd?

Started by phr0zen, 2003-11-15, 14:10:12

Previous topic - Next topic

Mi a legfontosabb egy animében?

Sztori
Karakterek
Animáció/Artwork
Hangulat

Raggie

Quote from: RamizAzta!!! Azt látnom kell!  :hopp:
Te kis perverz disznõ! Az nem sesemõknek való!
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Master Psycho

Ami a kedvenc szereplõket illeti, többségében egyetértek Bruceszal (vajon miért? :rolleyes: ), bár még sem a NGE-t, sem a Slayers-t nem láttam. Bár én Inu Yashaban Sesshoumaru mellett megemlíteném még Miogát is... Na meg nem hagyhatom ki a kedvenc Db-s karakteremet sem: Vegita.
"In tanem corra, gan langar Sciak!"

Marox

Nekem a legnagyobb kedvenceim: Lina Inverse, Gourry Gabriev, Xellos, Zelgadis, egyszóval az egész csapat.  :rolleyes:  Ja valamint az OVAkból Naga.  :)

.Attila

Szerintem én már mondtam, de frissítsük fel :D
Chloe
Motoko-chan (LH)
Sakaki-chan
Vajon miért mindhárom lány? :rolleyes:
Aztán vannak olyan sorozatok, amikbõl inkább nem is mondok neveket (egy 2 kivétellel, lásd fent): Love Hina, Cowboy Bebop, Azumanga

Fazék


Animal

Szerintem Urashima Haruka a LH-ból és Chii a Chobits-ból tuti nyerõ (persze mindketten másért).

Ja és Jiji a Kiki-bõl szintén a listára való  :)

Marfy

Quote from: AnimalSzerintem Urashima Haruka a LH-ból és Chii a Chobits-ból tuti nyerõ (persze mindketten másért).

Ja és Jiji a Kiki-bõl szintén a listára való  :)
Szívembõl szóltál :).
De egy kicsit kiegészítem: Shinobu :cool: :jee:  :hopp:

Animal

Quote from: NokiSzívembõl szóltál :).
De egy kicsit kiegészítem: Shinobu :cool: :jee:  :hopp:

Ok, Shinobu is  :)
Ezen ne múljon!

Bruce

Quote from: Master Psycho...bár még sem a NGE-t, sem a Slayers-t nem láttam. ...
Ne félj, ezen sürgõsen változtatok ;)
És egyébkén felkerült még valaki a kedvenceim sorába: D. Igaz, még csak a simát kezdtem el nézni, és a harmincadik percnél kénytelen voltam leállni, de hétvégén (Mikor Psycho is otthon lesz :hehe: ) befejezem. De már most tetszik a stílusa  :lazza:

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Isi101

Quote from: AnimalSzerintem Urashima Haruka a LH-ból és Chii a Chobits-ból tuti nyerõ (persze mindketten másért).

Ja és Jiji a Kiki-bõl szintén a listára való  :)
Az biztos :) Amikor meglátja a másik macsekot, az a reakció  :rotflol:

L1P1

Quote from: TriviJah, Azumanga-ban csak ilyenek vannak :)
Ehh, még elég kevés tapasztalatom van az anime témában ;)

tres

Quote from: lynx655Mert totál ugyanaz a személyiség, mint én. (Vagy aminek én hiszem magam...)  :lol:
Teljesen önnálló már fiatalon is, nem jár el szórakozni, racionálisan gondolkodik, többnyire dolgozik, programozásból tartja el magát, visszahúzódó és egyáltalán nem perverz. Mondhatni példakép.  :hehe:



itt kirol is van szo? meik karakter az ameik programozik? mert akkor azt naon megneznem .) ien erovel tolem se all tavol... viszont ha jol lattam eleg sokunkra illik ez a leiras.. marmint az informatikai resze...  :lol:
:teccik:

Tiaro

Két új komoly karakter:

Joe - Bakuretsu tenshi
Kyuzo - Samurai7
 :)
I walk a lonely road / The only one that I have ever known
Don't know were it goes / But it's home to me and I walk alone
I walk this empty street / On the boulevard of broken dreams
Where the city sleeps / And I'm the only one and I walk alone

.Attila

Quote from: tresitt kirol is van szo? meik karakter az ameik programozik? mert akkor azt naon megneznem .) ien erovel tolem se all tavol... viszont ha jol lattam eleg sokunkra illik ez a leiras.. marmint az informatikai resze...  :lol:
Itt az Onegai Twins-rõl volt szó, ha jól emlékszem. Ott a fiú fõszereplõ programozással keresi kenyerét, amikor megjelenik 2 csaj, mindketten azt állítva, hogy õk a testvéreik, miközben neki csak 1 volt valójában, akitõl még gyerekkorában elszakították. Romantikus vígjáték. Még annyit, hogy elõször az Onegai Teacher-t kéne megnézni, mert az készült elõbb, habár nem baj, ha felcseréled õket, mert csak néhány, igen lényegtelen pontban van kapcsolat.

Marox

Nekem most nagy kedvencem a Slayerses csapat mellett, Eclair a Kiddy Gradebõl.  :)  Már a desktopom is olyan.  :rolleyes:

Titkos

Quote from: MaroxNekem most nagy kedvencem a Slayerses csapat mellett, Eclair a Kiddy Gradebõl.  :)  Már a desktopom is olyan.  :rolleyes:

Õ a vörös, vagy az ezüst hajú? (Bocs, név szerint még nem ismerem õket. ;) )
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


Manu

Bár én nem láttam a Jackie Chan-féle részeges karatemestert, de Rock Lee (Naruto) egyre jobban bejön, jól kitalált figura (meg nagyon jók a fight-jai is).  :jee:

sirtomi

Most a kedvenc karakterem Vash a Trigun-ból.
Legtöbbször idióta, de tud komoly is lenni, és tetszik a Love&Peace felfogása.

Fazék

Quote from: sirtomiMost a kedvenc karakterem Vash a Trigun-ból.
Legtöbbször idióta, de tud komoly is lenni, és tetszik a Love&Peace felfogása.
nekem szerintem még nagyon sokáig õ lesz a kedvenc karakterem :)

sirtomi

Quote from: Blimpnekem szerintem még nagyon sokáig õ lesz a kedvenc karakterem :)
Trigun után még nem néztem meg semmit, de szerintem Vash nekem is még sokáig marad a kedvenc karakterem.

zolan43

Kedvenc karakter? Nehéz kérdés.

Hapsiban egyértelmûen Spike - Cowboy Bebop

Csajban 3 hasonló karakter között vacilálok
Sakaki - Azumanga Daioh
Konoe - Hanaukyo Maids
Motoko - Love Hina

Moha

Quote from: zolan43Sakaki - Azumanga Daioh
Motoko - Love Hina
Ezekért szerintem kapsz egy szóbeli vállveregetést Bonci-tól. ;)

.Attila

Lehet, hogy csak emiatt meg kéne néznem a Hanaukyo Maids-et :)

Titkos

Quote from: sirtomiMost a kedvenc karakterem Vash a Trigun-ból.
Legtöbbször idióta, de tud komoly is lenni, és tetszik a Love&Peace felfogása.

Pontosan, Vash-t szeressük. :)
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


Titkos

Quote from: BonciLehet, hogy csak emiatt meg kéne néznem a Hanaukyo Maids-et :)

Sok sikert hozzá, én egy epizódig bírtam, aztán töröltem azt is. ;)
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


katz

Quote from: BonciLehet, hogy csak emiatt meg kéne néznem a Hanaukyo Maids-et :)
:boááá:
Én láttam. sajnos. Annyira nem tetszett, h lusta voltam belõle ismertetõt irni, pedig akartam...

zolan43

Quote from: BonciLehet, hogy csak emiatt meg kéne néznem a Hanaukyo Maids-et :)

Ha véletlenül mégis megnézed, akkor a két sorozat közül a La Verite-t ajánlanám.
A Komake és a Softball-os rész nagyonjó.

A Hanaukyo Maids Tai-ban is az alaphelyzet annyiban különbözik, hogy a fõhõs kiscsávó lányallergiás... És Konoe kevesebbet szerepel.

Rosalind

Hahó földi halandók!!

Ide muszály írni^^

Kedvenc karakterem Sakiyama Kaori!! Airmaster elmebeteg modelje :jee:
Unod a géped? Tönkre kell tenni? Hívj! :jee:

Narg

gyerekek, annyit mondok csak hogy Batou:)
mindenképp a legjobb arc:)

meg persze Mugen:)

meg Spike, meg.... szal nagyon sokan vannak szvsz :haha:
war, war never changes...

Ramiz

12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!