Main Menu

Esetleges rendelések

Started by .Attila, 2003-12-04, 23:28:23

Previous topic - Next topic

katz

Quote from: BonciLátom akkor nekem már nem kell megmondanom :)
Csak ezt kérem, a másikat inkább nem, spórolnom kéne. De ez jöhet :)
Ahhoz képest, h csak találomra vettem ki egy képaláírást, bejött :D

Darkstar

Egy Nerv-es póló engem is érdekelne!  :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Dragon

Quote from: katzFél kanadai zászló :D
Hát én nem vagyok egy botanikus, de az nem juharfa, ez meg platán?
Vagy tévedni tetszenék?
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

katz

Quote from: bpka000Hát én nem vagyok egy botanikus, de az nem juharfa, ez meg platán?
Vagy tévedni tetszenék?
Pfff. Falevél az nekem falevél. (pláne, h nincs itt Kalibur) :D

Darkstar

Quote from: bpka000Hát én nem vagyok egy botanikus, de az nem juharfa, ez meg platán?
Vagy tévedni tetszenék?

Én úgy olvastam, hogy a NERV emblémája egy fél fügefalevél.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Dragon

Quote from: DarkstarÉn úgy olvastam, hogy a NERV emblémája egy fél fügefalevél.
Ja, tényleg, ezt magyarázná az Ádám/Éva párhuzam is.
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

Mattanja

בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Kvikveg

Quote from: katzHa rajtam múlik igen, már van zsém.

bpka ilyenben menne majd dolgozni mi? :)

Ok, eddig is akartam mondani. Ne képeket linkeljetek, hanem az animét és a  WS számát pl.: CB GE1589 Thx.
Szeretném összeirni, h kinek mi kell pontosan, ezért megkérnék mindenkit, h tételesen irja le mit akar rendelni.
Na, idekeveredtem az offtopicbol.
GE1501-rol (GitS, 9:90$) nincs vkinek nagyobb kepe? Csak ilyen bizbasz thumbnail van ott, es nem latom rendesen, hogy milyen.

"traditional rip-style wallets" - ezt dekodolna nekem valaki??
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

katz

Quote from: KvikvegNa, idekeveredtem az offtopicbol.
GE1501-rol (GitS, 9:90$) nincs vkinek nagyobb kepe? Csak ilyen bizbasz thumbnail van ott, es nem latom rendesen, hogy milyen.
Ebay
Quote from: Kvikveg"traditional rip-style wallets" - ezt dekodolna nekem valaki??
A kép alapján vmi alap, szétnyitható pénztárca/irattartó

Darkstar

Quote from: DarkstarEgy Nerv-es póló engem is érdekelne!  :)

Meg egy ilyen pénztárca is (615-BNERVR)
Melyik nézhet ki jobban, a fekete vagy az ezüst?
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

katz

Eddigi biztos rendelések:
Bonci: 1 WS CB GE1589

Egyéb? Bonci, Ramiz, Moha, másvki... ?

Elsõsorban WS-ekre és posterekre várok rendeléseket, mert az egyéb témájú dolgok külön kerülnek csomagolásra, ami alapból +5$ költséget jelent a rendelõre nézve.

Darkstar

Quote from: katzami alapból +5$ költséget jelent a rendelõre nézve.

Annyit túlélek.  :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

.Attila

Nekem csak az. Manga-t majd szeptemberben személyesen :rolleyes: :)

katz

Eddigi biztos rendelések:
Bonci: 1 WS CB GE1589
Darkstar: pénztárca 615-BNERVR Milyen színben?

Kvikveg

Engem erdekelne, de meg alabbi lama kerdeseim vannak:
GE1501 $9.90/ea +6$?? (Ezen nagyon gondolkozom... asszem nem nokre terveztek :D)
615-HELLSI $9.99 wallet +5$?

/ea ill qty:1-10 meg type: foil miafene?
qty gondolom darabszam

Darkstarral egyutt csomagoljak az enyemet is gondolom? Tehat summa 5$ es nem egyenkent. Wallscrollra/poszterre ugyanez a kerdes.
Kinek/mikor kene fizetni? Aktualis $ arfolyam?

Kar, hogy Hellsingbol nincs jo poszteruk... :(
Kiraly a Golden Boy-os poszter. :D :lul:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

HVp213

Quote from: KvikvegAktualis $ arfolyam?
Mondjuk ez közép árfolyam de 210-nél nem lehet több
http://arfolyam.iridium.hu/
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

katz

Quote from: KvikvegDarkstarral egyutt csomagoljak az enyemet is gondolom? Tehat summa 5$ es nem egyenkent.
Uj tipusu cuccok esetén (ergo minden ami nem WS) 5$ +1$ alapból minden uj cumora + a nemzetközi szállítási költség rád esõ része ~20$/ a rendelõk száma
Quote from: KvikvegKinek/mikor kene fizetni? Aktualis $ arfolyam?
Nekem és majd akkor, ha meglesz egy teljes lista (min. 4 WS). Megadok PM-ben egy számlaszámot ahová lehet elküldeni a zsé rádesõ részét (cumo ára+szállítási költség becsült!!! ára). Megjön a zsé. Feladom a rendelést, ekkor már tudni fogom mennyi az eltérés. Megjön a cucc nekem. Meeten átadom és lerendezzük az esetleges pénzbeli különbséget.
Quote from: KvikvegAktualis $ arfolyam?
Nekem 192-el számoltak, kb 1,5-2 hónapja. Közel van a normális árfolyamohoz. Kalkulálj bele +-pár 100 Ft-ot a végösszegbe.

katz

Quote from: KvikvegEngem erdekelne, de meg alabbi lama kerdeseim vannak:
GE1501 $9.90/ea +6$?? (Ezen nagyon gondolkozom... asszem nem nokre terveztek :D)
Ez milyen kategoria?
Quote from: Kvikvegmeg type: foil miafene?
Ez hol van?
Quote from: Kvikvegqty gondolom darabszam
Igen.

Moha

Engem a WSZ255 kódu Love Hina WS érdekelne, de a WSZ305-össel is szemezek, az 1 dolcsival olcsóbb. Nem tud valaki egy nagyobb képet adni errõl, hogy jobban szemügyre vegyem?

Mennyi lenne az egy fõre esõ postaköltség egy WS esetében?
Én jövõ hónap 5-6 körül kapok fizetést, de attól is függ, hogy tudok-e rendelni, hogy mennyibe fog kerülni a kocsi... ez majd csütörtökön derül ki, szóval addig ne írj biztosra.
Átadás: mivel én nem gyakran járok Pesten, szerintem a táborban venném át, gondolom megoldható.

A manga még ráér, csak, ha más is rendel.

Kvikveg

#589
Quote from: katzUj tipusu cuccok esetén (ergo minden ami nem WS) 5$ +1$ alapból minden uj cumora + a nemzetközi szállítási költség rád esõ része ~20$/ a rendelõk száma
Uff, ez kicsit sok ha ketten kerunk csak tarcat. 6+20/2 plusz az ara=6+20/2+9.99=25.99$...=>5460 Ft 210es $al-> :eeek: Akkor en ezt inkabb kihagyom...
Tahat wallscroll lenne: (ar) + (20$/rendelok szama)? Pl nekem 9.90+5 ha negyen rendelunk? =>3150 Ft 210es $al-> :D teljesen ok!!!

katz: itt van. Nem veszes, csak kicsit kihivo. Azert a tobbseg ennel kinosabb lenne. Ld Bebop GE1589... :D
A foil a poszter alatt van. Alapbol type kirassal, es nem tudom mit akar ott. Ugy ertem sima nyomtatott/foliazott feluletu??!
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Darkstar

Quote from: katzEddigi biztos rendelések:
Bonci: 1 WS CB GE1589
Darkstar: pénztárca 615-BNERVR Milyen színben?

Nekem biztos egy ilyen  póló is. (NERV Logo Color: Black méret: XL). A tárc legyen fekete.  :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

katz

Quote from: MohaEngem a WSZ255 kódu Love Hina WS érdekelne, de a WSZ305-össel is szemezek, az 1 dolcsival olcsóbb. Nem tud valaki egy nagyobb képet adni errõl, hogy jobban szemügyre vegyem?
Az ebay a barátod. Csak ird be a keresõbe "wall scroll" "anime címe" és tadá. Íme

katz

#592
Quote from: MohaMennyi lenne az egy fõre esõ postaköltség egy WS esetében?
Attól függ hanyan rendelünk. 4 ember esetén szvsz max 8$ (várhatóan 1000-1500 HUF).
Quote from: MohaÉn jövõ hónap 5-6 körül kapok fizetést, de attól is függ, hogy tudok-e rendelni, hogy mennyibe fog kerülni a kocsi... ez majd csütörtökön derül ki, szóval addig ne írj biztosra.
Ha megoldható, akkor elõre kérném az árát a cumonak, de 1-2 embernek meg tudom hitelezni. A végösszeg igy is 25k HUF fölött lesz, amit lévén hamarosan kolidijbefizetés nyárra (16k) én nem tok önerõbõl finanszírozni. Ha nem rendelsz sokat, v mindenki ki tudja fizetni amit rendelt, akkor 2 WS belefér.
Quote from: MohaÁtadás: mivel én nem gyakran járok Pesten, szerintem a táborban venném át, gondolom megoldható.
Meg.
Quote from: MohaA manga még ráér, csak, ha más is rendel.
Én akarok majd rendelni, de csak akkor ha lesz fizum (2-3 hónap). Addig nem erõltetném a dolgot, h ne legyen túl nagy a költség.
Quote from: KvikvegUff, ez kicsit sok ha ketten kerunk csak tarcat. 6+20/2 plusz az ara=6+20/2+9.99=25.99$...=>5460 Ft 210es $al-> :eeek:
Félreértetted. A 20$ az összes rendelõ között oszlik meg (4-6 ember)
15.99/2+6$/2(mivel Darkstar is rendel)+(20-25)/(4-6) > ~3200-3500HUF
Quote from: KvikvegA foil a poszter alatt van. Alapbol type kirassal, es nem tudom mit akar ott. Ugy ertem sima nyomtatott/foliazott feluletu??!
Én még mindig nem találom :confused:

katz

#593
Bonci: 1 WS CB GE1589 27,98$/2
Darkstar: 1 pénztárca 615-BNERVR Black + 1 polo NERV logo Black XL 16,5$ (ilyen kövér vagy? :haha: )
Kvikveg: 1 WS GitS GE1501 9,90$
Ramiz: ?

Darkstar

#594
Quote from: katzDarkstar: 1 pénztárca 615-BNERVR Black XL

Szóval:
1 pénztárca 615-BNERVR fekete
1 póló NERV Logo Color: Black XL

Lehet, hogy te is így értetted, csak a biztonság kedvéért.

Ed: látom közben javítottad.  :)

Quote from: katz(ilyen kövér vagy? :haha: )

Nem, csak majdnem 190 magas  :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

katz

Quote from: DarkstarSzóval:
1 pénztárca 615-BNERVR fekete
1 póló NERV Logo Color: Black XL

Lehet, hogy te is így értetted, csak a biztonság kedvéért.  :)
:haha: Épp akkor editeltem amikor postoltál

Kvikveg

#596
Quote from: katzFélreértetted. A 20$ az összes rendelõ között oszlik meg (4-6 ember)
15.99/2+6$/2(mivel Darkstar is rendel)+(20-25)/(4-6) > ~3200-3500HUF

Én még mindig nem találom :confused:

Na akkor megegyszer, utoljara:
Poszter: GE1501 $9.90/ea (mi az ea, meg mindig nem tudom)
Penztarca: 615-HELLSI $9.99

Tehat a koltsegeim:
(20-25)/(4-6)+ (szallitas)
6$/2+ (penztarca pluszkoltseg)
15.99/2+ (kedvezmenyes penztarcaar kettonk miatt :D - csak rajottem honnan szedted)
$9.90 (poszter ara).
=kb $5+$3+$8+$10=$26 kb Forintban, 210el szamolva: 5460, Szupi! :D
Konyorgom mondd, hogy jol szamoltam!

type: ide nezz el. Masodik kep alatt alapkiirasok: Type, alatta qty. Type-foil ill. qty-1-2-...
Kiprobaltam, lehet kosarba rakni foil kiirassal, vagy anelkul. Ha ez azt jelenti, hogy folia van rajta, akkor inkabb nem, a fekete jobb, ha matt.

Tehat a kerdesek
1. type/foil es
2. $9.90/ea mit takar...
3. Es hogy jol szamoltam-e.
Koszi: :lame:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

katz

#597
Bonci: 1 WS CB GE1589 27,98$/2
Darkstar: 1 pénztárca 615-BNERVR Black $15,99/2 + 1 polo NERV logo Black XL 16,5$ (ilyen kövér vagy? :haha: )
Kvikveg: 1 WS GitS GE1501 9,90$ + 1 pénztárca 615-HELLSI $15,99/2
Ramiz: ?

Quote from: KvikvegTehat a kerdesek
1. type/foil es
2. $9.90/ea mit takar...
3. Es hogy jol szamoltam-e.
Koszi: :lame:
1 Ez egy poszter és nem WS, ezért van ott a type:foil > foliázott. Szerintem.
2 ea gözöm sincs mit jelet. Vmi englis rövidités...
3 Igen jól számoltál

Kvikveg

1 Ez egy poszter és nem WS, ezért van ott a type:foil > foliázott. Szerintem.
Akkor folia nelkul pls.
2 ea gözöm sincs mit jelet. Vmi englis rövidités...
Hmmm. Majd meg kicsit utananezek...
3 Igen jól számoltál
IGEN! Koszi!!! :D:D:D
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Darkstar

Akkor ez nekem kb ennyi lesz?

~  5$    (szállitás)
+  3$    (pénztárca pluszköltség)
+  8$    (pénztárca)
+  6$    (póló pluszköltség)
+16,5$  (póló)
--------
= 38,5$ -> kb.: 8085Ft
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん