Main Menu

Esetleges rendelések

Started by .Attila, 2003-12-04, 23:28:23

Previous topic - Next topic

Kalibur

Quote from: TriviIskolánként változó, a BME-n tényleg az utolsó, de vannak olyanok, ahol még júliusban is van vizsgahét még.
Ja... pl ELTE TTK...
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Gab3c

Quote from: FeldinNincs zsém... :(
De nézzétek meg nekem hogy mennyibe van az Azumanga magája!
Asszem 4 könyv van belőle.
JA! És nem a német érdekel!
Edit: vagy japán vagy angol!
Nekem a japan kiadas durvan 8e-be fajt /legiposta miatt ennyi/. Nem volt olcso, de ennyit nekem er az Azumanga ;)

SZVSZ meg igy is olcsobb mint az Eu-ban megvenni a japan kiadast, hihetetlen arak vannak kint :grrr:
Kimi Ga DVDk angol felirattal itt: http://www.hongfire.com/forum/showthread.php?t=14037
Many thx to ae101kai

Feldin

Quote from: Gab3cNekem a japan kiadas durvan 8e-be fajt /legiposta miatt ennyi/. Nem volt olcso, de ennyit nekem er az Azumanga ;)

SZVSZ meg igy is olcsobb mint az Eu-ban megvenni a japan kiadast, hihetetlen arak vannak kint :grrr:

Postaköltség nélkül lenne. Haverom megy ki japánba és gondoltam kihasználom :)
Úgy mennyi kb?
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Gab3c

Quote from: FeldinPostaköltség nélkül lenne. Haverom megy ki japánba és gondoltam kihasználom :)
Úgy mennyi kb?
Bagoert megkaphatod. Az uj ara 1500 HUF, hasznaltan olyan 700-800 HUF, szoval nem tetel. Nagy szerencsed van, tudod-e egy ilyen haverral :)

szerk. per darab persze ;)
Kimi Ga DVDk angol felirattal itt: http://www.hongfire.com/forum/showthread.php?t=14037
Many thx to ae101kai

.Attila

Excel Saga t-shirt :lol:
Ez nem vicc, tényleg lehet venni, az eredeti kiadótól :D

.Attila

Kedves .hack//SIGN rajongó!
Úgy érzed túl sok a pénzed, és meg akarsz szabadulni tőle? Itt a tökéletes megoldás számodra:
.hack//SIGN Limited Edition

Na ez már nagyon sok, pedig kéne :(

Ramiz

Autóval kivittek minket Bécsbe, ott körbe-körbe, határig, onnan vonattal. Össz km kb 120.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kalibur

Quote from: RamizAutóval kivittek minket Bécsbe, ott körbe-körbe, határig, onnan vonattal. Össz km kb 120.
És ez milyen szervezés volt?
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

.Attila

Slayers fanatikusok, cool_n_twisted megint listára dobott egy Slayers 1. sorozatot!!!!!
A licitálás nem szokott sokkal 20 dollár fölé menni ennél a csomagnál. De ha 30 dollárral is számolok, akkor is megéri szvsz. Persze számolni kell a szállítással is, az +16 dollár (ez sok, de ez van, valahogy ide kell kerülnie...). És mivel fizetni is kell, ami csak a BidPay-en keresztül lehetséges, az is költség, +4 dollár. Ez így 50 dollár lenne, ami mostani árfolyamon alig több mint 10000 Ft. És én 30 dollárral számoltam, holott lehet, hogy nem ér el ennyit a licit. Persze lehet több is, ha nyerni akartok. 4 DVD lemezért (fõleg egy anime-ért) szerintem megéri.
Jöhetne a jogos kérdés, miért nem veszem meg én :) Tartalékolnom kell októberig, mert nyáron sem diákhitel, sem ösztöndíj nem jön :(
Pedig azt az Excel Saga-t is megvenném, akár azonnal is meg lehetni venni 53.50 dollárért :beken:

Komplikato

Innen rendelt e már valaki, és tudjátok e mennyi a postaköltség 1 vagy több darab esetén?
http://store.animearigato.com/bestbuyanime/new-arrivals.html
"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide) 

.Attila

Quote from: KomplikatoInnen rendelt e már valaki, és tudjátok e mennyi a postaköltség 1 vagy több darab esetén?
http://store.animearigato.com/bestbuyanime/new-arrivals.html
Nem hinném, hogy bárki vásárolt onnan.
Ellenben ott van az e-mail címük, kérdezd meg õket. Postaköltség több darab esetén: nem fix, mert attól függ, hogy hány darabot rendelsz, de ez is oda van írva.
Továbbá ellenõrizd le, hogy a bankkártyád alkalmas-e inteternetes vásárlásra.
Nézz szét e-bay-en, hogy nem kapod-e meg olcsóbban, amit keresel.

.Attila

Azumanga õrültek: artbox vol 1-2-3
Én nagyon pályáznék rá, de most nem lesz rá pénzem :(

Gab3c

#282
Hmmm, ez az animearigatou elegge bootleg arusitonak nez ki :( Marmint az import DVD-ket nezegetve. A domestic DVD-k rendben vannak, bar azok meg nem olcsobbak igy mint mashol.

A mangak is rendeben levoknek tunnek.
Kimi Ga DVDk angol felirattal itt: http://www.hongfire.com/forum/showthread.php?t=14037
Many thx to ae101kai

Moha

Hohó, mit fújt felém a szél!
A vatera terméfigyelõmet ráállítottam az anime és manga szavakra, és íme az eredmény: Blood, the last vampire manga. Német nyelvû kiadás, magyar emberkétõl.
Engem sajna nem hozott nagyon lázba, mert a vampire stílus nem igazán jön be, meg amúgy sem tudok németül. De hátha érdekel itt valakit. A kikiáltási ár 2000 Ft.

Ramiz

Nem akar valaki még karácsony elõtt kinézni Bécsbe mangáért?
Beszállnék.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Mattanja

Quote from: RamizNem akar valaki még karácsony elõtt kinézni Bécsbe mangáért?
Beszállnék.
Magam is. Kocsi kellene, de ha nincs, akkor mehetünk busszal. 4000 forint oda-vissza. Legfeljebb 4 óra alatt kinnt van, reggel hétkor már megy, és este hétkor jön vissza az utolsó. De karácsony után is ok, akkor talán több pénze lesz mindenkinek (13. havi fizetés... :rolleyes: ).
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Suszi

Quote from: ShiroiMagam is. Kocsi kellene, de ha nincs, akkor mehetünk busszal. 4000 forint oda-vissza. Legfeljebb 4 óra alatt kinnt van, reggel hétkor már megy, és este hétkor jön vissza az utolsó. De karácsony után is ok, akkor talán több pénze lesz mindenkinek (13. havi fizetés... :rolleyes: ).

Ha tudtok kocsit szerezni, én is szivesen beszállnék a buliba. (vezetni is hajlandó vagyok  :) ) Megpróbálom megfûzni az õsöket, hogy adják kölcsön a kocsit. (ez nehéz lesz, mert anyám azzal dolgozik, de egy próbát megér)

Ramiz

#287
Hát próbálkozzunk.
Azért utána kell nézni, mikor vannak nyitva azok a boltok.

SHIROI: Erre nézz rá. Angol manga + árak.

Más kérdés: itt lehet interneten rendelni, a kérdés, hogy mennyi lehet a plusz pontaköltség Magyarországra? (Ausztriából nem lehet túl sok.) És: rendelhetünk közösen, 150 euró felett a postaköltség asszem megszûnik, de legalábbis kisebb lesz. Én 40 euróval biztos beszállok, talán többel is.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Mattanja

#288
Quote from: RamizSHIROI: Erre nézz rá. Angol manga + árak.
:eeek: 20.93!? Akkor inkább Trillian, kb. 100 forintot veszítek.
Mindjárt lesek valami figúrent, hátha azok normális árban vannak...
Hmmm... 6200-ért mondjuk Cibo a Blame!-bõl... 10000-ért egy NGE angyal... Meg kellene nézni õket, mert még az sincs ott, hogy mekkora. De csak ezért nem megyek ki.
U.I.: mondanom sem kell, hogy a Video Girl Ai szobor 60000 forint - de legalább gagyin néz ki, így nem fenyeget a veszély, hogy kiszaladok megvenni...
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Moloko

nékem ez tetszett meg :)
40 euro

bár én nekem amúgy is esedékes lenne egy mangabeszerzõ körutam ...
már csak NaruTaru 2, 10 és Agharta 2, 3, 4, 5, 6 miatt.... :rolleyes:

Mattanja

Nekem is, szóval
Quote from: Shiroi10000-ért egy NGE angyal
=
Quote from: Angelnékem ez tetszett meg :)
40 euro
:)
Azokért a Neon Genesis bábúkért talán megéri kimenni. De így, normális kép(úgy értem nagyobb kép) és adatok nélkül veszélyes.
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Moloko

Quote from: ShiroiNekem is, szóval

=

 :)
Azokért a Neon Genesis bábúkért talán megéri kimenni. De így, normális kép(úgy értem nagyobb kép) és adatok nélkül veszélyes.
nahát... Shiroival egyezik az ízlésünk :D
emlékeim szerint az ilyen bábuk kb 20-30 cm magasak.... najó talán inkább 20 :)
nekem meg a mangákért is megérné kimenni :p
btw, de jó hogy eszembejut.. van egy ismerõsöm bécsben :D asszem ideje lesz nagy becsben tartani :D

Feldin

Quote from: Angelnahát... Shiroival egyezik az ízlésünk :D
emlékeim szerint az ilyen bábuk kb 20-30 cm magasak.... najó talán inkább 20 :)
nekem meg a mangákért is megérné kimenni :p
btw, de jó hogy eszembejut.. van egy ismerõsöm bécsben :D asszem ideje lesz nagy becsben tartani :D
Nincs Azujuk :(
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Ramiz

Bolhát tettem a fülembe... :D Én rendelni fogok innen - jóval olcsóbb, mint a Trillian. Ha más is szeretne rendelni, közösen intézhetjük, és kisebb a postaköltség (eloszlik). Utólag fizetõs.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Raggie

Bocs, hogy így a közepén belekontárkodom, de több helyrõl is informálódva elõnyösebbnek tartom a rendelés(like Ramiz), mivel a postaköltség öt-hat ember után már szinte semmi, és a benzin+egyébkiadások pénzt nem kell kifizetni! Lehet, hogy sóhernek hangzik, meg jó hangulata van az útnak, de nekem sajna meg vannak számlálva fityingjeim...
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Ramiz

A kimenést attól még megsinálhatjuk - nyáron, amikor jobb az idõ, jobban esik a sör, nyitva vannak a faházas kempingek stb. Én benne vagyok.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Raggie

Quote from: RamizA kimenést attól még megsinálhatjuk - nyáron, amikor jobb az idõ, jobban esik a sör, nyitva vannak a faházas kempingek stb. Én benne vagyok.
Ha karon ülõ sesemõ korom óta nem ezen a véleményen lennék, akkor is helyeselném ezt az ötletet!(bár azt tapasztaltam, hogy a meetesek nem a legnagyobb sörözõsök)-nem szekálásból mondom/írom
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Feldin

Quote from: Raggie GordonHa karon ülõ sesemõ korom óta nem ezen a véleményen lennék, akkor is helyeselném ezt az ötletet!(bár azt tapasztaltam, hogy a meetesek nem a legnagyobb sörözõsök)-nem szekálásból mondom/írom
Rossz emberekkel találkozol! :D
Pl velem :D
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Ramiz

12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Raggie

Ketten is mehetünk! :D
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"