Main Menu

Esetleges rendelések

Started by .Attila, 2003-12-04, 23:28:23

Previous topic - Next topic

Ramiz

Tehát kb mennyit tesznek rá a lapjukon található "alapárra"? 15 dolcsit?
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

katz

Quote from: RamizTehát kb mennyit tesznek rá a lapjukon található "alapárra"? 15 dolcsit?
Ki van írva a szállítási költség. Van egy fix alapár és +1$ tételenként. Nekem a szállítási költség 5000 HUF körüli összeg volt.

Utánnaszámoltam:
Pontosan 32,49$ (~6500HUF) amit rendeltem és összesen 9700-9800 HUF-ot fizettem, tehát a szállítási költség amerikából ~3300 HUF volt 2 Wall scrollra
A hely az alapból a legdrágább azok közül amit eddig láttam, az ebayen 10-12 $ egy ilyen Wall scroll, csak ott meg az a gond, h vagy nem szállítanak ide, vagy a fizetés macerás.

Ramiz

És ha nem wallscroll-t rendel az ember, akkor kevesebb a szállítási költség?
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

katz

Quote from: RamizÉs ha nem wallscroll-t rendel az ember, akkor kevesebb a szállítási költség?
Nem tom, lehet. Nézd meg.

Moha

Akkor legalább ez a bolt megbízható. Én a másikból rendeltem, és el sem indították a tranzakciót...
Meg van egy bolt, ahol eléggé olcsók a dolgok (pl. manga kötetek 8 dolcsiért), de a barmok külföldre csak EMS-sel küldenek (min. 40 dolcsi :()
Az eBay-en meg az a gond, hogy alig találni olyat, aki jó cuccokat árul és elfogadja a BidPay-t (gyakorlatilag az egyetlen módszer, amivel gazdaságosan fizetni tudunk). Én egyet ismerek, aki jó: //www.magicalgirl.com usernévvel, egyszerre több száz anime cuccal, türhetõ postaköltséggel.

katz

Quote from: MohaAkkor legalább ez a bolt megbízható. Én a másikból rendeltem, és el sem indították a tranzakciót...
Meg van egy bolt, ahol eléggé olcsók a dolgok (pl. manga kötetek 8 dolcsiért), de a barmok külföldre csak EMS-sel küldenek (min. 40 dolcsi :()
Az eBay-en meg az a gond, hogy alig találni olyat, aki jó cuccokat árul és elfogadja a BidPay-t (gyakorlatilag az egyetlen módszer, amivel gazdaságosan fizetni tudunk). Én egyet ismerek, aki jó: //www.magicalgirl.com usernévvel, egyszerre több száz anime cuccal, türhetõ postaköltséggel.
Mi az a BidPay és hogy mûködik?
A ficko nem árul Wallscrollt csak posztert? Nekem van két nem animés oriásposzterem, de elnézve a két wallscrollt amit rendeltem, ha lesz még zsém tuti ilyennel fogom burkolni a szobám falát. A textil egy kicsit tartósabbnak tûnik, mint a papír

Ramiz

Quote from: MohaAkkor legalább ez a bolt megbízható. Én a másikból rendeltem, és el sem indították a tranzakciót...
Meg van egy bolt, ahol eléggé olcsók a dolgok (pl. manga kötetek 8 dolcsiért), de a barmok külföldre csak EMS-sel küldenek (min. 40 dolcsi :()
Ha páran összeállunk, annyi simán kijön!
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Moha

Quote from: RamizHa páran összeállunk, annyi simán kijön!
Igen, csak az a gáz, hogy ez az alap ár 1 db mangára. Minél többet rendelsz, annál többe kerül. :(

Ramiz

Egy manga 40 dolcsi? :eeek: Az más...
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Moha

Quote from: RamizEgy manga 40 dolcsi? :eeek: Az más...
Mármint nem a manga, hanem a posta. 8 dolcsi egy manga kötet (ami még olcsó is lenne), de az EMS (gyorsposta) még erre a kis cuccra is 40 dolcsi... és ettõl már csak több lehet. :( Pl, ha jól emlékszem, mikor összepakoltam 5 mangakötetet + 1 wallscroll-t, az már 50 dolcsi körüli postaköltséggel volt...

katz

Quote from: MohaMármint nem a manga, hanem a posta. 8 dolcsi egy manga kötet (ami még olcsó is lenne), de az EMS (gyorsposta) még erre a kis cuccra is 40 dolcsi... és ettõl már csak több lehet. :( Pl, ha jól emlékszem, mikor összepakoltam 5 mangakötetet + 1 wallscroll-t, az már 50 dolcsi körüli postaköltséggel volt...
:eeek: Az rohadt sok :ejj:

Moha

Szemezgetek ezzel az eBay Sotre-ral. Szeretnék rendelni egy cuccot. Már beszéltem az eladóval, megoldhadó a fizetés, megbízható embernek néz ki, gyorsan és korrekten válaszolt.
Ha valakinek van kedve beszállni mellém, az szóljon és akkor mindketten spórolhatunk a postaköltségen.
Én speciel ezt a Shinobu figurát néztem ki magamnak, de van még csomó jó cucc az eladónál, ha érdekel titeket. :)

Ramiz

#552
Nekem ez tetszik, de a szállítási költség min. 12 (Economy Air (SAL) (2-3 weeks): $12.00 (USA, Canada, Australia & Europe), ez a cucc elvileg 8 dolcsi alapban (ha nem kínálnak rá), akkor ez (12/2 + 8) = 14 dolcsit jelentene rám nézve?

Ja, és ez mi???
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Moha

Quote from: Ramizez a cucc elvileg 8 dolcsi alapban (ha nem kínálnak rá), akkor ez (12/2 + 8) = 14 dolcsit jelentene rám nézve?
Ha több cuccot rendelek, akkor tudok kérni összevont postázást, ergo az össz postaköltség lenne vagy 15 dolcsi (lehet, hogy kevesebb), tehát azt osztanánk el.
A gond még, hogy a postautalványnak, amivel fizetni tudok is van egy kb 1100 ft-os költsége. :(
De azért raktam ezt ki, mert ha 2-3 cuccot rendelünk egyszerre, akkor még mindig olcsóbb 1-1 dolog, mint ha külön-külön vennénk.
QuoteJa, és ez mi???
Szerintem 12db kitûzõ. :)

.Attila

Quote from: MohaSzerintem 12db kitûzõ. :)
Az biza, kitûzõk :)

Ramiz

Hát, nekem még kéne egy-két ember, aki beszáll, a szállítási ár meg egyéb költségek miatt. Amúgy vennék kitûzõt is talán. :)
Ez sem rossz amúgy. De CB öngyújtóban van jobb is, és azért is megvárom. Viszont Hellsing öngyújtó és cigarettatárca ezen az oldalon nincs, ahogy lapos fajta anime stílusú One Piece-es kulcstartó sem. :beken:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

katz

No, egy kicsit eltartott (mindiig elfelejtettem hazavinni a fényképezõt), de meglett...
The Wall
The Best
Közeli...
Viszonyítási alapként egy farkasmancs

Innen rendeltem õket.

A szobámban van még egy "free slot", amibe nagyszerûen passzolna még egy wall scroll (többre nincs is zsém). Persze 1 darabot nem éri meg rendelni, ezért még kellene min 3-4 db rendelés wall scrollra. Akit érdekel, PM

.Attila

Látom Naru befarolt a szobádba :)
Közeli... lábfétis? :rolleyes:

katz

Quote from: BonciLátom Naru befarolt a szobádba :)
Közeli... lábfétis? :rolleyes:
:lol: Az Ramiz
A kép felbontását és minõségét próbáltam reprezentálni.
Egyébként Naru is Ah! My Goddess címen volt a boltban, Love Hinás cuccuk nincs is hivatalosan. :( :ejj:

.Attila

Quote from: katzEgyébként Naru is Ah! My Goddess címen volt a boltban, Love Hinás cuccuk nincs is hivatalosan. :( :ejj:
? Ezt nem értem. Ott van a posters/scrolls listában normálisan.
Egyébként lehet, hogy ez a scroll érdekelne: klikk
Sajna Mai Hime cuccok nincsenek, sem scroll csak Motoko-ról vagy Chloe-ról :/

katz

Quote from: Bonci? Ezt nem értem. Ott van a posters/scrolls listában normálisan.
:eeek: Tévedtem, összekevertem egy másik honlappal...
Ha lesz leglább 3-4 rendelés akkor kereslek PM-ben...

Moha

Ezzel a wallscroll-lal meg esetleg 1-2 kötet mangával én is beszállnék, de majd csak jövõ hónapban lesz rá pénzem.

Ramiz

Nekem ebbõl feltétlenül kéne kettõ 28 dolcsiért (ha együtt rendeli az ember, akciós) és esetleg ez az artbook: Cowboy Bebop: Sunrise Artworks, de ebben még nem vagyok biztos. Kb mennyi rész esne rám a szállítási költségbõl? Az a baj, hogy a wallscroll-ok drágán jönnek, nekem meg wallscroll úgyse kéne, úgyhogy lehetne súlyozott számtani középpel számolni?
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

katz

Quote from: RamizNekem ebbõl feltétlenül kéne kettõ 28 dolcsiért (ha együtt rendeli az ember, akciós) és esetleg ez az artbook: Cowboy Bebop: Sunrise Artworks, de ebben még nem vagyok biztos. Kb mennyi rész esne rám a szállítási költségbõl? Az a baj, hogy a wallscroll-ok drágán jönnek, nekem meg wallscroll úgyse kéne, úgyhogy lehetne súlyozott számtani középpel számolni?
Esetleg rendelhetnél Attilával közösen, neki is CB kell...


Megnéztem 4 WS-ra és 1 mangára (CB) 29 $ lenne, 4 WS-ra és 2 mangára 31,6$, 4 WS-ra 24$
A WS és a manga külön kerül csomagolásra, ezért alapból felszámolják rá az 5$ csomagolási kültséget.
A szállítási dijjak a következõképp alkulnának:
csak WS: 6$/fej (~1000-1200 HUF)
Csak Ramiz mangája: +5$
Ramiz+Moha manga együtt +3-4$ Ramiznak és Mohának
Én is beszálnék mangával, ha lenne full Berserk collection, vagy legalább nem csak 7 rész lenne LH-ból a 14-bõl.
Mivel most nekem sincs túl sok lóvém és Moha is csak a következõ hónapban (hanyadikán?) kap lóvét, ezért még van idõ gondolkodni rajta. Ha vki meggondolja magát az minnél elõbb jelezze.

Ramiz

Oké, ilyen árak mellett vállalom mindhárom tételt.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

.Attila

#565

katz

Quote from: BonciLesz vmi ebbõl?
Ha rajtam múlik igen, már van zsém.
Quote from: BonciNGE fanatikusok figyelmébe: http://www.japanimation.com/j-store/shop.cgi?link=&page=/jstore/bags-bkpk.html&cart_id=
bpka ilyenben menne majd dolgozni mi? :)
Quote from: BonciLehet, hogy ez a wallscroll is érdekelne még:
http://www.japanimation.com/jstore/posters/img/ge1433.gif
Ok, eddig is akartam mondani. Ne képeket linkeljetek, hanem az animét és a  WS számát pl.: CB GE1589 Thx.
Szeretném összeirni, h kinek mi kell pontosan, ezért megkérnék mindenkit, h tételesen irja le mit akar rendelni.

Dragon

Quote from: katzbpka ilyenben menne majd dolgozni mi? :)
Tutkóra :D, habár a sok bunkónak bonyolult lenne elmagyarázni, hogy mi az...

NERV-es pólón viszont már gondolkodtam, az nem is lenne ekkora költség.
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

katz

Quote from: bpka000Tutkóra :D, habár a sok bunkónak bonyolult lenne elmagyarázni, hogy mi az...
Fél kanadai zászló :D

.Attila

Quote from: katzpl.: CB GE1589
Látom akkor nekem már nem kell megmondanom :)
Csak ezt kérem, a másikat inkább nem, spórolnom kéne. De ez jöhet :)