Main Menu

Esetleges rendelések

Started by .Attila, 2003-12-04, 23:28:23

Previous topic - Next topic

Djinn

Magyar helyesírás szabályai, 11.kiadás, 275-oldal, lap alja: minél: minél elõbb, minél jobban, minél több...
Tehát egy n és nem kettõ. :)
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Fazék

Quote from: DjinnMagyar helyesírás szabályai, 11.kiadás, 275-oldal, lap alja: minél: minél elõbb, minél jobban, minél több...
Tehát egy n és nem kettõ. :)
Köszönjük szépen. Ezek után megpróbálok mindent elkövetni, hogy 1 n-nel írjam :)

Ramiz

Quote from: Blimpígy a min(n)él a minél tûnik jobbnak, bár továbbra is vannak kétségeim, mert én nagyon a 2 'n'-es változat mellett tettem volna le a voksomat :)

Hööö... nade az egy 'n'-esbõl jött ki kevesebb!!!(??!!?!?!)??!?!?!!!!! :3x3: :__devil:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Fazék

Quote from: RamizHööö... nade az egy 'n'-esbõl jött ki kevesebb!!!(??!!?!?!)??!?!?!!!!! :3x3: :__devil:
hehe... hát úgy néz ki ezt jól bebuktam. felcseréltem a 2 számot valamiért... :rolleyes:  :lame:   :o

Feldin

Quote from: Raggie GordonRamiz te debil!
:lul:  :lul:  :lul:  :lul:  :lul:
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Ramiz

"Fejezetek az USteam könyvébõl: Feldin És Az Õ Viszketõ Hátú Vigyorgó Zöld Gombócjai."
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Mattanja

Látom imádjátok bezáratni a thread-eket... :rolleyes:
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Ramiz

#487
Akkor van létszám 04. 16-ra? Tudom, még messze van...
Részemrõl egy olyan opció is felmerült, hogy a tesóm megy helyettem, de õ is csak egy helyet foglal. :D És beszél németül, sõt, már járt Bécsben.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Marfy

Quote from: RamizRészemrõl egy olyan opció is felmerült, hogy a tesóm megy helyettem, de õ is csak egy helyet foglal. :D És beszél németül, sõt, már járt Bécsben.
Inkább te gyere ;).

Djinn

Jó lenne tudni, ki jön Bécsbe. Talán egyszer eljutunk, de ahhoz meg is kell szervezni  :rolleyes:
Szóval április 16 van 23. A hétvégéig el kell dönteni melyik nap. Meg azt is, hogy ki jön, Úgy hogy tessék jelezni az igényeket. :)
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Ramiz

Hány autó lesz? Attól függ, hogy megy-e a Peti. Neki 16-a jó, 23 nem, 30 igen.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Raggie

Segííítsetek!
Nem rendel valaki angol nyelvû magát interneten keresztül? Ha igen, akkor beszállnék egy két kötet erejéig, persze a postaköltséget feleznénk, stb.
Elõre is kösz! :)
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Kalibur

Quote from: Raggie GordonSegííítsetek!
Nem rendel valaki angol nyelvû magát interneten keresztül? Ha igen, akkor beszállnék egy két kötet erejéig, persze a postaköltséget feleznénk, stb.
Elõre is kösz! :)
Háát... magamat ritkán rendelek neten keresztül ^^ ... :D
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Raggie

Quote from: KaliburHáát... magamat ritkán rendelek neten keresztül ^^ ... :D
Akarom mondani mangát! :D De tényleg fontos lenne! Elvonási tüneteim vanak!
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Moha

Quote from: Raggie GordonAkarom mondani mangát! :D De tényleg fontos lenne! Elvonási tüneteim vanak!
Én tervezem, hogy neten rendelek LH mangát, de nekem mindenképpen az eredeti japán verzió kellene.
Ettõl függetlenül rendelhetünk közösen, ha van mindkettõ a boltban.

Raggie

Quote from: MohaÉn tervezem, hogy neten rendelek LH mangát, de nekem mindenképpen az eredeti japán verzió kellene.
Ettõl függetlenül rendelhetünk közösen, ha van mindkettõ a boltban.
OK! Az nagyszerû lenne! Tudsz valami jól bevált címet, vagy te is még csak keresgélsz mint én? Azért érné meg közösen rendelni mindkettõnknek, mert a postaköltség ugyanannyi(vagy kevesebbel változik) de kettéoszlik :) ! Mostanában nagyon pénzszûkében vagyok... :bruhuhu:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Moha

Quote from: Raggie GordonOK! Az nagyszerû lenne! Tudsz valami jól bevált címet, vagy te is még csak keresgélsz mint én?
Ismerek pár boltot (korábban bepostoltam a címeket), de ezek közül 1 úgy néz ki, nem küld semmit (1 hónapja áll a rendelésem), a többinél meg utólag számolják a postaköltséget, pedig azért jó lenne tudni...
Ja, és japán nyelvû mangát meg nem láttam még sehol, csak az eBay-en. :(

Raggie

OK! Akkor még én is keresek, hátha van jobb!
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Ramiz

És még én is beszállok egy One Piece-es kulcstartó és egy Cowboy Bebopos Zippo erejéig (fõleg, ha a bécsi út-projekt érdeklõdés (reagálás) hiányában megszûnik..).
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Ramiz

Cartoon Passion-os rendeléshez nincs kedve valakinek?
(Moha múltkori rossz tapasztala után?)
Ez nagyon kéne!!!
És Raggie-nek is.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Raggie

Quote from: RamizCartoon Passion-os rendeléshez nincs kedve valakinek?
(Moha múltkori rossz tapasztala után?)
Ez nagyon kéne!!!
És Raggie-nek is.
Ja, de amit a múltkor néztünk az artbookban az azért jobb! :D

Jó lenne legalább úgy hárman, esetleg négyen összejönni, mivel minél többen vagyunk a postaköltség annál kevesebb(az egy fõre jutó) a postaköltség, és annál többet lehet rendelni egy csomagban!
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

.Attila

Emlékeztetõ: Moha már próbált rendelni onnan, de még a pénzt sem emelték le a számlájáról. Próbálkozni persze azért lehet :)

Raggie

Jó, de akkor honnan? Ajánlj mást, ahonnan meg is jön! Mondjuk megpróbálni biztos meg fogjuk, mert ha le se veszik a pénzt akkor nincs nagy gáz! :D
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

.Attila

Quote from: Raggie GordonJó, de akkor honnan? Ajánlj mást, ahonnan meg is jön! Mondjuk megpróbálni biztos meg fogjuk, mert ha le se veszik a pénzt akkor nincs nagy gáz! :D
Én csak ebayrõl rendeltem eddig, az megérkezett, de ez is eladófüggõ.

Ramiz

#504
Ha nem akartok mégse Bécsbe menni (no reaction), akkor rendelhetünk is! Csak kell 1 bankszámla hozzá.

A Japanimation.com -ról is csinálhatunk rendelést.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Raggie

Igrn igen igen!! Rendeljünk interneten keresztül!  :jee:
Az elõbb említett link + még az elõzõk közül is jónéhány elég korrektenek tûnik!
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Moha

Quote from: RamizA Japanimation.com -ról is csinálhatunk rendelést.
Egy manga és (talán) egy walscroll erejéig lehet, hogy én is beszállnék. Bár nekem mangából inkább az eredeti japán kellene, itt csak angol van.
Szóljatok, ha rendeltek.

Raggie

OK. Szólni mindenképp szólunk, de még azért egy kicsit várunk, hátha valakinek még megjön a kedve.
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

katz

Quote from: Raggie GordonOK. Szólni mindenképp szólunk, de még azért egy kicsit várunk, hátha valakinek még megjön a kedve.
Egy Wallscroll érdekelne engemet is...

Ramiz

Szóval ti is rendelnétek, csak lusták vagytok. Same here. ;) No jó. Befûzzük a nagyapánkat, akinek van ilyen pénzkártyája, ha más nem vállalja (khm-khm... :D ).
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!