Main Menu

Esetleges rendelések

Started by .Attila, 2003-12-04, 23:28:23

Previous topic - Next topic

Cobra

Az eredeti OVA, nem a TV verzió, de a 24e "enyhén" túlzás.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

.Attila

Quote from: CobraAz eredeti OVA, nem a TV verzió, de a 24e "enyhén" túlzás.
24ezer persze sok, csak gondolj bele, hogy az anime-knek itthon nincs kellő piaca, nekik be kell ezt szerezni külföldről, beszerzik annyiért, amennyiért tudják, és nyerni is szeretnének vele. És mivel a kereslet kicsi, a kínálat is kicsi, így az ár magas (mikroökonómia rulz, ugye Lorenor? :hehe: :)).

Shadowolf

Quote from: Trivi(mikroökonómia rulz, ugye Lorenor? :hehe: :)).

Akkor most írd fel az erre vonazkozó termelési lehetőségek görbéjét légyszíves. :p :D

.Attila

Quote from: ShadowolfAkkor most írd fel az erre vonazkozó termelési lehetőségek görbéjét légyszíves. :p :D
Diagramot nem tudok beszúrni :hehe:

Shadowolf

Quote from: TriviDiagramot nem tudok beszúrni :hehe:

Rossz kifogás...:p :D

.Attila

Quote from: ShadowolfRossz kifogás...:p :D
Köv. félévben szigorlatozok belőle...
És tényleg fel tudom rajzolni mellesleg, ez még egyszerű. (egy db origo középpontú negyedkör :rolleyes: )

Feldin

Köv félévben újra felveszem :)
Útálom a közgázt!!! :)
Amúgy tényleg sok a 24.
Sebaj, majd az új anime boltban!!!
Tud róla vki vmi új fejleményt???
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

.Attila

Slayers fanatikusok, kukkantsatok csak ide (akinek nincs pénze, és csak ideges lenne, az ne):
klikk

Feldin

ideges lettem...............
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Shadowolf

Quote from: Feldinideges lettem...............

Ja, én is. :D Bár engem inkább az az "amerikai feljavitott változat" nyugtalanít. (ugyebár ez általában azt jelenti, hogy a jó részeket kivágják :rolleyes: )

Feldin

Quote from: ShadowolfJa, én is. :D Bár engem inkább az az "amerikai feljavitott változat" nyugtalanít. (ugyebár ez általában azt jelenti, hogy a jó részeket kivágják :rolleyes: )
na de akkor is...
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

.Attila

Quote from: Shadowolf(ugyebár ez általában azt jelenti, hogy a jó részeket kivágják :rolleyes: )
Passz... mondjuk nem azt írták, hogy cenzúrázott, hanem gondolom azt jelenti, hogy digitálisan újrakevert, vagy mi :confused:

Moloko

Felhoznék egy régi témát :)
Ki jönne ki Bécsbe kocsival mangákat meg hasonlókat vásárolni? (és ki jönne sofőrnek?)
Vagy esetleg létezik egy olyan megoldás is, hogy vonattal kimegyünk több napra, és akkor diákszálláson lakunk és nem csak mangaboltokba van időnk elnézni. bár ez sokszorosan drágább.
Jah, és kinek mikortól lenne jó, aki ki akar jönni?
én júni 17től már teljesen ráérek.

Kalibur

Egynaposban benne vok júli8-tól
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Shadowolf

Nekem attól függ, hogy mikorra végzek az összes vizsgámmal. :rolleyes:

Feldin

Nincs zsém... :(
De nézzétek meg nekem hogy mennyibe van az Azumanga magája!
Asszem 4 könyv van belőle.
JA! És nem a német érdekel!
Edit: vagy japán vagy angol!
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Shadowolf

Quote from: FeldinEdit: vagy japán vagy angol!

Ha japánt akarsz, nem marad pénzed a motorodra azt garantálom...:rolleyes:

Feldin

Quote from: ShadowolfHa japánt akarsz, nem marad pénzed a motorodra azt garantálom...:rolleyes:
:(
akkor majd egyszer...
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Ramiz

Én most voltam! Biciklivel! (Szóval legközelebb max. augusztus.)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Feldin

Quote from: RamizÉn most voltam! Biciklivel! (Szóval legközelebb max. augusztus.)
Japánban? Wow!!!!!!!!!!!! :hopp:
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Ramiz

És ha igen? ... Csak a vége volt rázós. Szerencsére sokáig vissza tudom tartani a lélegzetem. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Feldin

Quote from: RamizÉs ha igen? ... Csak a vége volt rázós. Szerencsére sokáig vissza tudom tartani a lélegzetem. :D
:)
Az hasznos!!!! :)
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Kalibur

Öööö... lehet (sőt biztos...) hogy a hiba az én készülékemben van, de most miről is van szó??
Apropó bicikli: Na egy olyan osztrákiás útban komoly mértékben benne lennék... (most vettem hozzá új bringát... magellan hydra... gyönyörű...)
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Moloko

hogy mentetek ki biciklivel?
bptől bécsig folyamatosan, vagy valameddig vonattal és úgy?

Kalibur

Quote from: Angelhogy mentetek ki biciklivel?
bptől bécsig folyamatosan, vagy valameddig vonattal és úgy?
Ez a kényelmesebbik és időtakarékos megoldás... különben én maradtam le vagy még tervbe sem volt véve...?
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Moloko

Quote from: KaliburEz a kényelmesebbik és időtakarékos megoldás... különben én maradtam le vagy még tervbe sem volt véve...?

neeeem, én erre akartam csak rákérdezni:
Quote from: RamizÉn most voltam! Biciklivel! (Szóval legközelebb max. augusztus.)

Kalibur

Quote from: Angelneeeem, én erre akartam csak rákérdezni:
Wáj-váj... ez biza a vizsgaidőszakos gyorsolvasó üzemmód hibája...rosszul olvastam ki... sorry...
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Moloko

Quote from: KaliburWáj-váj... ez biza a vizsgaidőszakos gyorsolvasó üzemmód hibája...rosszul olvastam ki... sorry...
:D
előfordul.
egyébként már lassan tényleg ki kéne menni bécsbe.
asszem ez most az utolsó vizsgahét.

.Attila

Quote from: Angel:D
előfordul.
egyébként már lassan tényleg ki kéne menni bécsbe.
asszem ez most az utolsó vizsgahét.
Iskolánként változó, a BME-n tényleg az utolsó, de vannak olyanok, ahol még júliusban is van vizsgahét még.

.Attila

Vki tud vmi újat az új anime boltról, ami álíltólag lesz/van?