Main Menu

Esetleges rendelések

Started by .Attila, 2003-12-04, 23:28:23

Previous topic - Next topic

Ramiz

Én meg érdeklődnék pár dolgot.
- Bécsben vannak rendes parkolóhelyek (= ingyen) bent, vagy csak kint?
- Tudtok olcsó szállást? (Nem baj, ha kényelmetlen.)
- Vonatjegy mennyibe van (diákjegy)?
Nyáron mennék ti. Lehet, hogy apok autót kölcsön, lehet, hogy stoppolok. ;) :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

.Attila

QuoteOriginally posted by Angel
amondó vagyok, hogy májusra szervezzünk egy kiruccanást...
mondjuk 17edikére vagy 22edikére.

Telibe trafáltad a BME-sek első vizsgahetét. Nekem előreláthatólag matek szigorlatom lesz, úgyhogy passz.

Moloko

QuoteOriginally posted by Trivi
Telibe trafáltad a BME-sek első vizsgahetét. Nekem előreláthatólag matek szigorlatom lesz, úgyhogy passz.
ehh :( nekem az pont a 2  (szóbeli+írásbeli) érettségi közötti időszak.

Moloko

QuoteOriginally posted by Ramiz
Én meg érdeklődnék pár dolgot.
- Bécsben vannak rendes parkolóhelyek (= ingyen) bent, vagy csak kint?
- Tudtok olcsó szállást? (Nem baj, ha kényelmetlen.)
- Vonatjegy mennyibe van (diákjegy)?
Nyáron mennék ti. Lehet, hogy apok autót kölcsön, lehet, hogy stoppolok. ;) :D
van egy olyan vonatjegy ami 7000 ftba kerül 4 napon belüli retúrra szól, és teljes bérlet a bécsi 100as körleten belül (belváros)
néhány hasznos infót szállásügyileg meg ide kigyűjtottem.

Ramiz

#214
Köszike!
UI: Azért szóljatok ide, ha valaki egynaposra megy, ha ráérek (és elengednek... :( ), elmennék.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Moloko

Quote from: TriviTelibe trafáltad a BME-sek első vizsgahetét. Nekem előreláthatólag matek szigorlatom lesz, úgyhogy passz.
miért, neked milyen időpontok lennének jók??

.Attila

Count me out! Májusban szinte soha -> zh-k+vizsgák+szigorlat. Június közepe vége felé.

Kalibur

Quote from: TriviJúnius közepe vége felé.
Módosítva azt a n betűt mondjuk egy l-re még nekem is jó lenne...
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

.Attila

Quote from: KaliburMódosítva azt a n betűt mondjuk egy l-re még nekem is jó lenne...
Én hibámból félre lettem értve, így már teljesen érthető lesz -> legkorábban június közepe, a júliusom egyelőre úgy néz ki, hogy teljesen szabad lesz.

Moloko

Quote from: TriviCount me out! Májusban szinte soha -> zh-k+vizsgák+szigorlat. Június közepe vége felé.
nem azt kérdeztem, hogy májusban mikor hanem hogy globalice mikor?
szóval: április???

.Attila

Quote from: Angelnem azt kérdeztem, hogy májusban mikor hanem hogy globalice mikor?
szóval: április???
Ott írtam, hogy június közepétől-végétől ráérek. Április? 17-18 és 24-25 max.

Moloko

április 17 kinek jó?

.Attila

#222
Nem tudom, hogy olvastátok-e korábban: noriko kint van Kanadában, és tud hozni anime cuccokat (nekem már vett egy korlátozott példányú Noir DVD csomagot extra pólóval). És sokaknak ajánlom figyelmébe ezt a cel-t (már ha a pencil board = cel :confused: ): Shinobu cel - ez 8 kanadai dollár, azaz kb. 1200-1300 Ft. Szerintem a Shinobu fanatikusok (pl. Nephilim, bár őt rég nem láttam itt) rácsaphatnának. Sajna Noir cel-t (pláne nem Chloe-t :() nem láttam :(.
Asszem noriko csütörtökön fog menni a Kikiwai-ba. Honlap: Kikiwai

edit: valaki meg tudná nekem mondani, mi az a pencil board pontosan?

Moloko

hm.... 22 dollár az mennyi pénz?
mer meglepő módon nekem ez kéne... csak nem hiszem hogy megéri...
kicsit idegesítő hogy kanadában majdnem minden 2x annyiba kerül...
ja és hogy lehet elérni Norikót, ha mégis kéne valami?

.Attila

#224
Quote from: Angelhm.... 22 dollár az mennyi pénz?
mer meglepő módon nekem ez kéne... csak nem hiszem hogy megéri...
kicsit idegesítő hogy kanadában majdnem minden 2x annyiba kerül...
ja és hogy lehet elérni Norikót, ha mégis kéne valami?
A kanadai dollár árfolyama most az MNB-nél 154,49 Ft. De ez ugyebár középárfolyam, ha te veszel CAD-ot, akkor pár forintot rá kell pakolni, mondjuk 157 Ft, de legyen kerek 160 Ft. Ezzel 22 CAD = 3520 HUF.
Az árak meg lehet, hogy dupla annyiak (mihez képest :confused: ), de náluk legalább lehet kapni, bezzeg nálunk :hogyaza:
noriko elérhető az alábbi e-mail címen: noriko

edit: na igen, a poszterárakra én is nagyot néztem, de ha láttam volna Chloe poszter, akkor azért simán megadtam volna a 22 CAD-t. A VanDread poszteren meg még gondolkodom, mert nagyon jónak tűnik

.Attila

Kérdés: a Noir zenéjének módosítatlan változata az ugye a Noir OST 1? És nem a blanc dans noir, ill. ost 2?

thrall

őőő anime/manga bolt merre található ugy egyáltalán magyarországon?
meg azé elég szégyen hogy ilyen kevesen vagyunk hogy ilyen kevés az anime/manga bolt, amit még zárkálnak is befele ...  :beken: pedig én szeretem az eredeti dolgokat  :hehe:

Moloko

Quote from: thrallőőő anime/manga bolt merre található ugy egyáltalán magyarországon?
meg azé elég szégyen hogy ilyen kevesen vagyunk hogy ilyen kevés az anime/manga bolt, amit még zárkálnak is befele ...  :beken: pedig én szeretem az eredeti dolgokat  :hehe:
szerény véleményem szernit mostmár aztán végképp nincs olyan bolt MO ami animet/mangát árulna (Holdfényteam abbahagyta, Trollbarlanggal nem tudom mi van)
btw gyere bécsbe vásárolni.

Ramiz

Volt már valaki Bécsben bicajjal? Megéri?
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Raggie

Csatlakozom az előttem kérdezőhöz.
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

thrall

Quote from: Angelszerény véleményem szernit mostmár aztán végképp nincs olyan bolt MO ami animet/mangát árulna (Holdfényteam abbahagyta, Trollbarlanggal nem tudom mi van)
btw gyere bécsbe vásárolni.

mennék szivesen csak mivel nemvagyok túl öreg(15) sz.tem nem anyira fiatal de szüleim még pestre se engednek el haverokkal...nemhogy még pár uismeretlennel :beken:

.Attila

Hallottam valami érdekeset!!!

Állítólag május elsején és másodikán INGYEN lehet kimenni Bécsbe (persze vmilyen tömegközlekedési eszközzel). Utánajárok még, és akkor ezt kihasználhatnánk, megspórolhatnánk az utazási költségeket, és még többen is tudnánk menni, nem kell bajlódni a kocsival. Igaz, az autó gyorsabb, de vonat/busz sem lehet tragédia.

Kalibur

Quote from: TriviHallottam valami érdekeset!!!

Állítólag május elsején és másodikán INGYEN lehet kimenni Bécsbe (persze vmilyen tömegközlekedési eszközzel). Utánajárok még, és akkor ezt kihasználhatnánk, megspórolhatnánk az utazási költségeket, és még többen is tudnánk menni, nem kell bajlódni a kocsival. Igaz, az autó gyorsabb, de vonat/busz sem lehet tragédia.
És az a sok marhaság amit egy ilyen úton művelni lehet  :rolleyes: ...
Kíváncsivá tettél.
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Ramiz

Én (is) szívesen mennéééék! És gondolom Raggie is.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Feldin

Legözelebb már én is megyek veletek, már csak poénból is :)
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Cobra

Nem akarlak titeket elkeseríteni, de május elsején és másodikán az osztrákoknál is zárva lesz minden.
Viszont a főoldalon van egy hír egy új animeDVD rendelési lehetőségről, és az árak bár USD-ben vannak, ha nem lesz sokkal több, akkor elég jól hangzanak.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Moloko

Quote from: CobraNem akarlak titeket elkeseríteni, de május elsején és másodikán az osztrákoknál is zárva lesz minden.
Viszont a főoldalon van egy hír egy új animeDVD rendelési lehetőségről, és az árak bár USD-ben vannak, ha nem lesz sokkal több, akkor elég jól hangzanak.
hogyhogy osztrákoknál is szünnap?

Ramiz

Hát ha nem kapni akkor ott semmit, akkor minek menjünk ki? :D jó, érdekes amúgy is, de ne mááá...
(na mindegy, most úgyis elköltöm a pénzemet, nehogy keseregjek, hogy "pedig vehetnék mangát"... :D )
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

.Attila

Ajánlom figyelmetekbe ezt az internetes DVD boltot:
DVD Futár
Kapható néhány anime DVD:
Cowboy Bebop Vol 1. - 9900 Ft
CB Movie - 5900
GITS - 8500
Metropolis - 5900
NGE Collection 0:1 - 10000 (e-bay-en az egész kollekció beszerezhető 20-25 ezer Ft-ért, ha ügyes vagy)
Ninja Scroll - 8500
ROLW The Complete Series - 24000
Chihiro - 5600 (2000-ért magazinban megszerezhető)

Feldin

Trivi! A Lodos az OVA-s????
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s